Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser Räägin teile avalikult siis oma loo.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kati kirjutas:
mina jõin eile kõvasti õlut näiteks. Shocked
Tõstsid meestel taset Question



ei niipalju seekord ei joonud.
aga kasiino-inimesi vaatasin küll lähedalt. mapold ennem käinud/näinud.

akrt minesa tea. äkki on me õllejoomine ülemaailmse tähtsusega ettevõtmine millepeal üksi see meeste tase veel seisab või siis tõstetud saab. ma pole selle koha pealt veel vaadanud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik sõltub ju sellest, mis võnget omad.
Kui eriti tähtis võnge, siis ka tähtis õllejoomine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

õllejoomise ajal võib võnkumist vahest täheldada küll.
samas ma ei tea kas see mingu võnklemine teistele mõjub. Laughing
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
õllejoomise ajal võib võnkumist vahest täheldada küll.
samas ma ei tea kas see mingu võnklemine teistele mõjub. Laughing


Mõjub ikka ju.
Kui sa näiteks lõkke ääres võnkled kõva häälega Cool
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
õllejoomise ajal võib võnkumist vahest täheldada küll.
samas ma ei tea kas see mingu võnklemine teistele mõjub. Laughing
Võnkuv naine mõjub alati meestele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

selgub ,et võnkeid jagab alkohol.
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Persse, mina jõin kuuma teed enne, joon nüüd ja ka edaspidi Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Persse, mina jõin kuuma teed enne, joon nüüd ja ka edaspidi Cool



Kuuma teed on ka mitmesugust. Millist sina jood? Või paned nii, et vahet pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 6:07 pm    Teema: kvanthüpe ruulib Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma vaatan, et inimesed on läinud asjalikuks ja targaks.
Mis juhtunud on Shocked

see on see astmeliselt läbiviidav "kvanthüpe". targad ja asjalikud muutuvad targemateks ja asjalikumateks. nagu oli laulus muusikalist "Hair": "This is the dawning of the age of Aquarius, age of Aquarius ... ... " ["see on see Veevalaja Ajastu koidik..."]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
selgub ,et võnkeid jagab alkohol.


õlle tehase direktor jagab ka mingeid
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ära püüa mind analüüsida. mitte keegi pole minust veel aru saanud.
Ja samas olen ma kuratlikult lihtne Wink


Et mittekeegi kohe ? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 2:20 am    Teema: Vasta viitega

Must Roos kirjutas:
Ja nüüd kõik võtke teadmiseks, et keegi ei pea kedagi TEENIMA. See on VALE. Naine peaks mehele lihtsalt truu olema ja vastupidi. Te ei pea kedagi TEENIMA. Eriti veel Tokroda t ega talle midagi ette taha ära tegema. Võtke teadmiseks, et tema enda nägemisvõime on juba hävimas, sest ta kasutab teie ENERGIAT ja sellega ta ainult vähendab oma nägemist. Toon teile narmist väärt näite:Ükskord oli väike istumine nimi muudetud(kasutaja:Naine) juures. Ja Tokrodakene tahtis, et Naine teeks talle kohvi. Naine seda aga ei teinud ja siis teie "allah" keda te kõik kummardate läks närvi ja läks Naise juurest minema. Ja võtke teadmiseks, et Naine tuleb oma eluga hetkel väga hästi toime. Ega pea kedagi TEENIMA ja kellegile midagi ETTE TAHA ÄRA TEGEMA.


M2letan seda lugu 2hmaselt, aga ma enam ei suuda m2letada, miks ma kohvi ei teinud, kindlasti p6hjus ju oli, armastan isegi kohvi ja kohvi tilkus hommikust 6htuni, kuna Toki tarbis seda kohutavalt. N2htavasti oli kollijonn, aga kuna enam kolli pole, siis ei m2leta ka. Tegelikult sellest asjast on p2ris valusad m2lulyngad, nagu oleksin unen2os elanud, et teinekord, kui yritan yhte v6i teist asja l2bi nyyd seedida (aega ja j6udu nyyd jagub, kuna enam ei m2ngi neid 'toredaid' m2nge) siis enam ei suudagi meenutada. Samas on paljud vanemad syndmused paremini meeles. Kuidagi liiga emotsioonides elasin, polnud miskit elu sihti ega suunda, kuhu keerata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Must Roos kirjutas:
Ja nüüd kõik võtke teadmiseks, et keegi ei pea kedagi TEENIMA. See on VALE. Naine peaks mehele lihtsalt truu olema ja vastupidi. Te ei pea kedagi TEENIMA. Eriti veel Tokroda t ega talle midagi ette taha ära tegema. Võtke teadmiseks, et tema enda nägemisvõime on juba hävimas, sest ta kasutab teie ENERGIAT ja sellega ta ainult vähendab oma nägemist. Toon teile narmist väärt näite:Ükskord oli väike istumine nimi muudetud(kasutaja:Naine) juures. Ja Tokrodakene tahtis, et Naine teeks talle kohvi. Naine seda aga ei teinud ja siis teie "allah" keda te kõik kummardate läks närvi ja läks Naise juurest minema. Ja võtke teadmiseks, et Naine tuleb oma eluga hetkel väga hästi toime. Ega pea kedagi TEENIMA ja kellegile midagi ETTE TAHA ÄRA TEGEMA.


