Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

OranŸ ĂŒlekande liin ja seadus
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 8:17 pm    Teema: OranŸ ĂŒlekande liin ja seadus Vasta viitega

Parim kaitse on valguskilp – teadvustamine

Eelteadmine: Valguskilp.
Meie universum, Ă”igemini universumite grupp eksisteerib teadvustamise sagedusel. See tĂ€hendab seda, et kĂ”rgem aste on teadvustamine. Ei ole jĂ”udu, mis saab allutada enda tahtele teadlikku inimest. Allutada saab ainult mitte teadlikku inimest. Seega inimene, kui on midagi teadvustanud, siis universum annab talle selles osas kaitse. See tĂ€hendab, et mitte keegi ei saa teda kĂ€skida, valitseda selle osa lĂ€bi. Ja seda me nimetamegi valguskilbiks. Loomulikult peame teadma, et inimene, planeet, universum, koosneb paljudest osadest. Kui me midagi teadvustame, siis saame kilbi ainult selle osa peale. ÜlejÀÀnud osad on niinimetatud nĂ”rgad kohad, lĂ€bi mille saab kĂ€skida, valitseda. Ja kĂ€skida saab inimest ikka see, kes on teadlik. Omab teatud osas valguskilpi.
Bioenergeetiline visuaaltĂ”lgendus: Inimene koosneb paljudest osadest. Nagu organism rakkudest. NĂŒĂŒd, kui inimene midagi teadvustab, siis see rakk, mis on selle osaga seotud lĂ€heb samale sagedusele universumiga. NĂŒĂŒd universum tĂ€idab teda oma valgusega. Ta on tĂ€idetud. Ja kuna ta on tĂ€idetud, siis ei saa mitte keegi enam seda rakku, peale inimese enda mĂ”jutada. Ta on allumatu. Sinna rakku ei saa enam mingit kĂ€susignaali saata. Ja seepĂ€rast oranŸ seadus kĂ”lab:
Seadus: Teadlikku inimest ei saa valitseda. Teadvustamine annab meile iseseisvuse.
Valitsemise vĂ”ti. Inimene saab teisi valitseda ainult sedasi, et ise on teadlik ja teine ei ole teadlik. Kui valitseja on aus ja ei varja teadmisi universumi, planeedi, inimese olemusest, siis ta on arendav. Ta on Ă”iglane valitseja. Jah, kui inimene ei saa asjadest, pointist aru, siis ta ei saa hakkama ja teda peab juhtima. Ja alamad on niikaua teenrid, kuni teadvustavad, mĂ”istavad tĂ”de. Ja siis saavad nad iseseisvaks. Nad vĂ”ivad ise ka valitsejateks hakata, kui soovi on. Üldreeglina ei taheta Ă”iglasteks valitsejateks hakata. See on suur vastutus ja töö. Tihti tahetakse valitseda sellepĂ€rast, et panna inimesed enda heaks tööle. Selliseid valitsejaid on tunda kohe Ă€ra. Nad varjavad inimeste eest infot. VĂ”i kui rÀÀgivad Ă”petavad, siis see info on vale. Ei rÀÀgi asjast, keerutavad. Tihti nad hĂ€vitavad teadlikult infot, mis rÀÀgib asjade olemusest ja vĂ€ljastavad suure koguse informatsiooni, millega pole reaalselt midagi peale hakata. Salateadmiste organisatsioonid kasutavad ka seda nippi. Nad ei rÀÀgi rahvale asjade olemusest. Nad hoiavad seda enda teada. See on nende trump, kuidas panna teisi enda heaks tööle. Kui keegi annaks rahvale sama teadmise, mida nemad teavad, siis kaob nende vĂ”im. Ja tihti pĂŒĂŒtakse selliseid valgustajaid takistada. Ollakse nĂ”us isegi hĂ€vitama.
MÔningad nÀited, kuidas manipuleeritakse:
A) On inimesi, kes propageerivad, et vaimseid asju ei ole olemas. Aga samas kĂ€ivad nad ise maagide juures nĂ”ustamas. Miks nad sedasi teevad. Kui tema alam eitab vaimsust, siis ta ei ole sellest teadlik. Ja nĂŒĂŒd saab seda inimest juhtida lĂ€bi vaimu. See on eriti kaval meetod, sest inimene tihti ei saa aru, et teda juhitakse
B) JĂ€rgmine aste, kui inimene on juba teadvustanud vaimu maailma olemuse, siis pĂŒĂŒtakse teda valitseda sedasi, et varjatakse inimese eest tema jumalikkust. Jumalikus on igasugused paravĂ”imed. Tihti, kui inimene on endas mingi vĂ”ime avastanud, siis rÀÀgitakse talle, et see pole tema oma, et selle on talle jumal andnud. Ja nĂŒĂŒd inimene saab oma vĂ”imeid kasutada ainult siis, kui ta teeb seda kellegi teise heaks. Aga kui ta tahab vĂ”imeid kasutada iseenda heaks, siis ta ei saa neid kasutada. See on selge viide, et tema vĂ”imeid kasutab keegi, kes teab inimese jumalikkust aga varjab seda tema enda eest. Ta kasutab vĂ”imeid nii, nagu on mÀÀranud tema valitseja.
C) Inimsuhetes on ka nii, et kui mees ei tea oma vÀÀrust ja ta naine teab seda, aga samas salgab, siis saab naine kasutada mehe energeetilist potentsiaali (vaata punast seadust mees-nais aspektid). Sama kui mees teab naiste vÀÀrtusi ja seda naistele ei rÀÀgi, kiidab valet asja (mis on seotud egoismiga) siis see mees saab kasutada naiste aspekte ja luua omale hĂŒvesid.
D) Sama toimib ka firmas. Seal, kus inimest alandatakse ja sisendatakse tema vÀÀrtusetust, seal on tegemist biovampiirlusega. Õigemini inimese hingeosad on firma omaniku kasutuses. Inimene ei teagi, et ta on millekski enamaks vĂ”imeline, kui lihttöötajaks. Tema paremad kĂ”rgemad aspektid loovad hĂŒvesid, mida inimene ise kasutada ei saa.
E) Osad Maagid ka varjavad inimeste eest probleemi lahendusi. Nad teevad seda selleks, et hoida endal pĂŒsikliente. Kui maag rÀÀgiks haiguse probleemi pĂ”hjuse, siis inimene seda teadvustades saab lĂ”plikult terveks. Mitte ajutiselt, et jĂ€lle pöörduda abipalvega.

