Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Alati lõpeb kõik, milles on asi???
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Carisma kirjutas:
Tahaksin pere luua ja lapsi saada.


Ilmselt asi selles ongi. Pealtnäha nii lihtlabane ja loomulik soov, mis asjade edasiarenedes juhtub iseenesest. Enamus naisi soovivad seda mingil ajahetkel, aga saaks sama ka meeste kohta öelda? Eks vanus loeb ka palju. Sõjaväe ealistest noormeestest ei tasu küll midagi oodata, võibolla leidub vanemate meeste seas mõni, kes tõesti on valmis nii suureks vastutuseks nagu lapsed ja perekond. Enamasti siiski tõmmatakse minema, kui suhe muutub tõsiseks. Ilmselt selles asi ongi, et sa tahad peret luua ja lapsi saada. Öeldakse ju, et naine toogu niipalju lapsi, kuipalju ta on suuteline ise üles kasvatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 9:32 am    Teema: Vasta viitega

ja nii kujunebki juba noortes tüdrukutes välja hoiak, et meestele ei saa loota, nad peavad koguaeg uusi vallutusi otsima ja kõige lõpuks nad lihtsalt ongi sead Laughing libe tee tüdrukud, sellelt on raske pärast maha tulla Cool

enne kui pere ja kodu praktiseerima saate hakata peate ikka elukogemusi saama ja sinna juurde kuulub kogu komplekt: tema ei taha mind, mina tahan teda; mina ei taha toda aga too tahab mind jne. inimeseks kasvamise protsess tuleb ikka läbi teha Cool
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2007 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

minuarust pole enamasti mitte mehele saamisega probleemi vaid mehel olemisega. Laughing
Tagasi üles
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2007 10:51 am    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Carisma kirjutas:
Hei!

Mind on hakanud vaevama mõte, et miks mu suhted ei kesta. Viimati hakkasin kokku elama oma sõbraga kellega olin palju aastaid nagu sukk ja saabas. Peaaegu aasta elasime koos, aga viimased kuud oli täiesti midagi lahti. Kõik lagunes nagu ilma põhjuseta koost, kuigi olime enne nii õnnelikud. Vägisi tekib mõte, et miski muu on siin mängus. Kuidas ma saaksin asja uurida või kust abi saada?


Sina kood ise enda mõtetega enda elumängu. Kui vabaneksid klammerdumistest ja avaksid ennast tingimusteta armastusele siis selliseid olukordi ei tekiks või ei teeks nad sulle haiget.
Mina olen selle poolt, et inimene peab ise üle saama/välja kasvama enda sees ja ümber olevatest mõttemustritest, arusaamadest, egrogoridest...vaid nii saab ta tugevaks.
Hea on nõu ja abi küsida ja vahest lausa hädavajalik seda saada, aga sealt edasi peaks niidiotsi ise vabaks andma.
See on umbes nii, et õpeta lapsele asi ära ja ta teeb seda ise, aga kui sa selle tema eest ära teed , siis sa jääbgi sulle, mitte endale lootma.
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2007 1:06 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:


Sina kood ise enda mõtetega enda elumängu. Kui vabaneksid klammerdumistest ja avaksid ennast tingimusteta armastusele siis selliseid olukordi ei tekiks või ei teeks nad sulle haiget.
Mina olen selle poolt, et inimene peab ise üle saama/välja kasvama enda sees ja ümber olevatest mõttemustritest, arusaamadest, egrogoridest...vaid nii saab ta tugevaks.
Hea on nõu ja abi küsida ja vahest lausa hädavajalik seda saada, aga sealt edasi peaks niidiotsi ise vabaks andma.
See on umbes nii, et õpeta lapsele asi ära ja ta teeb seda ise, aga kui sa selle tema eest ära teed , siis sa jääbgi sulle, mitte endale lootma.


Väga ilusasti ja tabavalt kirja pandud kirjeldus. Suur tänu sulle selle posti eest!
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2007 10:07 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:
...... ja avaksid ennast tingimusteta armastusele .....


kõik sinu tekstis on ilus ja vahva, aga mis asi on tingimusteta armastus?
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2007 11:45 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

stereobrain kirjutas:
Rosmariina kirjutas:
...... ja avaksid ennast tingimusteta armastusele .....


kõik sinu tekstis on ilus ja vahva, aga mis asi on tingimusteta armastus?


