Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indiaanlaste pärandus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

coco: millega?
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:

indiaanlased oskasid piiri pidada, neile sai hoopis saatuslikuks just tulivesi. Kes neile andis? Nojah, sina pesed endasugused vastutusest puhtaks ja samas nutad nende ohvrite pärast, irwww...demagoog.


Sinu enda sõnad. Neid oli varasemalgi ajal, nüüdseks nad kustutatud. Kes kustutas? Jälle keegi muu peale tushka enda??
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

ma ju ütlesin, et ma kustutasin, need kommentaarid kus on, ***, need minu kustutatud. milles küsimus või kuidas see käesoleva teemaga haakub?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

tushka:
Ja mis sinul neist autodest, raadiost, elektrist...need kõik puha vabamüürlaste, kristlaste ja juutide leiutatud.)

tushka king pigistab ikka ainult ühest kohast.
ühekülgne nagu hambahari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:12 am    Teema: Vasta viitega

ork: ja edasi?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 2:18 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Tsiteerin::
Individi parameetrid ei asu kõrgemal, kui 7.

Ise ka usud seda või.
Sa pole vist mitte millestki aru saanud. Huvitav, kellele ma siin räägin, kas seinale või. Kordan üle:
0-7 on indiviidi tasand. Seega kehasid kokku 8.
8-15 on väljalised tasandid. Kui inimene ei oska kaotada oma individuaalsust, siis ei saa ta edasi. Nendes sagedustes ei vaadelda inimest, kui punkti, keha, vaid jõudu, välja. Sa ju pidid arenenud hing olema, kuidas siis sellest aru ei saa. Ise räägid, et tegutsed 9 tasandil.
Tuleta seda vastikut valge inimese koolifüüsikat meelde. Elektron ei ole enam osake, vaid ta on laiali määratud ümber tuuma. No vaimsetele inimestele käib ju selline maailmavaade üle jõu. Ainult numbreid oskavad lugeda. Ja rääkida, kui vaimsed nad on. Tasandeid rohkem, kui universumi direktoritel. Sa tõesti kuulud indiaanlastega ühte punti. Mine pane veel narkotsi ka ja vaimsus tuleb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 2:28 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Cyndi Dale Uus tsakraravi. Seal on kirjutatud, et hinge asukoht on üheksas. Kui Tobarot mind pommitas siis ma püüdsin pommi kinni 9-ga nii , et see minu pihta ei jõudnudki madalamatele tasemetele. Mul on kõvad kaitsed peal, teil ei ole kerge mind rünnata. Ma nägin need radarisüsteemid ka ära, mida kasutate minu asukoha välja peilimiseks. . Mul peaks olema igal tasandil üks teisik. Tobarot ründas mind siis kui sina comebacki foorumisse tegid. Siis ma selle järgi juba teadsin et nüüd midagi juhtub. Ja juhtus see, et sa tulid varjust välja.
kuule see aeg pidasin ma sind veel inimeseks. Isegi nüüd, ei leia ma mõtet sind hakkima hakata ja ei usu, et sind ka Tobarot hävitada tahaks. Võibolla kiusas Sind natike. Sinusuguseid tankiste on miljardeid. Kui sind ära koristada, siis tuleb kohe järgmine asemele. Järelikult las olla juba see vana ja tuntud, kui uus ja tundmatu. Ja õpi ükskord ära, et raamatutes ei ole kirjas, kuidas maailm toimib, vaid seal on kirjas KUIDAS PEAD SINA MAAILMA NÄGEMA. Tegelikud vaimu teadmised on kõik kristlaste poolt ära hävitatud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:35 am    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
ork: ja edasi?


sellega on kõik öeldud( ...vabamüürlased, kristlased ja juudid ON SINU PROBLEEM).
Sa isegi ei kujta ette, et mul ei ole nendega mingit probleemi.
(Arjol võib kinnitada.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:15 am    Teema: Vasta viitega

teie lähtepunkt on Tokroda ja elate tema jõu pealt. Võõra jõu pealt elate. Lähtepunkti on vaja , mitte võõrast jõudu. Lähtepunkt on abstraktsed teadmised mis ei kuulu mitte kellelegi.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 10:06 am    Teema: Vasta viitega

oot, oot... mis see siis nüüd oli??? abstraktsed teadmised, mis ei kuulu kellelegi on lähtepunktiks, aga mis on siis sinu castaneda või see teine raamat, mida sa oma teadmiste lähtepunktiks kasutad???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 10:51 am    Teema: Vasta viitega

Oskad, sa seletada millega on tegemist? Kus sa näed siin CC -d? Ma olen võtnud üle ainult maagilised sooritused aga neid ma kombneeerin ka enda omadega. . Aga see kodeering on kõigile tuttav.


