Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oran¾ ülekande liin ja seadus
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 8:17 pm    Teema: Oran¾ ülekande liin ja seadus Vasta viitega


Parim kaitse on valguskilp – teadvustamine

Eelteadmine: Valguskilp.
Meie universum, õigemini universumite grupp eksisteerib teadvustamise sagedusel. See tähendab seda, et kõrgem aste on teadvustamine. Ei ole jõudu, mis saab allutada enda tahtele teadlikku inimest. Allutada saab ainult mitte teadlikku inimest. Seega inimene, kui on midagi teadvustanud, siis universum annab talle selles osas kaitse. See tähendab, et mitte keegi ei saa teda käskida, valitseda selle osa läbi. Ja seda me nimetamegi valguskilbiks. Loomulikult peame teadma, et inimene, planeet, universum, koosneb paljudest osadest. Kui me midagi teadvustame, siis saame kilbi ainult selle osa peale. Ülejäänud osad on niinimetatud nõrgad kohad, läbi mille saab käskida, valitseda. Ja käskida saab inimest ikka see, kes on teadlik. Omab teatud osas valguskilpi.
Bioenergeetiline visuaaltõlgendus: Inimene koosneb paljudest osadest. Nagu organism rakkudest. Nüüd, kui inimene midagi teadvustab, siis see rakk, mis on selle osaga seotud läheb samale sagedusele universumiga. Nüüd universum täidab teda oma valgusega. Ta on täidetud. Ja kuna ta on täidetud, siis ei saa mitte keegi enam seda rakku, peale inimese enda mõjutada. Ta on allumatu. Sinna rakku ei saa enam mingit käsusignaali saata. Ja seepärast oran¾ seadus kõlab:
Seadus: Teadlikku inimest ei saa valitseda. Teadvustamine annab meile iseseisvuse.
Valitsemise võti. Inimene saab teisi valitseda ainult sedasi, et ise on teadlik ja teine ei ole teadlik. Kui valitseja on aus ja ei varja teadmisi universumi, planeedi, inimese olemusest, siis ta on arendav. Ta on õiglane valitseja. Jah, kui inimene ei saa asjadest, pointist aru, siis ta ei saa hakkama ja teda peab juhtima. Ja alamad on niikaua teenrid, kuni teadvustavad, mõistavad tõde. Ja siis saavad nad iseseisvaks. Nad võivad ise ka valitsejateks hakata, kui soovi on. Üldreeglina ei taheta õiglasteks valitsejateks hakata. See on suur vastutus ja töö. Tihti tahetakse valitseda sellepärast, et panna inimesed enda heaks tööle. Selliseid valitsejaid on tunda kohe ära. Nad varjavad inimeste eest infot. Või kui räägivad õpetavad, siis see info on vale. Ei räägi asjast, keerutavad. Tihti nad hävitavad teadlikult infot, mis räägib asjade olemusest ja väljastavad suure koguse informatsiooni, millega pole reaalselt midagi peale hakata. Salateadmiste organisatsioonid kasutavad ka seda nippi. Nad ei räägi rahvale asjade olemusest. Nad hoiavad seda enda teada. See on nende trump, kuidas panna teisi enda heaks tööle. Kui keegi annaks rahvale sama teadmise, mida nemad teavad, siis kaob nende võim. Ja tihti püütakse selliseid valgustajaid takistada. Ollakse nõus isegi hävitama.
Mõningad näited, kuidas manipuleeritakse:
A) On inimesi, kes propageerivad, et vaimseid asju ei ole olemas. Aga samas käivad nad ise maagide juures nõustamas. Miks nad sedasi teevad. Kui tema alam eitab vaimsust, siis ta ei ole sellest teadlik. Ja nüüd saab seda inimest juhtida läbi vaimu. See on eriti kaval meetod, sest inimene tihti ei saa aru, et teda juhitakse
B) Järgmine aste, kui inimene on juba teadvustanud vaimu maailma olemuse, siis püütakse teda valitseda sedasi, et varjatakse inimese eest tema jumalikkust. Jumalikus on igasugused paravõimed. Tihti, kui inimene on endas mingi võime avastanud, siis räägitakse talle, et see pole tema oma, et selle on talle jumal andnud. Ja nüüd inimene saab oma võimeid kasutada ainult siis, kui ta teeb seda kellegi teise heaks. Aga kui ta tahab võimeid kasutada iseenda heaks, siis ta ei saa neid kasutada. See on selge viide, et tema võimeid kasutab keegi, kes teab inimese jumalikkust aga varjab seda tema enda eest. Ta kasutab võimeid nii, nagu on määranud tema valitseja.
C) Inimsuhetes on ka nii, et kui mees ei tea oma väärust ja ta naine teab seda, aga samas salgab, siis saab naine kasutada mehe energeetilist potentsiaali (vaata punast seadust mees-nais aspektid). Sama kui mees teab naiste väärtusi ja seda naistele ei räägi, kiidab valet asja (mis on seotud egoismiga) siis see mees saab kasutada naiste aspekte ja luua omale hüvesid.
D) Sama toimib ka firmas. Seal, kus inimest alandatakse ja sisendatakse tema väärtusetust, seal on tegemist biovampiirlusega. Õigemini inimese hingeosad on firma omaniku kasutuses. Inimene ei teagi, et ta on millekski enamaks võimeline, kui lihttöötajaks. Tema paremad kõrgemad aspektid loovad hüvesid, mida inimene ise kasutada ei saa.
E) Osad Maagid ka varjavad inimeste eest probleemi lahendusi. Nad teevad seda selleks, et hoida endal püsikliente. Kui maag räägiks haiguse probleemi põhjuse, siis inimene seda teadvustades saab lõplikult terveks. Mitte ajutiselt, et jälle pöörduda abipalvega.

