Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Maailma päästmine?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:03 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mängu juhid. Toki ja Kollide juhtprogramm (allub lumekuningannale)
Paluks selle seaduse valgusel - ei ole head ilma halvata - toki halvad küljed ja lumekuninganna head küljed?
Vaata ma ei hakka mitte üks teps oma sõnaga lumekuningannat toetama ega ennast oma sõnaga alandama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:05 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Kus juures ma ei tee täpselt vahet kollidel ja programmidel. Huvitav kas ma olen need sassi ka ajanud?
kollid viies level, väärisik. Programm kolmas level tegutsemis juhis. Nad võivad ka koos töötada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:09 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Tokroda.
Head küljed: hea nõid, muhe inimene (nende 5 korra pealt mis ma teda näinud olen) ajab õiget asja (kui ta oleks liitlane mitte juht).
Halvad küljed: egregori looja (egregor nii või teisiti võttab selle liikmete isiksuse üle kontrolli ja kaotatakse egregorile suht suur osa oma vabadusest)....
Juhina suudan ma teostada missiooni. Liitlasena on võimalik teelt kalluta. Sest kes siis juhib?
Egregori saab tappa ainult egregoriga. missiooniks hädavajalik samm.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
sinu loogika järgi on kõik lugude jutustajad ja ükskõik mille kirjeldajad "pahad"

mida järjekindlamalt, seda hullem?
Mis see siia puutub? Rolling Eyes

Kõik võivad jutustada lugusi ja ka kirjeldada lugusi.
Ja minu pärast nii järjekindlalt kui tahes.

"Pahaks" muututakse siis kui seda tahetakse kõigile pähe määrida ...
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mängu juhid. Toki ja Kollide juhtprogramm (allub lumekuningannale)
Paluks selle seaduse valgusel - ei ole head ilma halvata - toki halvad küljed ja lumekuninganna head küljed?
Vaata ma ei hakka mitte üks teps oma sõnaga lumekuningannat toetama ega ennast oma sõnaga alandama.
Tähendab, et lumekuningannat ei ole olemas.
See on jutt laste hirmutamiseks ....
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:25 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
viplala kirjutas:
sinu loogika järgi on kõik lugude jutustajad ja ükskõik mille kirjeldajad "pahad"

mida järjekindlamalt, seda hullem?
Mis see siia puutub? Rolling Eyes

Kõik võivad jutustada lugusi ja ka kirjeldada lugusi.
Ja minu pärast nii järjekindlalt kui tahes.

"Pahaks" muututakse siis kui seda tahetakse kõigile pähe määrida ...

Kulla raul, maailmakirjeldus on üks süsteemne ja järjekindel lugu põhjusmõtteliselt. Seda on püüdnud teha rohkem või vähem edukalt enamvähem kõik loovad hinged,
mis kellegil välja tuleb, on iseküsimus.

Äkki räägid pähemäärimisest pisut.
Tundub, et ahistatakse sind Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:39 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mängu juhid. Toki ja Kollide juhtprogramm (allub lumekuningannale)
Paluks selle seaduse valgusel - ei ole head ilma halvata - toki halvad küljed ja lumekuninganna head küljed?
Vaata ma ei hakka mitte üks teps oma sõnaga lumekuningannat toetama ega ennast oma sõnaga alandama.
Tähendab, et lumekuningannat ei ole olemas.
See on jutt laste hirmutamiseks ....
Kas saan ma õieti aru. Keda ma ei toeta, seda pole olemas. Kui ma näiteks Sind ei toeta, kas oled olematu?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:49 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:

Kulla raul, maailmakirjeldus on üks süsteemne ja järjekindel lugu põhjusmõtteliselt. Seda on püüdnud teha rohkem või vähem edukalt enamvähem kõik loovad hinged,
mis kellegil välja tuleb, on iseküsimus.
Olen nõus. Ja siin ei ole midagi vaielda
viplala kirjutas:
Äkki räägid pähemäärimisest pisut.
Tundub, et ahistatakse sind Confused
Kas Sahharovi ahistati?
No muidugi. Suure jooneline ja ülbe võrdlus.

Aga minust tahetakse luua vaenlase kuju, sest ma ei ole valgusjumala meetoditega nõus.

