Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ks on meie parasiidid?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 3:17 pm    Teema: Ks on meie parasiidid? Vasta viitega

Tsiteerin::
kuidas tunneb ära foorumi parasiidid?

tal pole endal ühtki mõtet, teemaarendust aastate jooksul,

üldjuhul passib, ootab foorumis, millal keegi mingi teema algataks,

tema ainuke tegevus on teiste postitusi, mis temasse ei puutu, kommenteerida, nö. külge ennast haakida.



Mul on teile üks küsimus ja ma eeldan sellele ka ausat ja otsekohest vastust - KAS TE JÄÄTE SIIA VEEL KAUAKS?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Oi, aga mina olen lihtsalt nii suur parasiit, et ma kuidagi ei saa siit eemale hoida! Ma ei kujuta ette kui mul poleks teiste teemasid lahti arutada ja kui ma veel peaksin häid mõtteid omama! Hirmus Twisted Evil

Kõigile kaasparasiitidele: mida enam teid parasiitideks peetakse, seda rohkem olete võitnud! See tembeldamine on üks väga alatu ja nõme ettevõtmine! Exclamation
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 3:38 pm    Teema: Vasta viitega

kes kriitikat ei talu, sellel ei maksa kritiseerima hakata Cool kusjuures see oli isegi mingi raktobleer Rolling Eyes

vaba inimene EI PEA mittemidagi - ta VÕIB.

ja arukas inimene kasutab kriitikat arenemiseks, mitte ilalõugade seebitamist ego punnitamiseks Razz
Tagasi üles
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Jee...ma olen arutu inimene Very Happy Kahju, et siin seda hästi hirnuvat emootikoni pole, nagu msnis. Ma paneksin neid kohe jutti! Cool
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

teemaalguses tuleb välja üleskutse "kõik parasiidid uusi teemasi tegema!"
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Panthera Tigris kirjutas:
Jee...ma olen arutu inimene Very Happy Kahju, et siin seda hästi hirnuvat emootikoni pole, nagu msnis. Ma paneksin neid kohe jutti! Cool


näe, siin on selliseid emotikone Mr. Green

aga sa tahtsid neid emotikone sellepärast, et sa nagu kahtleksid selles, et sa oled aruta või? Rolling Eyes
Tagasi üles
Elvis_junior
Arengumaag


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Paganlik egregor

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Panthera Tigris kirjutas:
Oi, aga mina olen lihtsalt nii suur parasiit, et ma kuidagi ei saa siit eemale hoida! Ma ei kujuta ette kui mul poleks teiste teemasid lahti arutada ja kui ma veel peaksin häid mõtteid omama! Hirmus Twisted Evil

Kõigile kaasparasiitidele: mida enam teid parasiitideks peetakse, seda rohkem olete võitnud! See tembeldamine on üks väga alatu ja nõme ettevõtmine! Exclamation


sa peaksid ärapanija koolitusele minema.
las oja õpetab kuidas yhe lausega kõigil suu kinni panna või lahti ajada.
liig pikk jutt teeb su ebahuhuvitavaks ja muudab lugeja uniseks.
_________________
Tegelikult olen mina see, kes maailma päästab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mitte ei kahtle vaid tean! sellepärast, et kui sina mind arutuks pead, siis ma olen tegelikult lausa geenius. Sest sul, nagu ma aru saa, on mõtlemisvõime üsna halvatud ja sa isegi ei mõtle sellest koomast välja tulla. ma enne täiega irvitasin tembeldajate üle, aga sa ei saanud isegi sellele pihta! Ning mis puutub minu parasiit olemisse, siis eespool mainitud kriteeriumidele ma ei vasta! Very Happy
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elvis_junior
Arengumaag


