Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser Räägin teile avalikult siis oma loo.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 10:06 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:

Ma ei tea, kas oled, aga minul on hulga kogemusi, kui minna mehe koju. Et seal ennast m6nusalt ja soojalt tunda, peab lausa nahast v2lja pugema. Muidugi 6eldakse ju kohe, tunne ennast h2sti ja koduselt, k6ik mis on minu on ka sinu. Aga kui oma shampooni j2tad vannituppa siis t6useb kisa taevani.. kui see m88das siis etapp kaks, kui teed ettepaneku n2iteks m88blit liigutada siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast Smile


Ma jälle olen mõeld, et see on mingi värk inimese enda olemasolemisega. Ehk kui ta on ennast kokku pannud nii, et teda peaks "esindama" kapp, mis on siis vastavasse (hoolikalt kaalutud ja välja arvutatud) asendisse paigutatud, siis on üsna karm ilmselt, kui (mis siis, et armastatud) tśikk sellega tahab hoopis teise toanurka kõndida. Ehk ta justkui kardab ennast ära kaotada, kui kapp nihkub mujale või tekib tema asjade kõrvale vannituppa veel (vbla tõepoolest suurem valik ja värvilisema sildiga) potsikuid juurde.
Mõnele paarile sel puhul vbla sobib rohkem, ku otsitakse kokkukolimise soovi tekkides lihtsalt uus pind, kuhu saab üheskoos minna oma kappe ja topse ritta laduma.
Imelik siinjuures on aga see, et see "uute asjade lisandumine" peaks olema justkui hoopis ju meeldiv. Ehk misjaoks nad ses kolivad kokku, kui nad tegelt ei taha hommikuti koos samast sahtlist puhast paari trallereid otsida? No peaks olema tahtmine näha teise "kohalolekut" ülejäänud pinnal ka ku ainult voodis ja selle ümbruses Smile
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
naine kirjutas:

Ma ei tea, kas oled, aga minul on hulga kogemusi, kui minna mehe koju. Et seal ennast m6nusalt ja soojalt tunda, peab lausa nahast v2lja pugema. Muidugi 6eldakse ju kohe, tunne ennast h2sti ja koduselt, k6ik mis on minu on ka sinu. Aga kui oma shampooni j2tad vannituppa siis t6useb kisa taevani.. kui see m88das siis etapp kaks, kui teed ettepaneku n2iteks m88blit liigutada siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast Smile


Ma jälle olen mõeld, et see on mingi värk inimese enda olemasolemisega. Ehk kui ta on ennast kokku pannud nii, et teda peaks "esindama" kapp, mis on siis vastavasse (hoolikalt kaalutud ja välja arvutatud) asendisse paigutatud, siis on üsna karm ilmselt, kui (mis siis, et armastatud) tśikk sellega tahab hoopis teise toanurka kõndida. Ehk ta justkui kardab ennast ära kaotada, kui kapp nihkub mujale või tekib tema asjade kõrvale vannituppa veel (vbla tõepoolest suurem valik ja värvilisema sildiga) potsikuid juurde.
Mõnele paarile sel puhul vbla sobib rohkem, ku otsitakse kokkukolimise soovi tekkides lihtsalt uus pind, kuhu saab üheskoos minna oma kappe ja topse ritta laduma.
Imelik siinjuures on aga see, et see "uute asjade lisandumine" peaks olema justkui hoopis ju meeldiv. Ehk misjaoks nad ses kolivad kokku, kui nad tegelt ei taha hommikuti koos samast sahtlist puhast paari trallereid otsida? No peaks olema tahtmine näha teise "kohalolekut" ülejäänud pinnal ka ku ainult voodis ja selle ümbruses Smile

Minu arust ka. Sest kui kallis inimene on ära, siis muutuvad järsku tähtsaks tema asjad Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 12, 2007 12:50 am    Teema: Vasta viitega

Naine.
Minul on Sinuga nagu teistsugused kogemused.
Sa oskad väga hästi oma vead meestel delegeerida.