Kodeeringu näide (suvaline päev)



13 (ruuni jrk nr) – 1 (ööpäeva tund)– eoh – 4:56 – marss (planeeditund) – jäär – m (marss) – teoimpulss (printsiip)– olemine (aurakiht) -14 – 2 – algiz- 6:19 – päike – sõnn – v (veenus) – omand – tundmine -15 – 3 – sol– 7:42 – veenus – kaksik – me (merkuur) – mõte – tundmine ja mõtlemine -16 – 4 – tyr – 9:05 – merkuur – vähk – k (kuu)– pp (passiivpoolus)– tunne – sama, olemise viis -17 – 5 – bjarka– 10:28 - kuu - lõvi – p (päike) – ap (aktiivpoolus)– tahe – sama, väljendamine -18 – 6 – eh– 11:52 – saturn - neitsi – me (merkuur) – kord, analüüs - - sama, nägemus -19 – 7 – madr- 13:15 – jupiter - kaalud – v – kaalutlus – sama, eesmärgist -20 – 8 – lagu– 14:38 - marss – skorp – m ja p – lootus, iha – sama, ajaliselt - 21 – 9 – ing– 16:01 - päike – ambur – j – nägemine – sama, luuakse kes ollaks - 22 – 10 – odal– 17:24 – veenus – kaljukits – s (saturn)– kasutamine - otstarve, maaüh - 23 – 11 – dagaz– 18:47 – merkuur – veevalaja –u (uraan) ja s (saturn)– tean – toimetulek - 24 – 12 – feh– 20:10 – kuu – kalad – n (neptuun)ja j – usk - eneseühtsus

1 – 13 – ur – 21:36 – s - jäär – m – samamoodi . . . -2 – 14 – thurs– 22:10 - j - sõnn – v - 3 – 15 – ass– 22:48 – ma – kaksik me -4 – 16 – reid– 23:26 - p – vähk – k ja pp -5 – 17 – ken– 00:04 - v – lõvi – p – ap - 6 – 18 - gifu- 00:42 - me – neitsi – me - 7 – 19 – wynja– 1:20 – k – kaalud – v -8 – 20 – hagal– 2:00 – s – skorp – m ja p -9 – 21 – naud– 2:34 - j – ambur – j-10 – 22 – iss– 3:48 – ma – kaljukits – s -11 – 23 – jara– 3:50 - p – veevalaja – u ja s-12 – 24 – pertra– 4:28 – v – kalad – n ja j - 4:56 – akasa (kuulmine) – 1-3 (hingus)– eeterkeha -5:13 – vaju (tunnetus) – 8 (hingus sõrmelaiustes ninast)– õhuprintsiip -5:30 – tejas (nägemine) - 4 (hingus)– valgus printsiip -5:47 – prithvi (haistmine) – 12 (hingus) – maa printsiip -6:04 – apas (maitsmine) – 16 (hingus)– vee printsiip -6:21 – anupadaka (teadmised) -6:38 – aditatva (teadvus) iga kahe tunni järgi . . . – P (pühapäev) – punane seadus – olen (printsiip) -E (esmaspäev) – lilla seadus– tundmine -T (teisipäev)– pruun seadus– mõtlemine

K (kolmapäev) – beez seadus – võitlus, sobiva viisi valimine -N (neljapäev)– tumeroh seadus – väljendus -R (reede)– hall seadus– nägemus -L - valge seadua– eesmärk -(P) – indigo seadus– aeg -(E, uus nädal) – taevasina seadus– olemise loomine -(T) – heleroheline seadus – otstarve-(K) - kollane seadus– toimetulek

(N) – oranz seadus – eneseühtsus – kehavälised jumalused 13 – yin -14 – yang -15 – vastandite tasakaal-16 – sarnasuste tasakaal-17 – harmoonia-18 – vaba tahe ja vabadus-19 – kundalini-20 – meisterlikkus-21 – küllus-22 – selgus-23 – hea ja kurja tundmie-24 – loovus-25 – avanemine-26 – joondumine-27 – meelerahu

28 Рtarkus-29 Рr̵̵m-30 Рandestus-31 Рusk-32 Рarm -33 Рsuvaline printsiip РwEGJȘFJSJF̦JDFLIHFOIRWUTW+9PU
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 10:58 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Oskad, sa seletada millega on tegemist? Kus sa näed siin CC -d? Ma olen võtnud üle ainult maagilised sooritused aga neid ma kombneeerin ka enda omadega. . Aga see kodeering on kõigile tuttav.


ei oska seletada. siin ei näegi CC-d, aga ajalugu vaadates küll. kodeeringutest ei tea kah midagi. võtsin korra jutustuse jõust kätte, aga 23 leheküljest kaugemale pole jõudnud- tahan ise avastada Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Sinine rass on jah meie helesinisilmsed indigolapsukesed Smile

