Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

uus maailmakord. milline?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

kas oled rahul kehtiva maailmakorraldusega
jah, enam parem ei saa olla
4%
 4%  [ 1 ]
enamvähem rahul
33%
 33%  [ 7 ]
ei, teeksin ise paremini
61%
 61%  [ 13 ]
Kokku Hääli : 21

Autor Teade
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 4:13 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
Tokroda kirjutas:


Valitseja peab olema eranditult naine. Sest mees ei oska õieti mõelda.


naine? miks? mees ei mõtle õieti Shocked

Mehel on kaks pead.
(on vägagi võimalik mehel oma teine pea vaigistada kuid nõuab vähemal-suuremal määral keskendumist -> selle võrra vähem energiat rakendatakse tegelikule mõtlemisele)

Vahest selline loogika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 11:24 am    Teema: Vasta viitega

mehed mõtlevad rohkem ebapraktilisemalt

vaene valitseja hakatis ei näe küla monarhiast kaugemale ja sipleb eterniidiga samas kohas, et samal ajal valitsus ja valitseja. külas sa veel näed inimesi ja saad maha lasta keda vaja, edasi sõltud juba sulle ettesöödetud infost ja su näiline võim muutub mõttetuks sest on tegelikult juba jagatud lemmikmehele, sõjaväe juhile v kuhu iganes. saad nautida näilist võimu ja tõesti võtta pea maha kellel iganes, enne kui sinu oma peakene õlgadelt koksatakse.

a) maarahvas/ori
b) sõjavägi ja admin
c) õukond
d) valitseja e kunn

nuuuh oleme käinud mööda seda teed ja toimus areng Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eterniit
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 28 Juun 2007
Postitusi: 198
Asukoht: kahe jalaga Eesti Vabariigis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
mehed mõtlevad rohkem ebapraktilisemalt

vaene valitseja hakatis ei näe küla monarhiast kaugemale ja sipleb eterniidiga samas kohas, et samal ajal valitsus ja valitseja. külas sa veel näed inimesi ja saad maha lasta keda vaja, edasi sõltud juba sulle ettesöödetud infost ja su näiline võim muutub mõttetuks sest on tegelikult juba jagatud lemmikmehele, sõjaväe juhile v kuhu iganes. saad nautida näilist võimu ja tõesti võtta pea maha kellel iganes, enne kui sinu oma peakene õlgadelt koksatakse.

a) maarahvas/ori
b) sõjavägi ja admin
c) õukond
d) valitseja e kunn

nuuuh oleme käinud mööda seda teed ja toimus areng Razz


sa näiteid oled vaadanud?
näiteks usa: see on küll suur riik koos paljude külade ja linnadega, kus on väga palju igasuguseid elanikke. pealinn asub idarannikul, kuid ka läänerannik on tihedalt asustatud. neid eraldab väga palju miile. sellegipoolest töötab riigiaparaat peaaegu tõrgeteta ja inimesed on riigitruud ja peavad presidenti oma juhiks.
veel näiteid: Kanada, Usa, Austraalia, Saksamaa, peaegu Hiina
halvad näited: Brasiilia ja teised L-Am riigid (banaanivabariigid), Venemaa (kaugemad piirkonnad)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

roni nüüd ruttu alla sealt oma ego tornist, see postitus polnud sulle mõeldud.

kuid üha ja üha sinu naiivsus ikka üllatab. getod, illegaalid, org kuritegevus, kohustused töötajate valikul, narkootikumid, poliitiline korrektsus, absurdsuseni küündiv kohtusüsteem, mõrvad, puudulik haridussüsteem, töötus, kooli tulistamised, seadused, mis ei kehti kõigile võrdselt (äsja päästis suur juht kamraadi vangist, staarid on karistamatud) see on usa mida mina näen. liida siia veel sõda ja selle kannatused Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eterniit
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 28 Juun 2007
Postitusi: 198
Asukoht: kahe jalaga Eesti Vabariigis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
roni nüüd ruttu alla sealt oma ego tornist, see postitus polnud sulle mõeldud.

