Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kodeering: võõras on parem, kui oma.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

mina maandan oma pingeid teatud inimesega koos olles Very Happy
ma väga loodan et ma oma pahna talle ette ei sööda.

ja siis veel lugedes... lugemine käib mul juba aastaid hobi korras
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
julgeksin vastu vaielda...
kurikuulsad saarlased olid osa neistsamustest variaagidest keda terve euroopa kartis.
eesti aladel elanud hõimud olid väljavalitud rahvas... neile oli antud nö. jumalik hingus või öelge selle kohta kuidas tahate. igatahes on paljud ajaloolased ja isegi (spekulandid) avaldanud arvamust et moosese raamatus kirjeldatavad sündmused leidsid aset eestis Very Happy
kui järele mõelda siis klapib nii mõnigi seik.

eestlased olid verejanulised Twisted Evil


minu arvates tänapäeval pole see enam eriti aktuaalne mis me kunagi olime. võibolla ainult eneseteadvuse tõstmiseks...Smile

pealegi puhast eestlast pole nagunii enam, rahvas on segunenud kõigega millega vähegi võimalust on olnud seguneda. eestlaste suguvõsad on lihtsalt võttes kokteilid:)
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Segaverelised pidid kõige andekamad olema.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

et siis nagu anded erinevaid vereliine pidi Very Happy

minus pidavat olema eesti, vene, soome, saksa ja mustlase verd.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina oma päritolu välja lobise,. Ei tohi välja rääkida. Ja ei saa ju selgeltnägijatel elu lihtsamaks teha
Tagasi üles
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on rasside teooria kergelt kitsarinnaline.Eestlaste huvidest jutt asjakohane.Süütunne jäägu kristlastele.

<<Kui nad NII TARGAD ja õilsad on, siis miks nad nii sitasti elavad.
LOOGIKA. KUS ON INIMESTE AJUD.>>

MIda ma lootsin rõhutada: Lihtsalt selline mõtteviis, et kõike tuleb arvestada "valge mehe" mõõdupuu järgi - see on ikka paras keskaja igand.Ses mõttes sa Tokroda saad ikka aru, et inimesed elavad erinevates kultuurides - veel - nii kahju kui see ka pole - mõne jaoks.Igas ühiskonnas on pisut erinevad väärtushinnangud ja rõhuasetused - me ei saa 24x7 tampida oma nägemust mingile teisele rahvusele.Loomulikult peab eestlane olema väljas enda huvide eest, aga kurat aru tuleb saada, et igaüks siin ilmas arvab, et tema moodi on ainuõige.Me ei saa mõelda, kuidas täpselt peaksid mingid pügmeed või ket¹uad oma elukest elama - las see jääb nende otsustada.MIda tähendab sitt elu??Enda mõõdupuuga mõõdame kellegi teise elu, kes on üles kasvanud meile täiesti arusaamatutes tingimustes?Läänemaailmas teeb ilmselt kapitalism päeva, kuniks kõike mõõdetakse rahasummadega - see ei tähenda, et kõikjal peaks nii olema - või sinu arust peab?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 2:42 am    Teema: Vasta viitega

Hiievanale.
Kahjuks ma mõistan asju väga hästi ja tean täpselt, mida teen. Miks mind süüdistatakse, et ma hullutan rahvast. Seda saab teha tegelikult inimene, kes MÕISTAB. Mis on minu tegelik eesmärk. Ma tahan, et eestlased lõpetaksid enesetapmise ära. Saad Sa sellest aru, et siin ei ole küsimus selles, mida teevad neegrid Aafrikas, küsimus mis siin toimub.
Kõigepealt saa aru, kui oled eestlane, siis aja eestlaste asju, mitte kellegi teise.
Vaata ma olen nõid. Ka minul oleks võimalus valida kergem tee. Tead, kui hea on venelast juhtida läbi vaimu, Väga kergesti alluvad mõjutustele. Ja lahked on. Mulle on tulnud sealt palju pakkumisi, mis oleks pannud raha ojadena voolama. Aga ma olen eestlane ja vastutan selle rahva eest. Nagu Sa tead, teenin ma põhiraha füüsilise tööga. Nojah, ega Seda vaevalt Sa suudad mõista, et mõni inimene EI ole raha eest ostetav.

