Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valmisolek
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:12 am    Teema: Vasta viitega

See foorum on rohkem võimuahnete nõidade päralt, pumbatakse kas allyde abil või teistelt inimestelt pauerit (see viimane ei püsi ju kaua - kogu aeg peab vähemalt grupike fännajaid lõa otsas olema) ja siis keeratakse miskit
uudu-luudu teooria kokku.

Mina ei ole mingit teooriat pakkunud. Ma tutvun vanade nõidade mõttemaailmaga.


Viimati muutis seda flywinter (Nelj Mai 20, 2004 12:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:16 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Mina ei ole mingit teooriat pakkunud. Ma tutvun vanade nõidade mõttemaailmaga.
Niikaua, kui sina tutvud, niikaua on vanad nõiad sinu jaoks lootusetult edasi arenenud ehk uuenenud.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:20 am    Teema: Vasta viitega

tahtsin kirjutada tegelikult vanad nägijad, sest nõidu on siin vähe.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 1:27 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
See foorum on rohkem võimuahnete nõidade päralt, pumbatakse kas allyde abil või teistelt inimestelt pauerit (see viimane ei püsi ju kaua - kogu aeg peab vähemalt grupike fännajaid lõa otsas olema) ja siis keeratakse miskit
uudu-luudu teooria kokku.

Mina ei ole mingit teooriat pakkunud. Ma tutvun vanade nõidade mõttemaailmaga.


Kes kurat sul siin foorumlastelt energiat pumpab ? Räägi meile ka ikka
Tushka jah proovib oma isandale energiat varastada, aga tushka pole ju mingi nõid, vaimses mõttes täielik heidik
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 1:45 am    Teema: Vasta viitega

Teema juurde tagasi.
Aeg oleks inimestele teadmisi hakata anda.
Me ei saa varjata infot sellepärast, et mõnel valus hakkab.
Kui me ei arene, siis on varsti meil kõigil väga väga valus. Seega ravimise valu on parem, kui haigusest tingitud valud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 2:19 am    Teema: Vasta viitega

vaevalt see foorum kelleltki infot võtab, pigem annab ehk

naljakas, praegu just mõtlesin, kuidas ise vast kuu aja eest siia sattusin
no oli arusaamatu jutt ja veider kamp küll

mõtlesin et siin tehakse mingit nalja ja aetakse niisama jama ja mängitakse rollimänge

aga enam polegi naljakas

naljakas on see, et mõned sõbrad muigavad kui kuulevad et Ruunikivis käin

muretsevad kas olen ikka mõistuse juures veel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 2:28 am    Teema: ork, Katus Sõidab, coco, Arxos: Vasta viitega

teate, mõtlesin oma 10 minutit mida teile nüüd kosta, aga ei mõelnudki midagi välja. Ju te olete siis end nii totaalselt ära labastanud, et isegi minul on võimatu sellist taset saavutada.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 2:52 am    Teema: Vasta viitega

Laughing Tänan sind komplimendi eest!
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 3:08 am    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
Laughing Tänan sind komplimendi eest!


aga palun kui tunned seda komplimendina:))
...peaasi et püksi ei tee ega ilma asjata pilli Laughing
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 9:54 am    Teema: Re: ork, Katus Sõidab, coco, Arxos: Vasta viitega

tushka1 kirjutas:
teate, mõtlesin oma 10 minutit mida teile nüüd kosta, aga ei mõelnudki midagi välja. Ju te olete siis end nii totaalselt ära labastanud, et isegi minul on võimatu sellist taset saavutada.
Kas selle 10 minuti jooksul tegid siis harjutusi luuaga? Kuigi sinult on mõttetu midagi küsida, sest siiamaani oled vastustest osavalt, lausa meisterlikult, mööda vingerdanud.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

hakkab pihta jälle Evil or Very Mad


samas tekkis mul väike uitmõte...
inimene kes pole vaimselt ettevalmistunud ning tuleb siia... loeb suvaliselt ettejuhtuvaid postitusi ja näeb et on võimsad nõiad siin koos (TEMA näeb... mitte mina)... usub neid... ok tehakse temaga kah mingeid trikke... õpib selgeks mõtterännakud ja siis... ja siis loeb kuninga meeskondadest, kristlaste vastu võitlemisest... ja millest veel.
kohe tekib illusioon tokrodast kui juhist ning teistest tema saatjatest...

