Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Alati lÔpeb kÔik, milles on asi???
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt tĂ€itsa tore, et Tok siin mĂ”iste "armastus" oma sĂŒsteemi piires paika pani. Seda sĂ”na kasutatakse paljudes tĂ€hendustes ja nii kipub selgus kaduma minema. Kui Suured Juhid ja Õpetajad igaĂŒks oma mĂ€tta otsast verbaalselt vĂ€ljenduvad (krooksuvad) ja muuhulgas esineb sĂŒsteemselt pĂ”hjendamatuna ĂŒldmĂ”iste "armastus", siis mĂ€taste vahel kĂŒkitajal vĂ”ib tulla tahtmine lihtsalt minema kalpsata. Selle asemel, et jÀÀda mĂ”nd mĂ€tast toetama vĂ”i toestama. Wink
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

ÜkskĂ”ik, mida lugeda algseks materjaliks, see materjal piiritleb enda sisse arengu vĂ”imaluse ja on polaarne.
Selle alusmaterjal on polaarsus, usk ja kinnitused.
Iga sĂŒsteem, teooria/Ă”petus, arvamus/eeldus jne taandub sinna. Hirm on vaid miski, mis aitab kinnitusel fikseeruda ĂŒhes vĂ”i teises punktis ning arvamus hirmu puudumisest samamoodi.
Hirm ise tuleneb duaalsustest, mitte duaalsus hirmust.

LĂ€bi Illusiooni ollakse seotud vaid illusiooniga voost. Vooga ei saa seotud olla. Cool
Ja seda ma vÀitsingi, et armastus illusioonis on arvamus armastusest ehk illusioon sellest, kuid mitte Armastus ning illusioonis olles ei saagi muud kogeda.

Armastus kui Voog pole destruktiivne ega ka ehitav, ta on iseeneses liikumine ja fikseeritu, mida "ta" lÀbib, muutub olematuks, mitte ei lagune. Temas puudub duaalsus.

Areng on loomulikult polaarne, see on ju Idee alus antud reaalsustest, mida ta piiritleb ja kuhu sisse mahub nii kĂ”iksus, igavik, nagual kui ĂŒlejÀÀnud polaarsused ja arengu teed. Liikumine piirini ja seal laiali paiskumine ning taas "liikumine" piirini ja nĂ€iliselt ikka suunas, kuhu eelduste jĂ€rgi areng peaks "liikuma".

Armastus on vaid Voo ĂŒks osa ja ta ei mÀÀratle end. Idee on iseseisev ja mÀÀratles antud enese ruumis Ă€ra ka arusaamise armastusest.
Siin maailmas pole mitte grammigi Armastust. Laughing Ega pole tegelikult ka ainustki MĂ”tet ehk Ideed, Emotsiooni ega muud. Ainult arvamus ehk eeldus neist. Ehk areng/Ă”petus, mingile sĂŒsteemile allutatus.

Voogu ei saa kontrollida ega tööle panna, ta on fikseerimatu ega allu polaarsusele ega struktuursusele.
ÜkskĂ”ik, mis tuleb on juba Ă€ra olnud, seega on tĂ”esti igaĂŒks selleks valmis. Tulevik on Minevik ehk iga sĂŒndmus praeguses homses on juba Ă€ra olnud.

Muidugi on arusaamine armastusest seotud arenguga, aga Armastusel pole arenguga mingit pistmist. Areng on fikseeritud nÀiline liikumine polaarsuses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel, ma olen Sinuga ĂŒldisemas plaanis nĂ”us. Lihtsalt nĂ€itasin, et sĂ”na "armastus" tĂ€histab erinevates paradigmades erinevaid nĂ€htusi. Verbaalne vĂ€ljendus on kitsavĂ”itu nĂ€htus, Sa oled sunnitud seda kasutades mÀÀrama vaatepunkti ja ala, millest parajasti rÀÀgid. Sest mĂ”nest teisest vaatepunktist lĂ€htuvalt ja teist ala vaadeldes kasutatakse samu sĂ”nu hoopis teises tĂ€henduses. Ala, mida Sa oma vaatepunktist nĂ€ed, ei ole kĂ”iksus ja ei hĂ”lma kĂ”iksuse kĂ”iki korraldusi (reegleid). See on vaid Su isiklik maailmakirjeldus.

