Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Saamislugu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma tegin avastuse.
Mida ma kirjeldan?
Ma teen ju valitsemise kirjeldust.


Laughing Jumal rääkis mulle seda värki ammu juba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 1:06 am    Teema: Re: Saamislugu Vasta viitega

Naima kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Asudes oma tavapärasele ¹amaani rännakule, sattusin ilusale merekaldale. Seal merekaldal olid mingid imelikud olevused. Nad kandsid munga rüüd. Mu pilk seisatus nende suule. Nende hambad olid teravad ja üleloomulikult suured. Silmadest kirgas punane valgus. Vaadates mere kohale nägin seal rõngaid. Iga rõnga sees oli üks naine.
Siis kõnetasin üht olendit: “kes te olete sellised ja miks naised on seal rõngastes?“
Hambuline olend vastas: „me oleme raktobleerid, me kontrollime, et inimesed järgiksid universumi seadusi. Seal rõngastes on nende naiste hinged, kes eiravad loodusseadusi“
Mina: „Aga miks mina vaba olen?“
Raktobleer: “Aga Sina oled koguaeg jälginud universumi seadusi, Sa oled vaba hing“
Mina: „ Miks mul naist ei ole, miks ma ei leia kedagi, kellega mul oleks hingeline side. Kellega saaksin ma õnnelik olla“
Raktobleer: „Vaata teie hingi lahutab raktobleeri rõngas. Vaba hing ja orjastatud hing ei saa koos eksisteerida“
Mina: „mis ma pean tegema, et saaks oma südame daamiga kokku?“
Raktobleer: Sul on kaks teed. Esimene tee: Loobu käimast universumi seaduste radu, siis satud rõngasse naise juurde. Teine tee: Loo maailmakirjeldus universumi seadustest ja ulata see naistele. Kes selle vastu ja omaks võtab see mõistab universumi seadusi ja ahelad langevad. Ning ta tuleb Sinu kõrvale. Siis võite õnnelikult jalutada mööda elumere kallast.
Ma valisin teise tee ja nii sündiski raamat „raktobleeri seadused“.

minu meelest mõte iseenesest väga hea,

kuid alguse ma teeks nats ringi,
... et nägid imelikke olevusi, need olevused võiksgi ollagi need rõngad,
sellgipoolest on ka rõngastel mitu kuju (nagu inimestelgi, a'la inimkuju, kiskjakuju jne...),
nendest ühe rõngaga e. raktobleeriga ka asuksid vestlusesse, et kes te olete sellised ja miks... jne.,
noh ülejäänu kõik jätaks samaks...

vblla veel raktobleeri rüü ehk katte osas ma ka veel muudaks,
munga rüüst äkki annab midagi veel paremat leida, aga vblla ei anna ka...
sõna "munk" aga jätaks kindlasti välja,
pigem siis juba kasutaks "pikka maani rüüd" vms. selle asemel, kui midagi veel tabavamat ei leiaks


siin on väike probleem minu arust: tokil on see tegelik kirjeldus ühest konkretsest unenäost. ja sellisena see kannab.
kui nüüd hakata seda muutma, sis toimub tõe väänamine ja kuigi see võib tunduda ilusamana, siis tegelt energeetiline kandvus väheneb.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
taotluse tulem. ja minu missioon ongi luua valitsemise kirjeldus. See, et ma laulan, et ma vallutan maailma on ju tegelikult naiste tahe. Ma peegeldan seda neile. Ja naljakas on see, et need naised halvustavad mind selle eest. Ühesõnaga nad vihkavad iseenda taotlust ja seega iseennast. Nad karistavad enda valitsemise soovi. Ma mõtlesin, miks nad sellised on. Kui nemad ei valitse oma elu, siis kes valitseb? Kollid, larvid. Järelikult nad kardavad kolle. Ja siis näitavadki minu peale näpuga. Lootuses pääseda kolli karistusest.

Valitsemise kirjeldust saab siis luua, kui on 1)Maailma kirjeldus, 2)inimese kirjeldus ja 3)loomise kirjeldus olemas.


Kui sul ei ole just midagi asjalikku naisoo kaela kallata, siis m6tled v2lja, et isegi sinu yks olulisemaid eluplaane, maailm vallutada, pole sinu tahe. Seega oled terve eluke istunud kuskil mullides, oleks aeg meheks hakata.

Su enda elu on nii halvasti korraldatud, et vaevalt sa m6istad maailmakorraldust. See, et sa oskad purke suuruse j2rgi ritta seada, ei tee sinust veel meest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 10:17 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:

sinna raamatusse tuleb palju pilte alasti paganatest ja ole rahulik Naine, yx pilt on ka sinust
aga Bossist? võt seda ei tea kas sinust on meil porgandpaljas pildike.


Ja mis peaks sinu perset torkima minu mingi alasti pilt. Ja ma tean t2pselt, et paganate pilte raamatusse ei tule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kes on need MEIE Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
lola kirjutas:

sinna raamatusse tuleb palju pilte alasti paganatest ja ole rahulik Naine, yx pilt on ka sinust
aga Bossist? võt seda ei tea kas sinust on meil porgandpaljas pildike.