mida see vaene hing peab siis tegema... võibolla tõesti need teadmised aitavad tal vabaneda orjusest ent samas ta satub ju teie orjusesse... ta leiab uue usu. mis sest et te ei poolda sellist pimesi uskumist... TEMA usub ikka.

see on nagu energia jäävuse seadus ainult usku ümber kirjutatult: usk ei kao kunagi... ta ainult muutub ühest suunast teise Very Happy

inimeste lahterdamine: kas teie ülesandeks polekski siis nende primitiivide ja soojavereliste õpetamine? kui ei siis miks üldse siin infot jagada... need kes on piisavalt valgustatud peaks ju neid teadmisi valdama.
inimene õpib läbi kogemuste. ise koged läbi - oled kohe palju tugevam vaimult... erinevalt sellest kui ainult loed ja kuuled ent kunagi sellele teadmisele väljundit ei leia.

mis mu jutu point on? point on selles et soovin teada saada kelledele siinne teadmine on mõeldud?
kui madalatele mõttevormidele (alla haldja) siis on see neile kahjulik nii mõneski mõttes...
kui valgustatutele või alles selle valgustuse otsijaile siis ma ei näe selles mõtet. infovahetus peaks toimuma kogemuste teel mitte lugedes.
samas mulle meenub arxose teooria sellest et siinsed foorumi sissekanded on osa minust... nö. minu käekiri ja ühtlasi ka minu energia. hea küll... ent kas energiat pole võimalik siis ravida/uuendada/ÕPETADA kaugelt? sest oleme ju siiski kõik üksteisega energeetiliselt seotud.
Tagasi üles
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:19 am    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
samas tekkis mul väike uitmõte...
inimene kes pole vaimselt ettevalmistunud ning tuleb siia... loeb suvaliselt ettejuhtuvaid postitusi ja näeb et on võimsad nõiad siin koos (TEMA näeb... mitte mina)... usub neid... ok tehakse temaga kah mingeid trikke... õpib selgeks mõtterännakud ja siis... ja siis loeb kuninga meeskondadest, kristlaste vastu võitlemisest... ja millest veel.
kohe tekib illusioon tokrodast kui juhist ning teistest tema saatjatest...

mida see vaene hing peab siis tegema... võibolla tõesti need teadmised aitavad tal vabaneda orjusest ent samas ta satub ju teie orjusesse... ta leiab uue usu. mis sest et te ei poolda sellist pimesi uskumist... TEMA usub ikka.

Ära aja segamini lömitamist ja austust. See nn. saatjaskond on tegelikult punt ühtemoodi mõtlevaid inimesi. Tunnen Tokrodat suht hästi ja võin öelda, et tal pole vaja mingeid kummardajaid. Enne seda kui loodi see foorum, töötas mees üksi ja tegi ikka neid samu asju. Foorum on magnet, mis tõmbab selliseid inimesi kokku.
Mis puutub neisse, kes vahetavad ühe orjuse justkui teise vastu, pole asjast järelikult aru saanud. Inimene, kellel on vajadus kedagi või midagi kummardada, teeb seda nii kui nii.
Arendamine toimub ka väljaspool foorumit. Loe läbi "Rahvusegregori võnked". Seal näed, et anname energeetlisi impulsse välja 24/7. Need on erinevad mõtted ja arengut soosivad impulsid. Inimesed tunnevad need ära kui hea tunde ja heade mõtete/ideede näol.
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:22 am    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
hakkab pihta jälle Evil or Very Mad

