Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Info, mida raamatus pole.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Master
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli! JÔudsimegi sinna, et see programm, mis sinus töötab, ei tunne neid numbreid, milledest siin kirjutatakse. Ja ongi juhe koos. Error, Robi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

KĂŒsimus pole ĂŒldse selles, mida kahe all mĂ”elda. Aga hĂ€mamises on paganad meistrid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Master
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul nimi ka ju selline! Very Happy AitÀhh peegeldamast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
mel
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
masinad tunnevad vale vÀga hÀsti Àra kui on Ôieti programeeritud, paremini kui inimene

oled proovinud mÔnda masinat programmeerida?
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

masin mĂ”istab ja kĂ€sitleb numbreid alati ĂŒheselt. inimene vĂ”ib mitmeti kasutada.
inimene vĂ”ib luua masina, mis kĂ€sitleb numbreid kindla ĂŒhe joone jĂ€rgi kiiremini kui ise. aga omamata seda terviklikust, mis on inimesel ei saa masin end vahendi staatusest siiski lahti murda. masin allub siiski inimese korraldusele ning ilma selleta ta varsti lakkaks eksisteerimast (jĂ€tame filmi terminator kĂ”rvale elust). kui mingi inimene end masinaks peab, siis peaks vast kĂŒsima, kes ta masinaks tegi.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

mida see filosofeerimine teile annab?
kĂŒtate ennast sĂ”nadega ĂŒles, kuna masinat pole, mis sooja annaks
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

eks masin annab ka siiski sooja, aga inimlik soojus on siiski mitmekesisem, vÔimekam ja meeldivam.

tegelt vaimselt pĂ€deval inimesel ei ole raske enda ĂŒmber masinaid luua, kas otseselt vĂ”i kaudselt. vaimsusega tegelejate seas on ka palju liba-huvilisi, kes proovivad pigem enda saamatust varjata arusaamatu fassaadiga ,nemad tĂ”esti tahavad endale masinaid aga ei ole vĂ”imelised midagi selle nimel tegema. Ă”nneks aga see on ainult ĂŒks osa neist inimestest. hetkel sa rĂŒndad ĂŒldpilti. rĂŒnda tĂ€psemalt.
Tagasi üles
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Torkoda!
Kui foorumis on info, mis sisaldub raamatus ja ka info, mida raamatus pole, siis mis pĂ”hjusel tuleks raamatut ĂŒldse osta? Sinu toetamise eesmĂ€rgil? Mis see raamat ĂŒldse paganatele juurde annab? Ma mĂ”tlen, peale edevuse kergitamise.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 1:09 am    Teema: Vasta viitega

KÔik ei loe foorumit.
Kayaman kirjutas:
Kui need mida Tok kirjutas siia hoolega on Loodusseadused, miks oli siis vaja neile nii tobe nimi panna nagu raktobleer ?Lihtsam oleks ju olnud panna Loodusseadused?
kui tahad tĂ”de teada, siis CC-lased lubasid mĂ”rdikatele vĂ€lja töötada tumesinise jĂ”u juhtimise tehnoloogia. MĂ”rdikad investeerisid neisse palju ja eraldasid inimesi, kes neid aitaksid. Mina pidin ka CC lasi toetama. Tegelikult tegin ĂŒksi selle töö Ă€ra. Resursse pole mulle sittagi antud. Aga ma olin kaval, panin oma mustri sisse. Seda ei saa ilma vĂ”tmeteta kasutada. Siit ka vastus, miks pingutati, et mind allutada CC-le. Poleks ma seda teinud, oleksid CC lased mu töö vĂ”tnud, mĂ”rdikatele andnud ja mind persse saatnud. TĂ€nane seis. ma nĂ”uan tĂ€pset sama hinda, mis nad indiaanlastel andsid. mina annan ausat kaupa, ma ei ole varas. Nojahh, mind tĂ€itsa huvitab, mis nĂŒĂŒd mĂ”rdikad CC-ga teevad. CC on neid petnud, hĂŒved tasku pistnud.