VahemĂ€rkus: kĂ”ik valetajad ei valeta teadlikult. Nad on ise kellegi ohvrid ja levitavad vÀÀrinfot tĂ”e pĂ€he, uskudes ise ka seda. Neid hĂŒĂŒame pahandustegijate kĂ€epikendusteks.
Ja selleks, et teada, kaas inimene teenib teisi Ă”igustatult vĂ”i mitte. Kas ta on orjastatud kellegi poolt vĂ”i ta peabki teenima selleks, et areneda tuleb vaadelda tema oranŸi ringvoolu.
OranŸ ringvool asub naba all. Kui see on avatud, siis universumi valguskilp on inimese peal. Siis ei saa allutada teda temast madalama teadlikkusega inimene. Kui see on kinni, siis tuleb tĂ”sta inimesel tema enesehinnangut. RÀÀkida tema vÀÀrtusi talle endale. Maag saab seda ĂŒlekande liini teistel enda bioenergiaga avada. Kui inimene teadvustab enda vÀÀrtust, siis hakkab inimene enda orjastajate vastu vĂ”itlema. Loomulikult orjastajad ja nende heaks töötavad maagid vĂ”itlevad selliste maagide vastu, kes teevad inimesi vabaks.
Teadlikkuse astmed. Loomulikult on maailma teadvustamine astmeline. Nagu kool. KĂ”igepealt teadvustatakse lihtsamaid asju ja siis jĂ€rjest kĂ”rgemaid ja keerulisemaid maailma ja inimese olemuse aspekte. Ja kui inimene teenib endast kĂ”rgemat, siis on kĂ”ik korras, ta areneb. Kui inimene teenib endast madalamat, oranŸ ringvool on kinni, siis lĂ€hvad kĂ”rgema tasemelised vĂ”imed madalama tasemega inimeste valdusesse. Ja see ongi kogu hĂ€dade ja murede pĂ”hjus. Ega asjata pole universum loonud hierarhiad.
Lihtne nĂ€ide: vĂ”ime vara enda kĂ€tte haarata. Seda vĂ”imet peab saama kasutada ainult see inimene kes hoolib teistest inimestest. Loob hĂŒvesid kĂ”igile. Aga kui selline vĂ”ime on inimese kĂ€es, kes mĂ”tleb ainult endale, siis teeb ta teised vaeseks. Korjab ainult endale vara, mida ta ei jĂ”ua ise Ă€ra kasutada ja ei anna ka teistel elada.
OranŸ maag on inimene, kes on meeletult uudishimulik. Teda huvitavad kĂ”ik asjad. Ta on meeletult teadmiste huviline. Teda huvitavad kuidas asjad tegelikult kĂ€ivad. Sellist inimest on raske panna enda heaks tööle. Ja valetamist ta ei armasta. Ta suudab tajuda, nĂ€ha, kui inimene valetab. Universum ei anna valele valguskilbi tuge. Tipp oranŸ maag ongi allutamatu. Ta teeb, mis ta tahab. Ja samas OranŸ maag armastab rÀÀkida inimestele, kuidas asjad tegelikult on. Ta teab, kui kĂ€esolev Ă”ppetĂŒkk on lĂ€bi, siis tuleb jĂ€rgmine ja huvitavam. Ja ta kutsuks heameelega sĂ”brad, inimesed sinna kaasa.
Tihti vĂ”tab oranŸ maag enda kaitse, juhtimise alla mitteteadlikke inimesi. Ta loob neile olukordasid, kus nad saavad mĂ”ista, Ă”ppida vajalike, puuduvaid infokilde. Kui kogu info ja mĂ”istmine on kĂ€es, alles siis saab inimene teadvustada. OranŸ maag vĂ”tab ĂŒldreeglina inimese nende enda palvel oma alamateks. Ja inimesed tahavad ise ka sinna minna, sest olles egoistliku manipulaatori mĂ”ju all ei ole vĂ”imalik areneda. Manipulaator lĂ”hestab tervikteadmise. Ühele annab ĂŒhe poole ja teisele teise. NĂŒĂŒd need inimesed töötavad, aga ei ole kursis teise poolega. Ja manipulaator paneb ise pooled kokku ja saab tervik toodangu, hĂŒve endale ja jaotab alamatele tĂ€pselt niipalju, et nad jaksaksid toota uusi vÀÀrtusi. Ja teised ongi tema teenrid niikaua, kui juhuslikult need kaks poolt kokku saavad ja omi kogemusi vahetavad. Seega jĂ€lgige, kes pĂŒĂŒab inimesi lahus hoida ja te teate, kes pĂŒĂŒab teid enda heaks tööle panna.
KokkuvĂ”te: Kui inimene midagi teadvustab, siis tĂ€hendab see seda, et antud Ă”ppetĂŒkk on lĂ€bi ja ta ei pea enam selle asjaga tegelema. Antud probleemid on lĂ€bi, need enam inimest ei tĂŒlita.
Seega ainuke kaitse, mis on jÀÀv ja mida te ei pea teistelt paluma on asjade olemuse teadvustamine.

