Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Raudne ringvool ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 1:47 am    Teema: Re: Hinge osa kaotamine Vasta viitega

Blue Nun kirjutas:
Kui ma olen inimene, kes maalib ja võtab seda väga tõsiselt...ütleme nii, et oma elutööd, elueesmärki täites, ja siis ma tunnen, kuidas saavutatud töö mulle korda läheb, kas ma olen siis oma hingeosa sinna jätnud?
Mul on näiteks üks kindel töö, millest ma ei tahaks kunagi loobuda, sest see tundub kui osa minu hingest...kas seda tunda on vale? Kui on, kuidas on võimalik seda enda maalilt tagasi saada?
Ning kui ma teen maali, siis ma panen paratamatult oma hinge sinna sisse, muidu ei ole maalimisel üldse mingit mõtet. Kas see on halb?


küsimus ongi, miks sa teed.
kui teed sisemisest vajadusest, on kõik ok.
kui teed selleks, et kuulsaks saada, on jama. sest siis sa ei toetu enam endale, vaid välisele. sel juhul peab kaup olema võimalikult müüv ehk kohandatud teiste tahtele. kui sa teed nii nagu teed, ja see müüb, siis on hingega tehtud ja hea.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen terve elu maalinud ja kunagi tööd tehes ei ole mõelnud rahale...ma teen seda ikka täie hingega...järelikult on asi korras Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

tekkis selline küsimus, et inimene viskab ju elulõpuni taotlusi õhku aga kui ta nüüd ära sureb, siis ta nagu ei jõua kõike hingejuppe tagasi võtta, et siis need taotlused lähevad järgmisesse ellu üle? Et seal tuleb need siis koos tagajärjega vastu võtta?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
tekkis selline küsimus, et inimene viskab ju elulõpuni taotlusi õhku aga kui ta nüüd ära sureb, siis ta nagu ei jõua kõike hingejuppe tagasi võtta, et siis need taotlused lähevad järgmisesse ellu üle? Et seal tuleb need siis koos tagajärjega vastu võtta?


loogiline ju oleks, et nii läheb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

Just nimelt. Miks me sünnime teatud kohtadesse?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
tekkis selline küsimus, et inimene viskab ju elulõpuni taotlusi õhku aga kui ta nüüd ära sureb, siis ta nagu ei jõua kõike hingejuppe tagasi võtta, et siis need taotlused lähevad järgmisesse ellu üle? Et seal tuleb need siis koos tagajärjega vastu võtta?


Kes ütles, et järgmine elu samas maailmas toimub?
On ju ka võimalus, et sul tegelt pole enam kunagi vaja neid hingejuppe, mida sa siin ja praegu meeleheitlikult kogud ja korjad ja ravid.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kobistasin veits seda seadust kahh.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kobistasin veits seda seadust kahh.


Ma ei jõudnud ära oodatagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 11:11 am    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui inimene esitab taotluse, siis viskab ta ühe hingeosa välja.
Seda saab ta teha ainult siis, kui on vastuvõtja. Koht, kuhu minna, milleks on egregor, visuaalmaailm, teise inimese sisemaailm.
Nüüd läheb see hingeosa vastuvõtja valdusesse.

mida Sa nimetad taotluseks?

kas iga mõte on taotlus, kui on olemas keegi või miski, mis selle mõtte kinni püüab?
vahest ju analüüsime asju, ernevaid variante, katsetame mõttes läbi ernevaid olukordi, kuidas olla kindel, et need tõpoolest jääksid analüüsi faasi?
vahest läheb mõte uitama, vahest ainuke viis teada saada, miks mõte uitab, on mõttele nö. järgi minna, seda siis vist ei tohiks teha? sest nii võib taotluse õhku visata?

kuidas teha vahet taotlusel ja mõttel?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 12:23 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:

kuidas teha vahet taotlusel ja mõttel?


a kuidas teha vahet, et see taotlus või mõte on ikka sinu enda oma, mitte ei sosista sulle kõrva seda vaimolend/hing/ally/vms, kellega seestunud oled?
mulle näib, et see palju olulisem arusaam, mida mõista vaja ...
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 12:35 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

murjam kirjutas:
Naima kirjutas:

kuidas teha vahet taotlusel ja mõttel?


a kuidas teha vahet, et see taotlus või mõte on ikka sinu enda oma, mitte ei sosista sulle kõrva seda vaimolend/hing/ally/vms, kellega seestunud oled?
mulle näib, et see palju olulisem arusaam, mida mõista vaja ...

ma siin teemas olen endajaoks juba niidiotsa leidnud, kuidas neil vahet teha, mis oma mis võõras, sp. mul see ei ole kõige olulisem.