NB Raktobleer töötab. Hetkel kÀivad testimised. Kes mÔistab, see saab aru.
akk kirjutas:
Ütle kust tulevad numbrid 41. 96, 504. Ja palun esita koos tuletuskĂ€iguga, matemaatiline tĂ”estus nagu kooliĂ”pikus, kui sa tahad, et ma usuksin sind
Akk Sa oled vĂ€ga pime. 504 on 20 juba lahti kirjutatud. Ja 41 on ĂŒks vĂ€lja toodud. Aga Ma mĂ”istan sind. Inimene, kes ise pole midagi teinud see tahab kĂ”ike kohe ja praegu. Puudub loomise kogemus.

Viimati muutis seda Tokroda (Reede Apr 27, 2007 1:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 5:54 am    Teema: Vasta viitega

Kui CC-si on mainitud , siis paljud paganad ei ole CC-d lugenud vĂ”i ei mĂ€leta mida nad lugesid. Rahva seast tuli soov , et ma kirjutaks veerevast jĂ”ust. OK . TĂ€idan selle soovi, kuigi seda vĂ”ib igaĂŒks raamatust lugeda.
Nagu teada CC -sed jagunevad vanadeks ja uuteks nÔidadeks.
Kusjuures uued jagunevad omakorda kaheks - need uued, kes olid kÔikide teenijad. Nendes oli ainult armastus, headus ja nad koondasid oma tÀhelepanu ainult eluandvale poolusele. Kuid see strateegia ei tÀitnud oma eesmÀrki.
Teised uued CC nÔiad olid need , kes avastasid, et vanade CC nÔidade teadmised Veerevast JÔust olid olnud tÀiuslikud. Nimelt, vanad CC nÔiad avastasid , et Veerev JÔud koosneb kahest aspektist - tÔukav aspekt on eranditult seotud hÀvingu ja surmaga. Pöörlev aspekt aga hoiab elu ja teadvust, teostumist ja sihti. Vanad CC nÔiad eelistasid tegeleda ainult tÔukava aspektiga.
Tehes vaatlusi gruppidena, avastasid uued CC nĂ”iad erinevuse Veereva JĂ”u tĂ”ukava ja pöörleva aspekti vahel. Nad nĂ€gid, et kuigi mĂ”lemad jĂ”ud on ĂŒhte sulanud, ei ole need siiski ĂŒks ja seesama. Pöörlev jĂ”u aspekt jĂ”uab inimeseni alati veidi enne tĂ”ukavat aspekti. Nad on nii lĂ€hestikku, et nĂ€ivad ĂŒhe ja sama jĂ”una. Pöörleva jĂ”u nimetus tuleb sellest, et see saabub rĂ”ngastena, kĂŒĂŒtlevate niiditaoliste vĂ”rudena. Nagu tĂ”ukav aspekt ,ka see lööb lakkamatult kĂ”iki elusolendeid, kuid tema siht on erinev. See jĂ”ud lööb, et anda meile jĂ”udu, sihti , teadvust- et anda elu.
Uued nÀgiad avastasid, et Veereva JÔu kahe aspekti tasakaal inimeses on vÀga Ôrn. Kui inimene tunneb , et tÔukav lööb tugevamini kui pöörlev, siis see tÀhendab, et tasakaal on kÔikuma löödud, tÔukav aspekt lööb sellest hetkest aina tugevamini , kuni purustab olendi mölgi ja tapab ta.
Tegelikult mingeid rĂ”ngaid pole, on ĂŒksnes Veereva JĂ”u pöörlev aspekt. , kuid rĂ”ngastena kirjeldatakse seda sellepĂ€rast, et nii nĂ€evad seda unenĂ€gijad unenĂ€gemises. Veerev jĂ”ud on jagamatu jĂ”ud , mĂ”jub ĂŒhesuguselt nii orgaanilistele kui ka anorgaanilistele.
Raamatus on veel palju kirjutatud Veerevast JÔust ja selle kahest aspektist.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:02 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ă”nneks aga see on ainult ĂŒks osa neist inimestest. hetkel sa rĂŒndad ĂŒldpilti. rĂŒnda tĂ€psemalt.