Ma ei tea kas ma olen õige inimene sulle seda rääkima, sest ma ei ole veel kindel, kas ma suudaksin ise seda kellegile 100% pakkuda.Ikka kipuvad sisse tekkima mõned klammerdumised või hirmud.

Aga mina olen sellest aru saanud niimoodi, et see on armastus , kus ei esitata tingimusi. Armastad seda inimest just sellisena nagu on, mitte selle pärast mis tal on. Tingimusteta armastus ei püüa inimest muuta, ta muutub ise- järjest paremaks, paremaks, paremaks...
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:00 am    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:

Mina olen selle poolt, et inimene peab ise üle saama/välja kasvama enda sees ja ümber olevatest mõttemustritest, arusaamadest, egrogoridest...

võtan ka küsijate järjekorda

kui juba nii vaba ja lenduv oled, milleks siis veel armastus
see tõmbab su kolks maa peale tagasi
tingimusteta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:16 am    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

viplala kirjutas:
Rosmariina kirjutas:

Mina olen selle poolt, et inimene peab ise üle saama/välja kasvama enda sees ja ümber olevatest mõttemustritest, arusaamadest, egrogoridest...

võtan ka küsijate järjekorda

kui juba nii vaba ja lenduv oled, milleks siis veel armastus
see tõmbab su kolks maa peale tagasi
tingimusteta



Armastus ongi siin mängus trump, mis sind vabastab!
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:36 am    Teema: Vasta viitega

läbi armastuse võid vahetada arusaamu ja mõttemustreid, mitte neist lahti saada

raskemal juhul võid egregori ka vahetada

proovi järgi, kui muidu ei usu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:50 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
läbi armastuse võid vahetada arusaamu ja mõttemustreid, mitte neist lahti saada

raskemal juhul võid egregori ka vahetada

proovi järgi, kui muidu ei usu


Ma ostsin hiljuti raamatu, mille pealkiri mind kõitis ,kahjuks küll pole jõudnud seda veel lugeda ,aga pealkiri on nii- Armastus on ainus tõde, kõik muu on illusioon.
Samas ma ei vaidle sulle vastu asjades, mida ma ise veel nii hästi ei tunne, et endas kindel olla.
Siiski , kui sa oled armastus(võid ise parema väljendi mõelda ), siis transformeerid sa tuhandeid negatiivseid mõttemustreid inimestelt , kes on sinu ümber. See oleneb nüüd sinust, kas sa lased ennast energiast tühjaks imeda või oled pidevas ühenduses armastuse kanaliga(mitte, et ma isegi veel täpselt teaksin, mis asi see on, aga tulid sinu jaoks just sellised mõtted pähe) Smile
Tagasi üles
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:56 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
läbi armastuse võid vahetada arusaamu ja mõttemustreid, mitte neist lahti saada

raskemal juhul võid egregori ka vahetada

proovi järgi, kui muidu ei usu



Lisaks veel seda, et kõik siin maailmas koosnebgi armastuse energiast, egrogor on lihtsalt katkine, õnnetu armastus ja ta kisub sind kaasa, sest ta loodab sinult armastust saada. See, et just sina ta endale ligi tõmbasid on sinuga karmaatiliselt seotud. Kui sa suudad teda kasvõi natukene armastada ja vabastada, siis tasakesi hakkab ta vabanema. Ta ei pruugi paremaks saada, aga sinu valgus läheb nii suureks, et ta ei suuda selle sees enam olla.
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 1:29 am    Teema: Vasta viitega

viplala, sa oled paharett Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
rikkusid kõik ilusa ära Crying or Very sad
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 1:58 am    Teema: Vasta viitega

võta heaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 2:03 am    Teema: Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:
kõik siin maailmas koosnebgi armastuse energiast


tahan näha niisugust maailma

ise elan ühes teises
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Tõde on see, et kogu selle maailma illusioon lähtus illusioonist, et on olemas Armastus.
Mida aga fikseerituna kunagi ei ole, on Tunded, Armastus sealhulgas. Paraku on kogu see maailm ja ka arusaam armastusest fikseeritud.
Nt tingimusteta määratleb tingimuste olemasolu kusagil, puhas ebapuhtuse jne.

Armastus on voog iseeneses ja see lõhub sinusuguseid fikseeritud pilte, Rosmariina. Mõistma või tundma sa Armastust võimeline pole.