Muideks minul ei ole rassi probleeme. Ma saan väga hästi teiste rasside ja rahvustega hakkama. Aga minu tingimus on see, et eestimaal on EESTLASTE kultuur, aga mitte kellegi teise. Toon näite: Flaywinter topib siia oma CC. Mis see tegelikult on. Puhas indiaanlaste oma asja meile eestlastele peale surumine. Puhas vaimne vägivald.

Aga nüüd lähme sinu neegriarmastust vaatama. Millest see on tingitud?
See ei ole tingitud armastusest, vaid hirmust.
Selleks, et Sa ei saaks vingerdada, avalikustan sinu ühe luukere.
Kui venelased peksid Sinu sõpra, siis sa ei kaitsenud teda. See süütunne vaevab sind. Nüüd otsid õigustust ja varjad seda teiste rasside kaitsmise sildiall. Tegelikult sa vihkad neid. aga ei julge rünnata. karma nõuab kättemaksu, aga sa ei julge terroristi hävitada, vaid suunad oma viha ohutute (süütute) inimeste kaela.
Muideks minul ei ole seda probleemi. Mina võin astuda eestimaa kaitseks välja. Aga sina lähed kindlasti sõja korral soome pakku, sest just siis vajab tädi sind seal.

Nii, et oleme jälle suletud ringis W ründab T. Draakon kardab T ja lükka W enda kaitseks. W kardab D. W tahab olla tugevama poole peal. Kes on tegelikult tugevam?

Hiievana kardab venelasi, venelased kardavad Tokrodat. Venelased käsivad hiievanal lüüa Tokrodat. Tokroda on eestlane ja hiievana on eestlane. Hiievana jobu, seega eestlane jobu. teokroda eestlane, seega tokroda jobu. Tuleb olla tegijate poolepeal. Eestlane jobu, venelane ei ole eestlane, seega venelane ei ole jobu. Tokroda=eestlane=jobu venelane=ei ole jobu. venelane kardab tokrodat, seega mitte jobu kardab jobu. LÜHISSSSSSSS.

Ja sedasi see Hiievana ära kodeeriti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 8:37 am    Teema: Vasta viitega

Eestimaal pole ammu eestimaist värki enam. Ei tea, kus kohas sina elad. Aeg pilvedest alla tulla, inimeseks hakata. Ja ära sõida välismaa autodega jne. Need on ka kristlaste tehtud. Arvuti jupid samuti. See ei tähenda, et oled maksnud, ma olen ka maksnud. Seega oleme võrdsed. Ise pidid olema Vahemere äärest. Mis tuled siia oma võõramaist õpetust meile peale suruma. Puhas vaimne vägivald. Kuna oma foorum, siis ise tead mis teed. Sina ei ole muistsete viikingite järeltulija.
Tagasi üles
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 10:08 am    Teema: Vasta viitega

oot oot...mida kuradit? Ma saan aru, et kuna Tokroda mainis kirjas sinu nime siis pidid midagi vastama aga mille kuradi pärast sa lapse juttu ajad? Nagu siin juba öeldi, et eestlane on ammu teiste rahvustega segunenud (nii on paljudes riikides) , tähtis pole sinu veresidemed vaid, mida SINA oma kodumaaks ja emakeeleks pead. Saad ju aru küll. Sellist asja nagu pärismaalane Eestis ei eksisteeri. Aga ometi oleme üks "pere" (kes vähem kes rohkem).
Kui rohkem inimesi võtaks oma jalgu perse alt välja ja lõpetaksid Eesti-asja mahategemise, oleks kõik korras. Aga mingi faking kapitalism ja mugavus ühiskond on selle töö-rahva ära rikkunud. Tundub, et me mõtleme ühtsuse peale ainult siis kui meie õlgadel on olnud mõnikümmend aastat okupatsiooni.