kuid üha ja üha sinu naiivsus ikka üllatab. getod, illegaalid, org kuritegevus, kohustused töötajate valikul, narkootikumid, poliitiline korrektsus, absurdsuseni küündiv kohtusüsteem, mõrvad, puudulik haridussüsteem, töötus, kooli tulistamised, seadused, mis ei kehti kõigile võrdselt (äsja päästis suur juht kamraadi vangist, staarid on karistamatud) see on usa mida mina näen. liida siia veel sõda ja selle kannatused Sad


eelmises postituses sa nagu mainisid midagi "eterniidiga", ma eeldasin, et sa mainisid mind, mitte ei rääkinud oma katusest.

usa näide ei tulnud sellele, kuidas seal kõik nii korras on, vaid sellele, et keskvalitsusel on ka suures riigis võimu. niiet sinu süüdistused naiivsuses on suht alusetud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

seal on näiline võim sest see ei suuda luua korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eterniit
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 28 Juun 2007
Postitusi: 198
Asukoht: kahe jalaga Eesti Vabariigis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
seal on näiline võim sest see ei suuda luua korda.


aga austraalia või saksamaa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Mina näen et mehe mõtlemisvõime ja selle kvaliteet on otseses seoses naise loodud kanaliga. Kui naine ei suuda luua piisavalt kvaliteetset kanalit, on ka mehe mõttetegevus häiritud. Jrlt kui reptidel on selline arvamus, jrlt on neil probleem kas sobiva mehe leidmisega selleks või siis kehvad kanalid. Äkki ple energiat kanali loomiseks?


kanal on esimes tasandi aspekt.
mõtlemine on kolmanada tasandi aspekt.
mida puhtamaid aspekte kasutada, seda kiiremad ja tugevamad need on.
kui segada/ühendada erineva tasandi asju (emotsioonid-mõltlemine, maailmapilt-isiksus, või isegi kaugemad), siis muutuvad need aeglasemaks.

puhas, ilma mingite mõjutusteta mõtlemine on nii kiire, et võtab hinge kinni.
olen näinud kõrvalt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 9:13 am    Teema: Vasta viitega

aga aga

kas sa siis tõesti ei saa aru juba?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eterniit
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 28 Juun 2007
Postitusi: 198
Asukoht: kahe jalaga Eesti Vabariigis

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
aga aga

kas sa siis tõesti ei saa aru juba?


aga aga ise!
sa näed ainult halba. sa suht kibestunud vist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 11:16 am    Teema: Vasta viitega

oh sind totut

sina vaatasid ainult enda väidetele kasulikke aspekte. mina proovisin sulle meelde tuletada ka muud, et sa mõtleks. see põhjustas aga aga saksamaa austraalia. ainult, et jumala eest ise mõtlema ei peaks. selline käitumine minu poolt aga tähendab, et olen kibestunud Very Happy kibestunud inimesed otse loomulikult ei mõista sinu fantastilist uut maailmakorda vm ta oligi.

kui sa ei suuda ükskõik mis süsteemi enda kasuks tööle panna on pahasti. siis pole mitte süsteem halb vaid sina saamatu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 1:13 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Master kirjutas:
Mina näen et mehe mõtlemisvõime ja selle kvaliteet on otseses seoses naise loodud kanaliga. Kui naine ei suuda luua piisavalt kvaliteetset kanalit, on ka mehe mõttetegevus häiritud. Jrlt kui reptidel on selline arvamus, jrlt on neil probleem kas sobiva mehe leidmisega selleks või siis kehvad kanalid. Äkki ple energiat kanali loomiseks?


kanal on esimes tasandi aspekt.
mõtlemine on kolmanada tasandi aspekt.
mida puhtamaid aspekte kasutada, seda kiiremad ja tugevamad need on.
kui segada/ühendada erineva tasandi asju (emotsioonid-mõltlemine, maailmapilt-isiksus, või isegi kaugemad), siis muutuvad need aeglasemaks.

puhas, ilma mingite mõjutusteta mõtlemine on nii kiire, et võtab hinge kinni.
olen näinud kõrvalt.