Kogu see maailm koosnes/osaliselt koosneb Ideest ehk Mõttest, mis oli tahkel kujul, erinevatest voogudest. Kõige vähem oli selles maailmas üldse Armastust ehk kõige rohkem selle Voo peegeldust/polarisatsiooni/eeldatud arusaama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tõde on see, et kogu selle maailma illusioon lähtus illusioonist, et on olemas Armastus.
Mida aga fikseerituna kunagi ei ole, on Tunded, Armastus sealhulgas. Paraku on kogu see maailm ja ka arusaam armastusest fikseeritud.
Nt tingimusteta määratleb tingimuste olemasolu kusagil, puhas ebapuhtuse jne.

Armastus on voog iseeneses ja see lõhub sinusuguseid fikseeritud pilte, Rosmariina. Mõistma või tundma sa Armastust võimeline pole.

Kogu see maailm koosnes/osaliselt koosneb Ideest ehk Mõttest, mis oli tahkel kujul, erinevatest voogudest. Kõige vähem oli selles maailmas üldse Armastust ehk kõige rohkem selle Voo peegeldust/polarisatsiooni/eeldatud arusaama.



Ma ei vaidle sulle vastu, sest ma ei tea ise ka õiget vastust. Tegelikult olen harjunud üldse rohkem küsima, kui ise vastama. Vastamine küsimustele on märksa raskem. Need konkreetsed vastused tulid hetke impulssist- ma ei olnud neid enne ka enda jaoks nii defineerinud.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Ka toitu võib kirjeldada kui voogu läbi keha, aga see on lihtsalt üks võimalik kirjeldus. Igal juhul on soovitav selle maitset tunda, kui fikseeritud või fikseerimata see ka ei oleks, muidu sattutakse varem või hiljem sitta sööma. Armastusega on umbes sama lugu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 11:55 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tõde on see, et kogu selle maailma illusioon lähtus illusioonist, et on olemas Armastus.


Kuna siin eelpool oli juttu David Icke'i raamatust "Ääretu Armastus on Ainus Tõde. Kõik Muu on Illusioon", siis kasutaksin Icke'i-lähedast sõnavara. Küsimus näib olevat rohkem selles, mida lugeda kõiksuse kõige algsemaks ehitusmaterjaliks. Et see on energia, mitte materjaalsed objektid, selles oleme vist siin kõik ühel nõul. Nüüd küsimus - milline energia? Erinevates traditsioonides nimetatakse seda erinevalt. Mõnikord kasutatakse sõna "armastus". Selles energias ei ole ainult "kõik hea", see sisaldab potentsiaalselt kõiki võimalikke kõiksuse aspekte. Ka hirmu, näiteks. Nimetatud algne voog ei ehita kõiksust üles, maatriksi ehk kõksuse mudeli ehitab üles mõni valitud aspekt. Icke'i meelest on praeguse maatriksi alusmustriks hirm.


Gerdenel kirjutas:
Mida aga fikseerituna kunagi ei ole, on Tunded, Armastus sealhulgas. Paraku on kogu see maailm ja ka arusaam armastusest fikseeritud.


Mingil tasandil, kuhu mina praegast oma väiksema teadvel osaga ei küüni, tundeid praegu tajutavas kvaliteedis ei eksisteeri tõesti. Illusiooni piires on aga armastus tunnete hulgas ainus, mille kaudu on võimalik olla seotud kõiksuse algse energiaga (vooga) . Hirmu tõttu tekkinud kõikvõimalikud duaalsused on ületatavad, kuid käesolevas olelusvormis vältimatud. Igal duaalsusel kui mehhanismil on omad seadused ja eks iga vähegi lahtisema peaga nõid või tegija neid siis uurib ja vahel ka kirja paneb, oma tasemest lähtuvalt.

Gerdenel kirjutas:
Armastus on voog iseeneses ja see lõhub sinusuguseid fikseeritud pilte, Rosmariina. Mõistma või tundma sa Armastust võimeline pole.


Niinimetatud armastuse voo destruktiivne olemus väljendub ainult siis, kui mingis tema osas tekib energia liikumises seiskunud sõlm või silmus. Iga duaalsus on omamoodi suletud ringi ja seetõttu igal duaalsusel (oinal) on oma Mihklipäev. Kui inimene või egregor on klammerdunud duaalsusesse (maatriksi ossa, tundesse, mõttesse, ideesse), mille aeg hakkab ümber saama, siis suure tõenäosusega ta hävib või saab kannatada (energiakadu).

