Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis on tõde.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 12:17 am    Teema: Re: vastus Vasta viitega

nitro kirjutas:
koomik onju. Sulle tundub see asi nii tuttav olevat. Ei päris lahe tekst ja väljendus. Võttis mind isegi naerma.

Mul on juhiload juba olemas. Olen 18 aastane. Juhtisin 2 aastata noorte teenistust ja ÜKSI. 7 aastat õppinud basskitarri, 3 aastat trumme, 2 aastat klaverit, suvest saati kidra. On lood valmis. On 2 bändi. Pea minu nime meeles, sest sa hakkad seda päris tihti kuulma. Finants poolelt veel niipalju, et 15 aastaselt ametlikult tööl. Mitu ametit selged. Praegu nooremkokk pitsabaaris. Käin töötamas kooli kõrvalt. Suht iseseisvalt elan, vanematelt ainult moraal, elamispind ja toit. Noh koolis läheb nii kuda läheb. 3 ndas klassis ülelinnalisel kunsti võistlustel 2 koht maalimises. Karatega tegelenud 3 aastat, kergejõustikuga 2 aastat. 8 aastaselt panin alaldi kokku, paljud ei tea, mida see tähendab. Võib olla jäi veel midagi välja, aga sära meile sa proua Kati.


kuule mu vanaema pühib karatekoolis matte, ta teeb sulle igakell ära! lisaks on mul soomest toodud värvilist traati rohkem kui sul... (jne)
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 12:38 am    Teema: Vasta viitega

Ja tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsutaja! Või pigem ratsu?
Tagasi üles
JohnSmith
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2005
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 1:03 am    Teema: Vasta viitega

hahaa. ja tegelikult ilusaim, targim ja osavaim olen ju mina Wink
btw fännidel võtta ühendust sekretäriga ja tavaliselt pöördutakse minu poole kordumakippuvate küsimustega, niiet minge vaadake kodukalt, mille adret ma siia trükkima ei pea, kuna kõik niikuinii seda ju teavad Laughing ..ja kõik läeb teemasse: mis on tõde? Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 1:07 am    Teema: Vasta viitega

Igalühel on oma tõde. Seega läheb teemasse küll.
Tagasi üles
JohnSmith
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2005
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 1:36 am    Teema: Vasta viitega

samas mõni valetab/ajab mula nii palju, et lõpeks hakkab seda ise ka uskuma ehk siis võttes tõepähe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 1:54 am    Teema: Re: vastus Vasta viitega

Arxos kirjutas:
nitro kirjutas:
koomik onju. Sulle tundub see asi nii tuttav olevat. Ei päris lahe tekst ja väljendus. Võttis mind isegi naerma.

Mul on juhiload juba olemas. Olen 18 aastane. Juhtisin 2 aastata noorte teenistust ja ÜKSI. 7 aastat õppinud basskitarri, 3 aastat trumme, 2 aastat klaverit, suvest saati kidra. On lood valmis. On 2 bändi. Pea minu nime meeles, sest sa hakkad seda päris tihti kuulma. Finants poolelt veel niipalju, et 15 aastaselt ametlikult tööl. Mitu ametit selged. Praegu nooremkokk pitsabaaris. Käin töötamas kooli kõrvalt. Suht iseseisvalt elan, vanematelt ainult moraal, elamispind ja toit. Noh koolis läheb nii kuda läheb. 3 ndas klassis ülelinnalisel kunsti võistlustel 2 koht maalimises. Karatega tegelenud 3 aastat, kergejõustikuga 2 aastat. 8 aastaselt panin alaldi kokku, paljud ei tea, mida see tähendab. Võib olla jäi veel midagi välja, aga sära meile sa proua Kati.




Su kiri näitab, et sa oled ikka ohtlikult palju teistest ja nende arvamusest sõltuv Rolling Eyes Sõltuvus ei ole tore asi, aga ehk mõne jaoks on.
Arvatavasti oled sa ka ise enda suhtes parajalt rahulolematu ja loomulikult ka maailma suhtes.


selleks, et saavutada sõltumatus tuleb kõige pealt ära õppida sõltuvuses olek, sealt edasi sõltumatuseni ja järgmine samm on vastastikune sõltuvus. täielikku sõltumatust ei ole olemas. on hingeline ja vaimne vabadus.

vastastikune sõltuvus ja nende piiride leidmine enda jaoks suhtlemises on ülim tegevus.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 2:12 am    Teema: Vasta viitega

JohnSmith kirjutas:
samas mõni valetab/ajab mula nii palju, et lõpeks hakkab seda ise ka uskuma ehk siis võttes tõepähe

tõed sisaldavad probiootilisi baktereid L. acidophilus, mula aga LA-5TM ja Bifidobacterium ning BB-12TM, mis tugevdab planeetide seotust loomuliku vastupanuvõime abiga ning tasakaalustavad seedimist.