Vahemärkus: kõik valetajad ei valeta teadlikult. Nad on ise kellegi ohvrid ja levitavad väärinfot tõe pähe, uskudes ise ka seda. Neid hüüame pahandustegijate käepikendusteks.
Ja selleks, et teada, kaas inimene teenib teisi õigustatult või mitte. Kas ta on orjastatud kellegi poolt või ta peabki teenima selleks, et areneda tuleb vaadelda tema oran¾i ringvoolu.
Oran¾ ringvool asub naba all. Kui see on avatud, siis universumi valguskilp on inimese peal. Siis ei saa allutada teda temast madalama teadlikkusega inimene. Kui see on kinni, siis tuleb tõsta inimesel tema enesehinnangut. Rääkida tema väärtusi talle endale. Maag saab seda ülekande liini teistel enda bioenergiaga avada. Kui inimene teadvustab enda väärtust, siis hakkab inimene enda orjastajate vastu võitlema. Loomulikult orjastajad ja nende heaks töötavad maagid võitlevad selliste maagide vastu, kes teevad inimesi vabaks.
Teadlikkuse astmed. Loomulikult on maailma teadvustamine astmeline. Nagu kool. Kõigepealt teadvustatakse lihtsamaid asju ja siis järjest kõrgemaid ja keerulisemaid maailma ja inimese olemuse aspekte. Ja kui inimene teenib endast kõrgemat, siis on kõik korras, ta areneb. Kui inimene teenib endast madalamat, oran¾ ringvool on kinni, siis lähvad kõrgema tasemelised võimed madalama tasemega inimeste valdusesse. Ja see ongi kogu hädade ja murede põhjus. Ega asjata pole universum loonud hierarhiad.
Lihtne näide: võime vara enda kätte haarata. Seda võimet peab saama kasutada ainult see inimene kes hoolib teistest inimestest. Loob hüvesid kõigile. Aga kui selline võime on inimese käes, kes mõtleb ainult endale, siis teeb ta teised vaeseks. Korjab ainult endale vara, mida ta ei jõua ise ära kasutada ja ei anna ka teistel elada.
Oran¾ maag on inimene, kes on meeletult uudishimulik. Teda huvitavad kõik asjad. Ta on meeletult teadmiste huviline. Teda huvitavad kuidas asjad tegelikult käivad. Sellist inimest on raske panna enda heaks tööle. Ja valetamist ta ei armasta. Ta suudab tajuda, näha, kui inimene valetab. Universum ei anna valele valguskilbi tuge. Tipp oran¾ maag ongi allutamatu. Ta teeb, mis ta tahab. Ja samas Oran¾ maag armastab rääkida inimestele, kuidas asjad tegelikult on. Ta teab, kui käesolev õppetükk on läbi, siis tuleb järgmine ja huvitavam. Ja ta kutsuks heameelega sõbrad, inimesed sinna kaasa.
Tihti võtab oran¾ maag enda kaitse, juhtimise alla mitteteadlikke inimesi. Ta loob neile olukordasid, kus nad saavad mõista, õppida vajalike, puuduvaid infokilde. Kui kogu info ja mõistmine on käes, alles siis saab inimene teadvustada. Oran¾ maag võtab üldreeglina inimese nende enda palvel oma alamateks. Ja inimesed tahavad ise ka sinna minna, sest olles egoistliku manipulaatori mõju all ei ole võimalik areneda. Manipulaator lõhestab tervikteadmise. Ühele annab ühe poole ja teisele teise. Nüüd need inimesed töötavad, aga ei ole kursis teise poolega. Ja manipulaator paneb ise pooled kokku ja saab tervik toodangu, hüve endale ja jaotab alamatele täpselt niipalju, et nad jaksaksid toota uusi väärtusi. Ja teised ongi tema teenrid niikaua, kui juhuslikult need kaks poolt kokku saavad ja omi kogemusi vahetavad. Seega jälgige, kes püüab inimesi lahus hoida ja te teate, kes püüab teid enda heaks tööle panna.
Kokkuvõte: Kui inimene midagi teadvustab, siis tähendab see seda, et antud õppetükk on läbi ja ta ei pea enam selle asjaga tegelema. Antud probleemid on läbi, need enam inimest ei tülita.
Seega ainuke kaitse, mis on jääv ja mida te ei pea teistelt paluma on asjade olemuse teadvustamine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Laup Apr 07, 2007 12:09 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei suuda seda momendil lugeda, juhe jookseb kokku Laughing