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Paganlik egregor

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

ROHKEM ORIGINAALUSUT, TIBUPOJAKESED.
_________________
Tegelikult olen mina see, kes maailma päästab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Panthera Tigris kirjutas:
Ma mitte ei kahtle vaid tean! sellepärast, et kui sina mind arutuks pead, siis ma olen tegelikult lausa geenius. Sest sul, nagu ma aru saa, on mõtlemisvõime üsna halvatud ja sa isegi ei mõtle sellest koomast välja tulla. ma enne täiega irvitasin tembeldajate üle, aga sa ei saanud isegi sellele pihta! Ning mis puutub minu parasiit olemisse, siis eespool mainitud kriteeriumidele ma ei vasta! Very Happy


kas mina ütlesin, et sina oled aruta? kas kuskil keegi ütles, et sina oled see parasiit? kas sul on alati tunne, et igalpool räägitakse sinust? Rolling Eyes
Tagasi üles
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tekkis üks küsimus: kas mulle kirjutas vastuse Elvis__junior kasutajakonto omanik või keegi kasutas lihtsalt võimalust anonüümselt vastata? Tore avalik saladus ju, et on konto, mille alt kõik saavad enda isikut varjates teistele öelda, mis tahavad? Miks seda enda kasutajanime alt ei tehta? Olgugi, et see ärapanija jutt mulle isegi meeldis Twisted Evil
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
kes kriitikat ei talu, sellel ei maksa kritiseerima hakata Cool


ja arukas inimene kasutab kriitikat arenemiseks, mitte ilalõugade seebitamist ego punnitamiseks Razz



Hmm...kelle kohta see siis öeldud oli? Kas ma mitte ei olnud eelnenud postitajatest ainus, kelle kirjast võis välja lugeda ``ilalõugade seebitamise ego punnitamiseks``? Rolling Eyes
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

mina su posti üldse ei lugenudki - me postitasime peaaegu koos. enne oma posti kirjutamist ma sinuoma veel ei näinud. ei ole vaja ennast nii tähtsaks pidada ja arvata, et inimestel muud teha pole kui sinu persooni kallal juurelda Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

muriel, sa ei kuuland minu juttu ju!
sa ei mäleta siis, et soovitasin sul konnasilma plaastreid jagada?!
ma näen, et üks konnasilm (õigemini kaks) siiamaani välja ravimata ja karjuvad kohe, kui sa nende silmapiirile ilmud Cool
Tagasi üles
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mis, kes, ,kus need konnasilmad tal on? Very Happy Või on see mõistujutt, mida mingi hinna eest ei tohi otse välja öelda?
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Panthera Tigris kirjutas:
Mul tekkis üks küsimus: kas mulle kirjutas vastuse Elvis__junior kasutajakonto omanik või keegi kasutas lihtsalt võimalust anonüümselt vastata? Tore avalik saladus ju, et on konto, mille alt kõik saavad enda isikut varjates teistele öelda, mis tahavad? Miks seda enda kasutajanime alt ei tehta? Olgugi, et see ärapanija jutt mulle isegi meeldis Twisted Evil
Nädsa, üks pagan jälle teised kirstu löönud. Huvitav mis hinnaks oli Question
Kas see pagan julgeb tunnistada oma tegu Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kas arvad, et teised nii rumalad ning ise aru ei saa?!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Pealegi ma pole pagan (vähemalt selles liigituses).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Rumal tüdruk oled.
Andes maffiale järgi jäädki maksma.

Ma saan Su mõttekäigust aru. Päästa oma nahk teiste arvelt. Aga sa ei arvesta sellega, et oled nüüd allaandjate nimekirjas ja sind jäädaksegi piinama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Rumal tüdruk oled.
Andes maffiale järgi jäädki maksma.

Ma saan Su mõttekäigust aru. Päästa oma nahk teiste arvelt. Aga sa ei arvesta sellega, et oled nüüd allaandjate nimekirjas ja sind jäädaksegi piinama.


kui mina kukuksin siis oleks jama.Tead ma hakkaks kohe kõigil realsusel sajaga laamendama.Ma soovitaks teistel ka,otsida inimene üles kellel on kõige rohkem enda juppi ja maha tampida kuni järgmiseni.See ju igati efektiivne sest surma ma arvan ükski pagan ei karda ja saabki kiiremini kehastuda ja jätkata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group