Mõnus ja kasulik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nitro
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Nov 2005
Postitusi: 63
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 1:53 pm    Teema: .... Vasta viitega

jajah, Ma mõtlen selle rahulolematuse peale. Ja see on tõsi, et ma olen rahulolematu. Ma tunnen väga halvasti ennast kui olen päev otsa telekat vaadanud, või mänginud arvutit. Ma tahan ennast arendada. Ja üks asi sellejuures on see, et kui ma olen rahul asjadega ega siis ma enam edasi ei püüa, jään vana rasva peale praadima. Rahulolematus sunnib edasi pressima ja saavutama paremaid asju, ei ole rahul sellega, mis praegu on. Kui sa oled praegu rahul, siis ma võin enam vähem öelda, missugune sa oled 10 aasta pärast.
Võtame näiteks Kuningriigi. Kui kuningas on rahul endaga ja enam ei valluta, siis tullekse talle kallale, sest tema enam ei suru, vaid talle surutakse ja nagu teame, et suruda on märksa kergem kui kaitsta. Kui mina ei suru vaid olen rahul, siis mu elu surub mind ja ma võin kergesti kaotada....
_________________
Andrus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tähendab seda et, kas sa oled heroiinisõltlane?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nitro
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Nov 2005
Postitusi: 63
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 8:41 pm    Teema: ... Vasta viitega

See tähendab seda, et sa ei saa poindile pihta. Neid leidub, ega sa ainuke ei ole...
_________________
Andrus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

on sul mingi oluline point või? ma püüaks pihta saada...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 06, 2005 1:15 am    Teema: Re: .... Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Kui koer oli eelmises elus mees, siis oma hetkelises elus peaks ta kusema mitte kolmel jalal, vaid kahel jalal Laughing
Tähelepanelikuse eest 10 punkti. Paistab, et oled karma spetsialist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neiu



Liitunud: 25 Jan 2006
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 1:09 am    Teema: Vasta viitega

Kas tõde on uskumus või teadmine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 1:41 am    Teema: Vasta viitega

Neiu kirjutas:
Kas tõde on uskumus või teadmine?


Teadmine.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 9:58 am    Teema: Vasta viitega

on illusioon
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
aegrimonia
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 5 Jan 2004
Postitusi: 279
Asukoht: emake maarjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

tõde ei ole olemas. on ainult seadused.
_________________
moraalijünger ja kõlblusevalvur Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Teis Mai 16, 2006 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

Mina usun, et tõde on see, mida ei saa ära peita, seda ei saa ümber lükata, kuna just see on see õige ja tõeline. Tõde võib salata, vaigistada, kuid see hakkab üha rohkem kasvama ning ühel päeval see lihtsalt plahvatab nii, et hävitab kõik ebatõese, mis ta peale laotud oli. Tõe tunneb ära ka hing. Sest tõde pole lihtsalt sõna, vaid see on ka tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Teis Mai 16, 2006 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

aegrimonia kirjutas:
tõde ei ole olemas. on ainult seadused.
seadused on tehtud selleks, et varjata tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt peituvad vastused kõige lihtsamates asjades.
Tõe selgitamiseks ei tule otsida keerulisi mõtteid ja väljendeid, sest me kõik tunneme mis on tõde.
Näide:
Kui isik A küsib isik B-lt mis ta nimi on ja kui ta nimi on Ants, aga ta vastab Peeter, siis ei ole tegemist tõega.
Kui isik B vastab, et ta nimi on Ants, siis on tegemist tõega.
Tões pole midagi keerulist ja see lihtne näide peaks selgitama mis on tõde. Wink
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 3:07 am    Teema: Vasta viitega

Olete te kindlad, et eksisteerib üldse täiuslik tõde? Tõde on oleneb vaatenurgast minu arust!
PS:pole veel seda lauset täielikult analüüsind, praegune analüüs näitab seda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group