Kui ĂŒks inimene kĂŒsib nĂ”u teistelt inimestelt, siis juhtub tihti, et ĂŒks rÀÀgib aiast ja teine aiaaugust. Kui nĂŒĂŒd aus olla, siis oleme jĂ”udnud ĂŒsna kaugele filosoofilistesse rĂ€gastikesse kĂ€esoleva foorumilĂ”igu algsest kĂŒsimusest. Palun siinjuures Carisma kĂ€est vabandust ja liigun Gerde posti juurde tagasi.

CC-l on vĂ€ljend "side Vaimuga". Seda saab "puhastada", "puhas hoida". TĂ€henduses "side Vooga". MĂ”nes teises kultuuris vĂ”i koolkonnas nimetatakse seda "side Armastusega". Ma ei otsi siin, kumb oli enne, kas duaalsus vĂ”i hirm; kas Armastus on Voo osa vĂ”i Armastus ongi voog. KĂŒsimus on - kuidas hoida sidet Vooga (Gerdeneli mĂ”iste) ehk Armastusega (Icke'i mĂ”iste) ehk Valgusega (Tokroda mĂ”iste) ehk Vaimuga (CC mĂ”iste) ehk Jumalaga (ainujumala teooriate pooldajate mĂ”iste)? Ja mis praktiline tulu on nimetatud sideme "puhtana hoidmisest". Ja kuidas see aitab igapĂ€eva-elus toime tulla? Ja kas aitab? Ja kas seda on ĂŒldse vaja, kui inimene ise kah on ainult illusioonikene teiste suuremate illusioonikeste sees. Miks seda illusioonikest ĂŒldse siis ĂŒlal pidada, parem on, kui teda ĂŒldse ei oleks ju? Rolling Eyes

Viimati muutis seda Itika (Püh Sept 23, 2007 10:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Pole mĂ”tet isegi ĂŒritada mind mĂ”ista, see on ette lootusetu.
Mina olen vĂ€ljaspool lĂ€htepunkti, kuid mistahes lĂ€htepunktist rÀÀkides, rÀÀgitakse vaid ĂŒhest lĂ€htepunktist, kuhu nad koonduvad.

Olemine on vÀljaspool reegleid. KÔiksus nagu ka Kaos on polaarsed ja piiritletavad reeglitega.

ÜkskĂ”ik, mis sĂ”nu kasutab cc vĂ”i sina vĂ”i keegi teine, antud sĂ”nadel on nĂ€htav lĂ€htepunkt ehk pole tĂ€htis sĂ”na, vaid antud fikseering.
Mina kasutan sÔnu, kuid neil pole lÀhtepunkti, nad isegi ei kirjelda vaid ma surun nad fikseeringusse, mida siiski pole vÔimalik mÔista, ilma Olemata.

Icke, Tok, cc jne rÀÀgivad kĂ”ik fikseeringust lĂ€htuvalt ehk muust kui mina ja samas ka need vĂ€lja toodud mĂ”isted ei rÀÀgi samast asjast, kuid lĂ€htuvad ehk koonduvad lĂ”puks ĂŒhte. Nad lĂ€htuvad duaalsusest. Mina Olen ja mitte ĂŒkski mu kirjutatud sĂ”na iseenesest ei oma tĂ€hendust.

Voog hĂ”lmab ka Vaimu, Valgust, Armastust jne, kuid neil ei saa struktueerida, nad ei sĂ”ltu ĂŒksteisest jms.