Viimati muutis seda Tokroda (Laup Apr 07, 2007 12:09 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
lola
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei suuda seda momendil lugeda, juhe jookseb kokku Laughing

ma arvan et loen seda sis kui ma endiseks tagasi saan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

meow kirjutas:
ma ei suuda seda momendil lugeda, juhe jookseb kokku Laughing

ma arvan et loen seda sis kui ma endiseks tagasi saan

peale seda said meist primkad Idea
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

mina lugesin kaks korda mÔttega lÀbi
Tagasi üles
Renessanss
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Peaasi, et need tulema jÀÀks... nendest pikematest seletustest on sitaks abi Exclamation
lola
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 1:37 am    Teema: Vasta viitega

ahaa nyyd jÔudis kohale Idea
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Selle seaduse kirjutasin tĂ€iesti ĂŒmber.
Jaa, ma imestan, kuidas ka mulle on lutikaid sisse pandud. Eelnev tekst oli lihtsalt BeeŸi alamliik. Ta oli tĂ”demus, aga mitte seadus. Raske oli seda kirjutada, mitu pĂ€eva vĂ”ttis aega. Aga samas ma panin tĂ€hele, kes olid viimased kaks pĂ€eva eriti aktiivsed Raktobleeri all ja mind maha tegid. Kohe nĂ€ha, kellel soov inimesi orjastada.

