Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indiaanlaste pärandus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mäletan, kui Flywinter siia foorumisse tuli, Ainult puges ja sai ikkagi sõimata, kuna kõik ju nägid läbi, et millise inimesega tegemist on
Ära imesta, miks kõik sinu vastu on ! Jah kõik, ükski su sõber sinust ka lugu ei pea, olen selles täiesti kindel Idea
Ja täiega paras sulle, oled selle kõige ära teeninud
Oma iseloomu arendada sa ei tahtnud, siis hakkasid orjama ja pugema

Ei tahtnud sa näha maailma sellisena, nagu see on, said omale Kirke kaela, nüüd ei näe sa oma illusioonidest enam kaugemale
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
CC -sed on erinevalt teistest nõia liinidest õppinud ära süsteemse mõtlemise. Selle foorumi oma on veel väga algstaadiumis ja ma ei tea kas sellest üldse midagi asja saab. Võtame kasvõi selle teisiku teema, korratakse juba teada tuntud tõdesid ja mitte midagi uut. Samas on oi kui palju maailmas sellest kirjutatud.
OK minuteada on CC AINULT ÜKS teisik. see ei näita küll süsteemi tunnetamis. Muideks sinu 6 sageduse teisik on lõõdud risti ja kollid imevad temast elumahlasid. Mida see annab Sulle. Sellel tasandil asub inimese hing. Hing on seotud armastusega. Seega sul puudub armastus. Siit ka vastus, miks naistega on Sul täbarad lood. Kas CC aitab Sind Question Ei tema käibki Sind imemas ja on häpi, et üks järjekordne loll ohverdas ennast, et punanahad saaksid hästi elada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
Indiaanlased andsid kartuli, maisi, kulda, tohutult ajalooväärtusi, oma maa. Valge suutis anda ainult indiaanlastele tulevee ja surma.
Tubli tushka. Nüüd hakkad emakese maa kingitusi juba pidama indiaanlaste loominguks. Kartuli ei loonud indiaanlased. Seda tegi ikka emake loodus. Siit näeme Tushka varga iseloomu. Kõik teiste loodud hea ahmib endale ja oma isandatele. Praegu tahab foorumit allutada. Loodab läbi mõrva õndsaks saada.
Seda ta ei maini, et indiaanlased istuvad reservaadis ja võtavad riigi toetust vastu. (Seda teenib muideks valge mees). Muud ei tee, kui panevad narkotsi ja sigivad. Ja tarbivad valge mehe loodud hüvesid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Hing asub 9 tasandil. Ja 6 -dal tasandil on kolmas silm.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

[/quote]Muideks sinu 6 sageduse teisik on lõõdud risti ja kollid imevad temast elumahlasid. Mida see annab Sulle[quote]

Ma ei usu su juttu.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Muideks sinu 6 sageduse teisik on lõõdud risti ja kollid imevad temast elumahlasid. Mida see annab Sulle

Ma ei usu su juttu.
Uskumine pole kohustuslik, samamoodi, nagu pole ma kohustatud Su perset päästma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Hing asub 9 tasandil. Ja 6 -dal tasandil on kolmas silm.
Kust sa sellise lolluse oled võtnud Question
Mõrdiööbikute baas, asus küll 6 sagedusel.
Ja 9 tasandile loodi prügila. Mis seal tegelikult on Question Sellest me kunagi veel räägime. Individi parameetrid ei asu kõrgemal, kui 7.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Cyndi Dale Uus tsakraravi. Seal on kirjutatud, et hinge asukoht on üheksas. Kui Tobarot mind pommitas siis ma püüdsin pommi kinni 9-ga nii , et see minu pihta ei jõudnudki madalamatele tasemetele. Mul on kõvad kaitsed peal, teil ei ole kerge mind rünnata. Ma nägin need radarisüsteemid ka ära, mida kasutate minu asukoha välja peilimiseks. . Mul peaks olema igal tasandil üks teisik. Tobarot ründas mind siis kui sina comebacki foorumisse tegid. Siis ma selle järgi juba teadsin et nüüd midagi juhtub. Ja juhtus see, et sa tulid varjust välja.
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
tushka kirjutas:
Indiaanlased andsid kartuli, maisi, kulda, tohutult ajalooväärtusi, oma maa. Valge suutis anda ainult indiaanlastele tulevee ja surma.
Tubli tushka. Nüüd hakkad emakese maa kingitusi juba pidama indiaanlaste loominguks. Kartuli ei loonud indiaanlased. Seda tegi ikka emake loodus. Siit näeme Tushka varga iseloomu. Kõik teiste loodud hea ahmib endale ja oma isandatele. Praegu tahab foorumit allutada. Loodab läbi mõrva õndsaks saada.
Seda ta ei maini, et indiaanlased istuvad reservaadis ja võtavad riigi toetust vastu. (Seda teenib muideks valge mees). Muud ei tee, kui panevad narkotsi ja sigivad. Ja tarbivad valge mehe loodud hüvesid.


