Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Bee¾ ülekandeliin ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 12:56 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
a)Mängude loomine. Visuaalmaailm loob mingeid protsesse, mis tekitavad inimestes läbielamisi. Läbi elumängude saab inimene kogemusi.
Nende kogumustele tuginedes saab inimene edasi areneda.
Tihti mõni inimene ütleb, et ta elu on nagu seebiooper. See tähendab, et ta on sattunud kellegi visiooni, mida ta elab läbi.
Kui visioonmaailma mängud on tasemel, siis võime öelda inimese kohta, et ta on elutark, neid läbinuna.
Kui mängud ei arenda, siis jääb mulje, et inimene ei õpi elult. See tähendab, et astub korduvalt ühe reha peale. Uusi teadmisi omandame ikka mängides.

minumeelest siin võiks olla ikkagi punkt a) protsesside loomine.
minumeelest on vahe sees, häälestuses jms., et kas inimene loob protsessi või inimene loob mängu.

Üks võimalik protsessidest on mäng.

Kuid kõik meie ümber ei ole siiski mitte mäng, sellesmõttes kutsuks mägedast alla nagu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 3:28 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
b) võimete testimine. Elu paneb inimest proovile. Seda on vaja, et visuaalmaailm, süsteem teaks milleks on inimene võimeline. Siis saab talle anda vastavaid ülesandeid ja kohustusi. Kui ei testita inimest, siis võime temas pärast pettuda, kui ta ei saa oma tööga hakkama.

kuidas sellest nüüd aru saada,
et mitte inimene ei pane ennast proovile, vaid kellegi visuaalmaailm paneb inimest proovile?? et kas niimoodi ongi või.

minumeelest see on erijuht mida Sa välja tood,
kuid põhipoint selles punktis on ikkagi see,
et inimene ise testib ennast läbi visuaalmaailma(de). Soovitavalt läbi enda visuaalmaailma.
samas miks Sa seda üldse ei maini??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 3:45 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui visuaalmaailmas on kõik 16 tingimust, osa täidetud, siis võib ta muutuda egregoriks. See tähendab, et planeet annab oma jõu, energia taha.
...
Parasiitegregor on võõras. Ta kleepub mingi egregori külge ja kukub teda imema. Ta lõhub selle ära, kui egregori valitsejad ei ole tasemel.

Sinu teksist loeb välja, et kuna Parasiitegregor on ka egregor, siis annab sellele võõrale(?) egregorile oma jõu ja energia taha ka planeet.
Millist planeeti(planeete) Sa silmas pead?


Viimati muutis seda Naima (Teis Apr 03, 2007 4:28 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 4:11 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Inimene, kultuur hakkaski arenema tänu sellele, et tekkis esimene egregor.

minumeelest see nii küll pole?!

pigem tekkisid egregorid tänu sellele, et inimene arenes.
ja mõned egregorid tekkisid sellest, et inimene taandarenes.
ja see protsess on siiamaani

Tokroda, nagu ka Sinu tekstist võib välja lugeda, iga kooslus pole veel Egregor;
seega ka mitte iga riik või kaubanduslik müügivõrk või perekond vms. pole veel Egregor.

