Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser rÀÀgin teile siin oma loo.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaimuvalitseja kirjutas:
Must Roos kirjutas:
Ma olen endale andeks andnud ja ka paganatele. NĂŒĂŒd vĂ”ite teha mis tahate kustutage vĂ”i mitte.

Ei kÔla veenvalt.
Sina kui Kriminaalmaailma elanik peaksid ĂŒkskord endale selgeks tegema, et puutumatuid ei tohi nĂ€ppida. seda reeglit rikkudes jÀÀd ilma oma toiteallikatest (sinu halduses olevast karjast)
See oli sÔbralik nÔuanne, mitte kÀsk. Valik on Sinu.

Jah, sa ei saa mind kÀskida, ega see vist rahu ei anna, tahaks ju vÀga.
Tuleb vÀlja, et mina olen puutumatu. Kuna te nii tihti lÔhki olete, pole teil puutumatusega mingit pistmist.
Minu kari on mu tööd. Olenemata kÔrvalseisjate hinnangutest. Sinu kari on lÔhkised inimesed, kes omaette toime ei tule ja sina sÔltud lÔhkiste (nagu Roosi) hinnangutest. Sest sa ei suuda nendeta eksisteerida.
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Seadused on seinteks maailmale, et maailm saaks eksisteerida.
No jah.
Kuid tavaliselt on neid seinu vĂ€ga palju inimese ĂŒmber.

Enda tehtud seadused, egregori seadused, planeedi seadused jne. jne.

Kus juures enda tehtud seadused lÀhevad reeglina vastuollu egregori seadustega. Eel kÔige vaimse egregori seadustega.

Kui inimene on enda seadused vahetanud egregori seaduste ( kristlased, Eesti Paganad jne. jne.) vastu siis on see sittasti.

Mida vĂ€hem seinu on meie ĂŒmber seda parem.
Seega siis tuleb eelkÔige lammutada need seinad mis kÔige rohkem ahistavad ja inimese energiat imevad.
Tagasi üles
muriel
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:

Seega siis tuleb eelkÔige lammutada need seinad mis kÔige rohkem ahistavad ja inimese energiat imevad.

mitte ainult need seinad, mis kÔige rohkem ahistavad... Cool
Tagasi üles
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
.Raul. kirjutas:

mitte ainult need seinad, mis kÔige rohkem ahistavad... Cool
No nendest tuleks alustada.
Ehk, pigistav king tuleb enne Àra visata kui edasi minna.
Tagasi üles
Kelbas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:12 am    Teema: Vasta viitega

No aga nende seintega peaks ju siis nii olema et kui p6hiseinad kaotada kaovad ka v2iksemad seinad!Kokku ongi myyr, alumise kihi v6tad 2ra ja ylej22nud osa kukub kokku! Sest mulle on j22nud mulje et reeglid toetuvad yksteisele! Pole "O" ilma "A" ta!
Ainuke jama v6ib siis see olla, et m6istus ei suuda sellest aru saada ja vaim jookseb errorisse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Seinad on neljas kĂŒljes. Üks karp, selle ĂŒmber on teine karp jne. jne.
Katus toetub vÀlistele seintele. See, et teisedki seadused katust toetavad on illusioon.

KĂ”ik seinad tuleb maha lammutada. Kuni jÀÀb vĂ€line mĂŒĂŒr.
Ehk inimese enda seadused mis on ka samal ajal see lĂ”pplik ja ainus seadus mis ĂŒldse kehtib.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja sĂŒsteemi. SĂŒsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel pĂŒsida. Nagu te kĂ”ik teate on olemas firmad:D ja kĂ”ik firmad vajavad pĂ”hikirja, pĂ”hikiri aga toetub seadustele. (Ma tahtsin lihtsalt Ă€ra proovida mis tunne on kirjutada „Nagu te kĂ”ik teate...”Very Happy)

Planeedi eksisteerimiseks on vaja sĂŒsteemi, selleks sĂŒsteemiks on fĂŒĂŒsika mis pĂ”hineb fĂŒĂŒsika seadustel. Seega planeedi seinteks on fĂŒĂŒsika seadused.

FĂŒĂŒsika tasandist jĂ€rgmine tasand on ökosĂŒsteem, mis tekitab siia planeedile elu.

Neid sĂŒsteeme peaks olema veel sitaks. Mina kujutan seda asja, ette kui ĂŒhte suur pilvelĂ”hkujat, kus igal tasandil on oma sĂŒsteem ja on sĂ”ltuvuses eelnevatest sĂŒsteemidest. Peale selle on igal tasandil kontorid kus on veel omakorda erinev tegevus. Mida kĂ”rgemale me jĂ”uame seda rohkem hakkab olema kontoreid.

Mis aga selgub sellelt pilvelĂ”hkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sĂ”ltuvad egregorist. KĂŒsimus on selles, et mis karjas sa olla tahad ja kas sa tahad olla selles karjas valge lammas nagu kĂ”ik teised vĂ”i must.

NĂŒĂŒd mina ei saa aru, mis asja te lĂ”hkuma hakkate? Alumisi tasandeid/sĂŒsteeme? Seega lĂ”hute enda pinnast. Nii kui midagi Ă€ra lĂ”hute(tĂ”enĂ€oliselt lĂ”hute te endast mingi tĂŒki vĂ€lja, kui te just mingis egregoris revolutsiooni teha ei kavatse), tuleb selle asemele uus.

