Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kui naine armastab meest.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
tige_kala kirjutas:
mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)


Sul on ka kõvamehevõnge v? lahe.


jah,eks ta nii on.Kõva mees tunneb kõva mehe muidu ära.



Ämm.. nii kõva mees, kui parasjagu on ise, tunneb ära niisama kõva mehe, kui parasjagu on ise.
Ja mitte üldse muidu.
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
viplala kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Suure suuga mel vä???? Rolling Eyes
mõtled melist aina
...
Antud foorumi kontekstis jah ....
Kui jutt tuleb suurest suust ...

Muidugi, Tokroda välja arvatud Cool


mis mõttes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ise samuti käitunud ühe noormehe suhtes, keda ma tol ajal otsekui jumaldasin. Selline käitumine tulenes sellest, et mulle oli püha kõik, mida ta mõtles, tundis, tegi, isegi paik, kus ta oli olnud, jalajälg, kuhu ta oli astunud.

Samamoodi jäin ööseks tema poole lihtsalt ööbima teise tuppa. Ta lahkus vara hommikul, mina jäin sinna, kuna oli aega. Ärgates silmasin üht asjaolu, mida oli nii lihtne parandada, et korter oleks palju rohkem korras ja kenam. Nii see läks.
Ta oli mulle õhtul veel vabandades rääkinud, et tema korter on sassis ja ta ei taha üldsegi, et see nii on, et ta tegelikult armastab väga korda.

Mõtlesin teha väikese üllatuse talle, kui ta tagasi jõuab ja mind seal enam pole.

Hiljem helistas ta mulle ja tänas nii viisakalt, et mul tekkis alandav teenri tunne. See tunne sööb mind ikka veel seest, teeb haiget, kui sellele mõtlen. Ta ei võtnud kunagi minu soojust vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 3:27 pm    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Täna sain ma tõesti ¹oki, positiivses mõttes. Minu juurde jäi ööseks üks tütarlaps (ta jäi transpordist maha). Kuna ta ei pidanud hommiku vara üles tõusma, siis ma jätsin ta koju rahulikult magama. Ise läksin tööle. Tööl oli imelik tunne. Järsku tundsin: „kui mõnus on, kui majas naine on“ ise mõtlesin, et olen vist lolliks läinud. Aga kui koju jõudsin, siis avastasin, et tuba on ilusti ära koristatud (tütarlaps oli lahkunud). Ja mis kõige huvitavam. Minu isikupära oli säilinud, ei olnud mitte mingit võõrast meesaspekti. Ma istusin maha. Mu silme eest voolasid mineviku naised läbi. Mis mu kogemus rääkis? Tavaliselt, kui naine majja tuleb, siis lüüakse mull peale, topitakse tuba sitta (võõrast meesaspekti) täis. Tulemuseks: käi karkudega mööda tuba ja siis naine möliseb, et ta ei viitsi mu järel koristada. Ma olen 40 aastane ja esimest korda elus tundsin, et keegi must hoolib. Teate see andis kohutavalt indu, et edasi tööd teha. Ma ise tundsin ennast nagu tühjaksväänatud sidrunina. Hommikust õhtuni ole mingi sita laviini all ja püüa sellistes ebainimlikes tingimustes midagi luua ja kaitsta noori. Ja kui suudatki veel millegiga hakkama saada, siis anna või otsad. Aga see sündmus oli nagu vesi mu kuivanud hingele. Mul tekkis jälle tööind. Hing lõi uuesti roheliseks.

Ja mida veel paremat mees naisele kinkida saaks, kui sellised mõtted, ma arvan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....

Tok võngub sedasi naisküsimuses - kord solvunud ja vihane kogu naissoo peale, siis jälle läheb magusaks kätte ära Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Olen ise samuti käitunud ühe noormehe suhtes, keda ma tol ajal otsekui jumaldasin. Selline käitumine tulenes sellest, et mulle oli püha kõik, mida ta mõtles, tundis, tegi, isegi paik, kus ta oli olnud, jalajälg, kuhu ta oli astunud.

