Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Meeste orjastamine.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 1:23 am    Teema: Meeste orjastamine. Vasta viitega

Me teame, selleks, et elus püsida on vaja vastassugupoole energiat. Nagu teame, vajab naine mehe valgust ja mees naise hingejõudu.
Naine armub sellesse mehesse, kellel on selline valgus, mis aktiviseerib selle naise hinge. Mees omab valgust ainult siis, kui ta on isiksus. Olete pannud tähele, et naised tiirlevad isiksuste ümber.
Aga mis programm on meestesse sisendatud? Naisi saab raha eest. Nüüd, kui mehel on vajadust naisenergia järgi, siis ei hakka ta ennast arendama, vaid meeletult rabelema, et saada rohkem raha. Raha eest loodab osta naise armastust. Tegelikult ei saa mees naise armastust, kui pole midagi vastu annud. Ja mees mudkui rabeleb ja orjab rahasüsteemi, selleasemel, et olla ise ja arendada enda tarkus (valgus), milleeest saab naise hingejõudu.
Ja sellne rabelev mees ei anna tegelikult naise hingele midagi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 1:37 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd oled küll valel teel!

Kust sa võtad, et meestesse on sisestatud programm: naisi saab vaid raha eest.

Ehk tunned ja suhtled valede inimestega, et selline arvamus kujunenud.

Minu tutvusringkonnas on küll väga vähe selliseid mehi, kes nii arvavad.
Ja naisi, kes vaid raha pärast meest tahavad.

Kahju kui sinul elus teisiti on läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 1:42 am    Teema: Vasta viitega

Efu, selliseid inimesi on ikka tohutult palju, kes mehe juures raha esmatähtsaks peavad...
Paljud armuvad just rahasse, mitte inimesesse, aga tegelikult nende endi elu kvaliteet kannatab.

Muidugi on ka normaalseid inimesi ka olemas, aga selliseid rahasse armujaid on ikka tohutult.
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 1:52 am    Teema: Vasta viitega

Ok, Arxos, jäägu sulle su arvamus.
Mõtlesin iseenda, sõprade ja tuttavtae ja peale ja tõepoolest ei meenu kedagi, kes raha eest armastust tahab osta või ostnud on.

Olen nõus, et neid on, aga mitte tohutult palju.
Lihtsalt need, kes nii käituvad torkavad paremini silma, sellest ka see arvamus tuleb, et palju.

Ja miks üldse peab avama teema meeste orjastamisest, kuhu jääb teema naiste orjastamine??
Vaesed mehed küll!!! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 2:15 am    Teema: Vasta viitega

efu: naine pidavat mehe kael olema, eks selles oma tõepõhi all. see rahasuhe on mõlemipoolne mäng, mõlemad saavad mida soovivad, muidu mäng ei toimiks. ...alati saab välja mängust astuda...


tokroda

programm lausa?? hmm, seljuhul mees sisendab ise sellise elumõtte endale ja tahes-tahtmata on raha eest seda lihtsam võimaldada.

minuarust on loodus sellise käitumismalli põhjustanud ja seda muuta ei saa. see lihtsal on nii. isegi kristlased on seda üritanud muuta...askeetlikud/kasinad eluviisid ausse vms.

muide naised otsivad suhtest turvalisust, kas sinu naine elab sinuga rahapärast või sina oled ainuke õnnelik???

No sa võid üritada tuuleveskiga võidelda... Wink

* mina rahas ei näe midagi halba, igaüks teab kui palju tal seda vaja on ja mis ta sellega siis teeb kui tal see olemas on.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Tushka.
ma pole õelnud, et raha halb on. Küsimus, kuidas naisele läheneda.
Efu.
Nüüd näen küll, et oled täiesti pime. Sellist asja peaks üks naine küll nägema.

KURAT KÜLL MUL ON JUBA KÕRIAUGUNI TEIE KOMPLEKSIDEST JA ENESEÕIGUSTAMISEST.

MILLAL HAKKATE INIMESE MOODI MÕTLEMA.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 8:36 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda, rahune maha! Küll hakkavad, ainult enne peavad veel kolki saama, väägapalju.. Ikka nii, et matsti!peagavastuposti ja mütsti!vastukivininuli... Ainuke, mille pärast tasuks muretseda, on nende lapsed, aga isegi nende pärast mitte nii väga - tänased lapsed on vanematest targemad...

