Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Raudne ringvool ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 6:15 am    Teema: Vasta viitega

Raul.

Su ex ei teinud diili sinuga.
Ta tegi diili larviga ja see omakorda EX nahas Sinuga.

NĂŒĂŒd ei jÀÀ muud ĂŒle, kui see larv maha lĂŒĂŒa.
Ma haistan emalarvi.
Ma tahan lÀbi Sinu temaga kohtuda.
NB Sina seda purustada ei suuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 2:07 am    Teema: Vasta viitega

osasid tobedaid taotlusi, mida oled pubekaeas teinud saab tyhistada vÔi nii öelda Àra syya kui analyysid seda ja mÔistad, et see polnud just kÔige Ôigem soov.
nÀiteks tahetakse rikkaks ja kuulsaks saada ja olla sama ihaldatud kui hollywoodi staarid.
mina enam igatahes kuulsust, raha ei jahi ja ihaldus objekt ka ei taha olla....liiga palju jama hakkab juhtuma.



seoses staaridega
paljud kÀivad ju tÀnapÀeval opil, et nÀha vÀlja oma iidoli koopia.
huvitav miks mÔned nii kaugele lÀhevad? mis on selle pÔhjusex?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 2:38 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
nÀiteks tahetakse rikkaks ja kuulsaks saada ja olla sama ihaldatud kui hollywoodi staarid.
mina enam igatahes kuulsust, raha ei jahi ja ihaldus objekt ka ei taha olla....liiga palju jama hakkab juhtuma.


Sellistest asjadest unistamine tĂ€hendab kĂŒll miskit nihet Wink ka pubekana. A tubli, et sa enam ei taha. Said annuse kĂ€tte ve? Laughing
_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 2:43 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
seoses staaridega
paljud kÀivad ju tÀnapÀeval opil, et nÀha vÀlja oma iidoli koopia.
huvitav miks mÔned nii kaugele lÀhevad? mis on selle pÔhjusex?
VÀÀrisik on söönud inimese mina tÀielikult.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 2:50 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Raul.

Su ex ei teinud diili sinuga.
Ta tegi diili larviga ja see omakorda EX nahas Sinuga.

NĂŒĂŒd ei jÀÀ muud ĂŒle, kui see larv maha lĂŒĂŒa.
Ma haistan emalarvi.
Ma tahan lÀbi Sinu temaga kohtuda.
NB Sina seda purustada ei suuda.
See exi teema on minu poolt ajalugu.

Kuidas ma lÔpetasin? Eks ma pean kirjeldama kuidas see kÔik vÀlja nÀgi.
VĂ€hemalt minu arust.

Algas see kĂ”ik sellest, et aastad 17 tagasi hakkas ex elama mu kĂ”rval majas. Ta viskas minule juba siis pilgu peale. (See on muide sinu vĂ€ide, kui me kunagi 2005 aasta mai algul sellel teemal rÀÀkisime.) Aga ma olin siis tema jaoks liialt noor. Tema 19, mina 15. Hiljem ta leidis ĂŒhe mehe kellega ta kolis Moskva lĂ€hedale elama.

Asi lÀks huvitavaks siis kui ma olin 21, 22. Ex samal ajal oli Eestis tagasi ja suhe/ abielu oli ainult paberil.

Sellel ajal hakkas keegi mind rĂŒnndama. Ma olen jagasin temale pikki rusika ja kĂŒĂŒnarnuki löögi seeriaid, kuid ei tabanud. RĂŒnnakud toimusid sellel hetkel kui ma hakkasin just, just magama jÀÀma. Olin sellises seisus, et magan aga samas ma kuulen mis ĂŒmberringi toimub. RĂŒnnakud olid ĂŒpris sagedased. Alati enne rĂŒnnaku tulemist ma tundsin ette. Olin tĂ€iesti krampis, ise kartsin kĂ”vasti. Ja siis tundsin, et kellegi pĂ”lv vajus mu voodisse. Ning mind ĂŒritati lĂ€bi voodi lĂŒkkata.

Kuni hetkeni kui ma kohtasin teda. Mis oli ka vĂ€ga huvitav. Tegelikult olen ma selline uje aga kui ma exi esimene kord tantsule vĂ”tsin siis ajasin ma temale teise tantsu ajal kĂ€ed pĂŒksi. Paaril esimesel kooselu aastal oli vaikne. Siis kahel jĂ€rgneval aastal toimus kaks rĂŒnnakut. Ja kui suhe hakkas lĂ”ppema hakkas rĂŒnnakuid tulema ridamisi. Kui juba lahus olime siis ei tulnud rĂŒnnakuid kaks aastat.

