Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsin naist (hingesugulast).
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vot, ega ei tahagi enda oma peale suruda, kaitsesin lihtsalt enda valikuid ...
Tsiteerin::
aga milleks nohu transformeerida? peasse on tihkelt topitud king-size vesivoodi, mis blokeerib kõik kõrgema ja põhjustab segast pakitsust - muundan teist siin mölaks hakatuseks

See keha on ju siin maa peal ja planeet tahab, et ikka paljunetaks ...
Ei julge enam eriti sinuga suhelda - minu tõeline mina proovib sinus midagi muuta ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

arvad, et oled minu eest vastutav? või mismõttes... ei julge (jälle!), mis see tegelikult tähendab...
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mul kaks mina: väärisik ja tõeline mina. Tõelisel on missioon ja teatavad kohustused teiste ees ... ja see mõjub üsna imelikult ... inimene on selle mõju eest kaitsetu, mul küllalt juba näiteid elust võtta. Vot seda mõjutust teistele ma kardangi ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kas vabatahtlikke katsejäneseid on? Smile
Krt. keegi peaks mind aitama ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skrolk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Okt 2007
Postitusi: 63

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
no vaata, keegi ei tee häält, kui vanusevahe on 0 päeva.
muideks, mu klassivenna vanematel oli.
kõik ohkisid, et oh kui lahe, aga neil endil oli vist selle aja peale siiber, sest kõik ohkisid kogu aeg.


Tean kah paari, kel sünnipäev samal päeval, kuid aastaid on 3 vahet... Isegi pulmapäev on samal päeval. Viimasega seoses andis tunda, et Tallinna perekonnaseisuametis käib asi nagu konveieril. Jõudes mehe sünnikuupäevani omas paaritaja suurt imestust, mille peale hakkas kogu auditoorium vaikselt muhelema (sest kõik said aru, et mõnel kodutöö tegemata). Oli märgata, et paaritaja muutus veidi häirituks publikust. Jõudes aga naisterahva sünnikuupäevani võttis tüübi natukene kokutama Laughing

haldjanool kirjutas:
(mul endal kah sarnane kogemus:
klassis oli poiss, kellega meil vanusevahe oli miski 15 min.
mitmed üritasid meid millegipärast paaritada, et "lahe oleks".
küsimata, mis inimesed me oleme ja mis meid huvitab)


Oman samuti kogemusi koolist, vanusevahe oli küll veidi rohkem, kui 15 min (mõni tund ikka tuli ära), sünnitusmajagi oli sama. Meid kutsuti küll ainult õeks ja vennaks Wink

Ei hakkanud nüüd ülejäänud juttu tsiteerima, sest pole ju mõtet seda korrata. Ehk siis probleemid on ikka teistel ja jäetakse märkamata, et tähtis on see mida asjaosalised tunnevad, mitte aga kõrvalseijate isiklik seisukoht (mis ei pruugi nende enda omagi olla).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

hiljuti sain aimu, et üks tuttavatest oli kunagi oma naisest lahti saanud, sest tema tuttavate arvates polnud naine piisavalt hea, kuigi tema meelest oli kõik ok.
aga surve oli tugev ja ta arvas selle peale, et ju ta siis on loll.
hiljem sai aru, mis ta teinud oli aga siis oli juba hilja.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skrolk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Okt 2007
Postitusi: 63

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked Mida kõike inimesed ka ei teeks, et kellelegi kolmandale meele järele olla... Tahaks kohe ühe karvase sõna öelda selle kohta, aga eks igaüks ise tea mis oma eluga peale hakkab ja keda järgib - nende elu ju ikkaski... või siis ei ole Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2008 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Vat kui mõistad asja, siis ei aja enam vihale ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Jan 18, 2008 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
See keha on ju siin maa peal ja planeet tahab, et ikka paljunetaks ...
Planeedil küll sellist tahet pole, et inimsugu siin paljuneks, aga inimsugu tahab uskuda, et planeet seda tahab, muidu ju tuleks tunnistada oma eksistentsi vastuolu planeediga, sest paraku see seda on.
Näitlikult, kui täid karvades või sügelised kehal paljunevad, ei tähenda ju seda, et inimene seda hirmsasti tahab ja toetab. muig.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 28, 2008 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Kas vabatahtlikke katsejäneseid on? Smile
Krt. keegi peaks mind aitama ...


ja keegi ei taha aidata Crying or Very sad Shocked
a mis missioon see on kuhu katsejäneseid napib? mis eelmistest sai?
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ah, kunagi tahtsin guruks saada, nüüd siis ongi ... soovidega peab ettevaatlik olema, need kipuvad täide minema ...
Tõmban nad enda maailma, nihutan siis nende kokkupanekupunkti ja siis kipuvad nad nägema ja käituma nagu minagi ... Eks ma pean nüüd ise selle segaduse ära korrastama ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
muidu ju tuleks tunnistada oma eksistentsi vastuolu planeediga, sest paraku see seda on.

