Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu nÀgemus ufodest.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2003 3:45 pm    Teema: Minu nĂ€gemus ufodest. Vasta viitega

Ma olen kuulnud vÀga palju ilusaid jutte ufodest.
Aga siin ma tahaks rÀÀkida enda kogemustest. Minul, kui nÔial, on olnud mÔningad kliendid, kes on öelnud, et ufod neid röövivad. LÀhemalt uurides olen jÔudnud jÀrelduseni, et see on nende hinges olev vÔÔrenergia.
NĂ€iteks, tehes ĂŒhele kliendile hinge energeetilist puhastust, nĂ€gi see klient, et ufod pĂ”genesid minu eest.
Seega, tekib kĂŒsimus, et mis asjad nad siis on? On nad teiste inimeste mĂ”ttevormelid, larvid, inimeste sisemine hirm?
NĂŒĂŒd on kĂŒsimus, kellele on kasulik, et teadmised teispoolsusest oleks valed?
Sest meie elu toimub nÀhtavas ja nÀhtamatus maailmas ja kui inimene vaatab ainult nÀhtavat maailma, on ta poolik. Ja lisades talle juurde nÀhtamatu poole, saame panna teda tegema, mida iganes soovime.
KĂŒsimus: kes meiega manipuleerib lĂ€bi paratasandi?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tiibuka
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

aga mis on siis need nÀhtud lendavad taldrikud jms ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Praktika nĂ€itab, et kĂ”ik ei nĂ€e neid „masinaid“. On olnud juhtumeid, kus mitu inimest vaatab taevasse, aga ainul paar inimest nĂ€eb neid. Siit saame jĂ€reldada, et nad ei ole fĂŒĂŒsilise tasandi objektid. Vastust tuleb otsida teistest reaalsustest ehk teistest sagedustest.
Tooks nĂ€ite ĂŒhest oma kogemusest:
Üks nĂ”id ĂŒtles, et tema maja kohal on ufo, mis juhendab teda. Uurisin asja lĂ€hemalt. See oli ĂŒks infovĂ€li, millele oli antud ufo vorm. LĂ€hemalt uurimisel selgus, et selle infovĂ€lja olid loonud Peterburi nĂ”iad. Siit jĂ€reldus, et seda nĂ”ida ei juhtinud mitte ufod, vaid mingite nĂ”idade egregor. Meie hĂŒĂŒame seda egregori Peterburi maffiaks. Nemad on selle triki Ă€ra Ă”ppinud. Muideks, meie oskame ka seda sama trikki. Selleks me loome 12 inimesega infovĂ€lja mingisse sagedusse. Ja siis me oleme katsetanud, kuidas see toimib. Ja toimib vĂ€ga hĂ€sti. Me kontrollisime meist sĂ”ltumatutelt nĂ”idadelt. Me lĂ€ksime nende juurde kui kliendid ja kĂŒsisime, mis maailmas toimub. Ja siis nad rÀÀkisid tĂ€pselt seda, mis meie olime sinna vĂ€ljadesse kirjutanud.
Siit jÀreldus. Ufod on mingite seppade haige fantaasia vili.
Ehk vÔib teistmoodi ka öelda: mingite jumalate naljad (ju neil siis oli igav).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 1:58 am    Teema: Vasta viitega

Vanaajal ei nÀhtud lendavaid taldrikuid, vaid ainult lendavaid laevu Very Happy
Seda rÀÀkis minu filosoofia Ôpetaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
sepp
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 2:44 am    Teema: Vasta viitega