Siis jĂ€rsku toimus rĂŒnnak 2005 aasta juuni lĂ”pus. Siis sain ta kaela haardesse ja nĂ€gin enda kohal seina peal pingit heledat varju. Kui varem ĂŒritas ta mind lĂ€bi voodi surude siis viimane kord hakkas mind voodis loopima. Kui varem enne otsest rĂŒnnakut tuntsin, et olen nagu halvatud ja tundsin tugevat fĂŒĂŒsiliselt hirmu siis sellel korral tundsin huvi mis kurat nĂŒĂŒd toimuma hakkab. Varem oli temal kohutav jĂ”ud aga nĂŒĂŒd kui ta kaela viimaks haardasse sain siis ta tundus nii nĂ”rgana. Igastahes rabeles ta mu haardest vĂ€lja ja pĂ”genes.

2005 aasta augustis toimus viimane suurem rĂŒnnak. RĂŒnndaja oli tĂ€is otsustavust. Aga ma sain ta kaela haardesse ja tĂ”mbasin ta ennda alla. Ta nĂ€gi vĂ€lja nagu mingi must kogu. Kuid peale seda kui ma selle musta kogu enda alla tĂ”mbasin hakkas ta muutuma. Ja jĂ€rsku lebas minu ees alasti ex. Mina praktilise poissmehena tĂ”mbasin ta siis lĂ€bi.

Peale seda hakkas mind huvitama teised naised ja teda ma enam taga ei pÔdenud.

Eelmise aasta septembri lĂ”ppus tundsin ma ĂŒhel Ă”htul tuttavat tunnet. Ja ma ei tea kas vĂ”ib seda korda seostada eel miste kordadega. Sest sellel ajal oli selgunud, et ĂŒks minu jaoks tĂ€htis inimene oli minule rĂ€igelt valetanud.
Igastahes, peale seda kui ma olin tundnud tuttavat tunnet hakkasin valmistuma vĂ”itluseks. Kuid oh ĂŒllatust, rĂŒnnakut ei toimunudki. VĂ€hemalt tunnetatavat. Tundsin, et keegi on mu selja taga ja midagi ronis voodisse. Ma ei viitsinud ringi keerata ja sirutasin oma kĂ€e selja taha. Ma puudutasin kellegi koonu mis meenutas mĂ”ne suure koerlase, kas koera vĂ”i hundi koonu. ja ma siis mĂ€ngisin temaga siis, kĂ€si ta lĂ”ugade vahel. Ning tema mĂ€ngis minuga, naksas mu kĂ€tt Ă”rnalt nagu lemmik loomale kohane.
Mingi aja pĂ€rast tĂŒĂŒtas see mind Ă€ra ja ma tahtsin nĂ€ha kes ta on. VĂ”tsin ta kaela ĂŒmbert kinni ja tĂ”mbasin ta ĂŒle enda. Ning mu ĂŒllatus oli suur kui suure koerlase asemel maandus mu kĂ”rvale varss.

Igastahes, ex mind enam ei huvita. Ta tuleb minule meelde ainult siis kui ma temast kuulen vĂ”i kui kuulen tema tĂŒtrest. Ta tĂŒtar ja mu poolvend Ă”pivad ĂŒhes klassis.
Aga imelikul kombel nĂ€en ma aeg ajalt unes naist kellel on kahe tĂ€iesti erineva naise omadused. Nagu nad oleks ĂŒheks sulanud. Üks pool on exi oma. Ja ka teist poolt ma tunnen.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 3:11 am    Teema: Vasta viitega

Larv ju vÔtab naise hingeosad enda hallata.
Aga eks se su valik, kas tahad tast jagu saada.
Need naised ju ei oska iseseisvalt omi teisikuid saata. Selleks peab veits Ôppinud olema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 9:38 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
lola kirjutas:
nÀiteks tahetakse rikkaks ja kuulsaks saada ja olla sama ihaldatud kui hollywoodi staarid.
mina enam igatahes kuulsust, raha ei jahi ja ihaldus objekt ka ei taha olla....liiga palju jama hakkab juhtuma.


