Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenägudeseletaja krahv Grand.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Grand



Liitunud: 2 Sept 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 4:19 am    Teema: Unenägudeseletaja krahv Grand. Vasta viitega

Tere!
Olen unenägudeseletaja krahv Grand, kes annab nõu ja selgitab, mida üks või teine unenägu ja selle sümbolid tähendavad teie elus. Olen sel alal tegutsenud aktiivselt alates 2006a algusest ja laia kogemuste praktikaga.
Kui soovite neid teada saada diskreetsel kujul, saatke kiri e- mail aadressil grand@reaal.ee
Hoiatan ette, et vahel võib vastuse saabumine teie kirjale viibida päev või kaks.
Seniks kohtumiseni!
_________________
Krahv A.J. von Grand
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 9:16 am    Teema: Vasta viitega

Nägin unes Tokrodat kaabus metsas kivi peal puhkamas. Millegi pärast solvus ta oma kaastulijate peale ja ütles et ei lahku sellest kivist (kus ta puhkama istus) kuni nad seal midagi ei täida...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Grand



Liitunud: 2 Sept 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 7:52 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav küll, aga sa oled leidnud autoriteedi, kes tegelt ei tohiks seda sulle olla. Sest endale võid olla vaid sa ise eeskujuks ja autoriteediks ja moraliteeks.
_________________
Krahv A.J. von Grand
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks ka krahvitiitlit, kuidas saada?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Grand kirjutas:
Huvitav küll, aga sa oled leidnud autoriteedi, kes tegelt ei tohiks seda sulle olla. Sest endale võid olla vaid sa ise eeskujuks ja autoriteediks ja moraliteeks.


no-noh, see tähendab, et arengut pole vaja. tõlgin.

kui inimesel on eeskuju, iidol, õpetaja, siis inimene püübab kasvõi alateadlikult liikuda selle iidoli poole, see tähendab muutuda.
(iseasi, kes iidoliks valitakse).
liigutakse kas edasi või tagasi.
kui inimene valib iidoliks, eeskujuks iseenda, siis vaatab ta peeglisse ja näeb sealt tee lõpppunkti, mis on sealsamas, kus algus, ilma jooneta nende vahel.
st valides eeskujuks iseenda, on inimene rahul sellega, kus ta on, mis ta on, kes ta on.
arengut ei toimu.
kui toimub mingigi liikumine, siis ei ole inimene valinud TEGELIKULT eeskujuks ennast, vaid kellegi teise, kuigi ta seda ei tunnista.
aga korraliku analüüsi ja absoluutse endale miitevaletamisega saab kätte ka iidoli, kes on valitud, aga mida ei tunnistata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult pole vaja ei iidolit, eeskuju ega õpetajat vaid mõtelda on tarvis. Leiad/mõtled endale sihi, mida soovid saavutada ja rügad selle nimel tööd teha. Siin peaks muidugi mõtlema abstraktselt. Kõik muu (iidolid ja õpetajad) kipub juba mugandus olema. Enda teistega võrdlemine kipub olema madala enesehinnangu tulemus.

Kui nüüd vaatame edasi ja tagasi liikumist ja paigalseisu. Võtame näiteks kopteri, liigub edasi ja tagasi aga on ka võimeline kohapeal hõljuma. Milline tegevus nõuab kõige rohkem tööd ja energiat?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

liikumine, et kellekski saada(iidol).
liikumine,kuna soovid midagi teha . lihtsalt ,et soovid midagi teha. kas siis on ka iidolit vaja?
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tõenäoliselt toimib süsteem nii, et iidoleid on palju.
Igalt ühelt võtad mingi aspekti mis tal on tugevam kui sul ja siis üritad järgi jõuda või ära panna.

Kuna iidoleid on palju, siis ongi võimatu kindlalt väita milline on inimese iidol, kuna kokku on tulnud sigri-migri.

A ma arvan, et kui ainult üks inimene iidoliks võtta siis võib juhtuda see, et võetakse kõik see pask ka üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

mulle paistab,et iidoleid määritakse pähe.
tahad või ei taha. kui ise ei taha siis lihtsalt öeldakse,et see või teine on su iidol. või siis iidol ise hakkab ennast su iidoliks pidama - otsib sinu tegevuses paralleele enda tegemistega. tahab olla kindle,et teda järgitakse.
millest ma järeldan,et iidolitel on jüngritekriis.