Flywinter, kas sinul ei teki mingit kodu- ja ühtsustunnet seoses Eestiga? (lihtsalt küsimus. Ära vasta kui on solvav)
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 10:46 am    Teema: Vasta viitega

meid teeb eestlasteks meie VAIMNE kuuluvus mitte rassiline.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:25 am    Teema: Vasta viitega

üritan seda veapunkti mitte võimendada.
Tagasi üles
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:29 am    Teema: Vasta viitega

Polegi võimalik paremini öelda Wink
Näiteks: venelased, kes elavad Eestis (mitte kõik) ja kes kasutavad meie hüvesid, kuid peavad oma kodumaaks siiski Venemaad, vaadake nende mentaliteeti ja suhtumist. Lihtsalt oksele ajab ja sellele mõeldes läheb käsi kohe rusikasse, tekib kohe väga vägivaldne tunne...
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen eestlane. Aga näed, eestlased ei ole mind tööle võtnud. Sellepärast töötangi välismaalaste heaks. Ja teen ju täitsa õieti. Mis sellest, et see kellegile ei meeldi.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mul onutütar, kel ema venelane. Kuni täisealiseks saamiseni elas ta Vorkutas, siis otsustas onu, et koju tagasi, aitab. Naine valis oma 10 õe-venna ja kodumaa asemel mehe ja tuli ka. See polnud talle kerge... Tütar aga valis juba seal elades passi saamisel oma rahvuseks "eestlane", ehkki keelt tollal veel ei osanud. Oma lapsed on ta kasvatanud eestlasteks (laste isa volgasakslase ja siberis sündinud eestlase poeg) ja ise räägib tänaseks suhteliselt head eesti keelt. Tööga pole tal siiski kerge olnud - väike koht kus eelarvamused "mujalttulnute" suhtes suured. Ometi peab ta Eestit OMA koduks! Ka onunaine, kes muidugi igatseb oma õdede-vendade järele (külastamine ju keerukas nii materiaalses kui juriidilises mõttes, seega harv), elab tüüpilist Eesti külanaise elu - jahmerdab aiamaal, nokitseb kodus. Leppis ka sellega, et puuduliku keeleoskuse tõttu pidi loobuma lasteaiakasvataja ametist ning piirduma koolitädi omaga (ikkagi lapsed ümberringi). Kõpitsevad onuga koos praegu maja, et korterist sinna pensionipõlve pidama kolida. Ise naerab, et poleks kunagi ette kujutanud, et venelasele omasest ülitihedast läbikäimisest sõprade-sugulastega vabatahtlikult loobuda suudab.

Üldse on külades ning maa-asulates elavad muulased enamjaolt sootuks teistsugused kui suuremates linnades elavad. Kesk - Eestis on palju nn karpaatlasi, st ukrainlasi, kes siia kunagi olude sunnil hooajatööle tulid. Pea maksimaalselt on nad täieliselt integreerunud ja sageli oma mõtetes-otsustes-tegudes isegi rohkem eestlased kui nn sünnipärased eestlased ise (meenub ühe teise sugulase naine, kes ca 15 aastat tagasi Tapal poes töötades venelasi siunas, a`la: "kuradi ohvitseriprouad, trügivad nii et lett kummuli, kasigu koju tagasi..."... ise aga tuli Eestisse umbkeelsena, suurest armastusest mehe vastu).

Nii et ühtin oma arvamuses täiesti nendega, kelle arvates pole oluline geneetiline pool vaid vaimne-hingeline suhe maalapikesse, millel elatakse.

Olen isegi täissegavereline, teadaolevalt algas see "veresegamine" juba 7 põlve tagasi, peale Põhjasõja katku ning tipnes minu jaoks mu eostumisel... ometi olen EESTLANE!
Tagasi üles
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 1:06 am    Teema: ..kuis kannab sind maapind, pärast kõiki su tegusid.. Vasta viitega

