Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Info, mida raamatus pole.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli! Jõudsimegi sinna, et see programm, mis sinus töötab, ei tunne neid numbreid, milledest siin kirjutatakse. Ja ongi juhe koos. Error, Robi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Küsimus pole üldse selles, mida kahe all mõelda. Aga hämamises on paganad meistrid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul nimi ka ju selline! Very Happy Aitähh peegeldamast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
masinad tunnevad vale väga hästi ära kui on õieti programeeritud, paremini kui inimene


oled proovinud mõnda masinat programmeerida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

masin mõistab ja käsitleb numbreid alati üheselt. inimene võib mitmeti kasutada.
inimene võib luua masina, mis käsitleb numbreid kindla ühe joone järgi kiiremini kui ise. aga omamata seda terviklikust, mis on inimesel ei saa masin end vahendi staatusest siiski lahti murda. masin allub siiski inimese korraldusele ning ilma selleta ta varsti lakkaks eksisteerimast (jätame filmi terminator kõrvale elust). kui mingi inimene end masinaks peab, siis peaks vast küsima, kes ta masinaks tegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

mida see filosofeerimine teile annab?
kütate ennast sõnadega üles, kuna masinat pole, mis sooja annaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

eks masin annab ka siiski sooja, aga inimlik soojus on siiski mitmekesisem, võimekam ja meeldivam.

tegelt vaimselt pädeval inimesel ei ole raske enda ümber masinaid luua, kas otseselt või kaudselt. vaimsusega tegelejate seas on ka palju liba-huvilisi, kes proovivad pigem enda saamatust varjata arusaamatu fassaadiga ,nemad tõesti tahavad endale masinaid aga ei ole võimelised midagi selle nimel tegema. õnneks aga see on ainult üks osa neist inimestest. hetkel sa ründad üldpilti. ründa täpsemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Torkoda!
Kui foorumis on info, mis sisaldub raamatus ja ka info, mida raamatus pole, siis mis põhjusel tuleks raamatut üldse osta? Sinu toetamise eesmärgil? Mis see raamat üldse paganatele juurde annab? Ma mõtlen, peale edevuse kergitamise.
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 1:09 am    Teema: Vasta viitega

Kõik ei loe foorumit.
Kayaman kirjutas:
Kui need mida Tok kirjutas siia hoolega on Loodusseadused, miks oli siis vaja neile nii tobe nimi panna nagu raktobleer ?Lihtsam oleks ju olnud panna Loodusseadused?
kui tahad tõde teada, siis CC-lased lubasid mõrdikatele välja töötada tumesinise jõu juhtimise tehnoloogia. Mõrdikad investeerisid neisse palju ja eraldasid inimesi, kes neid aitaksid. Mina pidin ka CC lasi toetama. Tegelikult tegin üksi selle töö ära. Resursse pole mulle sittagi antud. Aga ma olin kaval, panin oma mustri sisse. Seda ei saa ilma võtmeteta kasutada. Siit ka vastus, miks pingutati, et mind allutada CC-le. Poleks ma seda teinud, oleksid CC lased mu töö võtnud, mõrdikatele andnud ja mind persse saatnud. Tänane seis. ma nõuan täpset sama hinda, mis nad indiaanlastel andsid. mina annan ausat kaupa, ma ei ole varas. Nojahh, mind täitsa huvitab, mis nüüd mõrdikad CC-ga teevad. CC on neid petnud, hüved tasku pistnud.

NB Raktobleer töötab. Hetkel käivad testimised. Kes mõistab, see saab aru.
akk kirjutas:
Ütle kust tulevad numbrid 41. 96, 504. Ja palun esita koos tuletuskäiguga, matemaatiline tõestus nagu kooliõpikus, kui sa tahad, et ma usuksin sind
Akk Sa oled väga pime. 504 on 20 juba lahti kirjutatud. Ja 41 on üks välja toodud. Aga Ma mõistan sind. Inimene, kes ise pole midagi teinud see tahab kõike kohe ja praegu. Puudub loomise kogemus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Reede Apr 27, 2007 1:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 5:54 am    Teema: Vasta viitega