samas tekkis mul väike uitmõte...
inimene kes pole vaimselt ettevalmistunud ning tuleb siia... loeb suvaliselt ettejuhtuvaid postitusi ja näeb et on võimsad nõiad siin koos (TEMA näeb... mitte mina)... usub neid... ok tehakse temaga kah mingeid trikke... õpib selgeks mõtterännakud ja siis... ja siis loeb kuninga meeskondadest, kristlaste vastu võitlemisest... ja millest veel.
kohe tekib illusioon tokrodast kui juhist ning teistest tema saatjatest...
Illusiooonide ehk valede sisse peidetud tõe eest pole keegi kaitstud ja see on inimese arenguks hädavajalik. Inimene "satub" täpselt sellesse infovälja, millesse ta enese vaim teda juhib. Vaimne ettevalmistus ehk eelareng on tal selle foorumi jaoks tegelikult juba olemas. Need, kes selleks veel valmis ei ole, siia foorumisse ei kinnitu (nad võivad selle jamaks, hullumeelsuseks jne. kuulutada). Seega pole mõtet inimeste vaimse tervise pärast muret tunda, pigem soovitan sul tegelda maailmaparandamise sündroomist vabanemisega.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:40 am    Teema: Vasta viitega

mul pole maailmaparandamise sündroomi.
samuti loodan et pole ka mingit muud sündroomi... olen lihtsalt uudishimulik ning soovisin teada saada mis eesmärkidel üldse siinne kupatus on püsti pandud.

huvitav et juttudes olete üks ja tegudes hoopis teine inimene...
olete lahkelt valmis aitama puhastada juhtruumi, õpetama mõtterännakuid...
samas vastuvõtule mittevalmis inimesest on teil suht kama. uppuja päästmine on tema enese asi...
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:46 am    Teema: Vasta viitega

celtic, aga ongi ju nii et uppuja päästmine on tema enda asi, kui ta tõepoolest abi vajab, siis ka palub. enese pealesurumine et oi las ma aitan sind on natuke, nii see asi ei käi. selle jaoks on privad jne olemas, ei pea avalikult jällegi oma palveid esitama.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Üks noormees on vette kukkunud ja karjub appi. Eemalt möödub eideke : " Mis te karjute ? "
"Ma kukkusin vette !"
"Seda ma näen."
"Aga ma ei oska ujuda !!!"
"Ka mina ei oska ujuda, aga ega ma ometi sellepärast karju."
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

nõdrameelne eideke?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tunnen Tokrodat suht hästi



Seda ma olen koguaeg arvanud.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

kas tokroda on nõid? st. kas ta on ennast nõiaks tituleerinud...
palju üldse tallinnas selliseid tegelasi leidub...

saladuskatte all teatati mulle et mind ootab laupäeval ees kohtumine ühe tallinna nõiaga (mitte mina üksinda)... ei tea kes see küll olla võiks.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
mul pole maailmaparandamise sündroomi.
samuti loodan et pole ka mingit muud sündroomi... olen lihtsalt uudishimulik ning soovisin teada saada mis eesmärkidel üldse siinne kupatus on püsti pandud.

huvitav et juttudes olete üks ja tegudes hoopis teine inimene...
olete lahkelt valmis aitama puhastada juhtruumi, õpetama mõtterännakuid...
samas vastuvõtule mittevalmis inimesest on teil suht kama. uppuja päästmine on tema enese asi...
Inimeses on kõik olemas - ka maailmaparandamise sündroom - kellel vähem, kellel rohkem. Eitamine ei tee seda olematuks. Sinu muretsemine ju räägib sinu enda eest.
Miks nimetad siinset just kupatuseks?
Juttude ja tegude ühtlustamist (sisemist ausust) õpivad kõik inimesed. Kui sa võtad endale pähe, et siinne rahvas ainult jutustab ja tegusid vastavalt oma juttudele ei tee, siis eksid. Sa ju ei tunne juttude kirjutajaid isiklikult, kuidas saad sa siis väita, et nad valetavad - või eksin ma sinu teksti tagamõttes?
Ja kas oled kellegilt isiklikult abi palunud oma probleemidele lahenduse leidmisel?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group