Ära muretse, illusioonidel on komme olematuks muutuda ja muutuvadki. TĂ”esti inimest kui illusiooni pole mĂ”tet ĂŒleval pidada ja ei peetagi.
Olemises neid ju enam polegi, seal puudub ka Aeg ja selle vormid.
Antud illusoorne "reaalsus" on Minevikus, mis omab ajavorme minevik, olevik ja tulevik.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Oi, Gerde, Sa oled ikka veel siin? Kuidas see Sul kĂŒll Ă”nnestub? Ma mĂ”tlen selle kĂŒsimusega - kuidas Sul Ă”nnestub sĂ€ilitada pĂŒsiv (ajas kestev), stabiilne ja tajutav illusioon inimolemisest. Ja peaasi - kuidas on vĂ”imalik saavutada vĂ”imalikult talutav ja isegi meeldiv illusioon inimolemisest?

Aga lingvistilist mĂ”ttevahetust jĂ€tkates. Sa kirjeldasid sĂ”nadega "Mina Olen ja mitte ĂŒkski mu kirjutatud sĂ”na iseenesest ei oma tĂ€hendust" ammu tuntud ja erinevate laulikute koolkondade ĂŒht pĂ”himĂ”tet: SĂ”na (suure algustĂ€hega) tekib Olemisest ja fikseerub kontekstis (surutakse fikseeringusse). Mitte vastupidi. Selline SĂ”na on vĂ”imas ning ei vaja kaitset peale iseenda kĂ”la/kirjapildi. Ja jĂ€llegi, mitte keegi ei vaidle sinuga sisulise poole pealt. Kuna ma olen sĂ”naloome valdkonnaga tuttav ja mĂ”nevĂ”rra seotud, siis ainus pĂ”hjus, miks siin sĂ”na vĂ”tsin on jĂ€rgmine:

Sinu tekstis on vastuolusid ning Sinu poolt kirja pandud tekst ei lÀhtu Olemisest, nagu vÀidad, seal on veel pÀris mitu tasandit vahel. Et seda tajuda, ei pea teine inimene (antud juhul mina) olema Sinuga oletatavalt samal tasemel (energeetilises mÔttes).

Juhul, kui see vÀide ei peaks paika, Sa minu kirjutistele ei vastaks ega tunneks end mingil moel puudutatuna (ma ei mÔtle siin riivatuna vÔi haavatuna tundmist). Sa ei paneks mu sÔnu lihtsalt tÀhele.

Lausung "Pole mĂ”tet isegi ĂŒritada mind mĂ”ista, see on ette lootusetu" annab teada, et Sul ei ole pĂ”hjust ka sĂ”na vĂ”tta - niikuinii keegi ei saa ju aru (ei jĂ”ua pĂ€rale) ja mis kasu on siis Su energia investeeringust antud teemas? Iga inimese Ise on vĂ€ljaspool misiganes lĂ€htepunkti, see litsalt On - Sa pole mingi erand. Oh, vÀÀratasin! Sa niikuinii sattusid nĂŒĂŒd segadusse sĂ”nast "Ise" - sellel on erinevates koolkondades ju niiiiii palju tĂ€hendusi Embarassed Sorry!

Tekib kohe kĂŒsimus, et miks mina ise siin laterdan... PĂ”himĂ”tteliselt on Vaimumaailm kĂ”igile peale Toki paras mĂ€nguautomaat, kuhu kirjutamine tĂ€hendab energeetilise peenraha sisse toppimist. Ju vist vedeles mul tasku pĂ”hjas natuke. Ja nĂ€e, Gerde viskas selle kulutatud summa mulle omast kaukast tagasi. TĂ€nud!

Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Üks jĂ€rjekordsetest, kes eeldused ritta ladus, kui lĂŒhis tekkis.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 2:04 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel.
Sina vaatad praegast maailma lÀbi kollide maailma.
Kollide maailm on viies filtermaailm. Selle maailma tegijateks on kaks anorgaanilist, keda me nimetame kujumuutjateks. See maailm tegeleb nende inimeste valitsemisega, kes ei taha olla iseenda peremees. FĂŒĂŒsilises maailmas kajastuvad need maailmad valitsustena. Naiselik pool on maine valitsus. meil eestis riigikogu. mehelik pool on usund. Meil eestis kirik. mujal budism, islam jne.
Hetke seisus on kujumuutjad viidud emotsioonide tasandisse (teine filtermaailm) mehelik pool on vÔtnud pÀkapiku vormi. Naiselik pool mÀngib sitajunni. Kui keegi ei nÀe (tema arvates), siis vÔtab ta kapsaussi vormi ja uudistab maailma. maine tÔlgendus: Maine valitsus tekitab tunde, et ta on sitt, ebakvaliteetne. vaimsesse valitsusse usutakse samapalju, kui jÔuluvanasse. Lihtsalt kombetalitus.
Muideks, tasuks ennast ettevalmistada muutusteks, sest uued miinusjÔud on tulekul.
Uus Ôgija on kohal. lumekuninganna oli poisike praeguse kÔrval. Uus versioon on moderniseritud ja lisadega. Mina olen temaga rahul Very Happy
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:
viplala kirjutas:
lÀbi armastuse vÔid vahetada arusaamu ja mÔttemustreid, mitte neist lahti saada