Mitte-eestimaise hindajatele soovitaks lugeda Akadeemiat nr. 5 - seal Georg Simmelil hea essee rahast. Ning kuulsa inglismanni Charles Handy lugu elevantidest ja kirpudest...
Tagasi üles
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 9:01 am    Teema: Vasta viitega

No vot ,see on nyyd kyll täitsa õige ,et mehed naiste armastust yritavad rahaga kinni maksta.Miskipärast see neil aga ei õnnestu ,sest arenevad naised on kogu aeg rahulolematud .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
anahid
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Ei tea midagi..kas see ikka on armastus mida "ostetakse" (siin muidugi tekib küsimus, kes mida armastuseks peab). Võibolla toimub mingi kasulik sümbioos hoopis, mingi ostu-müügi suhe, mina sulle siis kui sina mulle...jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Naised loovad endale liigselt illusioone mida üritavad oma väljavalitule omistada, kui too ei vasta sellele illusioonile täielikult siis leitakse mingi mees (või mitu) kellel on selline omadus olemas ja armastatakse samas tema seda osa ja sisestatakse tema teisik oma mehesse. Mehed reeglina tunnevad selle ära, aga ei oska kuidagi aru saada mis see on. Omadest minevikukogemustest taolised juhused võtta. Embarassed

Peamine on siiski leida vaimselt sobiva inimese, see tunne on väga intensiivne ja selgelt eristatav. Materjaalised asjad on vaimsete füüsiline väljendusvorm. Kui vaimses plaanis varustab naine meest vajaliku saastamata (illusioonidest, kahtlustest jm vaba) armastuse energiaga, siis saab mees ja samuti ka naine (tagajärjena) sellest ülendatud ja suudab midagi korda saata. Paraku on enamasti see kanal saastatud, kuid kui enese kallal tööd teha on loomulikult seda võimalik puhastada. Selle tulemusena vajab mees väljastpoolt "toitu". Mida suurem nälg seda suurem isu.

Mina leidsin endal üles illusioonide ruumi. Seal oli projektor mis lasi koguaeg mingeid filmijuppe ehk illusioone koostöös hingega (soovidega) mis häirisid pidevalt. Teadsin et need pildid silme ees pole minu, vaid mingi segav sagedus. Panin siis selle projektori/filmiaparaadi kinni, pakkisin sisse ja korras. Tuleb teada et inimhing mikski takistab vaimu arengut oma soovide ja muude asjadega.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 11:14 am    Teema: ühe naisterahva "programm" Vasta viitega

Oooooo! Kust kuradi kohast küll leiaks meest, kelle valgus mind toetaks ja kes oma madalate sihtide tõttu energeetiliseks taagaks ei muutuks! Ooooooo! Kui leiaks mõne sellise, siis hakkaks ilusaks, peseks juuksed ära ja vahataks jalgu! Ooooooo! Küll ma siis ajaks ennast saba peale püsti, kui ENDAväärilise leiaks, aga latt on ju niiiiiii kõrgele aetud, et iga vähegi sobiv isend selle alt läbi jalutama mahub. Oi-ui-ui-ui-uiiii! Nuuts... Sad
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 11:20 am    Teema: Vasta viitega

Kui oled sisemiselt valmis, siis ka tuleb ehk sarnane väli tõmbab sarnast välja Wink

Keegi ka naiste orjastamisest tahaks kirjutada?
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 11:56 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:

Keegi ka naiste orjastamisest tahaks kirjutada?



Kui palju on naiste orjastajad nemad ise? Programmid töötavad ju paljus omaenda negatiivsete kodeeringute arvel. Igasugu kaani tüüpi mehikesed kukuvad kohe maha, kui ei ole enam vajadust neid pidada. Muidugi on orjastamine kui nähtus olemas - sed toetavad võrgustikud ja võrgustikest (arvan, et punasest näiteks) võib naispoole orjastamise vastast tõrje-abigi ammutada, kuid mida üks naine ise võiks ära teha, et mitte naisena orjastatud olla?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 12:03 pm    Teema: Re: Meeste orjastamine. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Me teame, selleks, et elus püsida on vaja vastassugupoole energiat. Nagu teame, vajab naine mehe valgust ja mees naise hingejõudu.
Naine armub sellesse mehesse, kellel on selline valgus, mis aktiviseerib selle naise hinge. Mees omab valgust ainult siis, kui ta on isiksus. Olete pannud tähele, et naised tiirlevad isiksuste ümber.
Aga mis programm on meestesse sisendatud? Naisi saab raha eest. Nüüd, kui mehel on vajadust naisenergia järgi, siis ei hakka ta ennast arendama, vaid meeletult rabelema, et saada rohkem raha. Raha eest loodab osta naise armastust. Tegelikult ei saa mees naise armastust, kui pole midagi vastu annud. Ja mees mudkui rabeleb ja orjab rahasüsteemi, selleasemel, et olla ise ja arendada enda tarkus (valgus), milleeest saab naise hingejõudu.
Ja sellne rabelev mees ei anna tegelikult naise hingele midagi.


