Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tumeroheline ülekande liin ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 1:29 am    Teema: Vasta viitega

Mis valemiga ma valetan endale? Rolling Eyes
Inimesed on erinevad ja sarnased olukorrad ei pruugi kulgeda sama moodi.
Kui teine kord sattun samasse olukorda siis ei pruugi abipaluja olla roosade prillidega ...
Ja enne me ju ei tea kuidas mingi konkreetne inimene mõnes olukorras käitub kui me ei proovi järgi.

Aga sellal, kui sa üritad minule selgeks teha, et ma olen kaamel, unustad sa selle, et tangot tantsitakse kahekesi. Ehk unustad mis on kirjutatud "Raudse maagia" teemas

Kui selle algse olukorra juurde tagasi tulla siis:
esiteks, ma ei käi ringi sooviga koomiksi kangelaseks saada, et sattuksin olukordadesse kus keegi palub abi.

Ehk, see abipaluja viskas välja taotluse, abi paludes. Kuna teisi ei olnud lähedal siis oli see suunatud otseselt mulle. Ma võtsin tema taotluse vastu. Toimus diil.
Aga enne kui ma abipalve vastu võtsin, ma ma hoiatasin abipalujat, et mis siis juhtub kui ma sekkun sellesse tülisse. Ja väga objektiivselt.
(See on minu viga. Ma püüan ausaks jääda. Hiljuti oleksin ma saanud oma vana mobla maha müüa aga selle asemel, et raha saada rääkisin ma kõigist mobla vigadest ja mobla vedeleb minul siian kappi peal)
Aga abipaluja käis sellest hoolimata peale, siis minule paistis, et ta teab mida teeb ja võtsin ta kutse vastu

Ma sain temalt õiguse sekkuda tema ellu. Ja vastupidi.
Kuid siis hakkatakse mind süüdistama selles, et ma mööda seda teed kõndisin ja tema taotluse vastu võtsin.
See, et ma ise lõppuks pasunasse sain on õigustatud.
Aga sellega ta ei lõppeta diili kui ma temale, tema poolt minule antud õigusi ise tagasi ei anna.


NB! See lugu on hüpoteetiline. Olen siin kasutanud mitme inimese jutustusi ja veidi kasutanud fantaasiat. Et raktobleeri seadustest aru saada.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 3:21 am    Teema: Vasta viitega

oeh!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga enne kui ma abipalve vastu võtsin, ma ma hoiatasin abipalujat, et mis siis juhtub kui ma sekkun sellesse tülisse. Ja väga objektiivselt.

Aga abipaluja käis sellest hoolimata peale, siis minule paistis, et ta teab mida teeb ja võtsin ta kutse vastu


minu arvamust mööda, on sul vajakajäämisi tegelikult hädas olija ja "abipaluja" eristamisel.
kas lugu on fiktsioon või mitte, ei oma seejuures mingit tähtsust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, nüüd siis on see seadus ka kirjutatud.
Muideks pesadest ei tahetud mul lasta kirjutada. Kõigepealt oli mingi räige kott. Vaatasin, mida mu Tumeroheline teisik teeb. Võitles mingi kolliga. Uurisin, kes see on. Ja avastasin, et see India deemon. nüüd siis teada, kes valitsemise enda kätte haaranud. Ma hakkan juba india egregori vihkama. Ja kui kollist sain jägu, siis saadeti inimesi mulle külla, et mul aega poleks. Telefoni lülitasin välja.
Sain inkka hea elamuse. Tuli vend. Tal meeletu rääkimise soov. Ma räägin talle, et tahan kirjutada. Ta kiidab takka, et jah inimesed segavad, kui ta tahab midagi teha. Lõpuks karjusin ta peale, et ma tahan kirjutada. Kõik sõnad läksid tast mööda. Ise teatab, et pean rahunema ja keskenduma. Aga ära ei läinud.
Ja jälle ma mõistsin inimeste zombilikust. Ma tahan, et inimesed muutuksid iseenda peremesteks, aga nad rakendavad kogu oma jõu, et olla orjad.
ma muideks viskasin venna välja, talle ei jõudnudki kohale, et ma tahan kirjutada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Kas teisik teab muidu paremini mida ta tegema peab seal pesas?Ma tean ,et ta peaks nagu töötama aga kui ma nagu täpselt ei taju teda..(mitte nii hästi kui füüsilist)
ehh mul oli ka plaan snd segama tulla Very Happy aga eks sellest hiljem räägime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Teisik, ,kui arenenud peaks teadma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group