Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

MÔtlemise harjutused.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Jan 01, 2004 7:45 pm    Teema: MĂ”tlemise harjutused. Vasta viitega

Tehke ĂŒks katse.
Üks pĂ€ev mĂ”elge, et maailm on paha. JĂ€lgige sellel pĂ€eval enda ĂŒmber olevaid inimesi.
Teine pĂ€ev mĂ”elge, et maailm on imeline. Vaadake, kuidas nĂŒĂŒd inimesed kĂ€ituvad.
Kui inimesed kÀituvad erinevatel pÀevadel erinevalt on Sul maagi vÔimed, kui samamoodi, oled tavaline inimene.
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Jan 01, 2004 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

aga, kui mĂ”elda, et kĂ”ik on paha- Ă€kki siis lihtsalt mĂ”tlemise tulemusel sa ise nĂ€ed lihtsalt kĂ”ike halvana, tegelikult pole midagi muutunud... teisele inimesele ei pruugi asjad niimoodi paista. mina ise olen kĂŒll rohkem maailma ilusamaks ja paremaks mĂ”elnud Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Noh, selles suhtes on Sul Ôigus, sest vastavalt hÀÀlestatusele hakkame nÀgema seda, mida tahame nÀha.
Aga, kui Su vÀli on tugevam teistest, siis see hakkab teisi Àrritama ja kui inimesed ei suuda ennast valitseda, hakkavadki nad idiootlikult kÀituma.
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 1:05 am    Teema: Vasta viitega

seda olen ma mĂ€rganud kĂŒll, et inimesed mitteadekvaatseid "liigutusi" tegema hakkavad vahel.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 3:26 am    Teema: Vasta viitega

Ja ĂŒks huvitav asi veel.
Kui neile Ôelda, et seda tegid nad kellegi mÔjutuse tulemusel, siis nad seda ei usu ja hakkavad vastu vaidlema.
Seega enamus inimesi ei tea, et nad on kellegi teise inimese mÀngukannid.
Edasiarenenumad suudavad juba vahet teha milline on nende mÔte, mis on vööras Question
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 4:40 am    Teema: Vasta viitega

Eriti vahva on testida oma mÔttemudeli abil inimesi konsentreeritult.
Hommikul Ă€rgates valid ĂŒhe mudeli, pealelĂ”unaks teise ja Ă”htuks kolmanda ja siis vaatad, kuidas ĂŒmbritsevate isikute hoiakud muutuvad, piirangusĂŒsteemid laks ja laks tooni vahetavad.LĂ”bu laialt, eriti kui avastad kuis mĂ”ned sind keerata tahavad, aga Ă”nneks ei lĂ€he.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 12:03 am    Teema: Vasta viitega

ĂŒleĂŒldse on vĂ€ga raske inimestele selgeks teha asju, mida nad kĂ€ega katsuda ei saa. ja ega nĂ€htamatute asjadega kah nĂ”us ei suudeta olla. kĂ”ige halvem on see, kui vastuvĂ€iteks tuuakse, et ema rÀÀkis , vĂ”i veel hullem- piiblis kirjutas hoopis nii.millegipĂ€rast on inimestel seda kergem uskuda?- massipsĂŒhhoos vĂ”i oma ajude kasutamise kartus, vĂ”i laiskus, mis ei lase oma ajusid kasutada. raske on murda aastatega sissetambitud dogmasid.
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Hea on olla veidi imelik ja teistele oma nÀgemusi selgitada. Kui nad
siis ĂŒhel heal pĂ€eval nĂ€evad,et sul jĂ€rjest paremini lĂ€heb iseeneseks olemise tĂ”ttu,siis hakkavad kuulama ja su nĂ”u arvestama vĂ”i parim variant - lĂ€bi suhtlemise sinuga leiavad enesele sobivaima tee.
Aga olulisim roll selle juures on kÔige esimene mulje. Igal asjal peab olema kindel vorm, mis raamib jutu.
Tagasi üles
Insomnia
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 1:10 am    Teema: Seosed Vasta viitega

Kummaline jah, aga ma just ĂŒkspĂ€ev mĂ”tlesin, kui mul kĂŒlalised kĂ€isid, et ega nĂŒĂŒd ometi keegi laamendama ei hakka ja segi peksma midagi. Juhtus aga see et muidu nii rahulik ja mitteagressivne seltskond muutus ĂŒhe hetkega vĂ€givaldseks ja nii mĂ”nigi asi hakkas lendama ... tehke omad jĂ€reldused, kes teab, millest jutt. Lihtsalt ĂŒks vĂ€ike seose leidmine. Need seosed ongi need, mis elu maagiliseks muudavad.
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2004 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