Gerdenel kirjutas:
Kogu see maailm koosnes/osaliselt koosneb Ideest ehk Mõttest, mis oli tahkel kujul, erinevatest voogudest. Kõige vähem oli selles maailmas üldse Armastust ehk kõige rohkem selle Voo peegeldust/polarisatsiooni/eeldatud arusaama.


Kui ma varasemate Gerdeneli väidetega enam-vähem nõus olin, siis nüüd mitte. Mõtet, ideed ei eksisteeriks ilma algse voo ehk Armastuseta. Nagu vikerkaar on spektrisse jaotatud valge valgus, nii pole siin ideede ja mõtete maailmas kohta, kus poleks armastust. Kuid sellel va Vool on omadus mitte kunagi paigal püsida. Ja kui tee peal ees on üks seiskunud spektrijupp, siis ta võtab selle "maha" ehk taastab tasakaalu enda sees.

Siin foorumis on palju räägitud egregoride vahelistest võitlustest oma ellujäämise nimel - ehk kuidas säilitada suurt struktuuri muutuvates oludes ja kuidas panna Voog enda heaks tööle ehk säilitada endale soodsat olukorda. Tokroda näitab siin kontrolli ja tahtega seotud duaalsuste reegleid ja mehhanisme. Ääri-veeri on see süsteem võimeline töötama väiksema koosluse peal kah (meeskond, perekond).

Viilma näitas voo seiskumist rajal süütunne-hirm-viha, kuid raja algne ots armastusest hirmuni ja sealt edasi süütundeni on tekstis olemas, aga mitte tema skeemides.

Castaneda näitab sõjamehe teed, kus loobutakse eelistusteta (eluloo kokkuvõtmise abil) kogu inimlikust maailmapildist - tulemuseks võimalus käesolevast inimilmast edasi liikuda (kuhu, vat see on juba iga tegija taseme küsimus).

Venelaste Lazarev näitab ära enda kallal töö tegemise tegelikud mahud ja vead, ka tervendajate igapäevase leiva teenimise käigus esile kerkivad ohud. Üsna hästi paneb paika Castaned meetodite ühekülgse kasutamise.

Ja mida paganat on neil suurtel sõnadel seost igapäevaelu probleemide ja vaevadega? Kõik soovitavad ja näitavad teed. Tänud Gerdenelile, et tõi armastuse mõiste siia sisse. Juhul, kui kõik koosneb ühest-samast voost (olgu-olgu, selle erinevatest aspektidest), siis peaks olema nii, et ükskõik mis tuleb, sünnib, juhtub, me oleme selleks tegelikult valmis. Miski kadu või lagunemine pole läbimatu nähtus. Kui on unistus, taotlus, soovitav tagajärg, siis tuleb üle vaadata, millistel prioriteetidel (spektri aspekstidel) see seisab ja milliste vahendite (spektri aspektide) abil on seda võimalik saavutada ja millistest klammerdumistest (spektri aspektidest) tuleb saavutuse nimel loobuda. Kuna Ideede ja Mõtete tasand loob materjaalse, siis neid nimetatud aspekte tuleb otsida ennekõike sealt.

Armastus tundena võiks kanda definitsiooni: Kõiksuse algse vooga pidevas seoses olla valmis kõigeks. Siin tekib lõhe inimliku (ehk mehe-naise vahelise armastuse) ja seose inimene-kõiksus vahele. Kuidas nimetatud duaalsust ületada, õpetavad enamik "tegijaid" omamoodi ja eks igaüks valigu endale sobiv meetod ise.

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Armastus on eeldus arenguks. lõpp produkt on valgus. Kes on valgustunud, see võib kõikke saavutada.
Valgustunud tähendab teadlikkust.

Armastus koosneb 22 osast. Praktiseeritakse inimeste peal. Inimene, kes omab armastust on võimeline moodustama meeskonna. Ta suudab näha inimeste eripärasusi ja panna nad kasulikult tööle. Läbi meeskonna muudetakse ja luuakse maailma.

Sellest räägin ma täpsemalt oma raamatus, mis ilmub aasta või pooleteistkümne pärast.
Pealkiri: "Meeskonna töö. Kuningas ja tema 22 saatjat."
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group