Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsin naist (hingesugulast).
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
nähajah, oma kõverate jalgadega varastad programme ja missioone. varas oled muud midagi

wow. millega ma sind veel pahandasin? noist tutvumisportaalidest võivad halvad harjumused külge hakata - nt kalduvus ülevolilisele korrapidamisele, alusetud isiklikud ründamiskatsed jms jama. calm down, ei taha ma teilt siin midagi pätsata.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
wow. millega ma sind veel pahandasin?



peale selle et oled varas. veel oled valetaja ka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda akk (Esm Jan 07, 2008 10:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda akk (Esm Jan 07, 2008 10:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea palju ma nüüd diagnoosisin, selle jätsin rohkem sulle teha. Copysin suuresti lihtsalt kokku sinu postitustest sinu suhtumist näitavaid lõike. Ja esitasin paar küsimust, et kas sul on siis missiooniga või tavaline mees ning kas sul on meestega probleeme??? Küsimustele sa seni vastanud pole tahtnud Sad Tore, et sa pole siin muljet avaldamas, seega peaksid sinu postitused väljendama sinu võimalikult ehedat suhtumist.

Riidlemisest ka ei tea midagi sest ma ei tunne sind ja sinu käekäik jätab mind sügavalt külmaks. Kui see sulle riidlemisena tundus, siis uuri välja miks ja mingi osa vastuseid peitub seal. Miks ma üldse kirjutasin, mitte seep, et mind miski puudutas või närvi ajas, sa ise ju küsisid kommentaare "söödavuse kohta ei kommenteeri Wink". Ma siis kommenteerisin ja laiemalt ma ju ka siin foorumis liige.

Samas võid olla rahulik sest miski pärast kipuvad inimesed alati interneti umbisikulises keskkonnas võimenduma ja tegelikult võid sa olla hoopis teistsugune. Iseasi, mida sa siis allasurud või surumata jätad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

emme, kui sa leiad omale missiooniga mehe, siis kas sa teda väärtustada oskad? Või jääb esmatähtsakt ikkagi sinu nii nimetatud eluülesanne, milles sa tegelikult ei saa 100% kindel olla?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Ei tea palju ma nüüd diagnoosisin, selle jätsin rohkem sulle teha. Copysin suuresti lihtsalt kokku sinu postitustest sinu suhtumist näitavaid lõike. Ja esitasin paar küsimust, et kas sul on siis missiooniga või tavaline mees ning kas sul on meestega probleeme???

no tiba olid need copytud lõigud siiski "kontekstist välja tebitud" ja nagu isegi ütled, et need umbisikulises keskkonnas võimenduvad - osa neist olid öeldud läbi huumoriprisma, kuid selge see, et sa ei näe mu miimikat tekstiridade taga. aga kui tõepoolest küsid, siis vastan ikka: pole meest mul parasjagu, kuid need kes olid olid pigem missioonita. aga probleeme... praegu tunnen, et probleemiks on muutumas see, et ei tahagi enam meest... samas tean, et nii pole päris õige tunda vist. vot.

Wahya kirjutas:
sa ise ju küsisid kommentaare "söödavuse kohta ei kommenteeri Wink". Ma siis kommenteerisin ja laiemalt ma ju ka siin foorumis liige.


tglt tolle winki lisasingi sestap, et ei arvataks, et ma end ülemäära söödavaks pean, a no sa nägid selles hoopiski küsimust Smile no mida ma peaks küsima sellist asja kusagil, kus mind ju ei tunta Wink
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
emme, kui sa leiad omale missiooniga mehe, siis kas sa teda väärtustada oskad? Või jääb esmatähtsakt ikkagi sinu nii nimetatud eluülesanne, milles sa tegelikult ei saa 100% kindel olla?


usun, et eluülesanne on igaühele esmatähtis, aga 10% kui niisuguse olemasolu suhtes küll liigseid illusioone ei oma Wink aga et kui leiangi, no näis siis, kas oskan teda väärtustada - see see väljakutse ju ongi
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ja leiab see kes otsib ja mõistagi mitte lõplikul kujul ja ühekorraga


Inimese aju on võimas relv ja kui ta piisavalt endale midagi korrutab, kipubki see nii minema lõpuks. Samuti nagu elumõtet, vms ta oli seal, ei leia lõplikul kujul ja ühekorraga, ei ole ka võimalik inimest nõnda hinnata. Elu on selline, et kui sina ei tee, teevad teised ja ka kommenteerivad. Kus sind ei tunta, saad sa kõige paremini olla sina ise, ilma taakadeta, v siis kujundada endale uut mina. Lõpetuseks - see kas sina küsisid, polegi nii oluline, kui see, et mina vastasin.

Hetkel mind huvitab mida tähendab "pigem missioonita" ????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:

Hetkel mind huvitab mida tähendab "pigem missioonita" ????


see oli hästi üldistav vastus su eelmisele küsimusele ja tähendab, kah üldistades, silmaklappe, mis tulevad, kui näimine näib olevat olemisest olulisem. aga miks see sind huvitab?
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Lõpetuseks - see kas sina küsisid, polegi nii oluline, kui see, et mina vastasin.



a ma leian, et veel olulisem on see, mis me teeme siis, kui me netis ja voorumites parasjagu ei targuta
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

biiideeers kirjutas:
haldjanool kirjutas:
söödamatu naisenergia on täis tingimusi ja võõrast meesaspekti, millest ei loobuta.