näiteks erinevad poliitikud(savisaarlased) räägivad,kuipalju nende tegevus on inimestele head toonud. panevad inimestele sõnu suhu,öeldes, et sa oled nende tegevuse tõttu õnnelik ja soovid neid toetada.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu aktiv ja passiv iidolid?
Ühed määritakse pähe ja teised võetakse alateadlikult?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

võtad kui alla jääd.
samas sisuliselt on kõik su tegemisetahtmised tinglikult kellegi teise poolt juba tehtud. nüüd ma ei tea kas ta peaks selle eest, midagi saama?
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Iidol kui idee- idee sarnaneda iidolile.
Kõik ideed saavad kusagilt alguse.
Minu arust ongi küsimus selles, et kas iidoldamine fikseeritakse või jäetakse vabaks, ehk et kas üritatakse iidoliga sarnaneda või samastuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
st valides eeskujuks iseenda, on inimene rahul sellega, kus ta on, mis ta on, kes ta on.
arengut ei toimu.
Kui isik suudab olla ehk mitte valida iidoliks ka end, mitte tekitada poolust rahul ja rahulolematu, siis väljub ta juba alguse ja lõpu piiridest ning areng on siis mittevajalik ja alles siis toimub liikumine.
Areng on alati piiritletud alguse ja lõpuga mingites piirides. Iidol on mingi määratletud ruumi sees. Liikumist järgides ei toimu, liikumine on ümber, kuid isik seisab paigal/on fikseeritud jäljendamisse/järgimisse.

Sarnanemine ongi samastumine, kas väliselt, käitumuslikult, mõttemudelitelt vms, vahet pole millest lähtuvalt täpselt.

Absoluut on ka piiratud eeldustega, mis loovad absoluudi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Minu mõistes:
Sarnanemine- ühe asja järele tegemine
Samastumine- paljude asjade järele tegemine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Grand kirjutas:
Huvitav küll, aga sa oled leidnud autoriteedi, kes tegelt ei tohiks seda sulle olla. Sest endale võid olla vaid sa ise eeskujuks ja autoriteediks ja moraliteeks.


See oli siis unenäo seletuseks?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Grand kirjutas:
Huvitav küll, aga sa oled leidnud autoriteedi, kes tegelt ei tohiks seda sulle olla. Sest endale võid olla vaid sa ise eeskujuks ja autoriteediks ja moraliteeks.


See oli siis unenäo seletuseks?


ehe näide erapooletust tõlgendamisest Razz
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Tahaks ka krahvitiitlit, kuidas saada?

Aga ma tean kuidas sa krahvinna tiitli saaksid Mr. Green
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Mountain kirjutas:
Tahaks ka krahvitiitlit, kuidas saada?

Aga ma tean kuidas sa krahvinna tiitli saaksid Mr. Green

No räägi lähemalt.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleb abielluda kraahviga.
Aga mul isiklik tunne, et see võib keeruliseks osutada.
Arvestadades asjaosalisi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zajebiz



Liitunud: 29 Sept 2008
Postitusi: 3
Asukoht: harjumaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 12:44 am    Teema: Re: Unenägudeseletaja krahv Grand. Vasta viitega

Grand kirjutas:
Tere!
Olen unenägudeseletaja krahv Grand, kes annab nõu ja selgitab, mida üks või teine unenägu ja selle sümbolid tähendavad teie elus. Olen sel alal tegutsenud aktiivselt alates 2006a algusest ja laia kogemuste praktikaga.
Kui soovite neid teada saada diskreetsel kujul, saatke kiri e- mail aadressil grand@reaal.ee
Hoiatan ette, et vahel võib vastuse saabumine teie kirjale viibida päev või kaks.
Seniks kohtumiseni!




Tere Grand...ei hakka sulle erameili kirjutama kuna tahan et teised ka mu unenäost osa saaksid...niisiis...
enamus mu unenägusid toimuvad mu lapsepõlvekodukandis...
Ka see millest nüüd juttu teen...jalutasin siis mina metsateel(see viis poodi ja kirikusse ja rahvamajja) jõuan mina siis jõe äärde jõgi oli selge nagu kristall(jõgi muidu seal metsatee ääres ei asund vaid asus mõni km eemal) igatahes...jões oli suur kaltsunukk lõng ümber kaela(kaltsunukk meenutas natuke Karlssonit Katuselt) ja selle lõngaga ta oli nagu üles poodud ja lõng oli hall...ja lõngaots oli veest välja toodud ja kinnitatud kärbse külge et lõngaots veealla ei vajuks(seega kärbes oli elus vist)...siis sai see uni otsa ja hakkas täiesti uus uni täiesti teise teemaga aga see ei mängigi enam erilist rolli Exclamation Kas oskad seletada mis värk oli selle poodud Karlssoniga ja kärbsega Question Smile
_________________
Ära lase kellegil teisel oma elu elada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group