Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Püha graal
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:30 pm    Teema: Püha graal Vasta viitega

Jälgides viimase aja sündmusi on mul paljustki selgust tulnud.

Mis on püha graal? mida otsitakse?
Tuletame siis asju loogiliselt.
Kõik siin ilmas on pooluses. Poolus laguneb. Selleks, et seda säilitada on vaja null reaalsuse toidet. Järelikult on püha graal allikas, kust seda energiat saab. Mida me nullist teame? seal on 20 aspekti. jaguneb 12+8
Järelikult on püha graale kaks liiki. 20+8=20. see on naiselik toide (siinpool). mehelik toide on 12*8=96 (anti reaalsus). Seda mehelikku alget vist ei jahita.
Naiselik toidab vormi, mehelik Sisu. otsitakse seda naiselikku aspekti. Ühest reaalsusest energiat teise transportida ei saa eluta olend. Järelikult on see elav inimene. Ja antud juhul naine. siis tekib küsimus, milline naine on püha graal. See on naine, kelle tsakrad ja energia ringvoolud on töö korras. selline naine võib oma energiaga toita paljusid. Lausa riike ja usundeid. Null on ju lõputu resurss meie mõistes. Ja kuna nägin seda mõrdikate kriipseltust, mita Veteema kommendeeris lõi mul pildi selgeks. Nii sortsid, kui mõrdikad teavad, et püha graal on naine.
Ja kuna mul läheb paganluse arendus hästi, siis nad arvavad, et mul ongi üks selline naine. Ja nad tahavad seda ära röövida. Nüüd mõistan, miks mul nende naistega probleemid on.
Võtame näiteks Naise. kuna Naisel on juudi verd sees, siis kahtlustati, et Ta on püha graal. legendi järgi ju juudid eriline rahvas. Ma kui mees pean ju seda jõudu kuskilt ammutama. Arvati, et ammutasin seda Naiselt. nüüd on ta otsapidi mehhiklasel naiseks. Mida me teame mehhiklastest. Seal ju CC nõiad. CC ju teenib vabamüürlasi. Õigemini See on mõrdikate projekt vastukaaluks sortsidele. Järelikult mõrdikad varastasid mult Naise lootuses, et saavad mu resursi endale. Jahh, kas nad mu ämma ei taha ära röövida, ma päris õnnelik oleks. Ja nüüd mõistan, miks nad Haldjanoolt pedereerivad. nad kahtlustavad, et äkki nool on mu püha graal. ise siin ma mõtlen, et loogika neil lonkab kõvasti. Vaimset rida hakkasin ma ajama 10 aastat tagasi. Ma ei tundnud siis ei Naist ega Noolt. Aga kas nad selle peale ei tule: äkki on minu käpa all mingi mees, kes omab püha graali?
Jah, eks vaatleme edasi, keda siis järgmisena süüdistatakse püha graali olemises.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Oh see Da Vincci kood........

Tok, igatsed või?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

mida ma igatsen?

Ma lihtsalt mõtlesin Sinu raktobleeri kommendaare ja tuletasingi sellise asja välja. ma mõtlesin seda hõbedast seadust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

A soooo-o-o-o!...
Mina olengi siis Veteema! Mis see VETEEMA võiks tähendada? Kui loomulikult see saladus pole...

Ja mis on CC ?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:20 pm    Teema: Re: Püha graal Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nii sortsid, kui mõrdikad teavad, et püha graal on naine.
Ja kuna mul läheb paganluse arendus hästi, siis nad arvavad, et mul ongi üks selline naine. Ja nad tahavad seda ära röövida.


Oi-oi ...
Mulle meeldib siinkohal tsiteerida vana tõdemust, et "teisi süüdistame oma rikutuse tasemel" ehk : "teisi süüdistame selles, mida ise teeme Laughing "


Viimati muutis seda murjam (Reede Veeb 16, 2007 2:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt noole pange minekut oli üsna ammu näha. võimukäsitluse juures oli midagi naljakat. kes iganes ka peedistas, alustas varem kui hiljuti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:24 pm    Teema: Re: Püha graal Vasta viitega

murjam kirjutas:

Oi-oi ...
Mulle meeldib siinkohal tsiteerida vana tõdemust, et "teisi süüdistame oma rikutuse tasemel" ehk : "teisi süüdistame selles, mida ise teeme Laughing "


HÕBEDANE ja TUMEROHELINE.... (sinna kus toit.... ja mis teeb teistele, teed ka iseendale).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
mis on CC ?