1 autor kirjutas oma populaar-teaduslikus teoses jĂ€rgnevat (sama usuvad ka teatud neo-natsid ja organisatsiooni Black Sun entusiastid). IgaĂŒks vĂ”ib sellest lugeda vĂ€lja kĂ”ikse tĂ”e, vĂ”ib ka satiiriks pidada. Nimelt oli sakslastel II maailmasĂ”ja ajal oma kosmoseprogramm. Mis vastab veel faktiliselt ses mĂ”ttes tĂ”ele, et ĂŒks paljudest töölaagritest (jah, töölaager, mitte juutide seebiks keetmise katel, nagu sionistede ruupor laseb 24x7 ja seda viimased 60 aastat ja katsugu vaid kellegi suu teist vĂ€ita... see mees kadugu!) oli keskendunud saksa raketiprogrammile. KĂŒll aga alljĂ€rgnev on ja jÀÀb igaĂŒhe fantaasia piiresse. Nimelt olevat sakslased ufodega saavutanud kontakti enne sĂ”ja algusaastaid. Ja seda planeediga, mis tiirleb meist 68 valgusaasta kaugusel ĂŒmber Aldebarani tĂ€he. Olles aastaid paar juba sĂ”dinud, hakkas sakslasi vaikselt ka rammestus ning vĂ€simus piinama. Et hoida Ă€ra kapituleerumine ja allaandmine lÀÀne-liitlastele, loodeti abi maavĂ€listelt jĂ”ududelt. Sestap saadetigi laev nimega Vril-Odin 7 Aldeparani tĂ€hesĂŒsteemi poole teele, lootes naasta suurte lisajĂ”ududega vĂ€lisgalaktikast. Laev pidavat olema jĂ”udnud kohale... 1967. aastal (!)... ja tĂ€nasel pĂ€eval peaks iga hetk saabuma kaug-galaktilised sĂ”brad sakslastele appi !!!
Lisaks sellele oli töös ka programm "KUU". Sinna ei jĂ”udnud vĂ€idetavalt esimesena teps mitte maailmavabastajad ameeriklased, vaid hoopis sakslased. Transportlaevana sedapuhku Haunebu II. koostöös venelaste ja ameeriklastega rajati baas, mis pidavat töötama tĂ€nase pĂ€evani. KĂŒll aga, miks me sellest projektist midagi ei tea, sest et ta asub kuu sellel poolel, sellel kĂŒljel, mis maale end kunagi ei nĂ€ita. Ja sealt saavat tĂ€napĂ€eval alguse mitmedki kosmoseprojektid, mida maa-kuu teljelt siis edukalt marsile saadetakse.
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
arre
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 25 Dets 2003
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 11:37 am    Teema: Vasta viitega

midagi taolist olen ka lugenud aga tegu oli sakslastel mingi baasiga kus ehitati ja katsetati ketta kujulisi masinaid .midagi oli ka liikuma saadud.need olid mÔeldud kasutamiseks kosmoses.aga kummaliste asjadega saadakse hakkama tÀnapÀev,,keegi eestlane ameerikas oli rajand mingi suguse kristall pargi .peale surma kui teadlased seda uurima asusid ei saanud nad kuidagi otsale ,kuidas see tehtud oli .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sepp
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

nii palju veel saksa jutule lisaks, et see vril-odin 7, mis teele lĂ€hetati, oli siis moodsaim saavutus. Enne seda olid veel katseseeriad 4,5,6 - kĂ”ik puhta inimkĂ€e lĂ€bi ehitet. Ja ka haunebud. Aga eks igaĂŒks kaegu jÀÀdvustusi ise:

http://www.mental-ray.de/Mental-Ray/Wunderwaffen/images/haunebu2_mit_geschuetz.jpg

http://www.mental-ray.de/Mental-Ray/Wunderwaffen/images/VRIL-Odin-imFlug.JPG

Veel vÔite silma heita poola keelsele lehele, kust suurt tuhkagi aru ei saa, siiski on seal veelgi markantseid jÀÀdvustusi ja skeeme ja projekte. way to go!

http://www.matrix-2001.cz/prispevky/ufo/kopecky_ufo/kopecky_ufo002.htm
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 2:49 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
Vanaajal ei nÀhtud lendavaid taldrikuid, vaid ainult lendavaid laevu Very Happy
Seda rÀÀkis minu filosoofia Ôpetaja.


