Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mehed jaotuvad kolme klassi.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
as-violet
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juul 2008
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

noooh,
augustikuus, 27 soojakraadi juures, kalatraaleri trümmist roiskunud kalarapete koristamine - kahtlemata pole nauditav ei see töö ega ka viis kuidas seda teha Mr. Green
kindlasti võib kogenud vaimujõudlane mädakala kuusekäbideks mõelda ning nii leida tee nauditava teadvuse seisundini aga loodan et mu mõte jõudis siiski kohale
_________________
Täiuslikkuse väljenduseks on mõte, mille realiseerimist ei nõuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

vauch, see on peaaegu sama nauditav, kui novembrikuises tormis laevaköögi põrandale paiskunud menüü oliivõlis ja klaasikildudes, keskmes kuumad pliidid-ahjud. jah - vägev oli Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Pole mõtet mõelda mädakala kuusekäbiks, sellega kaotad käesoleva töö nautimisvõimaluse. Sa võid iga töö tegemise meelakkumiseks mõelda, igav ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosike
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Juul 2008
Postitusi: 22
Asukoht: planeet maa

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 2:52 am    Teema: Vasta viitega

Kuna uut topicut teha ei saa siis küsin kas tõesti on seksuaalsuse probleem eesti rahva haigus? Millegi pärast tulevad võhivõõradki mulle kurtma, et nad seksi tahavad....

Ei ole ju võimalik, et üks naisterahvas nii palju inimesi sellest kurtma endale tõmbab...


Kui oma sisse vaatan, siis ma tean, et see pole ju minu jaoks tähtis.... Kuid ometi tõmban seda ligi....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kuna uut topicut teha ei saa siis küsin kas tõesti on seksuaalsuse probleem eesti rahva haigus? Millegi pärast tulevad võhivõõradki mulle kurtma, et nad seksi tahavad....




seda ma usun et võhivõõrad, sest nad lihtsalt ei tunne sind. aga siin foorumis vaevalt, sest teatakse et oled lõdva püksikummiga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Kuna uut topicut teha ei saa siis küsin kas tõesti on seksuaalsuse probleem eesti rahva haigus? Millegi pärast tulevad võhivõõradki mulle kurtma, et nad seksi tahavad....




seda ma usun et võhivõõrad, sest nad lihtsalt ei tunne sind. aga siin foorumis vaevalt, sest teatakse et oled lõdva püksikummiga



Ma räägin üleüldisest probleemist mida mina näen, mis eesti meestega toimub. Twisted Evil
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arp
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Meeste seas selline jõuetu seksinälg on küll. Kas oma suhte kõrvalt või üksikud, kes end siduda kardavad, paljud tahaksid pinnapealset seksisuhet. Energia puudusest ja üldisest pessimismist tingitud ehk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

mõtetu üldistamine. lihtsalt sarnane tõmbab sarnast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

vares kirjutas:
Meeste seas selline jõuetu seksinälg on küll. Kas oma suhte kõrvalt või üksikud, kes end siduda kardavad, paljud tahaksid pinnapealset seksisuhet. Energia puudusest ja üldisest pessimismist tingitud ehk.


se mingi vaatenurk asjale
ma näen aga asja nii et mehel ei teki kunagi tahtmist naist panna kui naiselt endalt impulsi ei eelne.
kas selle impulsi tekitab naine ise või se luuakse läbi teise naise kanali või süsteem käsib. vahet pole aga muud moodi se ei toimi.

nivõiteisiti on aga se seksi himu pm alati seotud mingi pervertse mudeliga, sest sellist panemist, mis toimuks sellepärast et naine mehelt sisu tahab või mees naisele enda sisu andmiseks krõpsu teeb, kohtab ika väga harva.

se aga et mees naist panna tahab on iseeneset täiesti loomulik, naine sümboliseerib mehe jaoks massi, millega saab oma nägemusi, ideid ja isiksust välismaailmas läbi suruda või ültse seda välja tuua. eeldusel mudugi et seal ültse on mida välja tuua või läbi suruda(neegritel juutidel jms seda lihtsalt pole)

miks aga tihti pinnapealset suhet tahetakse on see et vaimsel tasandil ei ole naised suutelised ehitama püsivat ja töötavat suhet. ja siis vaist või elukogemus ütlevadki et teistmoodi ei saa ja eks siis teeb nii. sest ma tõesti ei usu et üksi normaalne kehastunud inimene (pole vahet kas mees või naine) ei tahaks vastas sugupoolega energiat vahetada või maailma ehitada.