ma arvan et loen seda sis kui ma endiseks tagasi saan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

meow kirjutas:
ma ei suuda seda momendil lugeda, juhe jookseb kokku Laughing

ma arvan et loen seda sis kui ma endiseks tagasi saan


peale seda said meist primkad Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

mina lugesin kaks korda mõttega läbi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Renessanss
Arengumaag


Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 69
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Peaasi, et need tulema jääks... nendest pikematest seletustest on sitaks abi Exclamation
_________________
tegelt mind ei koti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 1:37 am    Teema: Vasta viitega

ahaa nyyd jõudis kohale Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Selle seaduse kirjutasin täiesti ümber.
Jaa, ma imestan, kuidas ka mulle on lutikaid sisse pandud. Eelnev tekst oli lihtsalt Bee¾i alamliik. Ta oli tõdemus, aga mitte seadus. Raske oli seda kirjutada, mitu päeva võttis aega. Aga samas ma panin tähele, kes olid viimased kaks päeva eriti aktiivsed Raktobleeri all ja mind maha tegid. Kohe näha, kellel soov inimesi orjastada.

Aga süsteemi taju võtab kõik lutikad välja, see ongi meie relv, mille vastu sortsid võimetud on. tegemise käigus saab lutikaid sisse toppida, aga kui süsteemi vaadata tervikpildina uuesti läbi, siis tulevad kalad välja. Vot nii on lood siinpool sood.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 1:58 am    Teema: Vasta viitega

Esiteks ma pean ütlema, et ma olen, sinu kirjelduse järgi, täiesti oran¾ maag. Ma olen "vastikult" uudishimulik. Kui ma tunnen, et see mida minule räägitakse ei ole tõsi siis ma olen valmis meeletusteks, et tõde välja selgitada. Ja nii mõnegisse noore põlvkonna paganasse ma suhtun täpselt nii nagu sa kirjeldad.
Nagu Mel.
Tsiteerin::
Seadus: Teadlikku inimest ei saa valitseda. Teadvustamine annab meile iseseisvuse.
Aga siis kui inimene ajab sama rida nimetatakse teda nuhiks.
Tagasi üles
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Eelnev tekst oli lihtsalt Bee¾i alamliik.



ennem oli siin textis arenguruumid....et areneda saab nii palju kui võimalust antud. kas see sis on vale info - see ei käi oran¾i alla, käib hoopis beezi alla?
minu arust käib ikka siia alla, vms? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Inf ei ole vale.
Aga see käib mujale.
See kuulub raamatusse arenguruumid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Kõik on illusoorne....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Ma kusagilt siin foorumist lugesin idiootset teksti, et teisikuid saab midagi sundida tegema. See on täiesti vale. Ma ei tea kas see siin alateemas oli, aga kuskil oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
Tokroda kirjutas:

Eelnev tekst oli lihtsalt Bee¾i alamliik.



ennem oli siin textis arenguruumid....et areneda saab nii palju kui võimalust antud. kas see sis on vale info - see ei käi oran¾i alla, käib hoopis beezi alla?
minu arust käib ikka siia alla, vms? Rolling Eyes


ma olen raktobleere kui ühtset süsteemi võtnud, et kas siis tegelikult ongi erinevad seadused, või on ikka ühtne süsteem?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mida teha olukorras, kus ma tean inimese tegelikku väärtust ja tahaksin talle seda öelda, aga ei saa, sest on väga suur võimalus, et ta hakkab seda minu vastu ära kasutama?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna selline võimalus on olemas, siis ta vbla polegi niiväga väärtuslik?
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
Mida teha olukorras, kus ma tean inimese tegelikku väärtust ja tahaksin talle seda öelda, aga ei saa, sest on väga suur võimalus, et ta hakkab seda minu vastu ära kasutama?