Aga sĂŒsteemi taju vĂ”tab kĂ”ik lutikad vĂ€lja, see ongi meie relv, mille vastu sortsid vĂ”imetud on. tegemise kĂ€igus saab lutikaid sisse toppida, aga kui sĂŒsteemi vaadata tervikpildina uuesti lĂ€bi, siis tulevad kalad vĂ€lja. Vot nii on lood siinpool sood.
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 1:58 am    Teema: Vasta viitega

Esiteks ma pean ĂŒtlema, et ma olen, sinu kirjelduse jĂ€rgi, tĂ€iesti oranŸ maag. Ma olen "vastikult" uudishimulik. Kui ma tunnen, et see mida minule rÀÀgitakse ei ole tĂ”si siis ma olen valmis meeletusteks, et tĂ”de vĂ€lja selgitada. Ja nii mĂ”negisse noore pĂ”lvkonna paganasse ma suhtun tĂ€pselt nii nagu sa kirjeldad.
Nagu Mel.
Tsiteerin::
Seadus: Teadlikku inimest ei saa valitseda. Teadvustamine annab meile iseseisvuse.
Aga siis kui inimene ajab sama rida nimetatakse teda nuhiks.
Tagasi üles
lola
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Eelnev tekst oli lihtsalt BeeŸi alamliik.

ennem oli siin textis arenguruumid....et areneda saab nii palju kui vĂ”imalust antud. kas see sis on vale info - see ei kĂ€i oranŸi alla, kĂ€ib hoopis beezi alla?
minu arust kÀib ikka siia alla, vms? Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Inf ei ole vale.
Aga see kÀib mujale.
See kuulub raamatusse arenguruumid.
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 9:26 am    Teema: Vasta viitega

KÔik on illusoorne....
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Ma kusagilt siin foorumist lugesin idiootset teksti, et teisikuid saab midagi sundida tegema. See on tÀiesti vale. Ma ei tea kas see siin alateemas oli, aga kuskil oli.
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
Tokroda kirjutas:

Eelnev tekst oli lihtsalt BeeŸi alamliik.

ennem oli siin textis arenguruumid....et areneda saab nii palju kui vĂ”imalust antud. kas see sis on vale info - see ei kĂ€i oranŸi alla, kĂ€ib hoopis beezi alla?
minu arust kÀib ikka siia alla, vms? Rolling Eyes

ma olen raktobleere kui ĂŒhtset sĂŒsteemi vĂ”tnud, et kas siis tegelikult ongi erinevad seadused, vĂ”i on ikka ĂŒhtne sĂŒsteem?
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mida teha olukorras, kus ma tean inimese tegelikku vÀÀrtust ja tahaksin talle seda öelda, aga ei saa, sest on vÀga suur vÔimalus, et ta hakkab seda minu vastu Àra kasutama?
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna selline vÔimalus on olemas, siis ta vbla polegi niivÀga vÀÀrtuslik?
Tagasi üles
Master
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
Mida teha olukorras, kus ma tean inimese tegelikku vÀÀrtust ja tahaksin talle seda öelda, aga ei saa, sest on vÀga suur vÔimalus, et ta hakkab seda minu vastu Àra kasutama?

Kui sa teda nĂ€ed, oled ise samal tasemel (vĂ€hemalt) ja seega vĂ”rdne. Kui oled vĂ”rdne, ei saa ta sind ju Ă€ra kasutada. Kui sa ise muidugi ei lase. Teiselt poolt vaadates peaks tema sind samasugusena sel juhul nĂ€gema-tajuma. Seega eeldatavasti tal ei tohiks tekkida tahtmist sind Ă€ra kasutada. Ja siis selline asi veel, et see vÀÀrtus, mida sa tajud, on mingite sinu enda parameetrite jĂ€rgi antud hinnang temale. Ära unusta , et see mis ĂŒhele kuld, on teisele s...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et kui ta nÀeks seda vÀÀrtust, siis ta saaks seda kasutada, mul on jÀÀnud mulje, et ta ei tea selle olemasolust, vÔi eitab. VÔimalik, et ongi pask tema jaoks. Vaatab, rÀÀgin ehk veel vÔimalusel temaga sel teemal.
Krissu
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Vat, Master, mul hakkas kohe pĂ”nev nĂŒĂŒd:
Ühtepidi on nii, et mul on mingi tase tĂ€nu millele ma ulatun nĂ€gema midagi ning ĂŒhtlasi on mul veel oma parameetrid, mis lasevad/ei lase mul hinnata seda vĂ”i toda, siis ĂŒtle sina mulle nĂŒĂŒd, et kumba ma siis usaldama peaks: seda tasemest sĂ”ltuvat nĂ€gemist vĂ”i seda vabadust/piiratust, mis laseb/ ei lase midagi hinnata?
Ja siis veel, et kas see, mida mu tase mul vÔimaldab vaadata - ega see ometi ei ole kuidagipidi hinnang?
Tagasi üles
Master
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 11:48 am    Teema: Vasta viitega