Sellistest asjadest unistamine tĂ€hendab kĂŒll miskit nihet Wink ka pubekana. A tubli, et sa enam ei taha. Said annuse kĂ€tte ve? Laughing



seega kui keegi Ôpib nÀitex nÀitlemist ja unistab sellel alal kuulsaks saada ja ka palju pappi teenida on ta nihkega...........pÀris huvitav
jÀreldus kui teie vÀikesed lapsed peegli ees omaette laulavad ja unistavad kuulsaks lauljaks saada, siis teadke, et nad on hÀlvikud ja viige otsemaid arsti juurde. ehk saab veel aidata. Shocked

ja olgem nyyd ausad, et enamus naisi tahavad olla ihaldatud vastasugupoole seas. vÀhemalt mina pole yhtegi teistsugust kohanud, va lesbid.
aga kui sa mingi hetk avastad, et igasugu sortsid ja muud pasad ka ihaldavad sis on ikka perse majas.
seega on parem kui sa vaid enda mehele sexuaalselt kytkestav oleksid.
seega sain jah annuse kÀtte ja enam ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 10:47 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
chirmaa kirjutas:
lola kirjutas:
nÀiteks tahetakse rikkaks ja kuulsaks saada ja olla sama ihaldatud kui hollywoodi staarid.
mina enam igatahes kuulsust, raha ei jahi ja ihaldus objekt ka ei taha olla....liiga palju jama hakkab juhtuma.


Sellistest asjadest unistamine tĂ€hendab kĂŒll miskit nihet Wink ka pubekana. A tubli, et sa enam ei taha. Said annuse kĂ€tte ve? Laughing



seega kui keegi Ôpib nÀitex nÀitlemist ja unistab sellel alal kuulsaks saada ja ka palju pappi teenida on ta nihkega...........pÀris huvitav
jÀreldus kui teie vÀikesed lapsed peegli ees omaette laulavad ja unistavad kuulsaks lauljaks saada, siis teadke, et nad on hÀlvikud ja viige otsemaid arsti juurde. ehk saab veel aidata. Shocked

ja olgem nyyd ausad, et enamus naisi tahavad olla ihaldatud vastasugupoole seas. vÀhemalt mina pole yhtegi teistsugust kohanud, va lesbid.
aga kui sa mingi hetk avastad, et igasugu sortsid ja muud pasad ka ihaldavad sis on ikka perse majas.
seega on parem kui sa vaid enda mehele sexuaalselt kytkestav oleksid.
seega sain jah annuse kÀtte ja enam ei taha.


Su teine postitus ei lÀhtu samast, mis esimene. RÀÀgid kahest erinevast asjast.
_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
lola kirjutas:
chirmaa kirjutas:
lola kirjutas:
nÀiteks tahetakse rikkaks ja kuulsaks saada ja olla sama ihaldatud kui hollywoodi staarid.
mina enam igatahes kuulsust, raha ei jahi ja ihaldus objekt ka ei taha olla....liiga palju jama hakkab juhtuma.


Sellistest asjadest unistamine tĂ€hendab kĂŒll miskit nihet Wink ka pubekana. A tubli, et sa enam ei taha. Said annuse kĂ€tte ve? Laughing



seega kui keegi Ôpib nÀitex nÀitlemist ja unistab sellel alal kuulsaks saada ja ka palju pappi teenida on ta nihkega...........pÀris huvitav
jÀreldus kui teie vÀikesed lapsed peegli ees omaette laulavad ja unistavad kuulsaks lauljaks saada, siis teadke, et nad on hÀlvikud ja viige otsemaid arsti juurde. ehk saab veel aidata. Shocked

ja olgem nyyd ausad, et enamus naisi tahavad olla ihaldatud vastasugupoole seas. vÀhemalt mina pole yhtegi teistsugust kohanud, va lesbid.
aga kui sa mingi hetk avastad, et igasugu sortsid ja muud pasad ka ihaldavad sis on ikka perse majas.
seega on parem kui sa vaid enda mehele sexuaalselt kytkestav oleksid.
seega sain jah annuse kÀtte ja enam ei taha.