M2letan seda lugu 2hmaselt, aga ma enam ei suuda m2letada, miks ma kohvi ei teinud, kindlasti p6hjus ju oli, armastan isegi kohvi ja kohvi tilkus hommikust 6htuni, kuna Toki tarbis seda kohutavalt. N2htavasti oli kollijonn, aga kuna enam kolli pole, siis ei m2leta ka. Tegelikult sellest asjast on p2ris valusad m2lulyngad, nagu oleksin unen2os elanud, et teinekord, kui yritan yhte v6i teist asja l2bi nyyd seedida (aega ja j6udu nyyd jagub, kuna enam ei m2ngi neid 'toredaid' m2nge) siis enam ei suudagi meenutada. Samas on paljud vanemad syndmused paremini meeles. Kuidagi liiga emotsioonides elasin, polnud miskit elu sihti ega suunda, kuhu keerata.



Jah, olen (enda juureski) tähele pannud: kui mees on suutnud naisele nii lähedale pääseda, et tema jaoks on avatud naise kodu ja voodi, siis hakkab see omanditunne temas juba avalduma ja ta hakkab püüdma naist oma mängurobotiks muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Ära püüa mind analüüsida. mitte keegi pole minust veel aru saanud.
Ja samas olen ma kuratlikult lihtne Wink


Et mittekeegi kohe ? Rolling Eyes
Justnimelt. Ega Sinagi must pole aru saanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
iseenesest mulle meeldib, et ta rääkis seda, mida saab faktidega kontrollida. Ja tänu sellele on väga selgelt näha, et on tegemist laimuga.

kas või seegi fakt, et räägib, et hullumajas olen olnud.


aga kuidas siis sedasamust väidet kontrollida? tegelikult oleks see huvitav küll.

ja teisest küljest - ega peagi tingimata hullukas "sees" olema olnud. omadeks järeldusteks piisab ka tõsiasjast kui inimene lihstalt "vabakäiguna" ravil käib.

kahjuks saab fakti kinnitada või ümber lükata üksnes peategelane ise, esitades tõendi, et ta POLE haiglas ravil ega muudel seanssidel viibinud. paraku saab haigla anda välja tõendi vaid enda - sellesama konkreetse haigla kohta. seega tuleks siis käia läbi kõik hullerid. on ju ka võimalus keskandmebaasidest uurida aga need ei väljasta sellsisulisi teateid isegi peaosalistele vaid üksnes selleks volitatud riiklikele asutustele (kohtud, uurimisorganid jmt)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Minuteada politseil on ligipääs olemas nendele asjadele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

ongi. politsei on samuti uurimisorgan aga nad ei väljasta üsna tõenäoliselt isegi asjaosalisele sellekohast kirjalikku tõendit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

politsei on karistus- ja hirmutamise organ
Tagasi üles
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ah nüüd siis paneb mees naise ennast teenima??
Pigem on naistel see komme, et kui mees tema koju või naine mehe koju saabub, hakatakse kohe meest ümber kasvatama ja "parandama". Twisted Evil

Kui mees vajab enda maha laadimiseks sooja ja hubast kodu koos hea naisega, siis seda head ja hubast kodu hea mehega vajab ka naine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 7:16 am    Teema: Vasta viitega

Annu kirjutas:
Ah nüüd siis paneb mees naise ennast teenima??
Pigem on naistel see komme, et kui mees tema koju või naine mehe koju saabub, hakatakse kohe meest ümber kasvatama ja "parandama". Twisted Evil

Kui mees vajab enda maha laadimiseks sooja ja hubast kodu koos hea naisega, siis seda head ja hubast kodu hea mehega vajab ka naine.


Ma ei tea, kas oled, aga minul on hulga kogemusi, kui minna mehe koju. Et seal ennast m6nusalt ja soojalt tunda, peab lausa nahast v2lja pugema. Muidugi 6eldakse ju kohe, tunne ennast h2sti ja koduselt, k6ik mis on minu on ka sinu. Aga kui oma shampooni j2tad vannituppa siis t6useb kisa taevani.. kui see m88das siis etapp kaks, kui teed ettepaneku n2iteks m88blit liigutada siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast Smile

Igaljuhul selle hubaduse ja kodu tunde loob naine, kui ikka naisenergiat kodus pole, siis v6ib selle nii kenaks maalida kui tahad, aga ikka tunnet pole, et k6ik mehed, kui tahate kodu laske naistel vaba valik, endal ka p2rast hea olla Smile))

PS! Mehed ei ytle jah, et tee nyyd nii, aga kui sa ei tee nii nagu MEES TAHAB, siis pikapeale hakatakse ikkagi inisema... naised lihtsalt hakkavad kergemini mehe pilli j2rgi tantsima, kui valusasti 8elda, kui kenasti, siis kui naine armastab, pole probleem mehele meeldida ja naine muutubki igap2evaga yha meeldivamaks, kuna just see HEA NAINE olemise tunne on iseenesest juba nii nauditav, et kohe teisiti ei tahaks. Mehed j22vad aga sigadseks igas olukorras Smile Aga millegip2rast on ka see nauditav, lihtsalt tark naine on kaval ja m2ngib kaasa, loll iniseb, v6i ei armasta.

Muideks selle hea olemise 6ppisin ma isegi l6puks 2ra, lihtsalt teisti ei saanud, muidu must pilv rippus pea kohal, hirm oli hea 6petaja, ega kange muidu ei 6pi.. aga jah, selle loo kohta ytlen, et liiaks l2ks, kuigi p2ris nauditav oli Smile)) m6ndaaega ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group