Nt lĂ”hud vĂ€lja endast selle, et jumalat/id, ei ole olemas, tuleb selle asemele see,et sina ise lĂ€hed jumala koha peale, kuid ega jumala koht ei jÀÀ ju tĂŒhjaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Iga kehastunud olendi jaoks KOSMOS on kÔikehaarav mullimoodi kinnine mehhanism, mille struktuur on ehitatud analoogia pÔhimÔtel ja kogu tegevus on juhatatud pÔhjus-tagajÀrv seose reeglitega.
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:24 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja sĂŒsteemi. SĂŒsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel pĂŒsida.

Ja pms kui sa seadust ei tunne, siis on seal eksisteeriv olematu? Sen putukate mentaliteet.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Iga kehastunud olendi jaoks KOSMOS on kÔikehaarav mullimoodi kinnine mehhanism, mille struktuur on ehitatud analoogia pÔhimÔtel ja kogu tegevus on juhatatud pÔhjus-tagajÀrv seose reeglitega.

Ma lugsin selle su ĂŒhest teisest postist juba vĂ€lja:D
See mis sa naisele kirjutasid.
Tagasi üles
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Mis aga selgub sellelt pilvelÔhkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sÔltuvad egregorist.

Inimene ei pea muide sÔltuma egregurist. Et egreguri teket on vÀga raske vÀltida - siis olenemata sellest ei pea sÔltuma hakkama.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:

Inimene ei pea muide sÔltuma egregurist.

Siis kaotab inimene inimstaatuse
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
boss kirjutas:
Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja sĂŒsteemi. SĂŒsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel pĂŒsida.

Ja pms kui sa seadust ei tunne, siis on seal eksisteeriv olematu? Sen putukate mentaliteet.

See pole oluline kas sa seadust tunned vÔi mitte.
Olulisus tuleb vÀlja siis, kui sa midagi looma hakkad ja kuna sa tahad, et see töötaks, siis on vaja teada seadusi.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:48 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
boss kirjutas:
Mis aga selgub sellelt pilvelÔhkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sÔltuvad egregorist.

Inimene ei pea muide sÔltuma egregurist. Et egreguri teket on vÀga raske vÀltida - siis olenemata sellest ei pea sÔltuma hakkama.

Ma ei ole seda asja enda jaoks lahti mÔelnud. Kuid oletame, et see on teoorias isegi vÔimalik, siis praktikas sa vaevalt sellega hakkama saaks.

Kuigi kui nĂŒĂŒd mĂ”elda pilvelĂ”hkuja peale, siis see pole ikkagi vĂ”imalik.
Ainus mis on vÔimalik praegusel hetkel, minu loogika lÀbi, on luua endale illukas, et egregorist ei sÔltuta.
Tagasi üles
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Krissu kirjutas:

Inimene ei pea muide sÔltuma egregurist.

Siis kaotab inimene inimstaatuse

Ta kardab seda kaotada. See inimesestaatus on inimesel selline kadumakippuv asi, mis vajab alailma mingit tÔestust. NÀiteks - kuulun egregori, jÀrelikult olen inimene.
Kui sa pĂŒĂŒdled egregorist vĂ€lja, et saada jumalaks, siis kĂŒllap kaotad ka inimesestaatuse - sinust saab jumal. Aga oled uues egregoris. Kui pĂŒĂŒdled egregorist vĂ€lja ja tahad olla nĂ€iteks vaba inimene, siis oled ometi uuesti egregoris - vabade inimeste egregoris. Aga kui sa ei pĂŒĂŒdle vĂ€lja, sest pole kusagilt vĂ€lja pĂŒĂŒelda, siis vĂ”ib isegi asja saada.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:52 am    Teema: Vasta viitega

TÔused egregori redelil?
Tagasi üles
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:52 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:

Ma ei ole seda asja enda jaoks lahti mÔelnud. Kuid oletame, et see on teoorias isegi vÔimalik, siis praktikas sa vaevalt sellega hakkama saaks.

Kuigi kui nĂŒĂŒd mĂ”elda pilvelĂ”hkuja peale, siis see pole ikkagi vĂ”imalik.
Ainus mis on vÔimalik praegusel hetkel, minu loogika lÀbi, on luua endale illukas, et egregorist ei sÔltuta.

Ma mÔtlen, et sul on kolepalju asju, mis pole vÔimalikud.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:54 am    Teema: Vasta viitega

PĂŒramiidi sĂŒsteemis(egregoris) alumine osa on sĂ”ltuvuses tipust, kuid samal ajal on tipp sĂ”ltuvuses alumisest osast.
Seega pole vahet kas oled jumal vÔi teenija, sÔltuvuses oled ikka.
Tagasi üles
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Kui seda sÔltuvust tÀhtsustada, siis ta ongi tÀhtis.
Pms kui ma ei teaks midagi tippudest vĂ”i mittetippudest, siis oleks ma seal sees edasi. Lihtsalt, et teadlikus sellest tipust vĂ”i mittetipust kannustab mingil imelikul pĂ”hjusel ennast sealt Ă€ra kaardistama alailma. See muudab selle kogu tipunduse oluliseks, mis sĂŒvendab kuuluvust ja sĂ”ltuvust.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
kui sa ei pĂŒĂŒdle vĂ€lja, sest pole kusagilt vĂ€lja pĂŒĂŒelda, siis vĂ”ib isegi asja saada.

see seisund on reaalsusest kaugel
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group