Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Milleks on loodud püramiidid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav lugu
Mulle just tuli pähe, et nii palju aega raisatakse selleks, et tegeleda väikse reptiloidi vai putukaga.. pms, on tollel oma tee ees. Ma justkui mõtlen, et misse nüt vaja on pühendada ennast tolle elu hävitamisele, kui piisab sellest, et mitte ise tollega lihtsalt tegemist teha...
Noja sellest peaks Sulle (kallis lugeja) piisama ju.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Huvitav lugu
Mulle just tuli pähe, et nii palju aega raisatakse selleks, et tegeleda väikse reptiloidi vai putukaga.. pms, on tollel oma tee ees. Ma justkui mõtlen, et misse nüt vaja on pühendada ennast tolle elu hävitamisele, kui piisab sellest, et mitte ise tollega lihtsalt tegemist teha...
Noja sellest peaks Sulle (kallis lugeja) piisama ju.


Mida sa näiteks teed, kui sinu elamisse kolivad rotid ja prussakad, kes vaikselt ja järjekindlalt söövad tühjaks sinu toidukapid ja roojavad voodisse. Mõnda aega võib ju loomakestel lasta elada, ka neil on vaja kohakes, vaid meie oleme nii nõrgad, et et talu natuka hiiresitta. Võiks ju kenasti paluda, et nad lahkuksid, aga kui talv näpistab, aga nad siis nii rõõmsalt ei lähe ära. Aga miski hetk hakkab see vast igaühele närvidele käima ja pannakse mürki nurka. Hiir elagu "hiirelinnas" ja prussakas "prussakatemaal". Wink Meie nende pessa ju ei roni.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:

Mida sa näiteks teed, kui sinu elamisse kolivad rotid ja prussakad, kes vaikselt ja järjekindlalt söövad tühjaks sinu toidukapid ja roojavad voodisse. Mõnda aega võib ju loomakestel lasta elada, ka neil on vaja kohakes, vaid meie oleme nii nõrgad, et et talu natuka hiiresitta. Võiks ju kenasti paluda, et nad lahkuksid, aga kui talv näpistab, aga nad siis nii rõõmsalt ei lähe ära. Aga miski hetk hakkab see vast igaühele närvidele käima ja pannakse mürki nurka. Hiir elagu "hiirelinnas" ja prussakas "prussakatemaal". Wink Meie nende pessa ju ei roni.


See on minu elamine siis. Sealt maalt ma nendega ka tegelen.
Kui mu sõbra kodus on prussak- loom, siis on see tema prooblem.

Edit: kui ta selle prooblemiks võtab.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
See on minu elamine siis. Sealt maalt ma nendega ka tegelen.
Kui mu sõbra kodus on prussak- loom, siis on see tema prooblem.

Edit: kui ta selle prooblemiks võtab.


Planeet Maa on meil vaid üks. Kõik tarbivad, aga koristavad vaid vähesed. Mõni lihtsalt arvab, et tegelegu teised putukatõrjega ja üldse, kui tahavad, siis probleemitsegu omaette, mul hetkel ka hea.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:

Planeet Maa on meil vaid üks. Kõik tarbivad, aga koristavad vaid vähesed. Mõni lihtsalt arvab, et tegelegu teised putukatõrjega ja üldse, kui tahavad, siis probleemitsegu omaette, mul hetkel ka hea.


Mis mõnele sitt, paistab teisele kuld. Ja sina oled selle määraja?

Edit: Planeet Maal elavad paljud (nagu juuresoleval pildil näha on)... Veidral kombel Maa ise ei vingu...
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Naine kirjutas:

Planeet Maa on meil vaid üks. Kõik tarbivad, aga koristavad vaid vähesed. Mõni lihtsalt arvab, et tegelegu teised putukatõrjega ja üldse, kui tahavad, siis probleemitsegu omaette, mul hetkel ka hea.


Mis mõnele sitt, paistab teisele kuld. Ja sina oled selle määraja?

Edit: Planeet Maal elavad paljud (nagu juuresoleval pildil näha on)... Veidral kombel Maa ise ei vingu...


Veidral kombel ta ei vingugi, egas siis kõik sinusugused pole.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:


Veidral kombel ta ei vingugi, egas siis kõik sinusugused pole.