See ei aita Sind. Sa pead õppima austama meest ja loobuma sellisest mõttest, et mees on teenendav personal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 12, 2007 11:36 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
kui teed ettepaneku n2iteks m88blit liigutada siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast Smile


ju siis on rahva pauer taga Very Happy
Tagasi üles
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:


Ma ei tea, kas oled, aga minul on hulga kogemusi, kui minna mehe koju. Et seal ennast m6nusalt ja soojalt tunda, peab lausa nahast v2lja pugema. Muidugi 6eldakse ju kohe, tunne ennast h2sti ja koduselt, k6ik mis on minu on ka sinu. Aga kui oma shampooni j2tad vannituppa siis t6useb kisa taevani.. kui see m88das siis etapp kaks, kui teed ettepaneku n2iteks m88blit liigutada siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast Smile

Igaljuhul selle hubaduse ja kodu tunde loob naine, kui ikka naisenergiat kodus pole, siis v6ib selle nii kenaks maalida kui tahad, aga ikka tunnet pole, et k6ik mehed, kui tahate kodu laske naistel vaba valik, endal ka p2rast hea olla Smile))

PS! Mehed ei ytle jah, et tee nyyd nii, aga kui sa ei tee nii nagu MEES TAHAB, siis pikapeale hakatakse ikkagi inisema... naised lihtsalt hakkavad kergemini mehe pilli j2rgi tantsima, kui valusasti 8elda, kui kenasti, siis kui naine armastab, pole probleem mehele meeldida ja naine muutubki igap2evaga yha meeldivamaks, kuna just see HEA NAINE olemise tunne on iseenesest juba nii nauditav, et kohe teisiti ei tahaks. Mehed j22vad aga sigadseks igas olukorras Smile Aga millegip2rast on ka see nauditav, lihtsalt tark naine on kaval ja m2ngib kaasa, loll iniseb, v6i ei armasta.

Muideks selle hea olemise 6ppisin ma isegi l6puks 2ra, lihtsalt teisti ei saanud, muidu must pilv rippus pea kohal, hirm oli hea 6petaja, ega kange muidu ei 6pi.. aga jah, selle loo kohta ytlen, et liiaks l2ks, kuigi p2ris nauditav oli Smile)) m6ndaaega ...


Ma ei lähe mehe koju meest ja tema ümbrust muutma.
Kui valisin mehe, siis valisin ta tingimusteta.

Hubase ja turvalise kodutunde loob jah naine. Mees ei peagi seda tegema. See lihtsalt pole tema rida. Kas jätaksid kodu hubaseks ja soojaks loomata, kui meest poleks? Kui nii, siis tekib tunne, et vähe sellest, et sa ei austa mehi, ei armasta ja ei austa sa ka iseennast.

Sinu juttu ning väidet, et mehed on igas olukorras sead, analüüsides saab tuletada, et sina oled siis uss. See, kes pidevalt sisiseb ja salvab ning midagi asjalikku peale päikesepaistel peesitamise ei tee. Väidan nii, sest sa üldistasid ja ka mina tuginen üldistusele. Sest on olemas ütlus, mehed on sead...aga naised on ussid..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mis see asjalik oleks, mida peaks tegema?
Tagasi üles
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelema arenemisega muidugi!
Kas sina seda ei teadnudki? Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kuidas seda arenemist tegema peaks?
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

rumal. ikka oled p***e laiali (loe: avatud) uutele kogemustele. Twisted Evil
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Mhm Twisted Evil
Mamõtlen, et ilmselt peaks ründeid püüdma nii.
Vähemalt.
Ometigi.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt siin Annu tekste lugedes j22b mulje,et ta mehi kuidagi veits totukesteks peab. siuksed kellega peab olema kena ja rahulik ja kelledega ei tohi 2kilisi liigutusi teha.
et kodu olgu soe ja turvaline,et ullike rohkem faasist v2lja ennast ei ehmataks. ja ikka oled tingimusteta kah,sest noh, oma ullike-mis sinna ikka parata. Laughing
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen ka vahel mõelnud, et kust ja miks tulevad sellised inimesed, kelle jaoks ¹ampoonipudel v mööbli paigutus probleemiks osutub.

