Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kristlased ja Satanistid. Orjad & Juhid.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu sa näed, inimesed tahavad lõmitada.
Siit ka põhjus, miks inglil on inimese kuju. Saab vähemalt inimese moodi vestelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nagu sa näed, inimesed tahavad lõmitada.
Siit ka põhjus, miks inglil on inimese kuju. Saab vähemalt inimese moodi vestelda
.

Kas sul on mulje jäänud, et inglid jubedalt kaifiwad inimesemoodi rääkimist?
Inimesemoodi rääkimist ootawad nad äkki inimestelt Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Inglid ei kaifi üldse. Ingliks-sündinu füüsiline elamine-materiaalsuses ENESEGA rahulolev toimetulek pole üldse kerge ja tiivuline, vastupidi - kohutavalt valus ja keeruline. Mitteinglitel ei tasuks kadestada... Kuidas see oligi - suuremad õigused toovad kaasa suurema vastutuse...............
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma ise proovisin sealt otsida oma vanu kirju. Minu hinnangu järgi on neid kirju sealt kustutatud vähemalt mõnikümmend. Ju need 3 realised on siis alles jäetud. Tuulepesas oli nii et ma kirjutasin kirja, ja 5 minuti pärast see oli kustunud.


nii nii ja tuligi flywinteri valed välja- ah et äkki kohe on need kadunud ? ei, loomulikult on nad kadunud/kustutatud Wink
ja CC foorumit pole kah olemas nagu selgub, fly oled sa üldse tõtt ka rääkinud ?

mul on ka väga palju asju olnud, olen teinud aga kahjuks ei saa ma neid teile näidata kuna nad on kadunud või keegi on nad ära kustutanud ! Cool
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
Laughing Mitteinglitel ei tasuks kadestada... Kuidas see oligi - suuremad õigused toovad kaasa suurema vastutuse...............


Milliseid ÕIGUSI sa silmas siinjuures pead? Millised on sinu meelest, coco, inglite õigused inimeste maailmas?
Inimeste maailmas olemist wõiks wõrrelda waktsiini leiutaja katset end kõigepealt haigustekitajaga nakatada ja siis oodata, et kas waktsiin toimib wõi mitte.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole huvitatud ajalooga tegelemisest. See on mitme aasta tagune värk
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma ei ole huvitatud ajalooga tegelemisest. See on mitme aasta tagune värk


ma usun ja kahtlustan, et su ajalugu on ka kas ära võetud või kustutatud, seepärast sa sellega tegeleda ei tahagi- mida pole seda pole. Cool
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest oli see Vikkeri poolt täitsa õige tegu, need kustutada. Pole taolist värki vaja imetleda. Mul ei ole selles mõttes mingit pretensiooni.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
coco kirjutas:
Laughing Mitteinglitel ei tasuks kadestada... Kuidas see oligi - suuremad õigused toovad kaasa suurema vastutuse...............


Milliseid ÕIGUSI sa silmas siinjuures pead? Millised on sinu meelest, coco, inglite õigused inimeste maailmas?
Inimeste maailmas olemist wõiks wõrrelda waktsiini leiutaja katset end kõigepealt haigustekitajaga nakatada ja siis oodata, et kas waktsiin toimib wõi mitte.


Tänan küsimise eest, ei eeldanud varasematele väidetele toetudes. Alustades tagantpoolt - tuues näite "kuradi väljaajamisest kuradiga" lootsid mingit seost minult saada. Pole. Sest ingliks-sündinu elu lihtsalt ON keerulisem kui mitte-inglitel. Esiteks on ta sünnist peale nagu "must lammas", teotseb sisetunde ajel vastupidiselt oma kasvukeskkonnas tavapärasele. Teiseks on ta väga tundlik igasugustele mõjudele (siin foorumis kasutatakse nende mõjude terminina sõna "energia") ja seetõttu ei suuda ta (täpsemalt - ei taha, sest see ajab tal südame pahaks)ümbritsevas ühiskondlikus keskkonnas kaameleonina kohanduda, vaid teeb kõike "ummamoodu". See, üldjuhul inimmaailmas "eriandeks" kutsutud teguviis (annete olemus erinev, inimilmas võib see olla ükskõik milline LOOMING - lühireferaat anekatest lastest mu kodulehel, see aga LÜHI, rõhutan, sest olen ise ANDEKAID idiootegi kohanud, Imastu Lastekodus nimelt) võib ta viia nii põhja kui tippu, orjandusliku süsteemi puhul aga enamasti põhja, sest tundlik loomus haarab teadvustamatult endasse KÕIK, mis teda ümbritseb, kaasaarvatud ka orjastajate, teisisõnu hingetasündinute (+ nende poolt enda eest TEGUSID tegema värvatud, st röövitud hingega inimeste) külmalt kalkuleeritud mainipulatsiooni.

