Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

sünnitus

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
meeksake



Liitunud: 4 Märts 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 10:01 am    Teema: sünnitus Vasta viitega

Nägin täna öösel üsna pingelist und,et olin 9-ndt kuud rase läksin sünnitama,aga mees oli selle vastu ja tema ei tahtnud seda last...Unes ma nuttsin,et kuidas ma sain rasedust alles jätta ,kui kõik on selle vastu..seejärel sünnitusmajas olles hakkasin ma endal rasedust katkestama ,peksin kõhtu ja hüppasin aknast välja ,aga rasedus ei katkenud..
Mida see tähendama peaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Netiprussakas



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 10:10 am    Teema: Re: sünnitus Vasta viitega

meeksake kirjutas:
Nägin täna öösel üsna pingelist und,et olin 9-ndt kuud rase läksin sünnitama,aga mees oli selle vastu ja tema ei tahtnud seda last...Unes ma nuttsin,et kuidas ma sain rasedust alles jätta ,kui kõik on selle vastu..seejärel sünnitusmajas olles hakkasin ma endal rasedust katkestama ,peksin kõhtu ja hüppasin aknast välja ,aga rasedus ei katkenud..
Mida see tähendama peaks?


Sinu oma rasedus, tähendab muret. Mulle tundub, kuna Sinu oma mees ei soovinud seda, siis tema on siin hoopis heategija, kes püüab Sind murest säästa. Paistab, et sa võtad teda kuulda, lahendada oma muresid. Mida näitab ka aknast välja hüppamine. Avatud aken on hea enne, paraku Su mure jääb

Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 10:12 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda murjam (Püh Märts 04, 2007 10:44 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Netiprussakas



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Unenäod tulevad küll meie alateadvusest, aga pilti otse tõlkida, pole õige. Ei pruugi ka rasedus tähendada otse seda, et soovid last. Sageli näeme unes seda, mille peale ilmsi ei tuleksgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Bee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen näinud unes ,et rase olen.See kohe kindlasti ei tähenda midagi,aga ärgates tundsin küll hullemat kergendust. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Viimsel ajal paljud näevad rasedust ja mida mitte. Nägin ise et üks vana kooliõde jäi rasedaks ja hirmu pärast põgenes kodust, nädal aega hiljem kui rääkisin talle seda und, siis ta ütles, et olevad ka näinud, et oli ise rase ja põgenes jaapanisse. Aeg teha lapsi, see mingi võnge lahti lastud, isegi linnapeal on reklaamid "Mees, tee lapsi!" jne. KEVAD, mis muud... Very Happy
Tagasi üles
Netiprussakas



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 9:16 am    Teema: Vasta viitega

Just, just... Pole siin midagi, vaid unes rasedust vaadata. Kõik peab ikka reaalselt toimima. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kats



Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

ma vahepeal nägin ka väga tihti unes,et olen rase..ükskord nägin isegi ,et sünnitasin mingisuguse muna..naljakas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Sa munesid muna, munesid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group