Samamoodi jäin ööseks tema poole lihtsalt ööbima teise tuppa. Ta lahkus vara hommikul, mina jäin sinna, kuna oli aega. Ärgates silmasin üht asjaolu, mida oli nii lihtne parandada, et korter oleks palju rohkem korras ja kenam. Nii see läks.
Ta oli mulle õhtul veel vabandades rääkinud, et tema korter on sassis ja ta ei taha üldsegi, et see nii on, et ta tegelikult armastab väga korda.

Mõtlesin teha väikese üllatuse talle, kui ta tagasi jõuab ja mind seal enam pole.

Hiljem helistas ta mulle ja tänas nii viisakalt, et mul tekkis alandav teenri tunne. See tunne sööb mind ikka veel seest, teeb haiget, kui sellele mõtlen. Ta ei võtnud kunagi minu soojust vastu.


Ilmselt ei osanud ta kuidagi muud moodi reageerida ja üritas lihtsalt viisakas, hooliv ja heatahtlik olla. Et sa ei hakkaks arvama, et ta häid asju iseenesestmõistetavana võtab.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....


Toki ei oska lihtsalt kunagi rahul olla.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
Pilleriin kirjutas:
Olen ise samuti käitunud ühe noormehe suhtes, keda ma tol ajal otsekui jumaldasin. Selline käitumine tulenes sellest, et mulle oli püha kõik, mida ta mõtles, tundis, tegi, isegi paik, kus ta oli olnud, jalajälg, kuhu ta oli astunud.

Samamoodi jäin ööseks tema poole lihtsalt ööbima teise tuppa. Ta lahkus vara hommikul, mina jäin sinna, kuna oli aega. Ärgates silmasin üht asjaolu, mida oli nii lihtne parandada, et korter oleks palju rohkem korras ja kenam. Nii see läks.
Ta oli mulle õhtul veel vabandades rääkinud, et tema korter on sassis ja ta ei taha üldsegi, et see nii on, et ta tegelikult armastab väga korda.

Mõtlesin teha väikese üllatuse talle, kui ta tagasi jõuab ja mind seal enam pole.

Hiljem helistas ta mulle ja tänas nii viisakalt, et mul tekkis alandav teenri tunne. See tunne sööb mind ikka veel seest, teeb haiget, kui sellele mõtlen. Ta ei võtnud kunagi minu soojust vastu.


Ilmselt ei osanud ta kuidagi muud moodi reageerida ja üritas lihtsalt viisakas, hooliv ja heatahtlik olla. Et sa ei hakkaks arvama, et ta häid asju iseenesestmõistetavana võtab.


Süüdi tundis.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....


Toki ei oska lihtsalt kunagi rahul olla.


Oskab.
Malen ise ihukõrvaga kuuld, kuidas ta ütleb, et tan rahul. Ja et talle sobib.
(Eiole vaja teist nüüd nii maha ka teha.)
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....

Tok võngub sedasi naisküsimuses - kord solvunud ja vihane kogu naissoo peale, siis jälle läheb magusaks kätte ära Laughing


Piits ja präänik?
Laughing
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
viplala kirjutas:
Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....

Tok võngub sedasi naisküsimuses - kord solvunud ja vihane kogu naissoo peale, siis jälle läheb magusaks kätte ära Laughing


Piits ja präänik?
Laughing


mäng uute süükomplekside käes vaevlevate doonorite leidmiseks.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

"Kompleksidele" jälle suurepärane võimalus avalduma tulla.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
Krissu kirjutas:
viplala kirjutas:
Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....

Tok võngub sedasi naisküsimuses - kord solvunud ja vihane kogu naissoo peale, siis jälle läheb magusaks kätte ära Laughing


Piits ja präänik?
Laughing


mäng uute süükomplekside käes vaevlevate doonorite leidmiseks.

