Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

nähtamatud hääled välismaailmas
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 7:32 am    Teema: nähtamatud hääled välismaailmas Vasta viitega

töötasin lapaka taga õues. tavaliselt ma õues ei tööta arvutiga. ema niitis muru muruniitjaga. tavaliselt niidan mina. mingid olendid , kaks tükki, hakkasid omavahel rääkima. üks ütles minu nime ja ütles, et hakkas tööle, teine vastas et hakkas maad kündma. vaatasin, kedagi näha ei olnud, kuid häälte suuna järgi teadsin kindlalt et need hääled ei tulnud minu peast. nüüd ma teen järelduse - esiteks ma muutsin harjumust, aga need olendid arvasid, et ma vahetasin tegevust. tegelikult ma jätkasin sama tegevust. nad ajasid sassi isiku ja tegevuse. need olendid olid vist mingist teisest ajaast, siis kui veel muruniitjaid ei kasutatud. sellepärast neile tundus, et tegemist on põllukündmise mitte muruniitmisega. kindlasti nad tajusid rohu asemel põ'ldu , hääled olid hüüdvad, ilmselt nad olid kindlad et neid siin maailmas ei kuuulda aga õhuvõngete kaudu jõudsid hääled siia maailma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 11:29 am    Teema: Vasta viitega

mingid vaimolendid jälitavad või maailm peegeldab
igatahes juhtus selline asi nüüd linnas, et keegi andis fonoluku uksekella selleks et trepikotta pääseda. arutlesin, et sel ajal ei saa keegi tulla. vaatasin aknast. ema moodi vanamutt oli akna all, täiesti ema moodi oli, ainult 15 aastat vanem tundus olevat. helistasin emale, et sinu teisik on akna alla ja tahab sisse saada, ema ütles, et ei saa olla. vanamutid näevad kõik ühtemoodi välja. ok, aga miks ta siis alt fonolukust valis just minu korteri kui trepikojas on üle 30mne võimaluse . .. .ikkagi maskeerunud vaimolend inimsenahas ainult ,et unustas ja eksis sellega, et ema on 15 aastat noorem, aga muus osas, suutis see vaimolend koopia emast teha . aga aastarvuga eksis. täpselt nagu eile kui muruniitmist pidas kündmiseks.
ma arvan siiski et tegemist on peegeldusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

unenäos käies moodustub füüsilise keha külge unenäokeha mis tajub nii siinpoolset kui ka seda reaalsust kus uni pooleli jäi. kas sa ei usu seda. on võimalik, et vaimolendid hakkavad järgi käima. enamasti loodavad kehastuda, kui aru saavad, et siit ei saa, siis lahkuvad sinna kus saab, kauaks nad ei jää tavaliselt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

kui unenäos käid siis kehastud ka sinna keskkonda. samamoodi on vaja kehastuda siia keskkonda. ilmselt mingid füüsika seadused ei võimalda mateeria ülekandumist ehk võnkumine ei kanna edasi mateeriat. mateeeria liik pole tähtis , võnkumine on tähtis. ilmselt võnkumine läbib kõik reaalsuste barjäärid , heli on ka võnkumine. aga hääle tekitajaid ei näe, sest aine ei kandu edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et sa oled unustanud oma rohud sisse võtta...
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 12:03 am    Teema: Vasta viitega

Tihti juhtub, et kuulen, et keegi hyyab mind, samas tean, et see pole v6imalik. Lihtsalt tundub. Teinekord t2naval on tunne, et keegi r22gib eestikeeles, vat siis on kyll vastik tunne, sest juba tean, et see pole v6imalik, lihtsalt tundus. Helid teevad imelikke asju....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Tihti juhtub, et kuulen, et keegi hyyab mind, samas tean, et see pole v6imalik. Lihtsalt tundub. Teinekord t2naval on tunne, et keegi r22gib eestikeeles, vat siis on kyll vastik tunne, sest juba tean, et see pole v6imalik, lihtsalt tundus. Helid teevad imelikke asju....
Mäletan kui käisin peale põhikooli lõpetamist Riias ekskursioonil klassiga. Tegi vaiksel suitsu ja järsku kuulen kuidas mu esimene klassijuhataja mid hüüab. Esimese hooga ehmatasin ma ära ja viskasin kiirelt suitsu minema. Kuid siis tuli meelde, et seda esimest klassijuhatajat ei tohiks Riias olla. Laughing
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 11:49 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui Sa unes käid ehk kehastud sinna kekkonda siis Sa teed seda, ilma et Sa sealt kellegi abi vajaksid või kellegi sealt keskkonnast mujale tõstaksid. või kuidas?