raskemal juhul vÔid egregori ka vahetada

proovi jÀrgi, kui muidu ei usu

Lisaks veel seda, et kÔik siin maailmas koosnebgi armastuse energiast, egrogor on lihtsalt katkine, Ônnetu armastus ja ta kisub sind kaasa, sest ta loodab sinult armastust saada. See, et just sina ta endale ligi tÔmbasid on sinuga karmaatiliselt seotud. Kui sa suudad teda kasvÔi natukene armastada ja vabastada, siis tasakesi hakkab ta vabanema. Ta ei pruugi paremaks saada, aga sinu valgus lÀheb nii suureks, et ta ei suuda selle sees enam olla.

sul on egregori mÔiste totaalselt sassis. tee endale selgeks, mis on mis ja siis hakka rÀÀkima.
saad vÀhemalt ise aru, mida rÀÀgid.

sest egregor on sisuliselt maailmakirjeldus (kusjuures igasugune) ja kui see on katkine armastus, siis... Crying or Very sad
no lihtsalt seda tohuvapohu ei söö keegi Àra.
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Siinjuures mĂ€rgiks Ă€ra, et "katkine armastus" vĂ”ib olla vabalt maailmakirjeldus. Ja siis see lugu, et malen mĂ€rgand, et jĂ”le paljud inimesed ei oska enam just siis edasi elada, kui see armastus ĂŒkskord juhtub mitte enam katki vĂ€ga olema/minema Cool
Tagasi üles
Rosmariina
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
sul on egregori mÔiste totaalselt sassis. tee endale selgeks, mis on mis ja siis hakka rÀÀkima.
saad vÀhemalt ise aru, mida rÀÀgid.

sest egregor on sisuliselt maailmakirjeldus (kusjuures igasugune) ja kui see on katkine armastus, siis... Crying or Very sad
no lihtsalt seda tohuvapohu ei söö keegi Àra.
[/quote]

Loen jÀrgmiseks lÀbi Tokroda raamatu , kuigi ma ei usu, et see nii totaalselt minu arusaami muudaks
Arvan, et inimesed ei saagi maailma ĂŒhtemoodi tunnetada.
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Pole mĂ”tet isegi ĂŒritada mind mĂ”ista, see on ette lootusetu.

mÔistma pead sa ennast ise. teised vÔivad sinust vaid aru saada.
selleks,et ennast mÔista (nÀiteks oma olematut lÀhtepunkti),tuled sa siia ja kirjutad midagi. lootes teiste peegelduste pealt Àra nÀha,et kus oled.
see ongi see lihtsalt olemise vÔlu ja valu. et justkui on ja ei ole kah. aga inimene vahest tahab ,et ikka oleks. kasvÔi natukenegi. ilma hakkab igav.
Tagasi üles
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:

selleks,et ennast mÔista (nÀiteks oma olematut lÀhtepunkti),tuled sa siia ja kirjutad midagi. lootes teiste peegelduste pealt Àra nÀha,et kus oled.
see ongi see lihtsalt olemise vÔlu ja valu. et justkui on ja ei ole kah. aga inimene vahest tahab ,et ikka oleks. kasvÔi natukenegi. ilma hakkab igav.

sen sihuke hea meetod et paneb kivigi veerema
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Just tahtsin Gerdega mölisema hakata, aga Kati jÔudis ette Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Sept 25, 2007 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:

CC-l on vĂ€ljend "side Vaimuga". Seda saab "puhastada", "puhas hoida". TĂ€henduses "side Vooga". MĂ”nes teises kultuuris vĂ”i koolkonnas nimetatakse seda "side Armastusega". Ma ei otsi siin, kumb oli enne, kas duaalsus vĂ”i hirm; kas Armastus on Voo osa vĂ”i Armastus ongi voog. KĂŒsimus on - kuidas hoida sidet Vooga (Gerdeneli mĂ”iste) ehk Armastusega (Icke'i mĂ”iste) ehk Valgusega (Tokroda mĂ”iste) ehk Vaimuga (CC mĂ”iste) ehk Jumalaga (ainujumala teooriate pooldajate mĂ”iste)? Ja mis praktiline tulu on nimetatud sideme "puhtana hoidmisest". Ja kuidas see aitab igapĂ€eva-elus toime tulla? Ja kas aitab? Ja kas seda on ĂŒldse vaja, kui inimene ise kah on ainult illusioonikene teiste suuremate illusioonikeste sees. Miks seda illusioonikest ĂŒldse siis ĂŒlal pidada, parem on, kui teda ĂŒldse ei oleks ju? Rolling Eyes

mÔtlesin illusioonist.
mÔtlen,et kÔik on manipuleeritav. nÀiteks saadetakse meile mÔte, tunne,emotsioon ...ja vastavalt selle olemusele on see meile mÔnus vÔi ei. see tÔmbab meid vÔi peletab eemale. muudab meid manipuleeritavateks.
inimese illusiooni vabadusest(mittemanipuleeritav olemisest) ei saa keegi pÀriselt kontrollida.
nii nagu ka muid illusioone.
öeldakse,et "ma purustasin ta illusioonid" vĂ”iet "see illusioon kukkus kokku". see tĂ€hendab,et sĂŒsteemiinimesed ja programmiinimesed said illusiooniinimese kĂ€tte. ta kaotas lahingu. miks seda vaja on? illusiooniinimese kĂ€tte saamist? sest illusiooniinimene on (pĂ”rkes mingi sĂŒsteemiga) selle sĂŒsteemi inimestele arusaamatu ja kontrollimatu. teda saab kontrollida vaid teda purustades. kui illusiooniinimesel on vĂ€hegi vĂ€ge siis mĂ”jub paljas tema olemasolu sĂŒsteemiinimestele valusalt .kaos,kui soovite.sest sĂŒsteemiinimesed tunnnevad ainult nendele tuttavat korda.
inimesed kaitsevad oma illusiooneÀÀrmiselt kiivalt. illusioon kui fikseerimata maailmapilt/kirjeldus.
öeldakse, et illusioon ei ole pÀris. seda pole justkui olemas. aga on ju. miks muidu nende(illusioonide) vastu nii kiivalt vÔidelda.
samas pole ma nĂ€inud veel ĂŒhtegi tĂ€iesti ehedat illusiooniinimest. ikka on neil mingi osa mingist sĂŒsteemist sees.
seega kas illusioon pole side Vaimu vÔi Armastuse vÔi Vooga.
iga sĂŒsteem oma kirjeldusega on illusioon. mida rohkem illusioone ta mĂŒĂŒa suudab seda tĂ€iuslikum on tema side Vaimu vĂ”i Amastuse vĂ”i Vooga. ja seega saavad sĂŒsteemi kaudu sellest ilusast osa ka need kellel omal seda sidet pole. vĂ”i on tilluke. ja kui sĂŒsteemiinimene on seda ilusat kĂ”ikke saanud siis ta loomulikult hakkab kĂ€tt,mis teda toidab ,kaitsma. missiis,et see ,mis ta sĂŒsteemilt saab on kellegi muu sĂŒsteemi jaoks illusioon.
ehk siis kÔige vabamad on kÔige originaalsemate illusioonidega inimesed.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 8:56 am    Teema: Vasta viitega