Kui sa teda näed, oled ise samal tasemel (vähemalt) ja seega võrdne. Kui oled võrdne, ei saa ta sind ju ära kasutada. Kui sa ise muidugi ei lase. Teiselt poolt vaadates peaks tema sind samasugusena sel juhul nägema-tajuma. Seega eeldatavasti tal ei tohiks tekkida tahtmist sind ära kasutada. Ja siis selline asi veel, et see väärtus, mida sa tajud, on mingite sinu enda parameetrite järgi antud hinnang temale. Ära unusta , et see mis ühele kuld, on teisele s...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et kui ta näeks seda väärtust, siis ta saaks seda kasutada, mul on jäänud mulje, et ta ei tea selle olemasolust, või eitab. Võimalik, et ongi pask tema jaoks. Vaatab, räägin ehk veel võimalusel temaga sel teemal.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Vat, Master, mul hakkas kohe põnev nüüd:
Ühtepidi on nii, et mul on mingi tase tänu millele ma ulatun nägema midagi ning ühtlasi on mul veel oma parameetrid, mis lasevad/ei lase mul hinnata seda või toda, siis ütle sina mulle nüüd, et kumba ma siis usaldama peaks: seda tasemest sõltuvat nägemist või seda vabadust/piiratust, mis laseb/ ei lase midagi hinnata?
Ja siis veel, et kas see, mida mu tase mul võimaldab vaadata - ega see ometi ei ole kuidagipidi hinnang?
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 11:48 am    Teema: Vasta viitega

Very Happy Kle Krisslem! Malen su mõtteid ja nägemusi nii siin kui su oma voorumis tõsimeeli lugend ja jälgind, niet ärand praega siin keeruta kevadtolmu asjata üles. Sul see asi tglt selge, millest jutt käib. Aga väike näide elust. Kas viienda klassi õpilase tase on sama mis kaheksanda oma? Kas julged öelda lihtsalt otsa vaadates, kas mõlemad seitsmendikud on tulevased kõrgkooli tudengid? Miks 200ml klaasi sisse mahub nii 100 kui ka 200ml vett?
Kui tahad edasi areneda, siis anna hinnanguid. Need viivad su tasakaalust välja. Tasemest lähtuvalt vaatled ja näed sa niigi kõike iga päev. Tase ei ole kunagi kedagi piiranud. Piirajaks saab parameeter. Ma nimtan seda hetke kui parameeter täis saab, laeni jõudmiseks. Sealt edasi algab peaga lakke plõksimine Very Happy Sen eriti lahe vaatepilt. Ka siis kui endal kätte jõuab. Paistab et sul ka siis lagi v? Mingis aspektis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Very Happy Kle Krisslem! Malen su mõtteid ja nägemusi nii siin kui su oma voorumis tõsimeeli lugend ja jälgind, niet ärand praega siin keeruta kevadtolmu asjata üles. Sul see asi tglt selge, millest jutt käib. Aga väike näide elust. Kas viienda klassi õpilase tase on sama mis kaheksanda oma? Kas julged öelda lihtsalt otsa vaadates, kas mõlemad seitsmendikud on tulevased kõrgkooli tudengid? Miks 200ml klaasi sisse mahub nii 100 kui ka 200ml vett?
Kui tahad edasi areneda, siis anna hinnanguid. Need viivad su tasakaalust välja. Tasemest lähtuvalt vaatled ja näed sa niigi kõike iga päev. Tase ei ole kunagi kedagi piiranud. Piirajaks saab parameeter. Ma nimtan seda hetke kui parameeter täis saab, laeni jõudmiseks. Sealt edasi algab peaga lakke plõksimine Very Happy Sen eriti lahe vaatepilt. Ka siis kui endal kätte jõuab. Paistab et sul ka siis lagi v? Mingis aspektis?


tegelt tase piirab küll.

primka ei suuda üldse jumalat näha nii mõeldi välja ateism, et inimesed maha tõmmata.
külmaverelised suudavad nähta ainult ühte jumalat ja nii mõeldivälja need ainujumalausud.
soojavereline suudab näha juba paljujumalasüsteemi ja sellest aru saada- noh näiteks see, mis oli Olympose mäel.

madalamatel tasemetel ei ole ka sisemusest tulenevat vatutusvõimet, see hakkab alles inglitasemega. (lihtsalt vaata, kuidas mõned käituvad, siis saad aru).

see kõik on nn nägemiskõrgus.

tegutsemisraadius on see, mida parameeter reguleerib: näiteks mehed ei sünnita ja naised ei seemenda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group