Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Värvitu Ringvool ja seadus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 1:26 am    Teema: Re: Värvitu maagia Vasta viitega

Aare kirjutas:
Aga kui unustamisega on probleeme,mõni asi lihtsalt on olnud nii tähendusrikkalt mõjuv???
Järelikult pead asjaga niikaua tegelema, kui asi OK. Õige lahendus vabastab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Metsamees kirjutas:
Pese oma asjad enne teda ära.
Siis esitad puhtad mis iganes asjad ja kui ta ka siis tahab neid veel üle pesta siis ma ei tea, on problemaatiline.
Äkki ära tee välja, tee nägu nagu poleks olnud.


Milleks probleemi tekitada,vahet pole kuda tööjaotus on,kes need masinasse paneb,Valged üht mustapesukasti värvilised teise ja kui pestud siis igaüks sorteerib.
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 12:06 pm    Teema: Re: Värvitu maagia Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aare kirjutas:
Aga kui unustamisega on probleeme,mõni asi lihtsalt on olnud nii tähendusrikkalt mõjuv???
Järelikult pead asjaga niikaua tegelema, kui asi OK. Õige lahendus vabastab.


Aga kuidagi tuleb see lahendus ka reaalselt läbi eleda/tunnetada,sest paljalt teadmine kuidas on õige ei pruugi harjumuspärast niilihtsalt muuta?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on üks asi ebaselge siinkohal: Vaenlaste maailmad vist ei pane alati mitte tööle vaid proovivad teisikut maha lüüa ka. Nimelt olen märganud et toidan tihti enda teisikuid mis on vist orjastavates maailmades kinni, sest nad kaklevad seal ja ei taha alluda. Nüüd kui võtaks neilt enda toite ära, siis nad vist löödaks ju maha. Või suudetakse tavaliselt nagunii lüüa kui tahetaks (musta maagia seaduse põhjal) ? Sellisel juhul arvatavasti on mulle lihtsalt illusioon jäetud, nagu ma suudaks neid elus hoida. Illusioon eesmärgiga, et nad saaks minu energiat varastada läbi minu teisikute kes endaarust suudavad enda elu kaitsta ja seal võitlevad ja keda ma ellujäämiseesmärgil toidan.

Samas, küsimus et mis juhtub kui vaenlaste maailmas mu teisik maha lüüakse. Siis ta vist mitte ei lipsa minema, vaid on surnud ja ma pean ta uuesti välja arendama peale jäänuste tagasi tõmbamist ? Samas ma olen märganud kuidas paganad enda surnud teisikuid ellu äratavad ja nad on jälle tegutsemiskorras. Kas siis peale surma peab uuesti välja arendama teisiku või saab peale ellu äratamist vanast kohast edasi areneda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 10:42 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Kas siis peale surma peab uuesti välja arendama teisiku või saab peale ellu äratamist vanast kohast edasi areneda ?

sõltub ju Sinust endast, kui ise tegija oled,
samas, kui keegi teine Sinu asju ajab ja arendab, siis sõltub sellest teisest inimesest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, nüüd on siis seadused ära kirjutatud.

Nüüd võin teiega vahelduseks jälle mängida Laughing
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 8:24 pm    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui tagasitõmbe keeris on vigastatud, siis inimene ei saa oma hinge tagasi tõmmata, kui töö on lõpetatud.
Näiteks kui kunstnik maalib pilti ja ei tõmba oma hingeosa tagasi peale tööd, siis ajajooksul ta tunneb, et on ennast tühjaks maalinud.

miks üldse on vaja "hingega maalida", "südamega tööd teha" ... minumeelest on see juba eos enda lõhkumine?!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 12:15 am    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Elab metsas suguharu. Nad elavad oma igapäeva elu. Teevad käsitsi põllutööd, majad on lihtsad, mingid hütid.
Nad ei oskagi unistada paremast elust. Nüüd, kui võtta üks pärismaalane ja viia korraks arenenumasse ühiskonda, siis ta saab tunda uusi heaolusid.
Kui ta tagasi viia, siis on tal see mälestus alles. Ta tahab nautida neid hüvesid edasi, mida ta kõrgemas tsivilisatsioonis nägi.
Nüüd hakkab ta arenema ja pingutama, et luua samad hüved. Ta on omas ühiskonnas teadlane, leiutaja.