Kas mul jääb üle Sahharovi moodi emigreerumine, lõppuks. Või jätkan oma seisukohtade esitamist siin foorumis.
Kuid siin läheb suurem osa aurust selle tõestamisele, et ma ei ole tegelikult nii suur ja kole tont nagu mind kujutatakse. Draakoni egregori löögi rusikas???
Anna andeks. Kas ma pean sellist paranoilist juhti järgima?
Kui kaitseväes olin siis määrustiku järgi olin ma kohustatud hullunud ülema maha võtma.
Ma ei pidanud täitma käsku mis ei vastanud Vabariigi Põhiseadusega või Kaitseväe määrustikule. Sellise ülemuse kes sellise käsu andis võisin ma pikkalt saata.
Ehk selle foorumi kontekstis ma võin pikkalt saata selle ülemuse kes tegutseb väljaspool inimliku ja loodusliku seadust. Ja kes väidab, et temal on ainu õigus absoluutsele tõele.
Kaitseväega võrreldes on seal olemas ilusasti must/ valgel kirjas kuidas peab olema. Ja seal on kõik selge
Aga absoluutse tõe kohta neid ei ole. Mina ei näe. Tähendab, et see on ainult tõlgendamise küsimus. Suhteline.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mängu juhid. Toki ja Kollide juhtprogramm (allub lumekuningannale)
Paluks selle seaduse valgusel - ei ole head ilma halvata - toki halvad küljed ja lumekuninganna head küljed?
Vaata ma ei hakka mitte üks teps oma sõnaga lumekuningannat toetama ega ennast oma sõnaga alandama.
Tähendab, et lumekuningannat ei ole olemas.
See on jutt laste hirmutamiseks ....
Kas saan ma õieti aru. Keda ma ei toeta, seda pole olemas. Kui ma näiteks Sind ei toeta, kas oled olematu?
No kuule.
Mõlemat poolust saab näha ainult siis kui ise olla keskel. Ehk neutraalne.
Ja kui oled neutraalne siis sa väljastad ainult puhast infot ja sellisel juhul ei anna sa mitte millegile ega ka kellegile oma sõnadega jõudu taha.
Aga sa ei ole ju. Kas sellest peab järeldama, et sa oled nii kõvasti pooluses kinni?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 1:20 am    Teema: Vasta viitega

Esiteks. On see siin minu maailm, minu loodu. Ja siin kehtivad minu reeglid. Tegelikult oled sa tulnud minu koju laamendama. Aga mis must seadus ütleb?

Minu vaenlane on Lumekuninganna. Sina oled lihtsalt tema malend. Praegu on sinu ülesanne mind keerata, et ma kiidaks lumekuningannat.
Ärgitad teda kiitma ja mind ennast hävitama.

Vaata mina olen pannud oma lõhkuva poole sitaegregori ja ehitava poole punasesse egregori. Kui ma läheksin manipulatsiooni ohvriks, siis kiidaks lumelitsi ja automaatselt toidaks teda ja hävitaks ennast.

NB lumelitsi tugevatest pooltest tean sellist infi, et sul läheks karp lahti ja ila tilguks saamahimust. Aga ta on mu vaenlane. Ja vaenlast ei kiideta.

Sorry, aga su missioon on läbi kukkunud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 1:46 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Esiteks. On see siin minu maailm, minu loodu. Ja siin kehtivad minu reeglid. Tegelikult oled sa tulnud minu koju laamendama. Aga mis must seadus ütleb?

Minu vaenlane on Lumekuninganna. Sina oled lihtsalt tema malend. Praegu on sinu ülesanne mind keerata, et ma kiidaks lumekuningannat.
Ärgitad teda kiitma ja mind ennast hävitama.

Vaata mina olen pannud oma lõhkuva poole sitaegregori ja ehitava poole punasesse egregori. Kui ma läheksin manipulatsiooni ohvriks, siis kiidaks lumelitsi ja automaatselt toidaks teda ja hävitaks ennast.

NB lumelitsi tugevatest pooltest tean sellist infi, et sul läheks karp lahti ja ila tilguks saamahimust. Aga ta on mu vaenlane. Ja vaenlast ei kiideta.

Sorry, aga su missioon on läbi kukkunud.
Selge.
Sain aru, et ma olen oma sõltumatusega sinule nii ohtlik, et on vaja mind siit välja süüa.
Minule sa kotti pähe ei tõmba.

Ma kunagi võrdlesin sind Tshingis khaaniga. Ja sa ütlesid selle võrdluse kohta, et päris täpne oli.
Vaat, Selle mongoli hõimude ühendajal oli vaenlane kes võitles kuni lõpuni hõimude vabaduse eest. Ta oli Tshingise verevend. Kuid ta ei leppinud sellega, et mongoli hõimude vabadust piiratakse.
Ja hakkas võitlema Tshingise vastu. Ta hukkus. Kuid ta sõnum oli see, et ära murdu jõu ees.
Mina ei paindu sinu ees ja ma ei tea ühtegi egregorit kes suudaks mind päris maha murda.
Ma võin painduda, kuid ma tõusen jälle üles. Ma võin kõikide teiste arvates võidelda tuuleveskitega nagu Don Qujiote. Aga mul kama.
Mina tegusen nii nagu mina seda paremaks pean ...
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Tokroda.
Head küljed: hea nõid, muhe inimene (nende 5 korra pealt mis ma teda näinud olen) ajab õiget asja (kui ta oleks liitlane mitte juht).
Halvad küljed: egregori looja (egregor nii või teisiti võttab selle liikmete isiksuse üle kontrolli ja kaotatakse egregorile suht suur osa oma vabadusest)....
Juhina suudan ma teostada missiooni. Liitlasena on võimalik teelt kalluta. Sest kes siis juhib?
Egregori saab tappa ainult egregoriga. missiooniks hädavajalik samm.