Kes siis selle keha tegi? Ei mäleta, et oleks ise teinud ... Smile Jah, kas teha koostööd planeediga või panna puhtalt enda jõu pealt ...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

tahtmised kipuvad täituma tõesti, ma ka kunagi soovisin ereistuda hallist massist, no nüüd siis olengi - ebanormaalne Very Happy

kas oma jõu pealt või koostöös planeediga - ma küll ei vastandaks neid, vastasel korral tuleks planeedilt lahkuda ju, aga koostöös planeediga ja seda iseenese võrra oma jõu pealt, oleks bra. mingil põhjusel on jätkusuutlikus kah tagatud (loomulikul viisil) vaid kahe sugupoole koostöös siin...
see parasiidi jutt mind väga ei veena (ehkki välistada ka ei saa), üldiselt teadaolevad parasiidid on ju samatüüpsed, ehk loomariigi esindajad mõlemad, niikandja kui parasiit (üraskid on sesmõttes valesti nimetatud, see on juba toitumisahel - hunti, kes jänese ära sööb ei kutsuta ju parasiidiks)... aga et maa oleks ka loom, see jälle ei veena. teisestküljest on looduses ka kõiksugu muid satelliitloomi, kes sellele, kelle najal nad toimivad, on hoopiski kasulikud: urrukala teate? või neid, kes vaala hambaid pesevad või linnukesi, kes elevantse hooldavad... inimese kasutegur maale näib tõesti kaheldav, aga siin on küsimus milleski muus - nimelt inimene, erinevalt parasiidist, peab arenema ja selle eesmärgiga ta siin maal ongi, selles enam kahtulust pole vist? ja kõva sõna oleks õppida maapeal maasõbralikult eksisteerima ju Wink
ja et sina oled guru. aga mida sa neist tõmbad ja nihutad (katsejäneseid mõtlen)? milleks see hea on? kui vaid oma võimete arendamiseks (läbi inimkatsete) siis minu seisukoht siiani on, et nii ehk võib, ma ei tea, kuid ilus küll ei ole Crying or Very sad
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Pole sa ühti ebanormaalne ... päris muljetavaldavad postitused sul ju ... Võimed on ikka kasutamiseks mõeldud ja teadmised edasiandmiseks. See paistab paika pidavat: kellel on, neile antakse juurde ... aga käkki ei tohiks kokku keerata ... Oled juba mõne mehe leidnud ka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole veel mehele läinud Very Happy see on ikka üle mõistuse raske ülesanne Shocked
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

... siis tulevad ämmad ja äiad ja mehe sugulased ja hingejupid lähevad vahetusse - ühesõnaga kole lugu ju ... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

aga mulle ei mõju, ei ühe, kahe ega n kordne ristimine, sest ma ei usu seda lihtsalt. nii lihtne ongi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

vot, mis põnevale asjale sa nüüd tähelepanu juhtisid. minu ohtrate mehelkäigukogemuste jooksul pole ometi olnud ühtki halba kogemust ämmade-äiadega. pooltel puhkudel pole teisi õieti olnudki (mis laste vanavanemate arvu vähendab 2 korda). pigem on oma vanematega mingi kamm - justkui peaksin mina nende mõlema erinevale x karmale lõpu tegema ja sinna on vist nii mõnigi jupp kaotsi läinud. aga närimata pähkel mu jaoks on see, kas sedasorti perekondlikud suhted kuuluvad lõpetamisele või lahendamisele... ja ristitud on nad vaesekesed vist mõlemad, ehkki pealtnäha ei usu nemadki sellesse ja mul on õnn olla tänulik, et mind on sellest säästetud. märkidel siiski on jõud, usud või mitte - nagu ka sõnadel, olgugi, et keel pole suhtlemisvahendina kaugeltki piisav. krt, mingi pegasus ründab täna Very Happy
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Mul oli elus selline periood, kus lõikasin kõik sidemed sugulastega ja vanematega läbi - omamoodi kergem oli isegi - sain perekonna karmast eemale hiilida ... Nüüd siis elan vanematega ühes majas, noh aitan majapidamist korras hoida, võtab ikka kiruma küll teinekord, samas nad näitavad hästi mu nõrku külgi kätte ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 12:33 am    Teema: Vasta viitega

no kõiki sidemeid vist ikka ei lõiganud, kui neid taastada andis - see see värk ongi... lõpetamisega... aga õpetamisega, oo jaa, näitavad nõrku külgi küll, vahest isegi nii hästi, et ei usigi endal enam muid külgi olevat, siis eemaldud, leiad jälle üles mõned oma jupid ja fckng shttt, võtad jälle endale vastutuse... see ei saa päris niisama olla, aga fookus vajab nihestamist küll Confused
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group