Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vene rahvusegregor
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 2:53 am    Teema: Vene rahvusegregor Vasta viitega

Kuna keegi ei tahtnud mõista vene maagide sigatsemist (Ka Hansapanga probleem), siis ei jäänud mul muud üle, kui ise rünnata vene rahvusegregori. Oleks piisanud, kui mõned tegelased oleks lõpetanud suhtlemise vene kodeerijatega. Aga saamahimu kohutav. Seda tegin selleks, et kaitsta meie inimeste zombistamist.

Kui läksin Venelaste rahvusegregori tuumikusse, siis vajus mul mokk tõllakile. Kas teate, kes juhib vene rahvust? Mongolite hinged.

Siis lõi pilt selgeks, kuidas mongolid vallutasid. Neil olid täitsa tasemel nõiad. Lõid teiste rahvaste rahvusjumalad maha, panid omad mehed asemele. Edasine oli lihtsalt füüsiline vormistus. Siit ka põhjus, miks nad Tsudidest jägu ei saanud. Nende rahvusjumalad olid tasemel.

Lõin ühe mongoli maha. Vaatame, kuidas asjad edasi arenevad. Kui meid rahule ei jäeta, löön järgmise. Aitab pullist.

Siit järeldus, et vene nõidade tase ei ületa 7. Muidu oleksid nad ikka omad poisid sinna asemele pannud. Surnute hingi on kerge elaval välja lüüa (vaimutasandi maha löömine)

Nojahh, siis saan venemaast täitsa aru. Kuidas juhid, nõnna alamad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Kes oli see kes ründas vabamüülaste püramiidi? Pangandus on vabamüürlaste süsteem. Ja näed nüüd kuidas see lollus tagasi tuleb, rünnatakse pangandussüsteemi tervikuna. Ma olen ise ka tunnud impulsse mis panevad pangandust ründama ja ma arvan , et need tulevad Tokroda suunast. Sest ta ründas W-meeste püramiidi oma meestega.

Viimati muutis seda flywinter (Nelj Mai 20, 2004 11:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Ei tea mis tuumikust sa mongoli hingeid välja leidsid... Tegelikult egregori põhimõte on informatsiooni substats, kus tähtsamad ideed on emamusega vastu võetud. Mongolite värk on ammu äraunustatud. See ei mõju. Nii et läksid valet teed mööda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kes oli see kes ründas vabamüülaste püramiidi? Pangandus on vabamüürlaste süsteem. Ja näed nüüd kuidas see lollus tagasi tuleb, rünnatakse pangandussüsteemi tervikuna. Ma olen ise ka tunnud impulsse mis panevad pangandust ründama ja ma arvan , et need tulevad Tokroda suunast. Sest ta ründas W-meeste püramiidi oma meestega.


et sulle siis ei meeldi see, et w meeste püramiidi rünnati ?!
Et lollus on W meeste struktuure rünnata ?

Oled ikka mördiööbikute ori
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Ei tea mis tuumikust sa mongoli hingeid välja leidsid... Tegelikult egregori põhimõte on informatsiooni substats, kus tähtsamad ideed on emamusega vastu võetud. Mongolite värk on ammu äraunustatud. See ei mõju. Nii et läksid valet teed mööda.
Egregori muutmise võime on 21 inimesel. Lugeda saavad kõik.
Mongulid olid viimased, kes tekitasid selles egregoris muutuse. Kedagi muud pole asemele tulnud.
Muideks selleasemel, et mitte uskuda, võiksid sarvist kinni haarata ja ise asemele minna. Karjäär oleks fantastiline. Ma loodan, et ikka nati jagad neid vaimseid asju. Peaks, kui õpetad teisi.

Muideks meid ei huvita vene rahvusegregori parandamine. Me ei ole heategevusorganisatsioon. Me tegeleme oma lastega, keda oleme kohustatud arendama (eestlased). Ja orje ka ei vaja. Nii, et saagu venelased ise hakkama. Kui juhuslikult mõni venelane on nutikas, siis võiks omandada mõne teadmise, mis aitab asja lahendada. Me ei ole kadedad, aga teiste eest ei hakka ka ära tegema.

Probleemi eitamine ei lahenda seda. Vaata reaalselt, ära olle illusiooni küüsis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 9:43 am    Teema: Vasta viitega

"Nii, et saagu venelased ise hakkama."

Aga see:
"Lõin ühe mongoli maha. Vaatame, kuidas asjad edasi arenevad. Kui meid rahule ei jäeta, löön järgmise. Aitab pullist. "

Mis sai siis sinu neitraalsusega ja enda peale sihtimisega?

Peale mongoleid venemaal on kõvasti vabamüürlased tööd teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Nemad tulid meid ahistama, mul polnud valikut. Kui nad ei oleks eesti rahvusegregori tüüdanud, siis poleks mina ka mongoli maha võtnud. Kahjuks tegin sellega venelastele head. Plaanis polnud, aga ma annan endale andeks.

