Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

surnud hinged

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 7:42 pm    Teema: surnud hinged Vasta viitega

ükspäev käisin ma ühe naise juures, kes oskab teispoolsusega suhelda. tuleb välja, et minu küljes on 3 minu lähedasemat surnud hinge ja nad kõik võtavad minult energiat.

ehk sain tänu temale nende vaevatud hingede teed kergendada ja läheb ka minu elu kergemaks...

kas te ka teate, kes teie küljes ripuvad???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 9:22 pm    Teema: Re: surnud hinged Vasta viitega

freespirit kirjutas:
ükspäev käisin ma ühe naise juures, kes oskab teispoolsusega suhelda. tuleb välja, et minu küljes on 3 minu lähedasemat surnud hinge ja nad kõik võtavad minult energiat.

ehk sain tänu temale nende vaevatud hingede teed kergendada ja läheb ka minu elu kergemaks...

kas te ka teate, kes teie küljes ripuvad???


kui sa siin foorumis tähelepanelikumalt ringi vaatad, siis märkad kordumas sellist väljendit nagu hingejupid. neid juppe on inimesel sadu, millest palju meie elu jooksul igale poole laiali ehk ripakile jäävad - kas mõne inimese külge, mõne nn. südamelähedase paigakese külge, mingisse sündmusse ajas, mõni jupp on kinni ka eelmises elus jnejne. terviklik inime on selline, kes suudab oma jupid koos ja kontrolli all hoida. see, et need surnud inimeste jupid sinult energiat näppasid, oli seotud ilmselt sinu liigse empaatiaga nende koolnute suhtes.

aga vastuseks sinu küsimusele küljesrippuvate tegelaste kohta, siis jah, reeglina kipuvad küljes rippuma ikka just need kõige "lähedasemad" ja "kallimad" inimesed. nii elavad kui ka surnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

Võtavad sinuld energialt juhul kui ikka leinad, mõtled jne. suudad ära unustada ja olla halstamattu surnutele, peaksidgi vaba olema, niikaua kuni leinad neid niikaua toidad, surnuid ei tohiks toitta..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 2:03 am    Teema: Vasta viitega

niikaua kui nad ripuvad, niikaua nad puhkama ei saa. ei saa ka taaskehastuda vastavalt oma soovile, sest jõuga hoitakse siin kinni.

toitmine, leinamine, halamine on see, mis hoiab kinni.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures oma leina olen juba ammu ära elanud ja tahaksin oma eluga edasi minna aga nad ei lase...
mina neile enam ei mõtle ja seega neile enrgiat ka ei anna. mis on minevik see on minevik.
naljakas, et nad siiski on veel siin...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

mul isa suri paar nädalat tagasi
ma arvan et ta peaks nüüd olema põrgus ära jahvatatud joomise pärast
ei tea kas põrgus on õlut ja suitsu saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

kuule akk,
väga kahju sinu pärast aga võib olla su isa hakkab sind just niimoodi ära kasutama, et nõuab läbi sinu suitsu ja jooki...
nii pidid surnud vaimud omi soove väljendama läbi oma omaksete.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen liiga sita iseloomuga, et mind saaks ärakasutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Pole mõtet uskuda ka kõike, mida väidetakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

no ega minagi tea tea, kas see on tõde, mida see naine mulle rääkis. olen ka skeptikuks muutnud. kõike jama võib ju ajada, seejuures ei saa ju seda kontrollida, kusjuures raha oli ta küll väga moosise näoga vastu võtmas...
kahtlane värk küll...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas siis nende surnud hingedega ikkagi on? Laupäeval siis aknast nägin kuidas üks venku hinge heitis. Vaatasin actionit binokliga. Kiirabi pumpas ja pumpas aga kasu polnud miskit. Täna siis selgus, et ongi surnud. Ma arvan, et kui inimene sellise viisil lahkub. Siis ta saab kohe ühenduse energiakehaga ja on kohe kehast väljas. Aga kas võib olla nii, et nüüd on selle surnud venku hing minu kehas. Sellepärast, et ma vaatasin pealt kuidas ta suri. Nägin teda nö kehaväliselt . Kas venku elujõud võis minule üle kanduda. On see teoreetiliselt võimalik. Ebatäiuslik hävis . Kuidas seda endast välja saada ja kas on üldse vaja. Unes keegi hüüdis väljas mind läbi une. Äki oligi see surnud venku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 1:40 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma olen liiga sita iseloomuga, et mind saaks ärakasutada
Mõtle hoolega, miks sa seda kuulutad? äkki on keegi suutnud leida Su nõrga koha, millega kontrollib Sind.

Või püüad lihtsalt tuld enda peale võtta?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 1:42 am    Teema: Vasta viitega

freespirit kirjutas:
no ega minagi tea tea, kas see on tõde, mida see naine mulle rääkis. olen ka skeptikuks muutnud. kõike jama võib ju ajada, seejuures ei saa ju seda kontrollida, kusjuures raha oli ta küll väga moosise näoga vastu võtmas...
kahtlane värk küll...
Üldiselt surnud imevad küll elavatelt energiat.
Aga mis puutub rahasse, siis iga tööle on ka tasu.
Võibolla maksid energiaga, kui ei taha rahas maksta. Kas tasud oma hüvede eest alati?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

freespirit kirjutas:
kusjuures oma leina olen juba ammu ära elanud ja tahaksin oma eluga edasi minna aga nad ei lase...
mina neile enam ei mõtle ja seega neile enrgiat ka ei anna. mis on minevik see on minevik.
naljakas, et nad siiski on veel siin...


Kui sa neid nii leinasid, siis t6mbasid nende hingejupid enesele sisse. Lein l2ks yle, aga jupid ikka sees. See ei t2henda, et saa neile m6tlema nyyd suurt peaks, oma t88 teevad nad 2ra sellega, et nad ei lase sul elada enam oma elu, just, tahad oma eluga edasi minna. Ela oma elu. Saada nad tagasi, v6i lase saata teiselepoole, nulli. M6ni ytleb ka toonela v6i manala, mida iganes. Igaljuhul usu mind, neil l2heb uuesti syndides oma hingejuppe vaja !

JA usu mind, hingejupid on v2ga usinad siiapoole j22ma, selleks ei pea palju pingutama, need on nende enese tegemata t88d, kogemused, mis neilt on 2ra v6etud, mis oli nende karmaga neile kaasa antud, et areneda, nyyd t2idad sa l2bi nende juppide ka nende karmat m6nes m6ttes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Salatoimikutes oli üks osa sellest kuidas Murder ja Skally surnud hingedega võitlesid. Mul on videos. Surnud hinged lõid illusiooni ja kui nad oleksid uskuma jäänud et nad lasid üksteist maha ja surevad, siis olekski nii juhtunud. Eelmised maja külastajaid olidki nii surnud. Filmi järgi tuli mõte, et energiat ei saa imeda kui inimene oskab analüüsida toimuvat ja ei muutu emotsionaalseks. Kui kontrollida oma maailma siis ei saa nad midagi teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group