Vot siin on Ôige tÀhelepanek. Siit saame jÀreldada, et ufod pole need, milleks neid peame.
NĂŒĂŒd on kĂŒsimus- mis nad siis tegelikult on? Mina andsin oma nĂ€gemuse, mille olen vĂ€lja peilinud.
Ja kellele on kasulik see ufohullus?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ise nĂ€gin ĂŒhte videot...
SĂ”ideti World Trade Centre -i juures helikopteriga... tehti nagu mingit saadet... JĂ€rsku nĂ€hti ĂŒhe torni kĂ”rval Ă”hus hĂ”ljumas mingit objekti, mis siis ilgema kiirusega helikopterist mööda kihutas... Seda videot on nĂ€idatud avalikult nĂ€iteks Ameerikas
See nĂŒĂŒd kĂŒll vĂ”lts video ei ole Exclamation
See video on ikka midagi erilist, vaadake kindlasti

Kohe varsti uploadin selle video internetti ja saate omale ka downloadida
5,2 MB vÔtab Àra

www.hot.ee/arxos/ufovid.mpg
Tagasi üles
Hiievana
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2004 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

VĂ”taksin kokku oma nĂ€gemuse selle kohta.Tundmatud lendavad objektid ning nö uforöövid on pigem kaks iseasja.Hiljuti ĂŒks ameerika psĂŒhiaater skooris oma uuringute tulemused, mis seisnesid markantses uforöövide probleemis.USA on tuntud oma rahva veidrate hĂ€dade tĂ”ttu.Tuli vĂ€lja, et need sammused uforöövid on inimese vÀÀrastunud psĂŒĂŒhika tagajĂ€rg, mingit sorti hirmude vĂ€ljaelamine.Teine asi on tundmatud lendavad objektid.Ise usun maavĂ€lisesse ellu, kuid lendavad objektid vĂ”ivad pigem olla kohaliku pĂ€ritoluga.Arvan, et ulmekirjanduse ning meedia tihe koostöö on paljuski vĂ”imendanud uskumusi tundmatutesse nĂ€htustesse.Teadmatus vĂ”imaldab fantaasial lennata mistahes suundadesse.
_________________
- inimene lÔi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
paadikapten
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda paadikapten (Teis Nov 30, 2004 7:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Minu tĂ€diga juhtus selline asi, et ĂŒkskord peale ufo nĂ€gemist lĂ€bi kodu akna / sellest oli isegi lehes juttu, vĂ€ga paljud nĂ€gid/ hommikul tundis ta peanaha all mingit valusat kasvaja moodi moodustist. Puudutades seda kohta, see liikus. Nii kaua ta mudis seda kuni ta tuli naha alt vĂ€lja. See oli pisike nagu kuldne metallist ovaalne ese/UFO kujuline/. TĂ€di pani ta sĂ”rmuse karpi, et jĂ€rgmine pĂ€ev kui ta Tallinnasse lĂ€heb, viib selle asjatundjatele nĂ€idata. Sel pĂ€eval kutsus ta oma sĂ”branna ja nĂ€itas talle seda, mis oli tal peas. Siis oli see alles. Kuid jĂ€rgmise pĂ€eva hommikuks oli see kadund.
Mina isiklikult usun teda, sest ta on endine kooli direktor ja ta pole kunagi uskunud ebaloomulike asju ja eriti ufosi. Ta on otsekohene ja aus naine ja ma ei usu, et ta oleks sellist asja vÀlja mÔelnud.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Home1
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Reede Apr 16, 2004 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav... kÔige pealt asjade kronoloogoline jÀrjestus ...
1.Tulin koju söin ja siis avasin akna ,et suitsu teha , aga vaatasin erutatult taevas siia sinna ..
2.Paar pÀeva hiljem rÀÀkis naine mulle .et oli Ufot nÀinud ...
3.Lugesin lehest ufo vaatlust , mis oli tÀpselt analoogne minuga , ka loo autor polnud ise seda ufot nÀinud ...