Õigused, mida mainisin - olla algataja, muutja, uue tooja, kaitsja jmt. Kohustus - saada iseendaks, jääda iseendaks vaatamata materiaalse ümbruse pidevale terrorile.

SaaKs küsija toime ja naerataks kui temalt võetaks ta leib, ta katus, ta homse päeva lootus?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma usun ja kahtlustan, et su ajalugu on ka kas ära võetud või kustutatud


Kui ma elaks koguaeg maagilises ajas , siis see võiks nii olla. Koguaeg ma maagilises ajas ei ela.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 12:43 am    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
flyghost kirjutas:
coco kirjutas:
Laughing Mitteinglitel ei tasuks kadestada... Kuidas see oligi - suuremad õigused toovad kaasa suurema vastutuse...............


Milliseid ÕIGUSI sa silmas siinjuures pead? Millised on sinu meelest, coco, inglite õigused inimeste maailmas?
Inimeste maailmas olemist wõiks wõrrelda waktsiini leiutaja katset end kõigepealt haigustekitajaga nakatada ja siis oodata, et kas waktsiin toimib wõi mitte.


Tänan küsimise eest, ei eeldanud varasematele väidetele toetudes. Alustades tagantpoolt - tuues näite "kuradi väljaajamisest kuradiga" lootsid mingit seost minult saada. Pole. Sest ingliks-sündinu elu lihtsalt ON keerulisem kui mitte-inglitel. Esiteks on ta sünnist peale nagu "must lammas", teotseb sisetunde ajel vastupidiselt oma kasvukeskkonnas tavapärasele. Teiseks on ta väga tundlik igasugustele mõjudele (siin foorumis kasutatakse nende mõjude terminina sõna "energia") ja seetõttu ei suuda ta (täpsemalt - ei taha, sest see ajab tal südame pahaks)ümbritsevas ühiskondlikus keskkonnas kaameleonina kohanduda, vaid teeb kõike "ummamoodu". See, üldjuhul inimmaailmas "eriandeks" kutsutud teguviis (annete olemus erinev, inimilmas võib see olla ükskõik milline LOOMING - lühireferaat anekatest lastest mu kodulehel, see aga LÜHI, rõhutan, sest olen ise ANDEKAID idiootegi kohanud, Imastu Lastekodus nimelt) võib ta viia nii põhja kui tippu, orjandusliku süsteemi puhul aga enamasti põhja, sest tundlik loomus haarab teadvustamatult endasse KÕIK, mis teda ümbritseb, kaasaarvatud ka orjastajate, teisisõnu hingetasündinute (+ nende poolt enda eest TEGUSID tegema värvatud, st röövitud hingega inimeste) külmalt kalkuleeritud mainipulatsiooni.

Õigused, mida mainisin - olla algataja, muutja, uue tooja, kaitsja jmt. Kohustus - saada iseendaks, jääda iseendaks vaatamata materiaalse ümbruse pidevale terrorile.

SaaKs küsija toime ja naerataks kui temalt võetaks ta leib, ta katus, ta homse päeva lootus?

Kas sulle tundus, et kysisin inglite iseloomustust? Rolling Eyes
Sina rääkisid inglite õigustest ja kuna ma mingeid õigusi ei teadnud olewat, siis täpsustasingi, et mida sa selle jutuga mõtled.
Millest selline kibestunud/ryndaw hoiak?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 1:24 am    Teema: Vasta viitega

No Coco ei ole küll kibestunud. Täitsa eluröömus naine. Ja aktiivne ja viitsib mässata. Valib tõe, missest, et jääb vähemusse.

