Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Migreen
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Kergitan seda teemat, ei nÀe mÔtet uue teema sarnase teema tegemisel Smile

Ütleme, juba aastake pole mul migreenihoogusid olnud, sest peale viimast hoogu ma tĂ”mbasin auru maha ja loobusin kohustuslikest ettevĂ”tmistest pea tĂ€ielikult.
Viimasel ajal olen taas vaikselt hakanud katsetama, et mis juhtub, kui ma endale veidi rohkem pinget annan, ehk siis pĂŒĂŒan rohkem ette vĂ”tta kohustuslikke asju - no eks on ju vajadust ka, nĂ€iteks pole mul omast kĂ€est vĂ”tta kedagi, kes mu riietel eest kukkunud nööpe ja seljakoti lahtitulnud rihmu tagasi Ă”mbleks, ikka mina ise pean selle Ă€ra tegema (muidu jÀÀbki nii, nagu on), samuti olen pĂŒĂŒdnud hakata tegema juhutööotsi jne.

Ja mis on selgunud: kui ma end millelegi vĂ€gisi sunnin, siis misiganes see ka pole, ma ĂŒle paari-kolme tunni vastu ei pea. Lihtsalt mingil hetkel tekib samasugune udune olek, milline mul paraku ka lĂ€henevast migreeniohust mĂ€rku annab. Ja siis ma olen alati oma tegevuse lĂ”petanud, et mitte liiga kaugele minna. Pole vahet, mis tegevus see on - kĂ€sitöö (Ă”mblemine, pisiasjade remont) vĂ”i fĂŒĂŒsiline tegevus vĂ€ljas (labidatöö, puuriida ladumine) - kui ma sunnin end seda tegema, siis on tulemus ikka sama. Sest mul lihtsalt tekib alati vastumeelsus asja suhtes.

Millest mul vÔib puudu jÀÀda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Üks vĂ”imalus on mitte mĂ”elda omaenese jaoks nööbi ette Ă”mblemist vĂ€ga suureks kohustuseks:)

Enam-vÀhem paratamatus see aga on, et pealesunnitud asi jÀÀb pealesunnitud asjaks. Kui kehas on defekt, mis sellele Àgeda valuga reageerib siis suht-koht lihtsalt ongi nii. Paratamatus.

Iseenesest on niiviisi,et vastikud asjad on tihtipeale peidetud vĂ€liselt igapĂ€evaste ja tavaliste (vĂ”i isegi meeldivate) asjade sisse. Umbes nii, et kui tahad kassile tabletti anda siis peab selle vorstitĂŒki sisse vajutama. Vahest me reageerime peidetule, vahest mitte.

Ma saan aru kĂŒll, et ÀÀrmiselt tobe tundub mĂ”te, et midagi lolli on nĂ€iteks nööbi etteĂ”mblemise sisse peidetud. Samas see vĂ”ib olla asi ,mis minu puhul ei toimiks aga sinu puhul toimib. Maast madalast Ă”petatakse meid mingeid asju Ă”igeks pidama ja mitte nende sobivuses endale kahtlema.

Aga valu vÔib olla ka karistus. Peaksid tegema aga ei tee. VÔi siis teed aga polnud ette nÀhtud, et teed.
VÔib-olla elad kellegagi koos, kellele ei meeldi ,et tema niiti-nÔela puutud? VÔi tahab ta hoopis ise tegelikult su nööpe Ômmelda.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma pkun, et hÀÀlestus on vale.
nagu lapsega, kellele vanemad on pool aastat kildu visanud, et , kui sa paha laps oled, siis viin su lasteaeda.
ja siis imestavad, miks lapsed röögivad end ogaraks, kui lasteaeda minek on.
mina tegin teist moodi, suurim preemia peale komme (ĂŒhel - teisel oli luba paljast ketÂčupit juua otse pudelist Smile ) oli see, kui ĂŒteldi, et kui sa ikka vĂ€ga-vĂ€ga hea oled, siis vĂ”ib-olla viin su lasteaeda.
tulemuseks oli see, et nad olid pea ainsad, kes tÔmbasid moka viltu, kui neid hakati lasteaiast koju viima, mitte siis kui neid hakati lasteaeda viima.
seega.
ma arvan, et sul on töödest kujustus kui kohustusest.
hakka enda sees ĂŒmber monteerima, et need on hĂŒvesid vĂ”imaldavad asjad.
st see on ju mugav, kui saab kĂ”ik sĂ€rginööbid kinni panna vastavalt soovile ja puid on vĂ€ga hea vĂ”tta, kui nad riita on laotud ja siis nad ei kĂŒlmu imelikult ĂŒksteise kĂŒlge kinni, kui talv tuleb, jne.
st mitte kohustus tööd teha, vaid vÔimalus ennast arendavalt (kas midagi Ôppides vÔi keha treenides) liigutada, kusjuures odav, vÔrreldes igasugu trennidega.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group