Terve talv oled lärmi löönud teemal, et Tok ei ole teps mitte veatu.
Ausalt öeldes ei ole aru saanud, miks sa käitud justnagu ärasolvatud armuke, kes siiski lahti lasta ei raatsi.
Järjekindlus sealjuures on muidugi imetlusväärne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 6:36 pm    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:

Ja mida veel paremat mees naisele kinkida saaks, kui sellised mõtted, ma arvan.
Kas see olid sina
Tsiteerin::
Mingi tüüpiline blondiin vist, vähemalt mul on selline arvamus jäänud
kellest Tokroda kirjutas? Rolling Eyes

Ja kelle moosimises
Tsiteerin::
on Toki tibi
Tokroda mind süüdistab???
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 7:01 pm    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:

Ja mida veel paremat mees naisele kinkida saaks, kui sellised mõtted, ma arvan.
Kas see olid sina
Tsiteerin::
Mingi tüüpiline blondiin vist, vähemalt mul on selline arvamus jäänud
kellest Tokroda kirjutas? Rolling Eyes

Ja nii palju siis privaatsusest.. Aga nende sõnade pärast ma vabandad, see oli halvasti öeldud.
Ja mis valu sul sellega on, kes see tibi on? Confused

Krissu kirjutas:
Noaga teine jutupool tegi ju selgeks, et see polnud üldse nii ülev vaid elulihtsalt rikutav....

See on vist juba maitseasi, aga jah. Räägin ainult enda eest siis. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 8:33 pm    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Ja mis valu sul sellega on, kes see tibi on? Confused
Privaatsus kaotab siis mõtte kui tekkib kahtlus, et keegi on sihilikult valetanud.
Privas selle kahtluse peale enam järgi ei küsi.
FinalFantasy kirjutas:

Ja mis valu sul sellega on, kes see tibi on? Confused
Vot selline valu, et kui mind süüdistatakse kellegi südamedaami moosimises siis ma tahaks kah teada kes see südamedaam on.
Need foorumi naised kellega ma MSNis suhtlen seda kindlasti ei ole.
Jäävad järgi ainult need kellega olen privas suhelnud.
Neid on ainult kaks.
Kahest üks langeb ära ...

Siis veel hommikul pani mind imestama milliseid toki tibisi ma olen näppinud ja miks on vaja mind hoiatada, et ma seda ei teeks.
Et mida kardetakse ...

Aga täna ma sain teada, et juba varemgi on mind süüdistatud Eesti Paganate siseringi kuulunud tibi niilimises.
Ja praeguseks on see tibi, tema õnneks Eesti Paganatest lahkunud. ...
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 9:31 pm    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Ja mis valu sul sellega on, kes see tibi on? Confused
Privaatsus kaotab siis mõtte kui tekkib kahtlus, et keegi on sihilikult valetanud.
Privas selle kahtluse peale enam järgi ei küsi.
FinalFantasy kirjutas:

Ja mis valu sul sellega on, kes see tibi on? Confused
Vot selline valu, et kui mind süüdistatakse kellegi südamedaami moosimises siis ma tahaks kah teada kes see südamedaam on.
Need foorumi naised kellega ma MSNis suhtlen seda kindlasti ei ole.
Jäävad järgi ainult need kellega olen privas suhelnud.
Neid on ainult kaks.
Kahest üks langeb ära ...

Siis veel hommikul pani mind imestama milliseid toki tibisi ma olen näppinud ja miks on vaja mind hoiatada, et ma seda ei teeks.
Et mida kardetakse ...

Anna andeks, aga ma ei ole valetaja tüüpi. Mõtle enne kui sildid külge paned. Olen see, keda sa mind enne arvasid olevat. Seisukohad ikka muutuvad aja jooksul, aga väärtushinnagud on veel samad.
Arvad, et sind kardetakse.. hmm

Sul ei oleks selliseid jamasid, kui sa nii tihti foorumis ei viibiks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei öelnud, et sa valetad.
Ma ütlesin, et on tekkinud kahtlus.
Et minu siira uudishimule vastati varjamise ja ebaõige infoga.

Ma ei arva midagi.
Ma näen, et mind hoiatatakse jas süüdistatakse millegi sellise ees mida ma ei ole teinud.
Ja tekkib küsimus miks?

Ning kellele ma siin olles saba peale küll astun Rolling Eyes
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 9:50 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ma ei öelnud, et sa valetad.
Ma ütlesin, et on tekkinud kahtlus.
Et minu siira uudishimule vastati varjamise ja ebaõige infoga.

Ning kellele ma siin olles saba peale küll astun Rolling Eyes

ENDALE Raulike Very Happy
Ja info ei ole kunagi vale olnud, sa lihtsalt ei saanud neid vastuseid, mida tahtsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group