Küsisid, kes ei ole ori. See on inimene, kes julgeb olla ise. Ei ole ühiskonna arvamusest kinni.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 6:59 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vat selles postituses oli juba natukene koomikat


Kui oled ingel siis näita kas suudad käia mööda seina. Inglitel on maaühenduse tsakra nii tugev, et nad võivad käia mööda seina või mööda lage.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 8:34 am    Teema: Vasta viitega

ämblikud suudavad seda ja kärbsed Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Inglid on kahe jalaga maa peal. Lendamiseks on tiivad. Inimene lendab sellepärast et pole kahe jalaga maa peal. Sellepärast ongi lendaja mõistus. Nüüd ma vaatasin teispoolsuses kuidas Grapsi surm mõjutas ühendvälja. See mõjus nii, et üks objekt langes taevast nagu komeet vastu maad ja tekitas maavärisemise. Nii juhtub kõigiga kes surevad. Need tõmmatakse maa orbiidilt alla kui surevad. Ma olen siiani täitsa õieti teinud et ei ole seda taevatreppi mööda üles astunud, see on lõputu tee ja ei vii kuhugi. Ma murdsin köisredeli pulga katki , et ei saaks ronida. Keskmist sõrme on neile õige näidata. Nii et jumalad, minge p.....se. Mul ei ole teie närust treppi või redelit vaja. Nende põhiline mõte on orjastamine.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 10:35 am    Teema: Vasta viitega

vaata fly, kui inimene saab infarkti või insuldi, siis on ta väljas 100% surnu involtatsioon. edasi mõtle ise.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Need hinged tiirlevad maa orbiidil, füüsiliesed kehad on maa peal. Kui inimene sureb, siis ta prantsatab sealt alla. Ja mida kuulsam seda kõvem kõmakas käib. Kujutad ette, kui nüüd inimestele õpetada vaimutarkusi ja nad vabastada, siis nad prantsatavad sealt alla peale. Mis sellest Maast siis järgi jääb. Maa lastakse siis ju sõelapõhjaks komeetide ja asteroidide poolt. Kui need teadmiste ja mateeria võnked on avalikud ,siis hakkab sealt kosmosest igasugust kosmilist prügi siia tulema. Kui on ainult teadlikuse võnked siis ei juhtu midagi, vaimu tasandil võib igaüks kujutada ette mis iganes. Kui mõne käes on muid võnkeid, siis ta ei räägiks sellest iialgi avalikult.
Tagasi üles
Unistaja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2004
Postitusi: 41

PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2004 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:

Aga minu kysimus kõlab: Kes EI OLE ori?

Mitte ykski osa, mis systeemi kuulub ei ole waba orja ega orjastamise staatusest. Kõik systeemi osad teeniwad systeemi ja systeem oma osasid, et ta saaks yldse toimida.

Seepärast ei saa ma ka aru mõistest "jumala teenimine"


ega sellest mõistest saagi kohe hoobilt aru igaüks teenib oma "jumalat" omal viisil

Oled sa uurinud <siin> tutvustatavaid raamatuid? Näiteks raamat: Mina olen Mina! Ma olen vaba!

Kas ei sarnane siinse maailmavaate ja käsitlusega? Kirjastuse lehel on mõned peatükid ka lugemiseks saadaval - "Peatükk I Segadusse aetud inimkari" ingliskeelsena või muukeelsena saab hulgaliselt lugemist autorinimeliselt com aadressilt veebis.

Neile kes sinna kirjastuse leheküljele lugema ei viitsi minna lisan siia
kogu selle 3 raamatu tutvustuse lõpus oleva lõigu

Tsiteerin::
Palun ärge unustage, et see, mida te siit loete, on pelgalt informatsioon. Selle vastuvõtmine ei ole kohustuslik ning püüda teid midagi uskuma panna on tõepoolest viimane asi, mida ma kavatsen teha. See, mida te usute, on teie, aga mitte minu mure. Kas ma tean vastuseid kõikidele küsimustele? Loomulikult mitte. Tean ma mõnesid neist? Otsustage ise.

David Icke

_________________
<*otsib*>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2004 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tänksu, kui aega saan, hakkan lugema, pikk järg igast kirjandust ees Wink
Aga kes siis ise mõtleb, kui kõike raamatust leida tahad? Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Unistaja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2004
Postitusi: 41

PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2004 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Aga kes siis ise mõtleb, kui kõike raamatust leida tahad? Rolling Eyes

ei taha raamatust leida kõike, leidsin hoopis kinnitust paljudele oma mõttekäikudele
_________________
<*otsib*>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group