Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

mingid inimsed väljaspoolt Maad..

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Punane



Liitunud: 24 Jan 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Nelj Mai 10, 2007 11:20 pm    Teema: mingid inimsed väljaspoolt Maad.. Vasta viitega

Jalutasin ilusa allee all.. paremat kätt jäi autoparkla,sinna kukkus helikopter.Seal hakkasid välja sulama (helikopter oli kuum,sest see oli nagu õnnetus vms-weird) kosmanaudiriietes inimesed..nad ei olnud üldse murelikud,ega palunud abi vms.Ainult natukene pahurad.Teised inimesed,kes sealt mööda kõndisid,ei teinud neist väljagi.Ma kuulsin mingi möödakäija jutust,et nad (helikopterist tulijad) peavad proovima hakkama saama vms,ma seda lauset täpselt ei mäleta..Järgmine hetk hakkasin nägema erinevaid 'klippe' hirmust - laps oli teki all ja värises hirmust,nägin öist linna(vist new york) ja sealt oli kosta beebide nuttu..



..siis ma ärkasin.

Võib-olla sel polegi erilist tähendust kui sellist,aga ma igaksjuhuks ikkagi kirjutasin,sest võib-olla keegi oskab midagi öelda ja see ei tuleks ilmselt kahjuks.. nii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Mai 11, 2007 2:35 am    Teema: Vasta viitega

Niisiis pole ma ainuke, kellel unenäod on ikka eriti jaburaks läinud...

New York ja beebide nutt... meenub mingi jutt "Michaeli Sõnumitest", mis räägib, et Ameerika on noorte hingede maa. Tont teab, nutavad nad oma torne taga, on sinna varsti veel midagi hullemat maha tulemas või oli see lihtsalt sihuke jabur unenägu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group