Mis juhtuks siis kui täna tõesti poleks mitteüht Egregori järsku?
Kuidagi ei anna kiviaega tagasi kukkuda ju??
Mis muutus siis reaalselt toimuks, mis muutuks
ehk saaksid paari reaga kirjeldada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Minu arvamus on, et PARASIITEGREGOR asub kuskil Edela- Türgist lõuna poole , mööda mere äärt. Kunagi oli seal lopsakas loodus aga nüüd on kuumaastik. Inimesed sõdivad seal ja ei suuda leppida.
Lõuna-Ameerikas ma ei näe mitte mingit PARATIITEGREGORI.
Seal on loodus säilinud puutumatul kujul , väheseid kohti mis ei ole maailmas ära sitatud.
Tänu Castanedale teadmised on veel säilinud.
Edela-Türgist PARASIITEGREOGR liikus EGIPTUSE suunas ja siis uuesti tagasi uuele sittumise ringile.
Tulevikus on kõrb seal, kui kliima soojeneb.
Kunagi oli ta tõesti seal. Castanedalased kahjuks kaotasid, nüüd arvavad, et võivad siia tulla valitsema. Ei see punane on Eestlaste loodudja indiaanlastel pole siia asja. Nemad mängisid oma punase maha. Ei hoidnud oma looja antud teadmisi. Nad olid kunagi valitsejad. nad olid sitad valitsejad. Rohkem pole neil õigust. Tänapäeval oska nad muud, kui jooksta ilase suuga valge naise järgi. Ja kui mõni loll läheb liimile, siis annavad nuga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 4:56 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
Mis juhtuks siis kui täna tõesti poleks mitteüht Egregori järsku?
Kuidagi ei anna kiviaega tagasi kukkuda ju??
Mis muutus siis reaalselt toimuks, mis muutuks
ehk saaksid paari reaga kirjeldada.
Siis oleks kaos. Naised läheksid lolliks. Kust nad programme ikka saavad. Meestelt nad ju keelduvad seda võtmast. Ainult mõni üksik säilitaks inimlikuse. Sa vaeseke ei tea, kui sõltuv sa tegelikult egregoridest oled. Aga mis ma ikka räägin, inimene tahab olla oma illusioonis.
Ma võin tuua näite omast elust. Kui ei tee mittemidagi, siis on rahu. Nii, kui teooriat hakkan kirjutama aktiviseeruvad kõik ja hakkavad segama. Ma pean telefoni lausa välja lükkama. Kui teooria kirjutatud, siis nad unustavad oma probleemid. Seega nad ei ole sõltuvad mitte egregoridest vaid ka sitaegregor jubib neid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 5:58 pm    Teema: Re: Bee¾ ülekandeliin ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma võin tuua näite omast elust. Kui ei tee mittemidagi, siis on rahu. Nii, kui teooriat hakkan kirjutama aktiviseeruvad kõik ja hakkavad segama.
Ma pean telefoni lausa välja lükkama. Kui teooria kirjutatud, siis nad unustavad oma probleemid.
Seega nad ei ole sõltuvad mitte egregoridest vaid ka sitaegregor jubib neid.

Kuid miks Sinu meelest on välistatud see variant,
et nad helistavad Sulle sellepärast, et nad on Sinu sisemaailmas(või visuaalmaailmas) või Sina oled nende sisemaailmas(või visuaalmaailmas)
ning kui Sa hakkad teooriat kirjutama, siis infi Sa võtad ju oma sisemaailmast(või visuaalmaailmast), mis on seotud sel juhul nende inimestega,
seega muutused toimuvad ka nende inimeste sisemaailmas(või visuaalmaailmas),
muutusi võib olla erinevaid,
üks võimalikest variantidest on see, et kui muidu "toidad" mõnd helistajat,
siis sel hetkel jääb toide pea olematuks, kuna suunad selle energia teooria kirjutamisele,
loomulikult sel hetkel helistaja nõrgad kohad võimenduvad, kaitse või toide vm. on nõrgenenud või olematu,
loomulikult ta helistab Sulle.
Teine variant, kui kasutad kedagi oma sisemaailmas(või visuaalmaailmas) ning inimene pole ise seda 100% teadvustanud miks, kuidas, kuhu energia läheb,
sel juhul samuti võib inimene siiski võtta Sinuga ühendust ja ajada mingit kägu talle endalegi ootamatult.

Miks Sa oled 100% kindel, et tegemist pole kokkuvõttes Sinu sisemaailma ja visioonmaailmaga,
miks oled kindel et tegemist on mingi teise egregoriga?
mille läbi Sa eristad neid olukordi (et põhjus on Sinus(sisemaailm, visuaalmaailm) või põhjus on väljaspool Sind) ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kunagi oli ta tõesti seal. Castanedalased kahjuks kaotasid, nüüd arvavad, et võivad siia tulla valitsema. Ei see punane on Eestlaste loodudja indiaanlastel pole siia asja. Nemad mängisid oma punase maha. Ei hoidnud oma looja antud teadmisi. Nad olid kunagi valitsejad. nad olid sitad valitsejad. Rohkem pole neil õigust. Tänapäeval oska nad muud, kui jooksta ilase suuga valge naise järgi. Ja kui mõni loll läheb liimile, siis annavad nuga.