Carlos Castaneda
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:


Carlos Castaneda


Ah soooo-o-o-o-o-o !!!!............
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Veteema all mõtlesin kasutajat Veteema_tütar

Ma tööl veits mediteerisin asja üle järgi.
Sünniga antakse igale naisele torts seda naiseliku energiat.
Aga sealt ammutada saab igaüks, kellel tsakrad ja ringvoolud 100 %korras. Nb selleks on suuteline ainult Alfa. Aga see pikem jutt.
20 süsteemi energiaga taastatakse vorm.
Sellepärast kirik seda himustab ja tahab kohe lapsi ristida. Kuna ta sisu on pekkis , siis lõhub ta vormi.
NB sisu energia komponente on 96.
Nüüd tean, mida naised himustavad.
Na-na-na Razz
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 5:53 pm    Teema: Re: Püha graal Vasta viitega

murjam kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Nii sortsid, kui mõrdikad teavad, et püha graal on naine.
Ja kuna mul läheb paganluse arendus hästi, siis nad arvavad, et mul ongi üks selline naine. Ja nad tahavad seda ära röövida.


Oi-oi ...
Mulle meeldib siinkohal tsiteerida vana tõdemust, et "teisi süüdistame oma rikutuse tasemel" ehk : "teisi süüdistame selles, mida ise teeme Laughing "
Mina tahaks õelda Sulle: Kui tegid vale investeeringu ja raiskasid oma vormi energia ära, siis mina Sulle seda tasuta ei anna.
Igal asjal on hind.
Tahad, siis teeni.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Nüüd tean, mida naised himustavad.
Na-na-na Razz


Aga varem? .... Ei teadnud?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Täpselt ei teadnud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

CC poole pealt paneks vahemärkusena,et minule tundub ,et nagu ikka omamaameestega,siis pole CC´l seal indiaanlastemaal eriti suurt avalikku minekut.
teadjamad võiks arvata selle kohta midagi.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

CC on rohkem valgetele mõeldud.
On küll alguse saanud, väidetavalt ühe vana indiaanlase maailma näegemustest kuid olen kindel, et näiteks siuudele, irokeesidele, asteekidele või ket¹uatele ja tuhandetele teistele indiaani hõimudele see mingit muljet avaldab.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Omar Volmer kunagi rääkis, et mõne indiaanlasega rääkides olid need CC peale nina kirtsutanud, aga paari indiaanlase arvamus ei ole veel piisav alus üldistamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mis hõimust see vana indiaanlane oli kes CCle oma nägemustest rääkis?

Asteekidel ja teistel kunagi oma riiki omanud rahvastel oli endal kõrgelt arenenud religioon, et mingi tähtsusetu hõimu shamaani nägemused neid huvitaks.
Ning arvatavasti ei ole suurem osa indiaanlasi üldsegi kuulnud midagi CC est.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

mingi yaqui hõim.
ma pole küll väga süvenenud nendes teostes toodud isikute enda jaoks portreteerimisse, kuid tundub,et don Juan tundis ise indiaanlast ja selle hingeelu hästi. liiga hästi,et olla nende silmis tegija. sest ta nägi ka nende seda poolt mida indiaanlane ise avalikustada eriti ei soovi.
ma arvan ,et indiaanlane põeb sama kompleksi mida iga teine väikerahvus: suured kiusavad ja ei mõista, elu on ebaõiglane olnud ja ega paremaks ei lähe kah....jnejnejne. tema shamaanina ei elanud selles enesehaletsuse maailmas enam.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

pealegi oli carlos latiino Razz ning seltskonnas oli ka valgeid rikkaid naisi Cool
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ikkagi mingi väike ja tähtsusetu New Mexiko osariigis elav hõim.
Don Juan oli ise indiaanlane ja loomulikult ta pidi ta indiaanlasi tundma. Aga ainult oma hõimu ja heal juhul oma naaber hõimude indiaanlasi.

Põhaja - Ameerikas on jah indiaanlased väike rahvad aga Lõuna - Ameerikas on lood teised. Paljudes sealsetes riikides on indiaanlased (või indiaani segaverelised) enamuses.

Me ei tea mida don Juan tegelikult CCle rääkis. Me teame seda mis CC on kirjutanud. Ja kui eesti keeles teda lugeda siis me loeme seda kuidas tõlkija CCst aru on saanud.

Ja millegi pärast arvan, et CC voolas mingi kogus indiaani verd. Arvatavasti asteegi oma.
See seletaks ka tolteekide satumine dom Juani nägemustesse.
Arvatavasti rääkis don Juan mingitest loojatest ja CC tegi loojatest tolteegid. Sest asteekide keeles ( täpsemalt nahutaali keeles) sai peale seda kui päris tolteegid (kes rääkisid samat keelt) rikastasid asteekide kultuuri, said sõnad tolteek ja kuntsnik/ looja sünonüümiks.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group