minumeelest antud näites on küll tegemist kopeerimisega, mitte arenguga ja sellesmõttes pole see hea näide. või on Sinu meelest "arenema" sisuliselt sama mis "kopeerima"?
mida Sa nimetad arenguks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 12:23 am    Teema: Vasta viitega

Lapsed algul kah kopeerivad teisi.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 1:40 am    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
miks üldse on vaja "hingega maalida", "südamega tööd teha" ... minumeelest on see juba eos enda lõhkumine?!
Selleks, et ei toodetaks sitta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 9:51 am    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naima kirjutas:
miks üldse on vaja "hingega maalida", "südamega tööd teha" ... minumeelest on see juba eos enda lõhkumine?!
Selleks, et ei toodetaks sitta.
kuid kui töötatakse mingi osaga endast, kas mitte just siis ei toodetagi sitta,
vastasel juhul teeb inimene seda mida tal on vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 10:02 am    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:
kuid kui töötatakse mingi osaga endast, kas mitte just siis ei toodetagi sitta,
Kui ainult poole jõuga/ ainult mingi osaga endast siis valmid tõesti sitt.
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 10:07 am    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Naima kirjutas:
kuid kui töötatakse mingi osaga endast, kas mitte just siis ei toodetagi sitta,
Kui ainult poole jõuga/ ainult mingi osaga endast siis valmib tõesti sitt.

ning samamoodi kui Sa kõik oma tajud, südame, hinge, tähelepanu, elu jne.jne. ... kõige sellega maalid, ma tahan öelda, et siis ka tuleb sitt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas?
Kas poolik/ lõpetamata töö on parem kui lõppetatud?

Või ei peaks üldse midagi tegema? Rolling Eyes
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 3:05 pm    Teema: Re: Värvitu Ringvool ja seadus Vasta viitega

Naima kirjutas:

ning samamoodi kui Sa kõik oma tajud, südame, hinge, tähelepanu, elu jne.jne. ... kõige sellega maalid, ma tahan öelda, et siis ka tuleb sitt.
kui materjal ja vahendid on sitt, siis loomulikult
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tunnen, et kui olen hea maali teinud, siis mõtlen kohe, et ei kavatse seda kunagi maha müüa. See tundub mulle kuidagi liiga kallis, et kellelegi maha müüa. Aga nüüd tunnen, et teatud inimestele olen ma vabalt valmis need lihtsalt ära kinkima.. ja seda tehes tunnen, et vaev on ennast ära tasunud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kuidas?

kui inimene teeb ainult seda mida tal vaja on, siis ta ei pane ennast või enda osasid kuhugi sisse,
ei oma töösse ega oma maali jne. ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Kuidas?

kui inimene teeb ainult seda mida tal vaja on, siis ta ei pane ennast või enda osasid kuhugi sisse,
ei oma töösse ega oma maali jne. ...
Inimene jättab oma jälje nii või teisiti oma töösse ....
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aga Naima, mingis mõttes on sul õigus.
14. sajandil elas Jaapanis kuulus sepp Muramasa. Tema tehtud mõõgad olid väga hea kvaliteediga. Kuid tema kaasaegsed kirjeldasid Muramasat kui väga vägivaldset, hullumeelsuseni küündivat, tasakaalutu meelega tegelast. Ja tema mõõgad olevat verejanused ning ajendasid Muramasa mõõga kandjat mõrva või enesetappu sooritama.
Ning asjatundjad liigitasid tema mõõgad alamasoolisteks, verejanulisteks ja väärituteks ja need kustutati asjatundjate ürikutest.

Aga Muramasa õpetaja Masamune mõõku peetakse siiani moraalselt väärtuslikeks mõõkadeks.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group