Ma tõesti ei ole Maa.
Kahju, et pettuma pidid. Pretensioone on sul ilmselt mulle samapalju, kui Maale... Selle pealt ei tasu samastada.
Tagasi üles
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulge, rahunege nüüd maha, oleme ikka sõbrad ja üritame edasi viivat vestlust arendada. Smile
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Täna ma lugesin Postimehe leheveerult, et Ukrainas leiti mingid püramiidid, mis olid Egiptuse püramiidide sarnaselt ehitatud 5000 aastat tagasi, ehk siis enne isegi, kui need Egiptuse omad. Neutral
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
Kuulge, rahunege nüüd maha, oleme ikka sõbrad ja üritame edasi viivat vestlust arendada. Smile


Sa oled juba pea 50 posti teind... seega sa peaks tegelt teadma, et ple mõtet iniseda Laughing
Tagasi üles
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Mis mõttes.
Ma tean jah et inisemine võib suht mõtetuks muutuda, nii et üritame ikka teema kohaseks jääda. Wink
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spuuki



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 4
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 6:21 pm    Teema: püramiidid Vasta viitega

kas keegi on mõelnud, et äkki on püramiidid vanemad kui 4-5 a.tuh. Olen lugenud siin mõningaid raamatuid, ning kokku pannud oletatava teooria Atlantise kadumisest, sumerite tekkest (keegi ei tea kust nad tulid, kuid samas oli neil oma kiri, teadus, kultuur) ja püramiidide tähendusest. Olen juba kaugel teooriast, et need olid loodud hauakambriteks, sest ühtegi vaarod pole sealt leitud. Samuti nende ülitäpne asetus tähtede suhtes, Sfinksi suund lõvi tähtkuju poole (kui oleks ikkagi otsustatud et 0 meridiaan jookseb läbi Lhaose mitte läbi Londoni) Kas tundub liiga utoopiline või samas..... Samuti asjaolu et kuningas Salomonil oli laser sõrmus. Kuidas saadi nii sümmeetrilised kivirahnud mis sisaldavad metsikuid kilosid? Neid ei lõika isegi tänapäeva teemantpuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan ka et inimese käsi neid asju ei teinud ja ma tahaks näha kuidas võiks üritada praegu järgi teha neid niimoodi ilma tehnikata ja kõigeta, ei suudetaks.
Välja on tulnud ka uus raamat ,,Kellest me põlvneme'' kus on seletatud, et meie oleme juba viies inimkond ja,et püramiidid pole üldse meie ehitatud ja et kusagil tiibeti mägedes maa all on geenifond, kus säilitavad ennast tuhandeid aastaid niiöelda meistrid, et kui midagi peaks juhtuma inimestega, et siis uus algus teha.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 1:46 pm    Teema: Re: püramiidid Vasta viitega

spuuki kirjutas:
sumerite tekkest (keegi ei tea kust nad tulid, kuid samas oli neil oma kiri, teadus, kultuur)




a kust eestlased tulid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tomas-Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 2:03 pm    Teema: Re: püramiidid Vasta viitega

leints kirjutas:

a kust eestlased tulid?


eestlased tulid, ee... vaata maailmakaarti -seal kus on praegu Kasastan, Kaspia ja Araalimere lähistelt.
Tagasi üles
spuuki



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 4
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

selge on see et eestlaste tulek ei ole nii müstiline kui sumerite. Laurence Gardner "Graali kuningate sünd" kirjutab: tuntud sumerite uurija Leonard Woolley on kirjutanud et sumerid tulid "ei tea kust" "sumerite algne päritolu on üpris ebaselge".viimased avastused ei tee asja kergemaks vaid vastamise isegi raskemaks.(lk 47)Lõuna-Mesopotaamiasse tulles olid nad väga arenenud - tasemel mis ületas teada oleva taseme ükskõik millises kohas, kust nad loogiliselt tulla võisid.sumerite keel ei ole seotud ühegi teadaoleva elava või surnud keelega.nad ilmusid 4000 a.e.Kr, teadmata kohast uue tehnoloogia ja akadeemilise kultuuriga.Neil oli kununglik ja preesterlik suurriik,mis kindlustus 3800. aastaks eKr. Aadama sünniaastaks peame 3882 eKr. (lk51) Kas Aadamaga algas kultuuri allakäik?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Mis puutuvad sumerid püramiididesse?
Tiibetist on alanud kõik inimesed mitte kusagilt mujalt ja meie ei ole mitte kaugeltki esimene inimkond.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spuuki



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 4
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 11:12 am    Teema: Vasta viitega

sumerid arvatavasti teavad kuidas tekkisid püramiidid, sellepärast on huvitav et äkki nemad on püramiidide loojad....või ei Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Juba mõned aastad on tegelikult teada, kuidas neid kive üles veeti. Võtmeks on ringjoon ja ristkülik, mis puudutab oma nurkadega ringjoont. See on igati kenasti ära tõestatud, koos arheloogiliste leidude ja reaalsete katsetega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk seletad seda ringjoone asja lähemalt.
Kuigi ma imestan, et kuidas tuhandeid aastaid tagasi selle peale tuldi...ah
Ja tõestust pole tehtud, palun----- toogu siis katses ilma tänapäevase tehnikata samasugused kivid kusagilt olematusest sinna paika, siis silugu need ülimalt sirgeks, ei tea küll millega ja siis pangu paika nii täpselt ja ka ilmakaarte suhtes, siitagi nad suudaks, pole mingit tõestust, et üldse inimene needd tegi.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group