..kas söödamatut naisenergiat näeb põrgu aspektide pealt ?


piisab, kui jälgida inimese juttu ja käitumist.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

eluülesanne?
mul endal pole kunagi seda küsimust tekkinud.
sest ma tean, et see on areng.
mitte ainult minul, vaid kõigil.
tõsi, etapid on erinevad.
selleks et teada, kuhu minna (milline etapp), peab välja selgitama, kus ollakse.
st KES ollakse.
ei saa minna kuskile, teadmata alguspunkti - vale alguspunkt võib viia valesse suunda.
st enda hetkeseisu väljaselgitamine enne edasiste saamude astumist on primaarne.
veel.
naine tuleb siia arenema ja mees arendama, st heas suhtes peab mees olema kõrgem ja naine vaatama mehele alt üles, ka siis kui kollid käsivad vastu karjuda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
st enda hetkeseisu väljaselgitamine enne edasiste saamude astumist on primaarne.
.


no mõistagi on oma eluülesandest vaja kõigepealt teadlikuks saada Smile
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

sa ei saa rääkida eluülesandest, kui sa ei tea, kui kaua sa elad.
ja milline on sind ümbritsev keskkond, inimesed, riigikord, jne.
kui sa neid teaks, siis sa saaksid määrata elu piikuse, tehtava töö vajaduse ühes ajaühikus, jne.
sa ei tea neid.
järelikult on eluülesanne areneda.
edasine on juba nüansid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

areneda siis kuhu, milliseks, miks... sel juhul, kui ei saa rääkida eluülesandest - ainuüksi mööduvate väliste nähtuste, ehk dekoratsioonide tõttu? oki, alustaks hoopis sellest, et mis jääb sust järgi (kas jääb miskit) siis, kui sa meditsiinilises mõttes ära sured?
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Proovi vaadata iseennast ka kahes teises pildis.
1. Kui sina ära sured /sinu keha muutub toimimisvõimetuks, kasutuks/ kas ülejäänud eluilmingud ja vormid maailmas, planeedil kaovad ka koheselt?
2. Kui sinu kehast mingi osa /rakk, organ, kehaosa/ muutub toimimisvõimetuks, sureb, kas kogu sinu keha sureb koos sellega?
Kui oled seda vaadanud, siis püüa anda enda kohta hinnang kes oled. Mis sõltub sinust? Milline on sinu osa elus kui sellises? Seal on ka vastus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

krisna järgi eluülesande tagajärge keegi ei näe, oleme lihtsalt mutrikesed suures süsteemis ja liigume nagu zombid ringi. eluülesande täitmine sõltub mõttemudeli kvaliteedist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

ma rääkisin oma eluülesandest, mille kohta Haldjanool väitis, et sellest ei saa rääkida, kuna (vt eespool) ja seepeale esitasin oma küsimuse. oma eluülesandena näengi arendada oma neid kohti, mis nõrgad on (igaühel on need erinevad ja sestap ka inimestel on omad, erinevad eluülesanded) - ja miks? justnimelt, Master, nagu räägid, selle tõttu, et olen vaid üks lüli ahelas, mis minu lahkumisega ei lõppe. aga ma ei pea eluülesandena piisavaks lihtsalt arenemist kui niisugust: st mõttetu oleks teha endale selgeks bioloogia, keemia, ajalugu, esoteerika, vitspunumine ja ajukirurgia, kui kõige selle juures jätkan ühes aspektis läbi elu ämbrisse astumist samal moel, nagu tegid seda mu ema ja vanaema, sest olen selle kombe neilt pärinud... ja jätan oma lapsed kah samasse kammitsasse - või siis sünnin ise uuesti ja alustan jälle samast punktist. st pole võimalik midagi korda saata maailma jaoks ilma, et teeksid seda endale... ja pole oluline sealjuures, kui kaua ma elan või millised on ümbritsevad tingimused, sest niikuinii on olemas vaid see, mis on nüüd ja siinsamas.

nii, loll nägu tehtud, nüüd mehejäreljooksma. Viplala, ae... krõpsu tahad? (toki ütles, et tütarlaps kosjakontoris peab niimoodi küsima)
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

eluülesande täitmine sõltub mõttemudeli kvaliteedist. mõttemudeli loomine käib nii, et visualiseeritakse mida tahetakse saada. see moodustab keskme nagu päike planeetide keskel. edasi peab teadma kas tahame seda visiooni täita, kui palju arusaame selle tähtsusest, kohast, toimemehhanismist, kui palju suudame seda üldjoones kirjeldada, kas suudame sellele keskenduda ja palju meelde jätta, edasi peab koostama tegevusplaani, siis hakkama selle järgi tegutsema ja siis elueesmärgi täitumine sõltub mõtlemise kvaliteedist, tulemuse meeldivusest ja tujudest, soovidest ....seda mehhanismi väljendab päiksesüsteem sest see on kõige suurem täitunud süsteem. kõik mis on täitunud , saab kirjeldada. lõpuks on võimalik elueesmärk üksikasjadeni kirjeldada ja sellest moodustub mõttemudel, kuigi enne võis see olla lihtsalt mingi lühike sisukokkuvõte , nagu udukogu enne kui sellest moodustus mingi suurem süsteem..... see on teaduslik meetod
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group