mulle tundub, et kui sealt keskkonnast keegi siin käib, siis ta ongi juba samahea kui kehastunud siia, kehastumise vorme on minumeelest lõputult ja selle kohta Sul vist küsimus polnud. et mateeria liik pole tähtis, seda minagi,
et kui vaimolend juba võngub mingil võnketasandil, samal näiteks mis Sina, siis tal küll enam Sinu keha vaja ei ole, ta juba nagunii on Sinuga ühel võnkel, siis.telekas näitas et vampiiridel on terve tehas mis kasutab kloonitud verd ,enam ei peagi hammutama alati,m




ei, mult on verd võetud ka ühes unes, kontrolliti kas mul on libahundigeene. . .... ma arvan, et mind taheti nakatada libahundi või vampiiri geenidega ja et see kes ukse kella andis oli üks nendest. tahtis hammustada. nad tahavad teha oma klanni liikmeteks ....tegelt rändamiseks ei pea muutuma libahundiks või vampiiriks, aga nad tahavad oma glanni suurendada nagu iga usund
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

see on illusioon, et ise valid

nad võivad kahjustada aju seda osa mis tegeleb faktide hulgas korra loomisega. nendel on selleks mingid seadmed mis kiirgavad. ja kui endal ei ole seadet mis kiirgaks või nulliks ära nende kiirguse mõju ,siis nad saaavad oma tahtmise päris kiiresti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 18, 2007 11:37 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Juun 10, 2009 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mul muide on need hääled ise olen neid programmeerind. Need tulevad igasugustest häälte sahinatest. Tulevad s6nad. See väike kuulmis illusioon. Olen teinud ka nägemis illusioone.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 11, 2009 1:07 am    Teema: Vasta viitega

mul on viimasel ajal kõiges lärmis muusika tekkinud.
miski põrin või kolin muutub meloodilisteks juppideks.
hakka või muusikat kirjutama.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Juun 11, 2009 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

olen kuulnud kogonisti laulu kui olin metroos eskalaatori sahina juures.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
outrageous
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2009
Postitusi: 41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

ma kuulan ka vahest selliseid asju , aga nad ei räägi omavahel . Räägitakse minuga ja vahest öeldakse, et ma vaiksem oleks vms . Tuleb ära harjuda .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tere kõigepealt. Täitsa süütu veel siin foorumis. Aga mis ma ikka pudrutan, alustan siis oma looga kah.

Oli selline aeg, et jäin sedapsi. muidugi ei teadnud sellest midagi tol hetkel.
Hakkasin kuulma hääli.. algul oli vaid üks hääl, selline nagu tuule mühin.. või mere kohin. Hiljem sain juba sellist jutuvada mitme inimese vahel kuulda..
Muutus väga tüütuks, sest ma ei saanud aru millest nad rääkisid, lihtsalt selline vaikne häälevada...
Noh nädalake see trall kestis.. ja siis jäin lapsest ilma. Hääled kadusid samuti. Ja alles siis hakkasingi mõtlema. Vot oleks pidanud vastu rääkima, või paluma neil kõvemini rääkida. Ehk oleksid nad mind hoiatanud..
Või kes teab, ehk oli see minu oma sündimata maimuke, kes sel viisil minuga kontakteerus.
Vot selline lugu.
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Okt 09, 2009 1:26 am    Teema: Vasta viitega

mutitädi, tegelt teema selles, et laps mängis antenni sulle millegipärast.
äkki pidas silmas, et "mammi, hakka ennast arendama, ma annan natuke maitsta sulle asju.
nõrguke oled veel minu sünnitamiseks.
arene veits ja siis ma proovin uuesti".
seda on ennegi juhtunud.
aga see tähendab, et peab hakkama a-st ja b-st peale ennast ja inimest üldse ja maailma ja tõde jne õppima.
ja ega see kerge ega lõbus pole, eriti iseenese vigade avastamine näiteks.
sest see, mida me üldiselt oleme harjunud õigeks pidama, on seda nii 3-4% ulatuses.
ülejäänu on puhas sitt, mis meile pähe on taotud ja selgeks tehtud (mis siis, et kohati ilusasti serveeritud ja üle värvitud).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group