Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

otsin lepitust

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merike

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 3:54 pm    Teema: otsin lepitust Vasta viitega

mul suur mure. Nimelt minu elukaaslane ostis ĂŒhe vana maja. Algusest peale oli aru saada, et ta ise pole seal ĂŒldse teretulnud inimene. Minust rÀÀkimata. Minu elukaaslane on kĂŒllalt tugev isiksus ja tema pĂŒĂŒab oma jĂ”ududega hakkama saada, aga mina rohkem ei suuda. Alati hakkab mul seal olles halb, vĂ”i jÀÀn haigeks vĂ”i tulevad vĂ€ga rusuvad muremĂ”tted. See pole normaalne. Viimasel ajal eriti kui oleme koos minu linnakodus, on kĂ”ik (minu jaoks) hea ja tore, aga maakodusse minnes ma tunnen lausa, et ma ei taha oma elukaaslasega ei rÀÀkida ei nĂ€ha teda, kĂ”igest muust inimlikust rÀÀkimata. Olen temaga sellest rÀÀkinud ja jĂ”udsime mĂ”ttele, et minuga ajab keegi seal hirmsast mingit jura. Lahendust aga ei tea. VĂ”ib olla ma pole piisavalt töökas, vĂ”ib olla mitte nii hea perenaine. Kas on kellelgi mingeid soovitusi? TĂ€nan
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

uuri selle maja ajalugu... Àkki selgub sealt midagi...
Àra mitte mingil juhul mingi suvalise posija juurde mine kes lubab sul "odavalt" majalt needuse maha vÔtta Very Happy
Tagasi üles
merike

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

maja ajaloo suhtes sain niipalju selgust, et maja peremees suri ja tema elukaaslane oli sealt "juukseidpidi" vĂ€lja tiritud ja minema löödud peremehe ĂŒlejÀÀnud sugulaste poolt. Kunagi oli mul ĂŒks tööandja, kes selliseid ĂŒleloomulikke asju natuke jagas. Tema siis ĂŒtles, et nĂ€eb seal majas ĂŒhte poodud meest???
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin asja ka veidike. Seal maja asemel kasvas ĂŒks ilus suur puu. Kask vist. Selle puu otsa poos end ĂŒks paks mees. Peale seda mĂŒĂŒdi need maad uuele omanikule, kes sinna maja ehitas. Poodu hing vundamendi all ikka veel kinni. Taolist nĂ€gemust nĂ€gin mina.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

hmm... vĂ”ib olla et sinna majja on lihtsalt liiga palju negatiivset energiat kogunenud. samuti vĂ”ib olla tegemist puhta kurjusega. Ă”igemini kĂŒll on negatiivne energia ja kurjus suuremas jaos sama vĂ€ikeste nĂŒanssidega aint.

veelkord: Àra jumala pÀrast lase maja nÀiteks Ônnistada vÔi muud sarnast teha.

vĂ”ibolla otsida ĂŒles maja kunagised omanikud? (no need sugulased vĂ”i...)
Tagasi üles
merike

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

olen nendes asjus pĂ€ris vĂ”hik. Kuidas selle vaese poodud inimese sealt vundamendi alt vĂ€lja saaks lasta. Maja lammutamine vĂ”i ĂŒmberehitamine ei tule kĂ”ne allagi. Ja suured 70 kuni 100 aastased puud kasvavad seal tĂ”esti ĂŒmber krundi. Ja kuidas teha-olla nii, et ma seal ennast paremini tundma hakkaksin? Olen vĂ€ga-vĂ€ga tĂ€nulik, kui keegi suudab anda abi.
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Osa puitmaterjali selles majas on tollest puust, kus poodu rippus.
Tagasi üles
merike

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

kullakallis natu, kuidas ma tunnen Àra selle puitosa, mida ma sellega peaksin tegema? VÀlja vahetama, Àra pÔletama. Kui oled nii julge, kas saaksin ainult sinuga sellel teemal vestelda?VÔi sa ei soovi seda? Iga heategu saab tasutud...???
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mÔtlen lÀbi, mis sa ise teha saad. Annan homme teada. Igasugu Ônnistamine ei aita. Celticul Ôigus.
Tagasi üles
merike

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Natu. Annad mulle lootust, mis igaveseks kustumas on. Oh oleks juba homme kÀes. Ja palun, arvesta sellega et ma ei saa sellistest asjadest aru ja sinu Ôpetus vÔib mulle tunduda nagu hiina keel. Nii et palun, kui vÔimalik, seleta ikka lihtinimese keeles. Eks ole. Ilusat pÀikeselist pÀeva jÀtku!
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Üritan.
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Vastan sulle privaatsÔnumiga?
Tagasi üles
merike

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 10:28 am    Teema: Vasta viitega

natule: vĂ”id kĂŒll privaatsĂ”numiga vastata. ootan. AitĂ€h
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

aga vaimu saab ju minema saata, votad ta kaasa ja viskad puhastustuleauku voi annad talle lisaenergiat, et saaks ise minna.
Ikka vist on seal see vaim, aga ta on ennast kuidagi v2ga suureks ajanud, vist imeb k6vasti teie energiat, aga lahti saab temast igal juhul.
Tagasi üles
Unistaja
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Sept 10, 2004 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav kas tolle tallinnas risti tÀnaval möllava poltergeisti olemasolu ja minemasaatmise vÔimalusi siit keegi ka uurida saaks / vÔiks?!
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group