Tunnista üles, et sa oled kommu! ! !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Castanedalased kahjuks kaotasid, nüüd arvavad, et võivad siia tulla valitsema. Ei see punane on Eestlaste loodudja indiaanlastel pole siia asja. Nemad mängisid oma punase maha. Ei hoidnud oma looja antud teadmisi. Nad olid kunagi valitsejad. nad olid sitad valitsejad. Rohkem pole neil õigust. Tänapäeval oska nad muud, kui jooksta ilase suuga valge naise järgi. Ja kui mõni loll läheb liimile, siis annavad nuga.
Mis aastal Castaneda hakkas sellega tegelema?
Ja mis on üldse temal ühist indiaanlastega? Peale selle, et temas voolas arvatavasti veidi indiaanlaste verd ja aluseks oma raamatutele oli ühe ainsa hõimu shamaani moonutatud/ Castaneda nägemus asjast.
Tsiteerin::
Nad olid kunagi valitsejad.
No kui vaadata suurte indiaani rahvaste põhilisi tsivilatsioonide müüte, Mehhikos asteegid, tolteegid, maiad ja Peruu aladelt inkad siis kõik nad jutustavad võimsast kuningast, valitsejast/ jumalast kes oli valge. Seega ei ole indiaanlased kunagi ise valitsenud.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui välismaailma jääb järgi ainult üks valitseja, siis kukub ta kokku, hävineb



Pole mõtet muretseda! Tokroda ruulima ei hakka! Indiaanlased säilitavad oma mõjuvõimu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Kui välismaailma jääb järgi ainult üks valitseja, siis kukub ta kokku, hävineb



Pole mõtet muretseda! Tokroda ruulima ei hakka! Indiaanlased säilitavad oma mõjuvõimu.


kas sa oled abielus mõne indiaanlasega?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
No kui vaadata suurte indiaani rahvaste põhilisi tsivilatsioonide müüte, Mehhikos asteegid, tolteegid, maiad ja Peruu aladelt inkad siis kõik nad jutustavad võimsast kuningast, valitsejast/ jumalast kes oli valge. Seega ei ole indiaanlased kunagi ise valitsenud.
Õige tähelepanek. nende egregor parasiteeris ja seepärast nad hukkusidki. Esitate siin küsimusi, mida ma ei saa raamatusse panna. Esialgu mitte.
ma pean ju politiiliselt korektne olema Laughing
Kui tõde tahad teada, siis see rass ei suudagi egregori valitseda iseseisvalt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tunnista üles, et sa oled kommu! ! !
Oskad mulle põhjendada, mis kasu mul neist oleks Laughing
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui me kurjategijat armastame, siis me toetame ju teda, toidame.


Kust ma tean millal on inimene kurjast ja millal mitte. Kust läheb piir?
Ja kellel on õigus otsustada ja mis kriteeriumite alusel kes on kurjategija; kes on väärt armastust ja kes mitte?
Sest kui ma tembeldan kurjategijaks inimese kes seda pole siis ma hoopis töötan ju süsteemi vastu.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kurjategija on see, kes kurja teeb. Kui sulle tuleb 'mulletehtikurja' tunne peale, siis nii teadki. Igal pool on kuskil piir - vastuoluline vend on kurja teinud. Kurjategijat näed siis, kui sisened süsteemi, see näitab sulle kus kurjategijad on. Kui sisened kuhugi muussse süsteemi, et mätast vahetada, siis ei pruugi see tegija üldse mitte kurja teha. Kui tahad kohut mõista, pead maailma valima, kuhu pesa teha.
Twisted Evil
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
Kust ma tean millal on inimene kurjast ja millal mitte. Kust läheb piir?
Ja kellel on õigus otsustada ja mis kriteeriumite alusel kes on kurjategija; kes on väärt armastust ja kes mitte?
Sest kui ma tembeldan kurjategijaks inimese kes seda pole siis ma hoopis töötan ju süsteemi vastu.
Sina paned piiri paika
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 12:07 am    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
Kust ma tean millal on inimene kurjast ja millal mitte. Kust läheb piir?
Ja kellel on õigus otsustada ja mis kriteeriumite alusel kes on kurjategija; kes on väärt armastust ja kes mitte?
Küll elu õpetab sind tundma head ja kurja Laughing
Oma maailmas otsustan mina. Seda tähtsat tööd ma küll teiste kanda ei anna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 12:32 am    Teema: Vasta viitega

a vat mis siis kui ma otsustan piiri siuksesse kohta panna, kus kõik kes ei toida parasiitegregori on kurjategijad.
Twisted Evil
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Kui tahad kohut mõista, pead maailma valima, kuhu pesa teha.


A kuule, need inimesed kes jäävadki kinni valikusse, milline maailm see õige on, mis siis sellistega saab?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 12:39 am    Teema: Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
a vat mis siis kui ma otsustan piiri siuksesse kohta panna, kus kõik kes ei toida parasiitegregori on kurjategijad.
Twisted Evil
See on juba sinu enda valik.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group