Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indiaanlaste pÀrandus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa oled ikka pÀris viie aastaseks tagasi arenenud ?

Mul pidid silmad peast vÀlja kukkuma, kui nÀgin su kodukal seda teksti:

Rindeteated

12.05.04
Köisredel lasti taevast alla.

Laughing

Edit ja palun rÀÀgi mulle ka, et kellega sa siis sÔdid ?
Tagasi üles
flywinter
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ei , seal ei ole midagi viisaastakuga tegemist. Sealt tuli alla teadmistega inimene. Mööda redelit, kuna ma ise ei viitsinud ĂŒles ronida. Tal oli alla hĂŒpata lihtsam.
Tagasi üles
flywinter
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

7 vĂ”nget ja 7 aurakihti, see teeb ju orjaks. W mehed enam ei kasuta 7 vĂ”nget, mina arvan. Nad vĂ”ivad ajudesse seitse vĂ”nget kĂŒll lasta, keda nad zombiks tahavad teha. Aga mina nii loll ei ole.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

ok, aga kellega sa siis sÔdid, kes on need kÔige kurjemad olendid maailmas, keda on vaja korrale kutsuda ?
Kes on inimeste kannatustes sĂŒĂŒdi ?
VÔitled ikka headuse poolel vÔi oled leidnud midagi vÔimsamat ja Ôigemat
Mulle on jÀÀnud jah silma, et ihaldad tohutult vÔimu ja kuskil mainisid, et oled sellel poolel, kes kindlalt vÔidab...

aga anna siis teada, et kes on sinu vaenlased ja miks nad on sinu vaenlased
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
7 vĂ”nget ja 7 aurakihti, see teeb ju orjaks. W mehed enam ei kasuta 7 vĂ”nget, mina arvan. Nad vĂ”ivad ajudesse seitse vĂ”nget kĂŒll lasta, keda nad zombiks tahavad teha. Aga mina nii loll ei ole.

ja mis 7 -st vÔnekst jutt kÀib ? Kas iga vÔnge on sama mis iga teine vÔnge ?
Mis vĂ”nked siis ikkagi, sellist tĂŒhja loba pole mĂ”tet ju laiali valada
Kui sa rÀÀgid Mingist 7 -st vĂ”nkest, siis see ei ĂŒtle ju inimestele mitte midagi
Tagasi üles
flywinter
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Edit ja palun rÀÀgi mulle ka, et kellega sa siis sÔdid ?
--------------

Hea kĂŒsimus. NĂ€ed seda pingerida. Selle ma kirjutasin suvaliselt klaviatuuri peal. Ma sĂ”din kĂ”igega kes on nĂ”rgast D -st vasakul pool. Mida need tĂ€hendavad, see selgub siis kui need lahti kodeerida. NĂ”rk D on NĂ”rk Tokroda. Aga ta on tĂ€pselt keskel, ja tema parem osa on veel paremal. Nii, et tal on vĂ”imalus ennast parandada. Aga see nĂ”rgem peab kaduma, loomulikult, seal peaks olema 0 tegelikult. Need kes on + taga, need on mingid teiste dimensioonide tegelased. Need annavad teadmisi, kes on paremal. Maksab selle sĂ”na kes on kĂ”ige paremal ja nagu nĂ€ed T seal ei ole.

wEGJSöFJSJFöJDFLIHFOIRWUTW+9PU[/quote]
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

sa ajad ikka haiget kelbast suust vÀlja, oleks aeg sellest pudikeelest vÀlja kasvada Idea
Tagasi üles
flywinter
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

7 HZ vĂ”nge teeb sind lollakaks. KĂ”rvaga sa seda ei kuule. FĂŒĂŒsika.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
7 HZ vĂ”nge teeb sind lollakaks. KĂ”rvaga sa seda ei kuule. FĂŒĂŒsika.