SĂŒsteemimeister Tokrodale!
Kuidas sĂŒsteemselt aju mĂ”tetest ajutiselt puhastada?
Olen tĂ€heldanud, et kui suudan lĂ”unasöögi ajaks mĂ”tetest tĂ€ielikult vabaneda, siis on peale sööki kergem mĂ”ttetöösse sĂŒveneda. Kahjuks ei Ă”nnestu alati nii teha.
Kas leidub mÔni lihtne nipp?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2004 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

KÔik sÔltub sellest, kust need mÔtted tulevad.
Kui need on sundmÔtted (kellegi poolt saadetud), siis pead vÀlja selgitama, kes nende taga on. Siis kehtestad oma sisemaailmas seaduse, et sa ise oled tÀhtsam, kui see saatja. Ja jÀrgmisena vÔtad vastu otsuse, et see vastuvÔtujaam ajutiselt sulgeda.
Kui on tegemist sisemise konfliktiga, tuleb selgeks teha prioriteedid.
Kui on tegemist mingi hÀiriva mineviku asjaga, tuleb see Àra lahendada.
Ja aitab ka vahetevahel see, kui oma mÔtte suunad lihtsalt millelegi muule. NÀiteks mÔtled ilusatest meestest Wink
Ja vahel on vaja mÔelda neutraliseerivaid mÔtteid. Kui nÀiteks on mÔttes kaotusevalu, siis mÔtled nendele olukordadele, kus vÔitsid.
Kui tunned, et oled midagi lollisti korda saatnud, siis mÔtle kristlastest, kui lollid nemad on, ja kohe hakkab parem Very Happy
Ja kui keegi on meele pahaks teinud, siis mĂ”tle ĂŒks ilus "sikk" vĂ€lja Twisted Evil
Loodan, et esialgu aitab nendest mÔtetest.
Kui vastust ei saanud, siis rÀÀgi tÀpsemalt, milline mÔte hÀirib.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2004 12:08 am    Teema: Re: Seosed Vasta viitega

Insomnia kirjutas:
Kummaline jah, aga ma just ĂŒkspĂ€ev mĂ”tlesin, kui mul kĂŒlalised kĂ€isid, et ega nĂŒĂŒd ometi keegi laamendama ei hakka ja segi peksma midagi. Juhtus aga see et muidu nii rahulik ja mitteagressivne seltskond muutus ĂŒhe hetkega vĂ€givaldseks ja nii mĂ”nigi asi hakkas lendama ... tehke omad jĂ€reldused, kes teab, millest jutt. Lihtsalt ĂŒks vĂ€ike seose leidmine. Need seosed ongi need, mis elu maagiliseks muudavad.

Niipalju, kui mina tean on see seotud nii sinu, kui ka futharkiga. Huthark toob vÀlja inimeste allasurutud poole. Sina aitasid oma hirmuga asjale kaasa. LÀbi hirmu saab kristlik egregor Sulle sisse sÔita. Aga tema eesmÀrgiks on sind orjastada. Seda teeb luues Sulle kannatusi. Muideks Àrimaailm allub ka Kristlikule egregorile.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean lahkuma, Kui leian uue meetodi teid Ôpetada annan mÀrku.
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2004 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Üks lihtne mĂ”tlemise harjutus. Tavaliselt voolab vesi kraanikausist pĂ€ripĂ€eva alla. VĂ”ib proovida, kas mĂ”tteenergiaga saab vee vastupĂ€eva pöörlema. See katse ei kahjusta kedagi ja mĂ”nedel isikutel on see ka Ă”nnestunud.