näiteks üks mis aitab vahet teha, mis oma mis võõras, ongi ka siin kirjutatud inimese enda algkuju, ühendus sellega.
Tokroda kirjutas:
Kui visuaalmaailm või egregor annab oma mälu, siis inimese algkuju loob visuaalmaailm. Kui inimene kasutab enda mälu, siis ta loob ise oma algkuju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 1:02 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
murjam kirjutas:
Naima kirjutas:

kuidas teha vahet taotlusel ja mõttel?


a kuidas teha vahet, et see taotlus või mõte on ikka sinu enda oma, mitte ei sosista sulle kõrva seda vaimolend/hing/ally/vms, kellega seestunud oled?
mulle näib, et see palju olulisem arusaam, mida mõista vaja ...


ma siin teemas olen endajaoks juba niidiotsa leidnud, kuidas neil vahet teha, mis oma mis võõras, sp. mul see ei ole kõige olulisem.


näiteks üks mis aitab vahet teha, mis oma mis võõras, ongi ka siin kirjutatud inimese enda algkuju, ühendus sellega.

Tokroda kirjutas:
Kui visuaalmaailm või egregor annab oma mälu, siis inimese algkuju loob visuaalmaailm. Kui inimene kasutab enda mälu, siis ta loob ise oma algkuju.


a kuidas sa saad aru, et see, mida sa lood on sinu algkuju ja mitte visuaalmaailm?
tegelikult huvitab mind ikkagi veidi pikem kirjeldus, kuidas teed vahet enda tehtud taotlusel ja sellel, mille sulle kõrva sosistas seestuja
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 1:21 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

murjam kirjutas:
tegelikult huvitab mind ikkagi veidi pikem kirjeldus, kuidas teed vahet enda tehtud taotlusel ja sellel, mille sulle kõrva sosistas seestuja

mis vahe on mõttel ja taotlusel?

mõtted eristan tiheduse järgi, kui olen tasakaalus.
seestunud olekus tasakaalu pole, seega ühelegi mõttele ma sellises olekus tähelepanu ei pööra,
kuid
vahest kasutan sellist asja, et jälgin tasakaalutus olekus meelega omi mõtteid ning saan seeläbi infot nn. seestaja kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 3:09 am    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
mida Sa nimetad taotluseks?
Soovi, tahet. Pöördumine välismaailma poole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 10:36 am    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Pöördumine välismaailma poole.

mille poolest see palvest, palvetamisest erineb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kuidas teha vahet, et see taotlus või mõte on ikka sinu enda oma, mitte ei sosista sulle kõrva seda vaimolend/hing/ally/vms, kellega seestunud oled?
mulle näib, et see palju olulisem arusaam, mida mõista vaja ...



kõik on enda oma, ainult igat taotlust välismaailm ei toeta. kui välismaailm ei toeta taotlust, siis see ei tähenda et mõte oleks võõras. lihtsalt on töö tegematta jäänud mis kaotab ära barjääri sise ja välismaailma vahel . see on mingite idiootide väljamõeldis, et mingid võõrad sõnad peas jne. igast hulle on , 90% nendest ajavad jama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 12:46 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
mis vahe on mõttel ja taotlusel?


Mõttes ei pruugi olla taotlust, taotlus ei pruugi olla mõttega.
Since neid saab panna üksteise sisse on nende vahel KÕIK asjad, mis üldse on.
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 1:07 pm    Teema: Re: Raudne ringvool ja seadus Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Naima kirjutas:
mis vahe on mõttel ja taotlusel?

Mõttes ei pruugi olla taotlust, taotlus ei pruugi olla mõttega.

jah, mõte ja taotlus on erinevad asjad,
kuid mul on tunne et teoreetiliselt saan sellest aru,
kuid praktikas ...
on ju mõttes ka välismaailma puudutavad asjad,
mõttekäigud:
mis oleks kui oleks nii...
tahaks seda... (homme vblla tahaks teist ntx.)
võiks nii olla...
mis ta teeb...
miks ta ei helista...
kes see veel on... jne. Smile
kas need on kõik taotlused juba, sest pöördun ju välismaailma poole oma mõttes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ei saa mõelda asjadest, mida pole näinud. Ometi mõtled välja asju ja kui sa siis oled teinud taotluse ka 'päästa maailm' näiteks, siis hakkad suruma neid väljamõeldud asju endast väljapoole.

Mõte arvab, et ta on kõige targem. 'Mõtlev inimene' on kiidusõna. Mõtlemine pole kuhugi pöördumine vaid lihtsalt kirjeldamine. Mitte selleks, et Taotlust tegusana hoida aga selleks, et Taotlust oskab Mõte õppis Taotlust kasutama.
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Mõtlemine pole kuhugi pöördumine vaid lihtsalt kirjeldamine.

mis vahe on taotlusel ja palvel?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group