Sa arvad, et mul pole muud targemat teha, kui paganatega vaielda
Minu andmetel paganaid tabab hÀving. 1 inimene iga kahe tunni tagant kaotab oma nÔiavÔimed . Ja asi pole mitte mördikates ega sortsides, vaid Veerevas JÔus endas. Aga see elus ka nii, et tublid lÀhevad tublimateks ja luuserid lÀhevad veel suuremateks luuseriteks
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:07 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult CC uued nÔiad jagunevad kolmeks
- need kes olid head - tegelesid heade asjadega eranditult
- need kes olid neutraalsed - tegelesid enda varjamisega
- need kes olid kurjad - sekkuvad igalepoole

Miks nĂŒĂŒd CC uued nĂ”iad kurjad nĂ€ivad. Tegelikult on asi selles, et uued CC nĂ”iad on endale allutanud masinad. Ja see kurjus tuleb rohkem masinatest , mitte sellepĂ€rast, et uued CC nĂ”iad on muutunud Vanadeks CC nĂ”idadeks.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:12 am    Teema: Vasta viitega

Uued CC nĂ”iad (3 mas kuri alaliik) sai aru, et headusest, neutraalsusest ei piisa. Nemad on juba lahendanud Veereva JĂ”u kĂŒsimuse, kuid avastasid, et sellest piisab ainult nende jaoks. Aga Vaenlasest jagu saamiseks ei piisa. 3 liik on tĂ”elised sĂ”jamehed, kes on mĂ”ledud Lendaja vastu vĂ”itlemiseks. VĂ€hemalt on nad sama tugevad kui Lendaja
Muide on 4 uute nÀgijate liik, kuid seda veel ei ole, need kes on Lendajast tugevamad. Aga see on teooria, reaalne elu ei veel sinnani arenenud.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:17 am    Teema: Vasta viitega

Akk Sa oled vĂ€ga pime. 504 on 20 juba lahti kirjutatud. Ja 41 on ĂŒks vĂ€lja toodud. Aga Ma mĂ”istan sind. Inimene, kes ise pole midagi teinud see tahab kĂ”ike kohe ja praegu. Puudub loomise kogemus

Sinu taandareng jĂ€tkub samas tempos. Sa pole ĂŒldse muutunud. Aga mina nĂ€en selleasja teist kĂŒlge. Kui sind ei oleks, siis ma ei teaks mida Lendaja mĂ”tleb. Sest nii tĂ€iuslikku tehnoloogiat veel ei ole mis otseselt suudaks Lendaja mĂ”tteid pĂŒĂŒda. Aga kaudselt o n vĂ”imalik.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:20 am    Teema: Vasta viitega

Puudub loomise kogemus

Praegusel ajal loob ainult loodus. Me ei ole ajateljel veel nii kaugele jÔudnud, et me suudaks luua.
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:27 am    Teema: Vasta viitega

mida vÀhem on akki postitustele vastustes Àrritust, pahameelt ja pÔlgust, seda vÀhem saab masina operaator soovitut.
loodan, et hoiate seda edaspidiselt meeles. rĂŒnnakud iseenesest muutuvad sisuliselt tĂŒhjemaks, ilma tagasisideta need varsti enam ei saa jĂ”udu ja kaovad.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Kas mulle tundus vaid, et silmas ei peetud olukorda, kus sa ise pÔhja lÔhud.
Tinglikult, kui laev alt Àra vajub, siis sa kas ujud vÔi upud koos laevaga.
aga hoopis imelik, on sĂŒĂŒdistada tĂŒĂŒrimeest negatiivses suhtumises laeva kaptenisse, kui laevapĂ”hja on tabanud roostekahjustus vms.

