Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

mida tähendab?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ingliketaevas



Liitunud: 26 Juul 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 2:37 pm    Teema: mida tähendab? Vasta viitega

Kas oskate arvata, mida võiks tähendada järgmine unenägu...
Ma näen sellist unenägu juba teist korda.
Ma näen, et ma läen kutist lahku, et kutt jätab mu maha ja kui küsin põhjust siis ta ütleb, et oleme liiga tihti koos.
Esimest korda kui seda nägin, ärkasin üles ja mul olid pisarad silmas, mõtlesin kohe kutile helistada, kuid ma ei teinud seda. Mul on unenäos nii valus, kui ta seda ütleb. Ka teinekord tuli pisarad silma, a ma ärkan kohe üles kah.

Kuid ma reaalses elus pole üldse sellepeale mõelnudki, et ta mind maha võib jätta or smt ja ammugi mitte sellepärast, et me nii tihti koos oleme. Vastupidi me kohtume parimatel aegadel suvel ma mõtlen ainult kord nädalas. Nagu ma ei saa aru kust sellinne unenägu tuleb ja mida ta mulle öelda tahab!????

See piinab mind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Alateadlik hirm kajastub unenägudes.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group