Muideks mingeid impulsse tuleb sinu poolt minu pihta, need mulle ei meeldi Evil or Very Mad
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

ok, sina siis otsustasid mind rĂŒnnata, aga tead mis, mina sind vastu ei rĂŒnda, kirjutan selle hoopis kuskile ĂŒles, et meelde jÀÀks.
Tagasi üles
tushka
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 3:32 am    Teema: Vasta viitega

tokrots: sa vĂ”tsid selle indiaanlaste teema pealtnĂ€gijast ja panid kohe enda hookus-pookuse juurde ja kĂ€isid kui ĂŒlimatĂ”ena kohe letti, irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

ma nÀgin juhtumisi kordust:)
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 3:58 am    Teema: Vasta viitega

See oli juhus, et see saade oli.
Kui minu kirjutised on igaltpoolt maha viksitud, siis peaks ma lausa ĂŒliinimene olema, et kĂ”iki asju vaadada & lugeda.
KĂŒsi Orki kĂ€est, mismoodi iniaanlased omi tseremooniaid lĂ€bi viivad.
NB ma nÀgin ka seda saadet.
Mul jĂ€i karp lahti, kui nĂ€idati, et ĂŒks naine, kes narkotsi ei pannud, muutus heidikuks. Ma ei tea, kuidas seda kommendeerida.
Ja jĂ€lle ajati see valge mehe sĂŒĂŒks.
Huvitav, millal meie inimesed saavad sellest sĂŒĂŒtundest ĂŒle. See ju tapab.
Mina kĂŒll ei tunne ennast puudutanu, et indiaanlased laisad ja alatud on.
Ja ega neil vaimsust kĂŒll pole.
Kui indiaanlased eestis kÀisid, siis ei lastud mul nendega kokku saada.
Huvitav miks.
VÔiks vastata aga ega keegi ei usu.

Aga teisestkĂŒljest vaadatuna (eeldame, et Sinu versioon Ă”ige on), siis saame jĂ€reldada, et olen pĂ€ris andekas poiss vĂ”i mis Sa ise arvad.
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

vĂ”nget millest sa rÀÀgid on 1-20HZ madalsagedus, mida inimene kĂ”rvaga ei kuule ja mis inimesed hulluks teeb. On olnud juhuseid kus ookeanil lained tekitavad seda sagedust ja siis leitakse tĂŒhi laev sest kĂ”ik inimesed hĂŒppasid ĂŒle parda. Seda saab masinatega tĂ”esti tekitada ja telepaatiaga samuti.

flywinter kirjutas:
Nii! NĂŒĂŒd ma tegin oma kodulehekĂŒljele ilusa tabeli. Ja selgub veelkord, et aurakihte on tĂ”esti 12 tĂŒkki. Seitse vĂ”nget on inimeste segi ajamiseks. Ükskord oli vist isegi selline juhus, et seiste vĂ”nget pandi massiĂŒritusele ja inimesed tallusid ennast surnuks hirmust. Seitset vĂ”nget kĂ”rvaga ei ole kuulda. 12 vĂ”nkega mĂ”istus sĂ€ilib ja inimene lolliks ei lĂ€he.

flywinter kirjutas:

Muidugi rÀÀgi kĂ”ik vĂ€lja, puht sellepĂ€rast et nĂ€idata W-meeste vĂ”imu ? Me nagunii ju ei karda, vĂ€hemalt mina ei karda absoluutselt teist mitte ĂŒhtegi vĂ€ikest olendit, ĂŒkskĂ”ik mida te ka ei teeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

tushka, sa mine vaata "Lord Of The Rings" ka Ă€ra, ehk kinos veel jookseb, ja tule Tokrodat sĂŒĂŒdistama Laughing

Muide indiaanlastel oli ikka vaimsust kĂŒll. Te ju teate ĂŒtlusi et "kaine mĂ”istus on tugevam kui kalju" ja muud. Osad indiaanlased olid tĂ”esti ĂŒhed kĂ”ige KĂ”iksusesĂ”bralikumad olendid Maa peal. Ühtegi narkootikumi ei tarvitatud mĂ”nuainena (see oleks olnud vaimse tĂ”kendi rikkumine, pĂ€ris raske on vist tarvitada narkootikume, ilma sellest vaimsest piiris ĂŒle astumata, aga nad suutsid seda) Indiaanlased ei vajanud narkootikume, nad vĂ”isid sĂŒvenedes niisama ilma mingi mĂ”nuaineta pool tundi jĂ€rjest hingest naerda Very Happy