Kilp Haldjanool. Kus sa ise elad? Kahju, et sa ise ei suuda kõiki tasandeid korraga aksepteerida.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
haldjanool kirjutas:
Master kirjutas:
Mina näen et mehe mõtlemisvõime ja selle kvaliteet on otseses seoses naise loodud kanaliga. Kui naine ei suuda luua piisavalt kvaliteetset kanalit, on ka mehe mõttetegevus häiritud. Jrlt kui reptidel on selline arvamus, jrlt on neil probleem kas sobiva mehe leidmisega selleks või siis kehvad kanalid. Äkki ple energiat kanali loomiseks?


kanal on esimes tasandi aspekt.
mõtlemine on kolmanada tasandi aspekt.
mida puhtamaid aspekte kasutada, seda kiiremad ja tugevamad need on.
kui segada/ühendada erineva tasandi asju (emotsioonid-mõltlemine, maailmapilt-isiksus, või isegi kaugemad), siis muutuvad need aeglasemaks.

puhas, ilma mingite mõjutusteta mõtlemine on nii kiire, et võtab hinge kinni.
olen näinud kõrvalt.


Kilp Haldjanool. Kus sa ise elad? Kahju, et sa ise ei suuda kõiki tasandeid korraga aksepteerida.


st muutuda hästi aeglaseks, et must hästi kiiresti ja mitu korda järjest üle sõita saaks, enne kui ma aru saan? Rolling Eyes
mis muidu ei saa enam hakkama või, kallis? Shocked
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 2:16 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

st muutuda hästi aeglaseks, et must hästi kiiresti ja mitu korda järjest üle sõita saaks, enne kui ma aru saan? Rolling Eyes
mis muidu ei saa enam hakkama või, kallis? Shocked


Sõna must: kas sa räägid mustast või iseendast?
Kole lugu kui Must käib kiiresti ja mitu korda sinust üle.

Aga muidu on hästi kallis, tänan küsimast.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
haldjanool kirjutas:

st muutuda hästi aeglaseks, et must hästi kiiresti ja mitu korda järjest üle sõita saaks, enne kui ma aru saan? Rolling Eyes
mis muidu ei saa enam hakkama või, kallis? Shocked


Sõna must: kas sa räägid mustast või iseendast?
Kole lugu kui Must käib kiiresti ja mitu korda sinust üle.

Aga muidu on hästi kallis, tänan küsimast.


noh, ma pidasin ikka silmas asesõna "ma" seestütlevat käänet Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 6:44 pm    Teema: Re: uus maailmakord. milline? Vasta viitega

[quote="eterniit"]kõigepealt. see teema on jätkuks vaidlusele siin
järgnev on MINU arusaam heast riigist ja selle korraldusest. võib loomulikult esineda arusaamatusi, või vasträäkivusi, aga see on ainult ülevaade. kasutan olevikku, sest see on mugavam.