Ja mis peaks sinu perset torkima minu mingi alasti pilt. Ja ma tean t2pselt, et paganate pilte raamatusse ei tule.


kas sa naljast ka aru ei saa
kõike ei pea nii tõsiselt võtma Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

lolluse päritolu on siis selgund
vot mis tähendab , kui lasta mungad mööda maailma rändama
vaadake millist jama nad ajama hakkavad
kinni püüda ja kloostrisse kinni panna
krisnat teenima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 9:47 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Ja kes on need MEIE Twisted Evil


Olid kunagi ise meie-keeles rääkija. Rollid on vahetunud.
Tupli, lola, istuge, 5+.
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

mida kõike üks mees oma südame daami nimel, keda ta isegi kohanud pole, ei tee?!
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Kolm Mai 16, 2007 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

kas sa rohkem infot oskad anda raktobleeride kohta? mõned päevad tagasi sain ka mingi kogemuse, kui nüüd raamatu tagakaant vaatasin tundis ära, pikad mantlid seljas(kapuutsid peas) ja silmad nagu helendavad.ma vist isegi küsisin midagi, aga vastust ei tulnud ja ajasin nad minema vist. päris segane on veel.

hiljem jäin magama, hommikul ärgates oli 1 asi meeles, tumeroheline maag.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 11:36 am    Teema: Vasta viitega

komistasin ka hiljuti rännakul, unenägemises ühe mustas mantlis ja kapuutsis mehe otsa kellel oli sarnane nägu nagu raktoobleril"..... jooksin peldikusse peitu ja lõin ukse haaki. kohe katsus linki ja tahtis sisse tungida. siis ootasin mõnda aega. hiilisin välja ja eemalt kuulsin jälle , et sammud tulevad....jälle tuli ja seekord ma e jõudnud kuhugi peitu pugeda. ....tal oli mingi relv, igatahes ma kaotasin teadvuse.....nüüd mul on mingi uus plaan kuidas nendega võidelda. ilmselt on tegemist mingi kõrgema teadvusega olenditega....küll ma rohtu leian nende vastu..... Wink
aga koht ise oli mingi hoone mis paiknes veepeal kuid hoonet valvasid mingid kaamerad ja siis ma üritasin nende "kaamerate " alt läbi hiilida, et signalisatsioon ei hakkaks üürgama aga ikka hakkas ja "raktooblerid" olid kohal.....nüüd ma kavatsen indiaanlastele ära kaevata selle kohta mis juhtus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

ma usun kaa et sa leiad selle rohu.
nagu me kõik teame on ainult üks ravim selleks
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

creative kirjutas:
ma usun kaa et sa leiad selle rohu.
nagu me kõik teame on ainult üks ravim selleks
Question
Tagasi üles
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Pidasin silmas nendega arvestamist ja neid aktsepteerida.

Raktobleere eirata nagu pole mõtet, sest see pole võimalik. Pealegi näib see lapsikult totter välja.
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Eh, mida iganes ....
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
komistasin ka hiljuti rännakul, unenägemises ühe mustas mantlis ja kapuutsis mehe otsa kellel oli sarnane nägu nagu raktoobleril"..... jooksin peldikusse peitu ja lõin ukse haaki. kohe katsus linki ja tahtis sisse tungida. siis ootasin mõnda aega. hiilisin välja ja eemalt kuulsin jälle , et sammud tulevad....jälle tuli ja seekord ma e jõudnud kuhugi peitu pugeda. ....tal oli mingi relv, igatahes ma kaotasin teadvuse.....nüüd mul on mingi uus plaan kuidas nendega võidelda. ilmselt on tegemist mingi kõrgema teadvusega olenditega....küll ma rohtu leian nende vastu..... Wink
aga koht ise oli mingi hoone mis paiknes veepeal kuid hoonet valvasid mingid kaamerad ja siis ma üritasin nende "kaamerate " alt läbi hiilida, et signalisatsioon ei hakkaks üürgama aga ikka hakkas ja "raktooblerid" olid kohal.....nüüd ma kavatsen indiaanlastele ära kaevata selle kohta mis juhtus


siis saavad ka indiaanlased peksa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ostin nüüd ära Tokroda raamatu "Maagia alustalad" ja varsti hakkan seda lugema . . . .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki saad päästetuks Laughing
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma ostin nüüd ära Tokroda raamatu "Maagia alustalad" ja varsti hakkan seda lugema . . . .



tubli,pole mõtet raktobleeriga kakelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:



tubli,pole mõtet raktobleeriga kakelda.
Raktobleer on siis nüüd paganlik varjant kristlikust 10 käsust???

Mina kaklen kõigi seadustega mida ei ole Vabariigi valitsus kinnitanud.

Ning üks öö ma nägin Baroni. Ta tuli minule vastu. Torukübar viltu peas ja parajalt purjus. Nagu ikka. Ning sõimas kohutavalt.
Ma istusin siis temaga maha ja hakkasime kahekesi rummi jooma ning maailma asju arutama.
Veidi aja pärast ühines meiega ka Ogun.
Ning nad siis näitasid mis juhtub nendega kes järgivad raktobleereid.

Raktobleerite jüngrid sulasid nagu vaha.

Peale seda ühinesid meiega veel Erzulies ja Pompa Zira. Ning me hakkasime kolmekesi tegelema seksiga.
Asi kiskus vägisi kaose maagia lillaks maagiaks ja ma sattusin ajas tagasi Kongo kodusõtta. Seal näidati minule tõelist ja ürgset, inimkonna võimsamat ja vägevamat maagiat.
Näiteks Kongo rahvuslased, minu mõistes kohalikud paganad suutsid asju nii ajada, et neid lahingus ükski kuul ei tabanud.

Kui tuli päev siis sattusin raamatukokku ja seal sattus mu kätte raamat Kongo lapssõduritest. Ja ma avasin selle raamatu kohast kus raamatu autor räägib kuidas ta avas AK 47 tule ühe Kongo rahvuslase pihta ning see rahvuslane jäi ellu.

Indiaanlased, CC lased võivad persse sõita ... Twisted Evil
Raktobleerid kah ... Twisted Evil
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group