MUidugi magu ka meie ĂŒhiskonnas on asotsotsiaale, narkareid, kurjategijaid, hulle, oli neid ka indiaanlaste seas, kohati tervete hĂ”imudena. Osad ohverdasid inimesi Jumalatele.
Teised mĂŒĂŒsid kĂ”ik maha "hullu vee" vastu, milles tĂ”esti valgeid inimesi sĂŒĂŒdistada pole Ă”ige.
Aga jĂ€tame ikka meelde, et valge inimene ei tulnud indiaanlaseid hĂ€vitama mitte selle pĂ€rast et mingite hĂ”imude preesterkond (just need kĂ”rgemad olendid) lĂ”id kollide vĂ”rgustiku, vaid ikka omakasu pĂ€rast. Valged inimesed ja nende kristlastest preestrid mĂŒĂŒsid indiaanlastele isegi katkuga nakatatud tarbekaupu. Valged inimesed teenisid enda inimlikkust, nende preestrid teenisid kristlaste jumalat. Kuidas oli indiaanlastel niiviisi vĂ”imalik valgele rassile enda vĂ€ljaarendatud vaimsust jagada ja kuidas orjastatud mustad inimesed said jagada enda hinestatust, nĂ€idates kuidas nad söömata suremiseni tööd jĂ”udsid teha Question
Ma ei arva et neid hĂ€vitatud rasse tuleks nĂŒĂŒd veel valge iniemese rĂ”vedustes sĂŒĂŒdistada, see oleks absurdne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Hiievana
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

<<Mul jĂ€i karp lahti, kui nĂ€idati, et ĂŒks naine, kes narkotsi ei pannud, muutus heidikuks. Ma ei tea, kuidas seda kommendeerida.
Ja jĂ€lle ajati see valge mehe sĂŒĂŒks.
Huvitav, millal meie inimesed saavad sellest sĂŒĂŒtundest ĂŒle>>

Amm.., sa ei vaadanud-kuulanud vist hoolega ikka seda saadet.Selle narkotsiga oli nii, et sajandeid tagasi tapsid valged inimesed neid indiaanlasti koloniseerides Ă€ra kogu selle suguharu Âčhamaanid, kes teadsid rituaalide tĂ€hendust jne. sisemaailma saladusi.Narkot kasutati ennem seda mingite kindlate kogustena, ainult teatud protseduuride tarbeks, kuid pĂ€rast suguharu nĂ”idade ja teadjameeste tapmist lĂ€ks info kaduma ja seda staffi hakati suva jĂ€rgi tarbima.PÄrast valgete tulemist valitseb lihtsalt manduvus ja kaos.Nende suruahude ĂŒhiskonnas tekkisid tĂ€iesti uued vÀÀrtushinnangud, sest vanad juuriti robustses kristluse vaimus vĂ€lja.SĂŒĂŒtunde demagoogiat vĂ”id roomakatoliku kirikule ajada.Meie ei ole see "valge mees", kes lĂ€ks tule ja mÔÔgaga atlandi taha tĂ”de viima - meile endile tuldi selle sama teibaga tarkust pĂ€he mÀÀrima.Me oleme loodusrahvas.NahavĂ€rv ja rass on veits vĂ€iklane lĂ€henemine asjale - vaata kultuuride erinevusi.TĂŒĂŒpiline nö europiidi lĂ€henemine - meie oleme kogu hariduse ja kultuuri loojad, meie lĂ€henemine on ainuĂ”ige, kĂ”ik ĂŒlejÀÀnud on meist madalamal, kuna neil pole sellist kultuuri nagu meil - mis sest, et hommikumaades oli kogu valge mehe teadmistepagas lĂ€bi mĂ”eldud juba 5 tuh aastat tagasi.VĂ€ike tĂ”siasi - europiidide vaimsed vĂ”imed on kĂŒll ĂŒle indiaanlastest ja negriididest, kuid valgetest on ĂŒle mongoliidid - nende pĂ€evad tulevad veel - valge mehe vangipĂ”lv ootab ees ĂŒsna pea.
tushka
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 1:55 am    Teema: Vasta viitega