Aru saamine tuginebki eeldusel ja sellest tuletatud jÀreldusel ehk illusioonil. MÔistmine on Teadmine ja sel pole eeldusi ega vaja see ka kinnitusi. Peegeldus on enese illusiooni vÀljendamine. Miks peaks kedagi huvitama teise arvamus ehk illusioon endest, kui ta Teab endast. Peegeldus on lÀhtuv fikseeritud punktist.
Olemise puhul pole varianti et ei ole natuke olen ja natuke mitte. Olemise puhul pole ĂŒldse ĂŒhtki poolust ega vĂ”imalustki neid omistada nagu ka Teadmise puhul, sest Teadmine on iseeneses. Ollakse vĂ”i mitte ja kogu lugu.

Inimene ĂŒldjuhul unistab olemisest, aga ei taha.
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ônneks vÔi Ônnetuseks maisaa mitte muffigi eniveis aru.
ise ka imestan,et siukse pika jutu kirjutasin. mingi lendaja-vÀrk ilmselt.
Ă”nneks on meil palju tarku. delfis just ka ĂŒks inimene kirjutas ,et joomise vastu aitaks kindlasti vĂ”idelda silt viinapudelil, mis teavitaks inimest selle joogi kahjulikusest.
Tokroda vĂ”iks nĂŒĂŒd tĂ€pselt Ă€ra seletada kah,et kesse oligi,kes meie eest mĂ”tlema nĂŒt hakkab?
Tagasi üles
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks, tasuks ennast ettevalmistada muutusteks, sest uued miinusjÔud on tulekul.
Uus Ôgija on kohal. lumekuninganna oli poisike praeguse kÔrval. Uus versioon on moderniseritud ja lisadega. Mina olen temaga rahul Very Happy

Arvestades seda, kuhu jÔuab Pluto kÀesoleva aasta novembris, siis muutused tÔesti tulevad. Astroloogid oskavad selle kohta rohkem rÀÀkida, ehk liigub neid siin foorumiski.

Meeldetuletus neile (mulle kaasa arvatud), kes pole astroloogia koha pealt proffid: planeedid ja tÀhemÀrgid ei oma suuremas paradigmas iseseisvat mÔju. Nende asend VIITAB energeetilistele mÔjudele, mis valitsevad/teisenevad nii Galaktikas kui kaugemalgi.

Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks siin teised maagid on Àra hirmutatud. Ma ei tea miks.
Ise ma pole neid Ă€ra ajanud. Nohh nati olen nokkinud. aga nii nĂ”rk ei tasuks olla, et sellepĂ€rast jooksu pista. See austust kĂŒll ei tekita.
Freya
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Suur viga, mida inimesed teevad, kui suhte loovad on see, et nad astuvad suhtesse, sest nad tunnevad end ĂŒksikuna. Kui kaks inimest, kes tunnevad end ĂŒksikuna, saavad kokku, siis nad on kahekesi ĂŒksikud ja ĂŒskindus sĂŒveneb. Inimesed pahatihti astuvad suhtesse, sest neil on midagi puudu . . .
Suhe tuleb luua siis, kui armastust on ĂŒle ja on vaja seda kellegile anda, seda kellegagi jagada. Kui kaks inimest saavad kokku selleks, et jagada ĂŒksteisele armastust, mitte ĂŒksindust, siis on pandud suhtele vĂ€ga suur ja kĂŒllaltki tugev alustala.

Siit ka lahuminekute niivĂ”rd suur valulikkus. Astutakse suhtesse, et seda ĂŒksindust Ă€ra ajada, et keegi armastaks ja imetleks, sest kellegagi on hea koos olla . . . ja kui ĂŒhel pĂ€eval see kĂ”ik lĂ€bi on, siis nutame, tunneme end halvasti jne. Aga miks otsida selliseid asju kelleltki teiselt, kes jah, vĂ”ib seda kĂ”ike Sulle anda, aga sama hĂ€sti ka Ă€ra vĂ”tta.

Lihtne matemaatiline tehe tegelikult.
-1 (+) -1=-2

1 + 1 = 2
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Point selles, et ĂŒks peab olema juht ka ehk kĂ”rgem, muidu kukub asi perse
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group