Need kes sita kokku keerasid oli väga suur vähemus, just see nende rasside arenenum valitsejaskond. Valgete seas sitakokkukeerajateks on tohutu enamus.
Kas valge inimese ülesanne, mille eest teda teistest paremaks pidada tuleks, oligi ennast Maailma kõige arenenumaks viiruseks arendada.
Ma näitan seda, et valge inimene saab karistuse enda Kõiksusevastaste tegude eest.
valge inimene elab enda paradiisis ja naudingutes (muide suitsu ja narkootilised ained tegi mõnuaineteks vage inimene, mitte indiaanlane), aga ikka ta "võitleb karmi ekistentsi vastu" võitleb Kõigelooja vastu. Karistused on juba loodud tema enda tegude läbi, Ilma seaduste järgi ja selles ei saa nad süüdistada teisi rasse. Valge rassi loodud ristisõjad lõppesid alles mõnisada aasta tagasi, nende ülesande täitmine algas alles siis ?, aga selleks ajaks olid ju need teised rassid juba hävitatud või orjastatud valgete poolt (te ju teate kui vähe on need teised rassid sõdu alustanud), kuhu jäi nende võrdne võimalus ? (ega ahviarengus musta inimese keha ikka hinge välja ei arenda küll, niigi tegeles must rass enne orjastumist ¹amanismiga)

Miks valge inimesele Kõiksuse karistused haiguste näol ei mõju, puht sellepärast, et ta on enda piiritu hävitamisega naudingute nimel, arendanud välja ka nii arenendud meditsiini. Aga ka siit tulevad karistused. Näiteks 90% eesti täisealistest noormeestest vabastatakse sõjaväst, sest nad on füüsiliselt alaarenenud) karistus on juba geenide sees. Valged inimesed on enda naudingute sees taandarenenud tohutult nõrgaks. Kui nüüd vaadata seda et juba praegu on hävitustega kaasnevate kliimamuutustega (mida hakati piirama alles siis kui see juba praegusele põlvkonnale kahjulikuks osutus) tekkinud tohutud loodushävingud ja rahvastikuränded (peame meeles ka seda mitu miljardit on valgeid inimesi rohkem kui teisi) ja need probleemid mida prognoositakse on pea kümnekordne (mida muidugi igatpidi valge inimene ametlikult maha vaikida proovib),

siis me näeme et valge inmese nõrk DNA ei pea vastu sellele mis teda tulevikus ootab. (DNA-st rääkides on näiteks Ameeriklased juba enamuses geenide poolest külmaverelised kujategijad, kuna ameerikasse saadetutest oli väga suur osa vangidest sunnitööliseid kes sinna hiljem elama jäid ja Brittidelt sõja läbi endale vabaduse võitlesid) Praegu elab inimene enda paradiisis ja naudingutes mida hävitades ja raisates ta sellest endale põrgu loob. Me näeme neid karistusi, Kõiksusevastaste kuritegude eest, tulevikus, kui just inimkond ennast enne ära ei hävita (Valge inimese kõrge arengu kõige võimsam leiutis on ju aatompomm Rolling Eyes)
Sellist saasta ei suuda puhastada miski muu kui puhastustuli.
Siiski lootus on olemas et valge inimene saab targaks hakkab õigesti elama ja kuidagi pääseb


Viimati muutis seda Turkian (Reede Mai 14, 2004 11:21 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 11:16 am    Teema: Vasta viitega

kust saaks rohkem infi indigolaste kohta? kahtlustan, et mul kodus üks selline on Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
wEGJSöFJSJFöJDFLIHFOIRWUTW+9PU


???

väike W mees
suur W mees
D on Tokroda
9 - on ühekdanda dimensiooni tegelane
P on Päike
U on Uraan
F on Flyd, neid on 4 tk.





sklj<ngilngljfSKL


Viimati muutis seda flywinter (Reede Mai 14, 2004 1:58 pm). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
kust saaks rohkem infi indigolaste kohta? kahtlustan, et mul kodus üks selline on Smile


Kas Sa sellisel lehel oled käinud:
http://www.metagifted.org/topics/metagifted/indigo/whoAreTheIndigoChildren.html
Tagasi üles
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mine neti otsingus "indigolapsed"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

suvaline mees... selle järgmise lahkamine võiks alata siis väike sitakeeraja ja suur sitakeeraja...vahepeal teised w-mehed,... jne.

teistele tänan juhatuste eest.


Viimati muutis seda Cyclamen (Reede Mai 14, 2004 1:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest see suvaline printsiip ütleb kõik ära, polegi midagi kommenteerida.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nii! Nüüd ma tegin oma koduleheküljele ilusa tabeli. Ja selgub veelkord, et aurakihte on tõesti 12 tükki. Seitse võnget on inimeste segi ajamiseks. Ükskord oli vist isegi selline juhus, et seiste võnget pandi massiüritusele ja inimesed tallusid ennast surnuks hirmust. Seitset võnget kõrvaga ei ole kuulda. 12 võnkega mõistus säilib ja inimene lolliks ei lähe.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group