riigivorm ei ole päris demokraatlik. riigipeal on sisuliselt ainuvõim ja parlamendil on pigem nõuandev tähtsus. aga presidenti on vajaduse korral siiski võimalik korrale kutsuda ja isegi tagandada. president valitakse keerulise süsteemi alusel (et vältida halva inimese pääsu võimule) 10-ks aastaks. riigis kehtivad kõik tänapäevased inimõigused. riigi edu aluseks saab olema teadus. riik panustab tugevasti teaduse arengusse, ning paneb selle riigi jaoks tööle. riik on sõjaliselt võimekas, kuid peab alati kaitsesõdu (ja hangib selle tulemusena territooriumi juurde). riik on jagatud provintsideks, need maakondadeks ja need linnadeks ja "ümbrusteks". neis kehtib kohalike omavalitsuse süsteem, kuid provintsi "ülema" määrab keskvalitsus. iga provints omab õigust saata ühetaoliste ja salajaste valimiste teel unitaarparlamenti 5 saadikut (olenemata provintsi suurusest või rahvaarvust) ja 1 saadiku sõjanõukoku, millele lisandub keskvalitsuse poolt määratud provintsi "ülem" seega igast provintsist kaks inimest. sõjanõukogu koguneb ainult reaalse sõja olukorras, või ülemaalise katastroofi puhul.
rahuajal reguleerivad avalikku korda "koodeksid" koodeksid on seaduste kogud, milles on üldjoontes ära märgitud lubatud ja keelatud ja vastav karistus. koodeksid kehtivad kõigile. koodeksi järgi üldjuhul ei rakendata surmanuhtlust. surmanuhtluse rakendamine on võimalik ainult eelnevalt kokkulepitud (koodeksis märgitud) kuriteo puhul, mis on ohuks rahva püsimajäämises, või siis sõja koodeksis etteantud kuritegude puhul (eelkõige riigivastased teod). niisiis on olemas sõjakoodeks. sõjakoodeks on kuni otsese vajaduseni riigisaladus, et vältida tarbetuid vaidlusi selle üle. sõjakoodeksid on igasse omavalitsusse laiali saadeud suletud ja pitseeritud kastides. koodeks avatakse alles siis, kui riigis on välja kuulutatud vastav olukord ja antud käsk tsiviilkorra ajutiseks muutmiseks, milleks saab olla kas otsene sõjaline olukord või ülemaaline katastroof. sõjakoodeks keelustab mõningad vabadused ja õigused ja lisab mõningaid kohustusi ja karmistab karistusi, et vältida vandaalitsemist. näiteks natsionaliseeritakse ajutiselt selleks ajaks kõik maardlad ja kaevandused, peatatakse kõik ehitustegevused tsiviilobjektidel jne.
tegemist on unitaarriigiga, riigis on üks ülemaaline suhtluskeel (riigikeel), kuid provintsides on omad keeled (provintsi keel(ed)). riik on rangelt religioonist lahutatud ja seda ka kõigis provintsides olenemata valdavast usust. kehtib kohustuslik põhiharidus. riigil on kontroll majanduses toimuva üle, põhimõte on majanduslik sõltumatus. riigil on tugev infrastuktuur, et rahval oleks mugav liikuda. ainuke mis liikumisvabadust takistab on piirid. piirid on tugevasti valvatud, kontrollitakse põhjalikult igat väljuvat ja igat saabuvat isikut.
jne jne jne
Vabanda aga keegi peaks sulle ütlema et oled Sündinud loll kuigi see ei pruugi sulle meeldida aga ma ei teegi seda sinu pärast, mul üks kohustus vähem kaelas. Ja sa ei saa öelda hiljem et, miks te kohe ei öelnud Wink

]
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Vabanda aga keegi peaks sulle ütlema et oled Sündinud loll kuigi see ei pruugi sulle meeldida aga ma ei teegi seda sinu pärast, mul üks kohustus vähem kaelas. Ja sa ei saa öelda hiljem et, miks te kohe ei öelnud
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eterniit
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 28 Juun 2007
Postitusi: 198
Asukoht: kahe jalaga Eesti Vabariigis

PostitusPostitatud: Esm Aug 20, 2007 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ryhkia kirjutas:
Vabanda aga keegi peaks sulle ütlema et oled Sündinud loll kuigi see ei pruugi sulle meeldida aga ma ei teegi seda sinu pärast, mul üks kohustus vähem kaelas. Ja sa ei saa öelda hiljem et, miks te kohe ei öelnud


ega sa ise kah targem pole. natukenegi tark (targem) inimene ei postita kaht ühesugust postitust! Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group