Äkki seletad siis ära, mida tähendab su allkiri:

Tsiteerin::
Sõda ei võideta massiga, Sõda võidetakse kvaliteediga.


Egregor on ju mass. Kvaliteet läheb minu arvates juba info tasandile-et võidab see, kellel on rohkem informatsiooni võitluse põhjustanud teema kohta. Ehk siis maakeeli: võidab see, kes suudab oma väidetega vastase väited nii ümber lükata, et vastasel suu kinni jääb. Selle teooria järgi on ka üks võitleja lahinguväljal sõdur isegi siis, kui vastaseid on lõpmatu arv ja seega peaks saama egregori vastu ka üksi võidelda, eks ole? Tõsi küll,
kui vastasel sõnad otsa saavad ja ta ikka taanduma ei nõustu, hakkavad jah probleemid pihta...

Egregoride vaheline sõda aga toetub suuresti massile ehk siis see on valdavalt vaid hale, mõttetu lahmimine, kus sõdalased karjuvad vaid "gott mit uns" ja vehivad mõõkadega nii et sitta lendab.

Ma vaatan, et sa oled võitluses kristlastega kvaliteeti juba proovinud ja kuna see on muutunud mõttetuks (nood peded ei kuula su väiteid ju), siis saadki vaid massiga peale minna ehk oma egregori luua...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 2:27 am    Teema: Vasta viitega

Raul
see foorum siin on üsna pisike saareke suures maailmas
sisse- ja väljapääs vaba ja vabatahtlik
siin lastakse väga vabalt arvata, mida tahes
et sinuga kindlasti nõus peaks olema, et sul ahistamistunnet ei oleks, on ilmselt liialdatud soov

rääkida niisugust pateetilist märtrijuttu on naeruväärne ja hale

haledustunde tekitamine on üks naiste sebimise tehnika Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Lolliks läinud vä???
Üldse, miks ma pean ennast õigustama tegelase ees kes kah leidis, et kuradi tore oleks nurga tagant, ilma vastutamata, kiva loopida?
Ehk ka sina postitasid Elvis_juniori alt ...
Evil or Very Mad

Kas mu info on õige?
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
boss kirjutas:
Kus juures ma ei tee täpselt vahet kollidel ja programmidel. Huvitav kas ma olen need sassi ka ajanud?
kollid viies level, väärisik. Programm kolmas level tegutsemis juhis. Nad võivad ka koos töötada.


Kuidas kolle tapetakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

su jutt on arusaamatu
mina postitan ainult oma nime alt

mingid huupi süüdistused: juhe jooksis kokku?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Kuidas kolle tapetakse?
Ei anna oma kollegole tuge. Ei tegutse teiste heakskiidu ajendil. Pühendud eesmärgile. Ei võta vastu otsuseid emotsiooni ajendil. Teiste sees olevaid kolle tapetakse nii, et piinatakse teise veapunkti. Kui nõiana oskad neid näha, siis suunad valguse peale.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Lolliks läinud vä???
Üldse, miks ma pean ennast õigustama tegelase ees kes kah leidis, et kuradi tore oleks nurga tagant, ilma vastutamata, kiva loopida?
Ehk ka sina postitasid Elvis_juniori alt ...
Evil or Very Mad

Kas mu info on õige?
Viplala ei süüdistanud Sind. Ta ütles nagu olukord on. Vaata siin foorumis on täielik vabadus. Sind ei pännita isegi minu kui juhi sõimamise ja maha tegemise eest. mitte kuskil mujal pole sellist foorumit. Sa saad rahulikult tegutseda. Aga probleem on selles, et tahad siinset rahvast allutada enda tahtmisele. Aga seda ma enam ei luba. Ja see on juba minu reeglite räme rikkumine.

Tshingis khaani verevend tahtis lihtsalt võimu enda kätte haarata.
Aga Tshingis khaani tehnoloogiaid pean oskama, et sortsitest jagu saada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kas mu info on õige?
Tervita oma laululinnukest ja ütle edasi, et ta on kas valetaja või oma fantaasiatesse ära eksinud õnnetu.


zhe?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Kui ma süüdistaks siis ma ei uuriks kas see on tõsi ...
Vaid laoks nagu kindlat fakti.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group