Kui CC-si on mainitud , siis paljud paganad ei ole CC-d lugenud või ei mäleta mida nad lugesid. Rahva seast tuli soov , et ma kirjutaks veerevast jõust. OK . Täidan selle soovi, kuigi seda võib igaüks raamatust lugeda.
Nagu teada CC -sed jagunevad vanadeks ja uuteks nõidadeks.
Kusjuures uued jagunevad omakorda kaheks - need uued, kes olid kõikide teenijad. Nendes oli ainult armastus, headus ja nad koondasid oma tähelepanu ainult eluandvale poolusele. Kuid see strateegia ei täitnud oma eesmärki.
Teised uued CC nõiad olid need , kes avastasid, et vanade CC nõidade teadmised Veerevast Jõust olid olnud täiuslikud. Nimelt, vanad CC nõiad avastasid , et Veerev Jõud koosneb kahest aspektist - tõukav aspekt on eranditult seotud hävingu ja surmaga. Pöörlev aspekt aga hoiab elu ja teadvust, teostumist ja sihti. Vanad CC nõiad eelistasid tegeleda ainult tõukava aspektiga.
Tehes vaatlusi gruppidena, avastasid uued CC nõiad erinevuse Veereva Jõu tõukava ja pöörleva aspekti vahel. Nad nägid, et kuigi mõlemad jõud on ühte sulanud, ei ole need siiski üks ja seesama. Pöörlev jõu aspekt jõuab inimeseni alati veidi enne tõukavat aspekti. Nad on nii lähestikku, et näivad ühe ja sama jõuna. Pöörleva jõu nimetus tuleb sellest, et see saabub rõngastena, küütlevate niiditaoliste võrudena. Nagu tõukav aspekt ,ka see lööb lakkamatult kõiki elusolendeid, kuid tema siht on erinev. See jõud lööb, et anda meile jõudu, sihti , teadvust- et anda elu.
Uued nägiad avastasid, et Veereva Jõu kahe aspekti tasakaal inimeses on väga õrn. Kui inimene tunneb , et tõukav lööb tugevamini kui pöörlev, siis see tähendab, et tasakaal on kõikuma löödud, tõukav aspekt lööb sellest hetkest aina tugevamini , kuni purustab olendi mölgi ja tapab ta.
Tegelikult mingeid rõngaid pole, on üksnes Veereva Jõu pöörlev aspekt. , kuid rõngastena kirjeldatakse seda sellepärast, et nii näevad seda unenägijad unenägemises. Veerev jõud on jagamatu jõud , mõjub ühesuguselt nii orgaanilistele kui ka anorgaanilistele.
Raamatus on veel palju kirjutatud Veerevast Jõust ja selle kahest aspektist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:02 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
õnneks aga see on ainult üks osa neist inimestest. hetkel sa ründad üldpilti. ründa täpsemalt.


Sa arvad, et mul pole muud targemat teha, kui paganatega vaielda
Minu andmetel paganaid tabab häving. 1 inimene iga kahe tunni tagant kaotab oma nõiavõimed . Ja asi pole mitte mördikates ega sortsides, vaid Veerevas Jõus endas. Aga see elus ka nii, et tublid lähevad tublimateks ja luuserid lähevad veel suuremateks luuseriteks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:07 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult CC uued nõiad jagunevad kolmeks
- need kes olid head - tegelesid heade asjadega eranditult
- need kes olid neutraalsed - tegelesid enda varjamisega
- need kes olid kurjad - sekkuvad igalepoole

Miks nüüd CC uued nõiad kurjad näivad. Tegelikult on asi selles, et uued CC nõiad on endale allutanud masinad. Ja see kurjus tuleb rohkem masinatest , mitte sellepärast, et uued CC nõiad on muutunud Vanadeks CC nõidadeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:12 am    Teema: Vasta viitega

Uued CC nõiad (3 mas kuri alaliik) sai aru, et headusest, neutraalsusest ei piisa. Nemad on juba lahendanud Veereva Jõu küsimuse, kuid avastasid, et sellest piisab ainult nende jaoks. Aga Vaenlasest jagu saamiseks ei piisa. 3 liik on tõelised sõjamehed, kes on mõledud Lendaja vastu võitlemiseks. Vähemalt on nad sama tugevad kui Lendaja
Muide on 4 uute nägijate liik, kuid seda veel ei ole, need kes on Lendajast tugevamad. Aga see on teooria, reaalne elu ei veel sinnani arenenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:17 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk Sa oled väga pime. 504 on 20 juba lahti kirjutatud. Ja 41 on üks välja toodud. Aga Ma mõistan sind. Inimene, kes ise pole midagi teinud see tahab kõike kohe ja praegu. Puudub loomise kogemus




Sinu taandareng jätkub samas tempos. Sa pole üldse muutunud. Aga mina näen selleasja teist külge. Kui sind ei oleks, siis ma ei teaks mida Lendaja mõtleb. Sest nii täiuslikku tehnoloogiat veel ei ole mis otseselt suudaks Lendaja mõtteid püüda. Aga kaudselt o n võimalik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:20 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Puudub loomise kogemus