Tegelikult on need kaks asja omavahel seotud, või tähendab, väga lihtne on psühholoogiliselt järeldada, miks mehed niimoodi arvavad. Naisi paeluvad isiksused - absoluutselt nõus. Mis iseloomustab isiksust? Teatud tugevus, omapära, hakkamasaamine oma valdkonnas. Mina ütlen täiesti avalikult, et mulle meeldivad tegijad mehed. Sellised, kes on oma erialal andekad. Sest ma ei hakka ometi siduma ennast mehega, kes on vähem tegija kui ma ise??!! Millest mul oleks temaga rääkida? Mis põhjusel ma peaksin teda respekteerima? Ja nii mõtlevad paljud naised. Ühesõnaga - kui naised otsivad tegijaid mehi ja tegijaid mehi iseloomustab see, et nad saavad eluga hakkama, siis on ju loomulik, et mitte-tegija mees järeldab kõrvalt vaadates, et põhjus, miks tegija mees elus nii hästi läbi lööb, on see, et tal on ilmselt palju raha. Tööd ja talenti, mis selle taga peitub, ta ei näe ega tahagi näha. Seega - lihtne järeldus - naised jooksevad raha järel. Samas kui tegelikult otsivad nad hoopis tugevust, intelligentsi ja isikupära.


Viimati muutis seda Vesi (Esm Mai 24, 2004 12:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

küsimus foorumi naistele - kas te tunnete ennast orjastatuna?

küsija enda vastus on - ei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

eip Very Happy
Tagasi üles
anahid
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt mitte üldse kohe ei tunne
_________________
silmad kinni, silmad lahti olid siin ja polnud ka...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin siin selle teema üle päris erinevast kandist ja ei tulnud millegi sellise peale, mis näitaks orjastamise märke. Olen olnud juba suhteliselt pikka aega abielus, kuid ei tunne ka end olevat orjastatuna, sest meie abielu on loodud ja püsib armastusel teineteise vastu ja ka abikaasa ei ole tunne midagi sellist ( pärisin otseselt ka tema arvamust). Pean seda oma õnneks, sest tõepoolest ääretult palju kooselusid on rajatud materiaalsusele. Kahjuks .
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt ma saan küll aru, mida tokroda mõtleb.

mees on kodeeritud orjama rahasüsteemi, sest tema ülesandeks on ühiskonnas nn pere toitmine - no on ju. ta peab raha tooma, palju raha. naine vajab pere hoidmisel turvalisust, tänapäeva mõistes vajab ka raha, aga... temaski on ettekujutus, et mida uhkem on kodu, ehk teisisõnu, mida materiaalsemalt kindlustatud, seda turvalisem...

sassis on pereelu just läbi raha, materialismi. õnnelikud naised olete, kui teil kodud korras, aga väga paljudel pole. teie olete oma vaimsusega palju vaeva näinud ning väärtustanud teised aspektid... aga on see igas perekonnas nii????

ei ole ja seda näitab tohutu perekondade purunemine. isad töötavad ja töötavad ja töötavad, ohverdades sellele kõik oma vaba aja ja armastuse ja hoolivuse...

ja kui mees kaob oma rahaorjusesse, võtab ta kaasa kogu materiaalse turvalisuse ja nüüd peab naine, et hoida kodu, astuma ise samasse rattase - töötama, töötama, töötama...

ja lõpuks pole meil midagi - ei raha, ei pere, ei armastust ega tervist

vot
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tushka.
ma pole õelnud, et raha halb on. Küsimus, kuidas naisele läheneda.
Efu.
Nüüd näen küll, et oled täiesti pime. Sellist asja peaks üks naine küll nägema.

KURAT KÜLL MUL ON JUBA KÕRIAUGUNI TEIE KOMPLEKSIDEST JA ENESEÕIGUSTAMISEST.

MILLAL HAKKATE INIMESE MOODI MÕTLEMA.

Ma mõtlengi inimese moodi ja kordan velkord, naised ei jahi vaid raha.
Kõik.

Ehk vaatad ise asju veidi laiemalt, mitte vaid oma teooriatest lähtudes!

Ja... taaskord sa ärritud! Põhjust pole ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group