Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Bee¾ ülekandeliin ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
.Raul. kirjutas:
boss kirjutas:
Mida te taidlete siin üldse?
Oraanzi maagiat ei ole lugenud?
Aga sina Rolling Eyes


Raul, palju su postituste arv viimase kuuga kasvanud on?
See kui sa mingit naist taga ajad ei tähenda, et sa ise peaksid naiseks muutuma Twisted Evil
Ma ei pea nüüd küll foorumi kaudu mingit naist taga ajama.

Ma tunnen lihtsalt siirast huvi
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Gerde. no mis ma Sulle ütlen? Mitte kui midagi.
Ma pole küsinudki.
Antud tekstid siin teemas olen suunanud vaid enesele ja seepärast polegi teistel mõtet kobiseda ega targutada, veel vähem vastata. Ma tean, miks ja milleks ja kuidas teen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 8:52 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
boss kirjutas:
.Raul. kirjutas:
boss kirjutas:
Mida te taidlete siin üldse?
Oraanzi maagiat ei ole lugenud?
Aga sina Rolling Eyes


Raul, palju su postituste arv viimase kuuga kasvanud on?
See kui sa mingit naist taga ajad ei tähenda, et sa ise peaksid naiseks muutuma Twisted Evil
Ma ei pea nüüd küll foorumi kaudu mingit naist taga ajama.

Ma tunnen lihtsalt siirast huvi


Tunned huvi mis tunne on käituda kui naine? Igal ühel omad kiiksud.

Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 9:05 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Tunned huvi mis tunne on käituda kui naine? Igal ühel omad kiiksud.

Laughing
Äge.
Suudan sinule mõjuda endiselt ärritavalt Laughing

Ma tundsin lihtsalt huvi kas sina oled lugenud oraanzi maagiat .
Sest minule jäi mulje, et sa otsisid alternatiivset seletust Tokroda omale.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Thänx.
Sa näitasid mulle praegu super asja ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Viisaka poisina vastan

Võta heaks
Tagasi üles
Kaval Ants
Arengumaag


Liitunud: 8 Veeb 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 3:25 am    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Parasiitegregor. Millal ta tekkis me ei oska öelda. Kahtlustame, et tema sünnikodu asub lõuna või kesk Ameerikas Ta paistab maavälise päritoluga. Kuidas ta siia sattus ja millal ei oska ka öelda. Aga see oli päris ammu. Me teame seda, et ta imeb inimestelt energiat. Võtab elutahte, arenguhimu, armastuse, teadlikuse jne. Planeet maa ei armasta teda, isoleerib endast. Ta on praeguseks kõikjal üle maakera. Tajume teda musta, ligase ollusena. Selle egregori elanikud on inimesed, kes ei hooli teistest. Varastavad, püüavad teisi enda heaks tööle panna. Õhutavad konflikte ja sõdasid. Tunnevad rõõmu teiste inimeste piinade üle. Selle egregori elanikud haigestuvad kergesti, neil on haiglased huvid. Mõtlevad ainult oma kasu, heaolu nimel. Puudub ligimese armastus. Kahjuks see egregor on puudutanud igat inimest ja püüdnud värvata enda süsteemi. Hetkel on see parasiitegregori tuumik kolinud Indiasse Nüüd püüab ta sealset egregori parasiteerida. Enne seda oli ta venemaal Euroopa osas. Siis kiusas ta meie (punast) egregori. Jah ta suutis lüüa mõningad meie valitsejad paigast ära ja panna omaajal KGB heaks tööle. Aga õnneks enamus valitsejaid, kes on meie targad, suutsid vastu panna ahvatlustele ja hirmudele. Mõned õnnestus ka Siberi vangilaagritesse saata, kes ei olnud piisavalt valvsad. Ja meie punane egregor ei hävinenud. Suutis vastu pidada.


Hakkasin mõtlema selle üle, et kui planeet peab andma oma toe selleks, et egregori saaks moodustada, siis kuidas sai parasiitegregor tekkida. Jõudsin järeldusele, et ma ei näegi tegelikult parasiitegregori kui egregori, pigem on tegu mingisuguse hallituse või mädanenud ollusega. Võib-olla juhtus hoopis nii, et mingi hetk läks valge ja/või roheline egregor või mõni muu varasem egregor oma arenguteel natukene rappa ning mingi osa võiski minna nö. mädanema. (Võimalik, et kristlaste oskamatus oma juhtide vahetust tunnistada.) On ju aga nii, et kui tükike leivast omab juba esimesi hallituse märke, siis ei lähe kaua, kuni kogu päts on hallitanud. Samamoodi võis juhtuda ka egregoridega, et hallitus levis kiiresti ning tekitaski sellise veidra "egregori". Ühesõnaga parasiitegregor polegi äkki midagi muud, kui valge ja rohelise egregori mädanenud osad ja selle liikmed on mädanenud inimesed ning ilma mädanemispinnata ei tohiks see ka eksisteerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Õieti näed, sitaegregor on tõesti selline.
Muideks valge egregor oli olgul OK. Siis ilmus üks tegelena, keda me tunneme jeesuse nime all. see degi diili rohelisega ja muutis valge ka pasaseks.

NB. valge lõin algselt mina ja me meeskond. Ja praegu on küsimus, kas kristlased suudavad sellest pasast loobuda või mitte. Selle tõestuseks tuleb sõda valgete ja roheliste vahel.

Sellest oleneb, kas nad lähvad seebiks vai mitte. Kui lähvad seebiks, siis peale kvanthüpet loome uue valge egregori ja palju muidki egregore.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group