Praegusel ajal loob ainult loodus. Me ei ole ajateljel veel nii kaugele jõudnud, et me suudaks luua.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:27 am    Teema: Vasta viitega

mida vähem on akki postitustele vastustes ärritust, pahameelt ja põlgust, seda vähem saab masina operaator soovitut.
loodan, et hoiate seda edaspidiselt meeles. rünnakud iseenesest muutuvad sisuliselt tühjemaks, ilma tagasisideta need varsti enam ei saa jõudu ja kaovad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Kas mulle tundus vaid, et silmas ei peetud olukorda, kus sa ise põhja lõhud.
Tinglikult, kui laev alt ära vajub, siis sa kas ujud või upud koos laevaga.
aga hoopis imelik, on süüdistada tüürimeest negatiivses suhtumises laeva kaptenisse, kui laevapõhja on tabanud roostekahjustus vms.

(ka mina ei räägi kallima lõhkumisest)


Pidasin silmas, et ükski süsteem pole igavene, olgu tal niipalju pauerit taga või olgu ta siit meie tasanditelt vaadates kui tahes ajatu ja tõeline ja tõestatud ja baas- jne. S.t igal laeval oma aeg. Väga paljud satuvad paanikasse, kui märkavad, et asjad enam ei tööta ja süüdistavad kõike ja kõiki (kaasa arvatud iseennast), et keegi/miski hävitab-lammutab. Aga süsteem kui baas ja põhi on oma aja ära elanud. Samas, kui ehitatakse uut süsteemi, siis mõnda aega on kasulik üks silm kinni pigistada ja karjuda kõigest väest, et see on see ainus õige ja igavene. Süsteemi arengu niisuguses faasis, kus on vaja juba korrektsioone, tuleks too kinnine silm ikka lahti teha Shocked ja püüda mitte ära ehmatada, et näe, ka minu ehitus pole määratud igavesest ajast igavesti kestma, vähemalt mitte muutumatul kujul.

Katkestusi, kus laev alt ära kukub ja ujuda tuleb, esineb suht-koht harva suuremates süsteemides, tihti pisemates. Tavaliselt on siis tegelikult uue laeva materjal kõrval hulpimas, aga ega hirmunud inimesed seda eriti ei märka.

Kümne küünega alusest kinni hoidmine ka siis, kui enam aluse peale ära ei mahu, on kah veidi veider ju...

Olles nüüd selgemalt väljendunud, küsin uuesti: kas taolise vaatenurga alt esitet lammutav/hävitav jõud on negatiivne? Süsteemne maailmapilt, egregor või kuidas veel seda nimetada, tundub baaspinnalt vaadatult tohutult "kõrge", "jumalik". Ometi on olemas jõud, mis võib selle ehitise "nagu sihuhti" ära pühkida ja siis on elanikel vesi ahjus. Ning rõhutan, tegemist ei ole mitte konkureeriva egregori või kange vastasega, vadi millegi muuga. Mis see on siis?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hoiate seda edaspidiselt meeles. rünnakud iseenesest muutuvad sisuliselt tühjemaks



Ainult juhul kui lõpetatakse CC -ste ründamine aga ise teate, vabad inimesed, teete mis tahate, aga mõelge enne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui tahad tõde teada, siis CC-lased lubasid mõrdikatele välja töötada tumesinise jõu juhtimise tehnoloogia. Mõrdikad investeerisid neisse palju ja eraldasid inimesi, kes neid aitaksid. Mina pidin ka CC lasi toetama. Tegelikult tegin üksi selle töö ära. Resursse pole mulle sittagi antud. Aga ma olin kaval, panin oma mustri sisse. Seda ei saa ilma võtmeteta kasutada. Siit ka vastus, miks pingutati, et mind allutada CC-le. Poleks ma seda teinud, oleksid CC lased mu töö võtnud, mõrdikatele andnud ja mind persse saatnud. Tänane seis. ma nõuan täpset sama hinda, mis nad indiaanlastel andsid. mina annan ausat kaupa, ma ei ole varas. Nojahh, mind täitsa huvitab, mis nüüd mõrdikad CC-ga teevad. CC on neid petnud, hüved tasku pistnud.






mina ei hakka valetaja juurde oma vägesid saatma. mõtetu ressursi ja aja raiskamine. kunagi saatsin tumesinise saturni foorumisse. ta uuris mis paganad omavad, selgus, et peale sitaegregor kes neid kaitseb, midagi ei leitud.. seetõttu ma hakkan järjest rohkem arvama, et cc on ainuke kes üldse asjast midagi teab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Veerev jõud on kahendsüsteem. Toimib viiendas reaalsuses. veerevat jõudu saab juhtida inimkirjelduse kaudu. Ka sellest kirjutan raamatu. Veereva jõu teadmised varastasid nad tegelikult valgetelt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group