(ka mina ei rÀÀgi kallima lÔhkumisest)

Pidasin silmas, et ĂŒkski sĂŒsteem pole igavene, olgu tal niipalju pauerit taga vĂ”i olgu ta siit meie tasanditelt vaadates kui tahes ajatu ja tĂ”eline ja tĂ”estatud ja baas- jne. S.t igal laeval oma aeg. VĂ€ga paljud satuvad paanikasse, kui mĂ€rkavad, et asjad enam ei tööta ja sĂŒĂŒdistavad kĂ”ike ja kĂ”iki (kaasa arvatud iseennast), et keegi/miski hĂ€vitab-lammutab. Aga sĂŒsteem kui baas ja pĂ”hi on oma aja Ă€ra elanud. Samas, kui ehitatakse uut sĂŒsteemi, siis mĂ”nda aega on kasulik ĂŒks silm kinni pigistada ja karjuda kĂ”igest vĂ€est, et see on see ainus Ă”ige ja igavene. SĂŒsteemi arengu niisuguses faasis, kus on vaja juba korrektsioone, tuleks too kinnine silm ikka lahti teha Shocked ja pĂŒĂŒda mitte Ă€ra ehmatada, et nĂ€e, ka minu ehitus pole mÀÀratud igavesest ajast igavesti kestma, vĂ€hemalt mitte muutumatul kujul.

Katkestusi, kus laev alt Ă€ra kukub ja ujuda tuleb, esineb suht-koht harva suuremates sĂŒsteemides, tihti pisemates. Tavaliselt on siis tegelikult uue laeva materjal kĂ”rval hulpimas, aga ega hirmunud inimesed seda eriti ei mĂ€rka.

KĂŒmne kĂŒĂŒnega alusest kinni hoidmine ka siis, kui enam aluse peale Ă€ra ei mahu, on kah veidi veider ju...

Olles nĂŒĂŒd selgemalt vĂ€ljendunud, kĂŒsin uuesti: kas taolise vaatenurga alt esitet lammutav/hĂ€vitav jĂ”ud on negatiivne? SĂŒsteemne maailmapilt, egregor vĂ”i kuidas veel seda nimetada, tundub baaspinnalt vaadatult tohutult "kĂ”rge", "jumalik". Ometi on olemas jĂ”ud, mis vĂ”ib selle ehitise "nagu sihuhti" Ă€ra pĂŒhkida ja siis on elanikel vesi ahjus. Ning rĂ”hutan, tegemist ei ole mitte konkureeriva egregori vĂ”i kange vastasega, vadi millegi muuga. Mis see on siis?
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

hoiate seda edaspidiselt meeles. rĂŒnnakud iseenesest muutuvad sisuliselt tĂŒhjemaks

Ainult juhul kui lĂ”petatakse CC -ste rĂŒndamine aga ise teate, vabad inimesed, teete mis tahate, aga mĂ”elge enne
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

kui tahad tĂ”de teada, siis CC-lased lubasid mĂ”rdikatele vĂ€lja töötada tumesinise jĂ”u juhtimise tehnoloogia. MĂ”rdikad investeerisid neisse palju ja eraldasid inimesi, kes neid aitaksid. Mina pidin ka CC lasi toetama. Tegelikult tegin ĂŒksi selle töö Ă€ra. Resursse pole mulle sittagi antud. Aga ma olin kaval, panin oma mustri sisse. Seda ei saa ilma vĂ”tmeteta kasutada. Siit ka vastus, miks pingutati, et mind allutada CC-le. Poleks ma seda teinud, oleksid CC lased mu töö vĂ”tnud, mĂ”rdikatele andnud ja mind persse saatnud. TĂ€nane seis. ma nĂ”uan tĂ€pset sama hinda, mis nad indiaanlastel andsid. mina annan ausat kaupa, ma ei ole varas. Nojahh, mind tĂ€itsa huvitab, mis nĂŒĂŒd mĂ”rdikad CC-ga teevad. CC on neid petnud, hĂŒved tasku pistnud.

mina ei hakka valetaja juurde oma vĂ€gesid saatma. mĂ”tetu ressursi ja aja raiskamine. kunagi saatsin tumesinise saturni foorumisse. ta uuris mis paganad omavad, selgus, et peale sitaegregor kes neid kaitseb, midagi ei leitud.. seetĂ”ttu ma hakkan jĂ€rjest rohkem arvama, et cc on ainuke kes ĂŒldse asjast midagi teab.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Veerev jĂ”ud on kahendsĂŒsteem. Toimib viiendas reaalsuses. veerevat jĂ”udu saab juhtida inimkirjelduse kaudu. Ka sellest kirjutan raamatu. Veereva jĂ”u teadmised varastasid nad tegelikult valgetelt.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group