Tokroda

Noh mis seal ikka - las minna!Ma ei tea, millest selline kaos jälle?Noh sellele oskab Tokroda minust paremini vastata.Sinu seisukohad eestluse kaitsmise mõttes on iseenesest mõistetavad - vähemalt minu jaoks.Lihtsalt siin tuleb välja jällegi üks eestlaste "veapunkt" - aetakse nagu ühte asja, aga mingile konsensusele jällegi raske jõuda - iga mees ajab oma teemat.Ses suhtes, et sa ei pea jälle hakkama rääkima kui kõva mees sa oled - sa oled sellest kirjutand küll juba.Ma saan aru, et sa pead kogu aeg latti kõrgel hoidma ja ikka kirjutama kui palju pakkumisi sulle kogu aeg tehakse ning kuidas kõik sind kardavad - on ju siin palju uusi lugejaid, kes seda kõike veel ei tea.Sellest juhtumist, mida sa osavalt refereerisid, kirjutasin ma siia foorumisse, näitamaks mida tähendab üksmeele puudumine.Neegriarm ja tädikesed soomes on puhas demagoogia - sellest saad ometi ise ka aru.Igal ühel on oma tee - seda peab tunnetama - kui ma tunnen, et ma saan midagi ära teha läbi sõnade - vaimu toel, siis seda ma kurat võtaks ka teen.Kõigel siin elus on oma aeg ja koht - nii ka rusikatarkusel - seda tuleb kasutada õigel hetkel, aga mitte igal võimalikul juhul.Kui eestlane saab millegis tugev olla, siis peab see olema mõistuse jõud, sest meie seljataga pole üüratut ja ammendamatut tundrat, kust takistamatult kahuriliha peale voolab - seega randmetega mõtlemine ei toida meid.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 1:36 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on asi lihtne. Usu mind. Julgus on see, mis võidab kõik. Ma olen lahendanud oma elus paljusid asju sedasi ja ainus, mis maksab on toetuspunkt iseendale.
Ja ma lõpetan kohe enesekiitmise, kui teised lõpetavad eestlaste maha tegemise.
Üks reegel. Me teame, et inimene on omamaailmas kõige tugevam. Ainuke, kes seda võib hävitada oleme ise. Seega ärge kunagi tehke ISEENNAST maha.
Vaenlane võib olla ükskõik kui tugev, aga hävitab meid meie hirm tema ees.
Muideks, kui tahad üht tarkust energeetiliselt, tule minujuurest läbi ja ma õpetan Sulle seda kunsti, kuidas tugeva vaenlase energeetiliselt oimetuks teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda:

Nu aga, igal inimesel on õigus oma arvamusele - isegi mahategemise arvamusele. Ja kui sa seda põhjuseks tood....no ma ei tea, igavesti vist jääd end kiitma seljuhul:)

Segaseks jääb ka see vaenlane, on ta neeger kõrbest või oksi ragistav indiaanlane või keegi teine?

Kõige segasem on veel see, et kõigepealt oled isiksus, siis eestlane, aga kui vaimsusest rääkida siis peaks nagu isiksus ainult tähtsust omama, mitte poliitika.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult pole rahvus ju midagi muud kui laiendatud sõpruskond. miks teine eestlane on meile armas, eriti välismaal? sest me räägime ühte keelt, meil on sarnased mälestused, kultuur. meil on temaga lihtne ja hea suhelda. "võõrastav ja vaenulik" tekitab muidugi hirmu ja ettevaatust. ise olen ka olnud mitu kuud järjest üksinda välismaal - no mida kõike ma ei oleks andnud, et mõnegi eestlasega kohtuda! aga ma ei ole nõus väitega, et eestlased on paremad inimesed kui ükskõik milline teine rahvas. eestlased lihtsalt meeldivad meile endile rohkem.

PS: olgu öeldud, et ma olen totaalne patrioot, aga samas saan aru oma seisukohtade subjektiivsusest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Eestlane on meie jaoks parim. Me ei pea ju muretsema teiste rahvuste pärast. Onju nii. Inimese abikaasa on ju ka Temajaoks parim. Sellel pole tähtsust, kuidas teistele ta on. Ta ei hakka ju teda välja üürima.

Seega ei oma tegelikult ju tähtsust, milline rahvus on parim. Meiejaoks on eestlased parimad. Ega me asjta siia sündinud ole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 3:16 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda

Sa ikka võrdled võrreldamatut:)))
* millest see indiaani teema kui teistepärast pole vaja muretseda....
imelik...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group