Very Happy Kle Krisslem! Malen su mĂ”tteid ja nĂ€gemusi nii siin kui su oma voorumis tĂ”simeeli lugend ja jĂ€lgind, niet Ă€rand praega siin keeruta kevadtolmu asjata ĂŒles. Sul see asi tglt selge, millest jutt kĂ€ib. Aga vĂ€ike nĂ€ide elust. Kas viienda klassi Ă”pilase tase on sama mis kaheksanda oma? Kas julged öelda lihtsalt otsa vaadates, kas mĂ”lemad seitsmendikud on tulevased kĂ”rgkooli tudengid? Miks 200ml klaasi sisse mahub nii 100 kui ka 200ml vett?
Kui tahad edasi areneda, siis anna hinnanguid. Need viivad su tasakaalust vÀlja. Tasemest lÀhtuvalt vaatled ja nÀed sa niigi kÔike iga pÀev. Tase ei ole kunagi kedagi piiranud. Piirajaks saab parameeter. Ma nimtan seda hetke kui parameeter tÀis saab, laeni jÔudmiseks. Sealt edasi algab peaga lakke plÔksimine Very Happy Sen eriti lahe vaatepilt. Ka siis kui endal kÀtte jÔuab. Paistab et sul ka siis lagi v? Mingis aspektis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Very Happy Kle Krisslem! Malen su mĂ”tteid ja nĂ€gemusi nii siin kui su oma voorumis tĂ”simeeli lugend ja jĂ€lgind, niet Ă€rand praega siin keeruta kevadtolmu asjata ĂŒles. Sul see asi tglt selge, millest jutt kĂ€ib. Aga vĂ€ike nĂ€ide elust. Kas viienda klassi Ă”pilase tase on sama mis kaheksanda oma? Kas julged öelda lihtsalt otsa vaadates, kas mĂ”lemad seitsmendikud on tulevased kĂ”rgkooli tudengid? Miks 200ml klaasi sisse mahub nii 100 kui ka 200ml vett?
Kui tahad edasi areneda, siis anna hinnanguid. Need viivad su tasakaalust vÀlja. Tasemest lÀhtuvalt vaatled ja nÀed sa niigi kÔike iga pÀev. Tase ei ole kunagi kedagi piiranud. Piirajaks saab parameeter. Ma nimtan seda hetke kui parameeter tÀis saab, laeni jÔudmiseks. Sealt edasi algab peaga lakke plÔksimine Very Happy Sen eriti lahe vaatepilt. Ka siis kui endal kÀtte jÔuab. Paistab et sul ka siis lagi v? Mingis aspektis?

tegelt tase piirab kĂŒll.

primka ei suuda ĂŒldse jumalat nĂ€ha nii mĂ”eldi vĂ€lja ateism, et inimesed maha tĂ”mmata.
kĂŒlmaverelised suudavad nĂ€hta ainult ĂŒhte jumalat ja nii mĂ”eldivĂ€lja need ainujumalausud.
soojavereline suudab nĂ€ha juba paljujumalasĂŒsteemi ja sellest aru saada- noh nĂ€iteks see, mis oli Olympose mĂ€el.

madalamatel tasemetel ei ole ka sisemusest tulenevat vatutusvÔimet, see hakkab alles inglitasemega. (lihtsalt vaata, kuidas mÔned kÀituvad, siis saad aru).

see kÔik on nn nÀgemiskÔrgus.

tegutsemisraadius on see, mida parameeter reguleerib: nĂ€iteks mehed ei sĂŒnnita ja naised ei seemenda.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-SĂŒsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group