hiievana: aga Àkki lÀksid nii maiad ja inkad ka kaduma. mis seda vÔis pÔhjustada vÔib ainult oletada, aga see assimileerumine vÔis ju sarnaselt toimuda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 3:55 am    Teema: Vasta viitega

Hiievana kirjutas:
Amm.., sa ei vaadanud-kuulanud vist hoolega ikka seda saadet.Selle narkotsiga oli nii, et sajandeid tagasi tapsid valged inimesed neid indiaanlasti koloniseerides Ă€ra kogu selle suguharu Âčhamaanid, kes teadsid rituaalide tĂ€hendust jne. sisemaailma saladusi.Narkot kasutati ennem seda mingite kindlate kogustena, ainult teatud protseduuride tarbeks, kuid pĂ€rast suguharu nĂ”idade ja teadjameeste tapmist lĂ€ks info kaduma ja seda staffi hakati suva jĂ€rgi tarbima.
Vaatasin kĂŒll. Selle pĂ”hjenduse peale ma ĂŒtlesingi, et aeti valge mehe kraesse.

VĂ”rdle meid. Kas meie paneme narkotsi. Kogu meie nĂ”iandus on looja karja lĂ€inud. Aga me oleme jonnakad. Me loome, taastame uuesti. Mind isiklikult ei ole Mitte keegi Ă”petanud. Aga nagu nĂ€ed, kĂ”ik taastub. Ka meie nĂ”iad on maha löödud. Me oleme saanud hakkama ilma narkotsita. NĂ€ed siin nĂ”idasid, kĂŒsi kes lĂ€heb narkootikumiga teistesse sagedustesse rĂ€ndama. Seega on meie Eestlaste nĂ”idade tase palju parem. Kes keelas indiaanlastel uueti kĂ”ik ĂŒles ehitada. Mugavam ju hĂ€daldada ja triipu panna, praegu ei tapa neid keegi, mingu Ă”ppigu teiste kĂ€est.
Muideks kollase rassi valitsemine on meile sisendatud programm, et me annaksime oma jÔu neile. Alatedvuse kodeeringud tehakse 11 tasandil.
Varsti vÔetakse draakonpoistelt need vÔnked kÀest.
tushka
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Nu jĂ€rjest edukamalt paneb rahvas narkotsi, numbrid suurenevad kĂŒll vaikselt aga stabiilselt. Vot loomist ma ei tea, aga taastumine on kĂŒll kahtlane - kas 100 aastat ĂŒldse vastu peame ilma vĂ€ljasuremise reaalseks muutumist.

VĂ”ibolla nad ei saa seepĂ€rast ĂŒlesse ehitada et pole enam kusagilt Ă”ppida, sest miks nad peaks valget jĂ€ljendama. Me ju ei hakka neegreid jĂ€ljendama:))
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
Nu jĂ€rjest edukamalt paneb rahvas narkotsi, numbrid suurenevad kĂŒll vaikselt aga stabiilselt.

Kust sa tead seda ? ma kĂŒll ei suudaks sellist asja vĂ€ita. Kust sa seda nii kindlalt tead ? Arvatavast pead sa olema neid numbreid nĂ€inud, et oskad öelda, et need suurenevad kĂŒll vaikselt aga stabiilselt. Ja Ă€ra tule ĂŒtlema, et lugesid seda ajalehest vĂ”i tegid jĂ€relduse. Cool
tushka
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot: no pigista siis silm kinni:)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group