Su teine postitus ei lÀhtu samast, mis esimene. RÀÀgid kahest erinevast asjast.


ei ma rÀÀgin samast asjast....raha, kuulsus ja ihaldatus.
sina oled lihtsalt vampiir, kes kogu aeg aint nÀriks kellegi kallal ja panex energiat pihta.
ma arvan et vampiiridel on pÀris siit enesetunne, ehk peaksid pÔrgu minema sis saad vaevast lahti. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

soovin sulle meeldivat puhastumist PÔrgus Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Maxwell
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
soovin sulle meeldivat puhastumist PÔrgus Wink


Kas sina rÀÀgid pÔrgust? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Leidsid ka kellele rÀÀkida.
_________________
VĂ€rav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Lola, algul rÀÀkisid Sa Hollywoodi staaride jÀrgimisest.
JÀrgmine kord nÀitlemise Ôppimisest ja sellega teenimisest.

On kĂŒll erinevad asjad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

zhe kirjutas:
Lola, algul rÀÀkisid Sa Hollywoodi staaride jÀrgimisest.
JÀrgmine kord nÀitlemise Ôppimisest ja sellega teenimisest.

On kĂŒll erinevad asjad.




ei ma ei rÀÀkinud staaride jÀrgimisest......sama ihaldatud kui hollywoody staar, ehk pandav vastasugupoole seas, ylelinna sex eit Laughing
ja sellest et tahtsin saada kuulsaks nÀitlejaks ja hiljem moeloojaks....aga enam mitte. ma ei tahaks putukatega nii seotud olla (kuulsused on enamus putukad, vÀhemalt moealal) ja privaatsust oleks vÀhem. ma avastasin et meedia tÀhelepanu oleks kuidagi vastik. ja isesasi on see, kas olekski saand kuulsaks Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 3:43 am    Teema: Hinge osa kaotamine Vasta viitega

Kui ma olen inimene, kes maalib ja vĂ”tab seda vĂ€ga tĂ”siselt...ĂŒtleme nii, et oma elutööd, elueesmĂ€rki tĂ€ites, ja siis ma tunnen, kuidas saavutatud töö mulle korda lĂ€heb, kas ma olen siis oma hingeosa sinna jĂ€tnud?
Mul on nĂ€iteks ĂŒks kindel töö, millest ma ei tahaks kunagi loobuda, sest see tundub kui osa minu hingest...kas seda tunda on vale? Kui on, kuidas on vĂ”imalik seda enda maalilt tagasi saada?
Ning kui ma teen maali, siis ma panen paratamatult oma hinge sinna sisse, muidu ei ole maalimisel ĂŒldse mingit mĂ”tet. Kas see on halb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 4:20 am    Teema: Vasta viitega

Pane google otsingusse Hannes VanakĂŒla ja Sa leiad oma kĂŒsimusele vastuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
[quote="lola"] sina oled lihtsalt vampiir, kes kogu aeg aint nÀriks kellegi kallal ja panex energiat pihta.


Rolling Eyes Mis ma siis sinuga siin vaeva nÀen?

Tsiteerin::
lola kirjutas:
ma arvan et vampiiridel on pÀris siit enesetunne, ehk peaksid pÔrgu minema sis saad vaevast lahti. Twisted Evil


Laughing irwwww
_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 1:06 am    Teema: Vasta viitega

kas sa saadad alati oma mehe enda eest mölisema (millega ta isegi hakkama ei saand), nagu laupÀeval toki juures max tegi.
esimene kysimus oli, kes on lola ja kes on mel.....ja temaga pole me ju foorumis vaielnud, ainult sinuga.
lase max mullist lahti, saab temast ka kord tore mees.
nii tobe kui mees mullitab ja ajab turumuti juttu.

ja irww irww sullegi Laughing

headaega chirmaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 1:10 am    Teema: Vasta viitega

mel on mees vÔi? Shocked
_________________
armastuses peitub elujÔud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 1:43 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
[quote="lola"]kas sa saadad alati oma mehe enda eest mölisema (millega ta isegi hakkama ei saand), nagu laupÀeval toki juures max tegi.


Noh kui sa viitsiks veidi sĂŒveneda, siis nĂ€eksid, kas ja mida keegi ja kelle eest rÀÀgib.

Tsiteerin::
[quote="lola"]esimene kysimus oli, kes on lola ja kes on mel.....ja temaga pole me ju foorumis vaielnud, ainult sinuga.

Kas huvi inimeste vastu ja arusaam neist tekib ainult vaieldes Shocked

Tsiteerin::
[quote="lola"]lase max mullist lahti, saab temast ka kord tore mees.
nii tobe kui mees mullitab ja ajab turumuti juttu.


Laughing Kullake, sa ei tea pooli asju.
_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group