miks naised meeste sisu ei taha ma ei tea ja miks on tarvis kõik soorollid peapeale keerata ma ka ei tea
se teeb ju mees naise suhte täiesti võimatuks ja lõhub inimesed ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

riigiametites palgad kukuvad paarkümmend protsenti masu tingimustes. mõnearust väheoluline fakt. aga see tähendab ka seda, et mehe ja naise suhte tähtsus kukub samapalju . järjest vähem on inimesi kes tahakasid suhet luua. kui kõiki poolt ja vastu argumente läbi kaaluda siis järjest rohkem suureneb üksikute inimeste osatähtsus ja kui isegi kokku minnakse siis on see väga läbikaalutud. ja suureneb pinnapealse suhte tähtsus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

kuda ta kukub, tõusma peaks just.
suhte(maailma) lagunemisel inimeste produktiivsus langeb ja depresioon suureneb.
ei pea ni zombid olema. kui inimesed ise mõtleksid ja enda, mitte ühiskonna jaoks elaksid siis hakkaksid nad just rohkem suhete kallal vaeva nägema.

kelle jaoks seal se üksikute inimeste osatähtsus kül suureneda saab.
inimestele endile mõjub se masendavalt ja ühiskonna jaoks lihtsalt süvendab kriisi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Naljakas, minul näiteks täitsa savi seksist.
Ja keegi ei küsi kahh.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 3:17 am    Teema: Vasta viitega

Kui vidin strippab ja mehed talle püksikummi vahele pappi topivad ime,siis,et püksikumm ära ei veni.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 10:04 am    Teema: Vasta viitega

mille alusel nad suhet loovad ? kui masu süveneb, siis ei looda üldse enam suhteid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mille alusel nad suhet loovad ? kui masu süveneb, siis ei looda üldse enam suhteid


akk sa poleks nagu varem deooriat ültse kuulnud.
suhe on naiselik aspekt mis on sisult teatud tüüpi maailma ehitamine.
naine võtab mehe sisu omaks et nad saaksid oma parameetreid välja tuua, iseseisvat elu alustada, olla vähem lükata tõugata jms.

mille alusel inimesed ültse midagi teevad... saamahimust, et neil parem oleks, igavusest teevad, et vähem kotti saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
akk sa poleks nagu varem deooriat ültse kuulnud.
suhe on naiselik aspekt mis on sisult teatud tüüpi maailma ehitamine.
naine võtab mehe sisu omaks et nad saaksid oma parameetreid välja tuua, iseseisvat elu alustada, olla vähem lükata tõugata jms.

mille alusel inimesed ültse midagi teevad... saamahimust, et neil parem oleks, igavusest teevad, et vähem kotti saada




see deooria ei oma mingit tähtsust. vaata fakti. masu süveneb. olemasolevad suhted lagunevad. Siioni protokoll nr 10 Gooide perekondade lõhkumine. Nagu poleks kuulnudki. Pinnapealsed suhted jäävad muidugi, aga ma räägin perekonnast. Pinnapealsed suhted on tegelikult vabamüürlaste huvides. Gooide üks lõbu objekt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

minu meelest asi selge
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

se ei ole mees naise suhe mida sa kirjeldad. se on se varjant suhtest kus mees mullis elab ja naine kasutab ainujumala programme.

sinu kirjeldatud orjanduslik idee pole kuidagi loomuliku maailma ehitamisega seotud.
se mida sa perekonnaks pead on mingi kilide mafia nägemus maailmaehitamisest.

mina räägin ika jumaliku inimese mudelist.
muud varjandid pole suhted ja pole kunagi olnudki suhted. kui asi baseerub ilusjoonil siis pingutagu palju tahtku aga asi ei tööta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

tõmbasin taro pakist, Maailm õigetpidi. nelja elemendi süntees ja surematuse kaart, upgraditud Narr .... no ei tõmmanud suhte kaarti , tee mis tahad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
se ei ole mees naise suhe mida sa kirjeldad. se on se varjant suhtest kus mees mullis elab ja naine kasutab ainujumala programme.

sinu kirjeldatud orjanduslik idee pole kuidagi loomuliku maailma ehitamisega seotud.
se mida sa perekonnaks pead on mingi kilide mafia nägemus maailmaehitamisest.

mina räägin ika jumaliku inimese mudelist.
muud varjandid pole suhted ja pole kunagi olnudki suhted. kui asi baseerub ilusjoonil siis pingutagu palju tahtku aga asi ei tööta.




ära uduta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group