Tokrodale.
4. jaanuaril minu kirjutatust. Need polnud sundmÔtted, tavalised igapÀevased tööalased. Mitte head ega halvad.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2004 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puutub vee voolamisse kraanikausis, siis seda uurimist teeb mu vend.
Ta on jĂ”udnud kihvtile tulemusele. Inimesed, kelle kodus voolab vesi pĂ€ripĂ€eva on arenevad. Need, kellel vastupĂ€eva, need on tarbijad, teiste kulul elajad vĂ”i lihtsal reptiloidide sabarakud. Pole vahet kas teadlikult vĂ”i alateadlikult. On ka juhtumid, kus elab mĂ”lemat sorti rahvas. Seal on nĂ€iteks nii: Köögis voolab ĂŒhtepidi, vannitoas teistpidi.
Arjol
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2004 11:19 am    Teema: Re: MĂ”tlemise harjutused. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tehke ĂŒks katse.
Üks pĂ€ev mĂ”elge, et maailm on paha. JĂ€lgige sellel pĂ€eval enda ĂŒmber olevaid inimesi.
Teine pĂ€ev mĂ”elge, et maailm on imeline. Vaadake, kuidas nĂŒĂŒd inimesed kĂ€ituvad.
Kui inimesed kÀituvad erinevatel pÀevadel erinevalt on Sul maagi vÔimed, kui samamoodi, oled tavaline inimene.

SuurepÀrane! Kuid ma kahtlen, kas see tulemus nÀitab maagi vÔimeid! Maailm ongi imeline. See on (vÀike itsitus) tÔde. Hetk, mil sa ei tunne sellest imelisusest ekstaasi, on hetk, mil sa ei sulandu. See on hetk iseendaga. Nukker hetk.
Tagasi üles
ork

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2004 6:34 pm    Teema: Re: MĂ”tlemise harjutused. Vasta viitega

Arjol kirjutas:
Hetk, mil sa ei tunne sellest imelisusest ekstaasi, on hetk, mil sa ei sulandu. See on hetk iseendaga. Nukker hetk.

castaneda raamatutes on sÔjamehed tihti nukrad, see on selline olemise lihtsuse mÔistmisest tulenev nukrus. tal ongi selline nimi "sÔjamehe nukrus".
tegelikult on seal vastupidi- just sulandumisest tuleb nukrus. ja ta on vĂ€ga armastuse moodi, sellise mitte ĂŒhele inimesele suunatud, vaid laiem tunne. see on olendeid ĂŒhendav tunne- armastus ja vĂ€ljendub nukrusena.
ja vĂ”ibolla sellisest armastusest ongi puudus ning kes seda annab, ongi maag. miski muutub tema ĂŒmber...
Tagasi üles
Arjol
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 1:03 pm    Teema: Re: MĂ”tlemise harjutused. Vasta viitega

ork kirjutas:

Castaneda raamatutes on sÔjamehed tihti nukrad, see on selline olemise lihtsuse mÔistmisest tulenev nukrus. Tal ongi selline nimi "sÔjamehe nukrus". Tegelikult on seal vastupidi- just sulandumisest tuleb nukrus.

TĂ”esti? Huvitav... Minul tuleb olemise lihtsuse mĂ”istmisest ja sulandumisest rÔÔm ( eriti "puhtal" momendil koguni ekstaas). Ja vaid siis tunnen ma, et mul on midagi anda, sest vaid siis annan ma puhast ja ĂŒrgallikast pĂ€rit...noh..midagi. Nukrus tuleb siis, kui tunnen ennast ĂŒksi ja omaette, kui ma olen hetkeks kaotanud sideme ja nĂ€en vaid ennast, sest siis tunnen ma paratoksaalsel kombel oma arust seda, milline on enamike inimeste elu. Mind haarab isetu kaastunne ning nukrus. Ja vĂ”imetus midagi anda.
KĂŒllap ma siis lihtsalt ei ole sĂ”jamees.
.....
Ja nĂŒĂŒd loeme...
ork kirjutas:
ja ta on vĂ€ga armastuse moodi, sellise mitte ĂŒhele inimesele suunatud, vaid laiem tunne. see on olendeid ĂŒhendav tunne- armastus ja vĂ€ljendub nukrusena.
ja vĂ”ibolla sellisest armastusest ongi puudus ning kes seda annab, ongi maag. miski muutub tema ĂŒmber...

On ju kummaline. Miski selles tekstis sarnaneb minu esimese osa kommentaarile, justkui rÀÀgikisime ĂŒhest asjast, aga erinevate vaatenurkade alt?
Tagasi üles
ork

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

orjolile

ongi saabunud aeg sulanduda...
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Üks kasulik harjutus....

MÔtete blokeerimine --- Proovige mitte millelegi mÔtelda
Kui mÔte hakkab tekkima, siis katkesta see... lÔpuks on pea mÔtetest puhas ja see harjutus ei nÔua enam pingutust

Viimati muutis seda Arxos (Reede Märts 05, 2004 11:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group