Väga tupli tokrots, vassides tõestab tõeSmile)

Lähed äkki nüüd tagasi oma teemaalgusesse ja loed? Noppisin sinu jaoks välja isegi lause millest ma lähtusin "Mida on indiaanlased annud. Muud ma ei leidnud, kui suits ja meelemürgid (narkotsi kasutamine) "

Ma räägin mida nad andsid, aga sina? süüdistad mind varguses, mõrvades ja 100 muus surmapatus, einoh, väga kristlasele omane lähenemine.

p.s. narkots kui oopium oli kasutusel euroopas enne ameerika avastamist. seda sa ka muidugi ei teadnud onju....

p.s.s. ka eurooplased pole ise midagi loonud (või tõesti segasid kaks kivi omavahel ja said vilja?), emake loodus andis meile ja neile. mis vahet siis kelle looming kartul tegelikult on.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli tushka.
Narkootilisi aineid on kõikjal. Selle kasutuse lõid indiaanlased. Kust hakkas massiline narkomaania Question USA. Kes neid õpetasid, ikka indiaanlased.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks indiaanlaste vaimsus on ka narkomaanial põhinev.
Ork võib rääkida sulle nende rituaalidest.
Meie õpetame rännakuid ILMA meelemürke kasutamatta.
Ehk räägid meile, et indiaanlased on leiutanud auto, raadio, elektri, telefoni, arvuti jne.
Sa oskad hästi tõestada, tõesta see ka ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Mul on kõvad kaitsed peal, teil ei ole kerge mind rünnata. Ma nägin need radarisüsteemid ka ära, mida kasutate minu asukoha välja peilimiseks.


k6mbaj7zkityy3lka55e Idea Exclamation
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Individi parameetrid ei asu kõrgemal, kui 7.



Ise ka usud seda või.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

önjdlfwrenjlarenjhealrjealgasdjlgadfnjgladnjsdlngrslf,nasle Idea Exclamation
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
önjdlfwrenjlarenjhealrjealgasdjlgadfnjgladnjsdlngrslf,nasle Idea Exclamation


poisil on uus konjak ette võetud.
(koodimurdja töötab)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
önjdlfwrenjlarenjhealrjealgasdjlgadfnjgladnjsdlngrslf,nasle Idea Exclamation


Tüh-
ja
sest
kon(n)-
jaki
st

466577bbghvnfj00eert66771zzzzzzzzzz>1;

votnii!
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Tsiteerin::
Individi parameetrid ei asu kõrgemal, kui 7.



Ise ka usud seda või.


Sa teinas tead nendest asjadest paremini ?!
Võta teadmiseks, et inimesel on peale füüsilise keha veel 7 keha ja rohkem neid ei ole Idea
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tubli tushka.
Narkootilisi aineid on kõikjal. Selle kasutuse lõid indiaanlased. Kust hakkas massiline narkomaania Question USA. Kes neid õpetasid, ikka indiaanlased.


indiaanlased oskasid piiri pidada, neile sai hoopis saatuslikuks just tulivesi. Kes neile andis? Nojah, sina pesed endasugused vastutusest puhtaks ja samas nutad nende ohvrite pärast, irwww...demagoog.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
indiaanlased oskasid piiri pidada, neile sai hoopis saatuslikuks just tulivesi. Kes neile andis? Nojah, sina pesed endasugused vastutusest puhtaks ja samas nutad nende ohvrite pärast, irwww...demagoog.


Ise annad eeskuju, aga sõimad teisi??
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks indiaanlaste vaimsus on ka narkomaanial põhinev.
Ork võib rääkida sulle nende rituaalidest.
Meie õpetame rännakuid ILMA meelemürke kasutamatta.
Ehk räägid meile, et indiaanlased on leiutanud auto, raadio, elektri, telefoni, arvuti jne.
Sa oskad hästi tõestada, tõesta see ka ära.


Indiaanlased elasid nii nagu oskasid ja ma arvan et nad olid häpid. Kes nad hävitas tead ise ka, need olid just sinusugused inimesed...

ah et vanad eestlased ei närinudki seeni ja muid toksilisi kasve, ainult indiaanlased irw?

Ja mis sinul neist autodest, raadiost, elektrist...need kõik puha vabamüürlaste, kristlaste ja juutide leiutatud.Smile)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group