Suurim probleem minul mööbli tõstmisega on selles, et harjumused on tugevad ja kipud ennast näiteks pimedas vastu üllatusi ära lööma Razz kui midagi on tõsisemalt ringi tõstetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Ma olen ka vahel mõelnud, et kust ja miks tulevad sellised inimesed, kelle jaoks ¹ampoonipudel v mööbli paigutus probleemiks osutub.



Põhjus ei pruugi olla üldse selles shampoonipudelis või mööblis - põhjus on ehk hoopis nende asjade valdaja suhtes tekkinud omanditundes, ehk siis viriseja (mees) peab nende asjade valdajat (naist) oma isiklikuks omandiks, kes ideaalis peaks olema passiivne nagu hüpiknukk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
supernatural
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 26 Okt 2006
Postitusi: 13
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 1:46 pm    Teema: huuuh võnked ja võrgustikud Vasta viitega

ma usun täiesti kindlasti et igasugused võrgustikud ja võnked on olemas aga teate mis mõned lihtsalt naguu ei näe mõned on nagu pimesikkud kes keksivad ringi aga nende silmad on terveaja suletud ..tean väga hästi millest räägin olen ise ka kuskil olnud ja pidin seal selgitama igastasju millest tavakodanikul on väga raske arusaada ..on palju dimensioone ja kohti kus võime kohata erinevate reaalsuste tegelasi..aga proovi sa seletada seda et kohtasid nt oma saunas ufosid ja ,et tegelt ka said nagu ühel hetkel aru et oleks vaja maalima päästa aga seda pole üksi vägakerge just teha ja eriti kui pooled ei mõista sest nad on ju mittenägijad Idea Exclamation
_________________
Healing may not be so much about getting better, as about letting go of everything that isn’t you – all the expectations, all of the beliefs – and becoming who you are.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 2:10 pm    Teema: Re: huuuh võnked ja võrgustikud Vasta viitega

supernatural kirjutas:
...et tegelt ka said nagu ühel hetkel aru et oleks vaja maalima päästa aga seda pole üksi vägakerge just teha ja eriti kui pooled ei mõista sest nad on ju mittenägijad Idea Exclamation


Kuidas sa siis ei näe, et nad päästavad ka maailma Question
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2007 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

malen märgand,et sel ajal ,kui maailmapäästjad maailmapäästmisega tegelevad aktiivselt ,on maailmas päris hea ja rahulik elada.
siis kui nad ostsivad uut kohta,mida päästa, kisub vähe närviliseks...aga kui neile miskit jälle hambu anda,siis on jälle täitsa rahulik. maitea kas päästetavad on alati õnnelikud päästmise üle küll...aga samas millal see tähtis on olnud.
Tagasi üles
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 3:13 pm    Teema: Re: huuuh võnked ja võrgustikud Vasta viitega

Krissu kirjutas:
supernatural kirjutas:
...et tegelt ka said nagu ühel hetkel aru et oleks vaja maalima päästa aga seda pole üksi vägakerge just teha ja eriti kui pooled ei mõista sest nad on ju mittenägijad Idea Exclamation


Kuidas sa siis ei näe, et nad päästavad ka maailma Question


Mille eest nad maailma päästavad.?
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 3:20 pm    Teema: Re: huuuh võnked ja võrgustikud Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Krissu kirjutas:
supernatural kirjutas:
...et tegelt ka said nagu ühel hetkel aru et oleks vaja maalima päästa aga seda pole üksi vägakerge just teha ja eriti kui pooled ei mõista sest nad on ju mittenägijad Idea Exclamation


Kuidas sa siis ei näe, et nad päästavad ka maailma Question


Mille eest nad maailma päästavad.?


Teiste päästjate Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Teate maailma ei päästeta, maailma vallutatakse.
See kes räägib päästmisest, see ei ole võimeline oma jõul teda vallutama.
Otsib abistajaid.
See kehtib ka jessuklaste kohta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2007 1:17 am    Teema: Vasta viitega

Ma siinkohal märgiks veel, et maailma vallutamine kõlab iseenesest andeksantavamalt aga vallutajad on siiski ohtlikumad, kui päästjad Twisted Evil
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group