... niisiis naise antud kirjeldus ufo liikumisest klappis tĂ€pipealt kohtade ja suundadega kuhu ma sellel Ă”htul vaatasin , tundes tĂ”esti midagi kummalist ... kui nĂŒĂŒd arvestada seda , et lehes kirjutaja vĂ”is asetseda kusagil lasnamĂ€e kandis siis klapivad ka ufo lennusuunad ja ajaline kestvus ....
_________________
Noo nĂŒĂŒd kukkusin jĂ€lle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2004 10:33 am    Teema: tĂ€na hommikul Vasta viitega

enne pÀikesetÔusu , nÀgin taevas helenduvat joont . see nÀis nagu hÔÔgniit ... otse vertikaalselt . kirdetaevas. ...ja laskus silmapiiri taha ...
ilmselt oli kĂŒllalt kĂ”rgel...pĂ€ikesetĂ”usut veidi pĂ”hjakaare suunas ...

selliseid haruldaseid *hÔÔgniite olen ka varem nÀinud...

Rolling Eyes UFO -sid olen nĂ€inud , kĂŒll pesapalli taoliseid , kĂŒll tamburiini taoliseid ... aga hÔÔguvat jutti.. Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

vril-odin?

huvitav nimedekasutus kuna vril jĂ”ud on teadupĂ€rast tiibetis tuntud levitatsioonitehnika ĂŒks alustalasi.

ja odin hoopis teispool maakera pĂ”hjala mĂŒĂŒtide jumalus.




aga ufodest niipalju et ma ei usu et nad oleksid mingid paratasandi elukad.
teistelt planeetidelt pÀrit olendid on palju toredam seletus asjale Very Happy
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Siit saame jÀreldada, et ufod pole need, milleks neid peame.
NĂŒĂŒd on kĂŒsimus- mis nad siis tegelikult on? Mina andsin oma nĂ€gemuse, mille olen vĂ€lja peilinud.
Ja kellele on kasulik see ufohullus?



Mis kuradi nĂ”id sa Tokroda oled kui sa ufosid ka ei usu ja pole nĂ€inud. Ma saatsin ĂŒhe pildi siia foorumisse, selle peale sa ei vastanud musta ega valget. KĂŒllap arvad, et on vĂ”ltsing.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 2:20 am    Teema: Vasta viitega

flywinter
Pean Sind kurvastama, ma tĂ”esti ei usu midagi. Nii, et sul ei ole vedanud minuga. Ma tean kĂŒll, et Sulle on antud kĂ€sk leida ĂŒles asi, millesse ma usun, et siis lĂ€bi selle mind orjastada.

Jah ma tĂ”esti ei usu neid legende UFO-dest, mida inimestesse sĂŒstitakse. Ma TEAN, mis nad on. Ja selle tĂ”estuseks on kliendid, keda olen ravinud ufo röövidest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 9:16 am    Teema: Vasta viitega

Ilus vastus!!! Exclamation
Kui raske on ikka see esimene kontakt! Siia maani pole inimkond nendega seda leidnud. VĂ€ljaarvetes imimesi mustas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 10:09 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda... ma usun et nendel sinu patsientidel pole endal peaga kÔik korras.
Kas tead ĂŒldse palju on eestis registreeritud UFO-rööve?

ĂŒks... ja seegi toimus 94ndal aastal.

Ma usun et need sinu tegelased on niisama pullimehed kes on vÔtnud kÀtte ja miskit vÀlja valetanud. Sa peaks ju ometi teadma et alateadvust on vÔimalik petta.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 11:47 am    Teema: Vasta viitega

celtic
Ufod on teiste reaalsuste olendid. Ka sina vÔid neid nÀha, kui hÀÀlestad ennast Ôigele lainepikkusele.
Ufod, vaimud, kodukÀiad, samuti jeesus on kÔik vaimumaailma olendid.
Neid saab maha vÔtta.
Muideks, kui Sul on juhuslikult mĂ”ni inimene ufode kĂŒĂŒsis, siis vĂ”id minujuurde ravile saata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group