Muideks, mis puutub vabamüürlasi, siis ei ole veel teada, kumb kumba terroriseerib. Üks on kindel, et draakon piinab küll venemaad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav, miks on levinud arusaam, et vabamüürlased on halvad ja pahatahtlikud
lihtsalt üks klubi, mis koos käib
siis võik samamoodi sarjata ju lions klubi jne jne

need rituaalid jäeti sadu aastaid tagasi

müüt on vaid alles jäänud ja legendid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 1:19 am    Teema: Vasta viitega

Kaks võimalust. Kas sa pole nende tegevusega kursis, või tahad .......
Ma parem ei ütle.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 1:29 am    Teema: Vasta viitega

lõpeta lause, palun, ma ei mõistnud sind

olen ikka mingil määral kursis, tõsi, süveneda pole olnud aega

aga seda ütlust, et kõiges on maailmas süüdi juudid ja vabamüürlased, ma ei usu

tean mitut vabamüürlast

nad ei tee saladust sellest, millega tegelevad

VM ümber on jäänud salapära, nad ka ise üritavad seda küll hoida, aga rohkem traditsioonist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 2:16 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et parem on, kui ennem harjutame loogilist mõtlemist. Lause lõpu ütlen kunagi hiljem, kui eelnev pagas olemas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 8:39 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütlen siis sinu eest selle mida sa öelda kardad. . . Ma tean milles probleem. Tokroda sattus oma rännakutega W meeste otsa ja need tahtsid ta taandarendada gorillaks. Sellest viha W meeste vastu. Aga mõtle siis oleksid saanud võib olla palju paremini võidelda oma vaenlastega keda sa igalpool näed. Ainult armastusest ei piisa, tarkust on ka vaja, et nendega hästi läbi saada. Ja kui nende peale vihane oled siis nad võivad rotiks ka muuta või mõneks muuks puuriloomaks.
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Ei tea mis tuumikust sa mongoli hingeid välja leidsid... Tegelikult egregori põhimõte on informatsiooni substats, kus tähtsamad ideed on emamusega vastu võetud. Mongolite värk on ammu äraunustatud. See ei mõju. Nii et läksid valet teed mööda.
Ideid genereerivad vähesed, infot võtakse paljude poolt. Egregor on väli. Keegi peab ju selle välja looma, kes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 8:20 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma ütlen siis sinu eest selle mida sa öelda kardad. . . .


ma siis vastan Tokroda eest, sest ma kardan, et ta kardab ka vastata...

mulle meedis see Sinu mõte muundamisest..algul gorillaks...hiljem rotiks.
huvitav on lihtsalt nii istuda...lugeda...ja jälgida....

meie igaühe tekstides sisaldub teade meie enese kohta. teade meie väärtushinnangutest ja meie hirmudest (sinu sõnaga kartmistest).
Sinu kõige suurem hirm on, et ei ole piisavalt W-mees, et ei suuda "tasemel" püsida ja W-mehed tõukavad Sind ära...siis võid moonduda, kas just rotiks ja gorillaks, aga süldiks ilma pudelita küll...

ma kardan, et need on Sinu hirmud (kartused), mida Sa kirjeldad. oled nad alateadvusesse surunud, nüüd nad tungivad esile ja leiavad tee Sinu tekstidesse.
ja mingi kummaline sõna: armastus? kus Sa seda oled kuulnud?
kas W-mehed kasutasid seda, kui SA nende juttu laua alt salaja pealt kuulasid?
kuidas Sa kavatsed seda sõna edaspidi kasutada? kas topid igasse ettejuhtuvasse kohta? või tead tema tändust?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
lõpeta lause, palun, ma ei mõistnud sind

olen ikka mingil määral kursis, tõsi, süveneda pole olnud aega

aga seda ütlust, et kõiges on maailmas süüdi juudid ja vabamüürlased, ma ei usu

tean mitut vabamüürlast

nad ei tee saladust sellest, millega tegelevad

VM ümber on jäänud salapära, nad ka ise üritavad seda küll hoida, aga rohkem traditsioonist


Need mitu vabamüürlast on lihtsalt alama astme loozide liikmed, kes ei tea essugi kõrgemate loozide (salastatud) tegevusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Eks nende w meestega vist nii ole jah, et enamus on sellised pisikesed w mehed, keda pannakse tundma tõeliste w meestena ja vähesed siis tõelised w mehed, kes tegelikest saladustest/värkidest ka natukenegi teavad...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

See on liiga lihtne kui kõik mis räägime käiks meie enda kohta. Mulle endast ei meeldi rääkida. Ma rääkisin Tokrodast. Mul on nüüd veel üks niidiots käes T kohta, võin ka muud teada saada. Kuna mul puudub ego, siis on mul ükskõik kas ma kardan või ei karda. Mis siis sellest.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kuna mul puudub ego, siis on mul ükskõik kas ma kardan või ei karda. Mis siis sellest.


pakun, et järgmisena saame teada, et flywineril puuduvad varbad: nimelt on ta salamisi kuulnud, et ego kaotamisele järgneb keha kaotamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
See on liiga lihtne kui kõik mis räägime käiks meie enda kohta. Mulle endast ei meeldi rääkida. Ma rääkisin Tokrodast. Mul on nüüd veel üks niidiots käes, võin ka muud teada saada. Kuna mul puudub ego, siis on mul ükskõik kas ma kardan või ei karda. Mis siis sellest.


Aiamaa servas arutasid minust natuke vanemad külamutid, et:" Võehh, mõtle ometi, ta tegi seal korteris säänse eururemondi, pani nisikese rahaportsu hakkama ja andis siis siuksele üürile...". Mina panin kartulit, muld oli sõrmede vahel nii soe ja oma... Mis on mul asja selle võõra euroremondiga ja üüriga, ei see mind aita elada ega tee ka mu elamist keerukamaks, tähtis on et kartul mulda saaks ja sügisel salve...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kuna mul puudub ego, siis on mul ükskõik kas ma kardan või ei karda. Mis siis sellest.
Sa ei ole kaotanud mitte oma ego, vaid oma mina. Tubli poiss, nii taevasse pääsebki orjama .......
Kogemus puudub, nii, et ma ei tea, keda. Eks võid ise vastata, kes see õnnelik on.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group