Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Värav
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 12:41 am    Teema: Värav Vasta viitega

Kui inimene tahab muuta maailma, siis peab ta looma meeskonna. Maailma ei saa muuta üksinda. Sedasi on juba kord maailm loodud. Kehastujad omavad ainult ühte parameetrit. Aga maailma muutmiseks on vaja vastavalt süsteemile erinevaid parameetreid. Seega muudetakse maailma meeskonnaga. Kuningas on see, kes juhib seda muutmisprotsessi. Loomulikult oma isikliku elu saate muuta ainuisikuliselt.
Kuninga meeskonnas peab olema 20 ülesande lahendajat ja värav. Kuningas ise on allikas. Kuninga tüüpe on 4. Toome näitena edasi valguse kuningast. Valguse kuningas on see inimene, kes väljastab uusi teadmisi.
Ülejäänud juhinduvad sellest valgusest ja teostavad. Selleks, et kuninga meeskonnatööd ei segata, ega ei kurnata on vaja ka kaitset. Seda kaitset nimetamegi väravaks. Seega kuningas peab leidma esiteks endale värava.
Piltlikult: Joonistame ringi ja selle keskele paneme punkti. Punkt on kuningas, ehk allikas, kellest ammutatakse jõudu, valgust, armastust, väge, vastavalt kuninga tüübile. Meil teadmisi. Ehk meie kuningas on valguse allikas. Ring on kaitse, ehk värav. Meeskond asub ringi sees ja toitub sellest allikast. Värava ülesanne on, et sinna ringi ei pääseks muiduleivasööjaid.
Kui kuningas on leidnud värava, siis värava ülesandeks on testida inimesi, kas nad sobivad kuninga meeskonda või mitte. Seega iga üks, kes tahab pääseda kuninga meeskonda, see peab võitlema väravaga. Kui ta võidab, siis värav avaneb ja läbipääs allikale on olemas. NB värava tugevuse määrab ära kuningas. Tema annab juhtnöörid väravale, millistele nõuetele peab vastama inimene. Seega värav on täpselt nii tugev, kui on vaja.
Seega, kui keegi tahab kuninga jõudu, valgust, armastust, väge, siis ei pea pöörduma kuninga jutule, vaid selleks on värav.
Näide foorumist: Flyvinter üritab saada ringi sisse, aga pöördub alati valede inimeste poole. Poder teab täpselt, kellele pugeda, et saaks valguse osaliseks. Seda näeme tema meelitustest väravale. Ma loodan, et te ikka mõistate, et foorumi allikaks on Tokroda ja väravaks Ork. Seega soovitan Flyvinteril minna Podra õpilaseks.
Vaatleme allikat ja väravat energeetilisest seisukohast. Inimene oma olemuselt on neutraalne. Ta ei mõjuta maailma. Selleks, et mõjutada maailma on vaja tekitada poolus. Kuningas annab oma negatiivse pooluse väravale. Süsteem, kui terviklik on tegelikult neutraalne. Siit ka värava tugevus. Kuna meeskonnas olevad inimesed peavad olema heasoovlikud, siis testitaksegi neid läbi värava negatiivsuse. Väravast saab läbi siis, kui inimese positiivsus on suurem värava negatiivsusest. Inimlikult seisukohast. Inimene ei ärritu värava peale, ei vihka teda. Viha tekib automaatselt, kui inimesel on saamahimu ilma soovita midagi vastu anda. Teisiti öeldes inimese enda negatiivsus, puudus hakkab talle värava pealt vastu peegeldama. Inimene võib küll luua ilusa vormi, aga kui sisu on mäda, siis värav toob esile selle. Ega asjata Ork ütle, et ta avab vanad haavad. Inimene pole ennast sisuliselt parandanud, ta on silunud ennast väliselt, ehk teiste jaoks.
Vaatleme ka oma vaenlast, kristlikku egregori. Siin ka kasutatud analoog tehnikat. Jeesus on neil teadmiste allikas (antakse tegelikult väärteadmisi, s.o. pimedust) ja saatanale on antud süsteemi negatiivne pool. Saatanat kasutatakse selleks, et inimesed ei pääseks ringist välja. Jälle tagurpidi pööratud. 20 töötegija asemele on pandud üks imeja s.o. Jehhova (ainujumala süsteem on tarbimise süsteem, mitmejumala süsteem on loomine, tootmine). Kristlased ratsisid 20+2-nd süsteemi 3 liikme peale. Kristluse loojaid ei huvitanud inimesed, vaid nende endi heaolu.

Inimtüüp värav: See on inimene, kellel on looduslik anne imeda negatiivsust. Temal on väga hea nina inimeste veapunktile. Tema parameeter on juba antud sünniga kaasa. Ta peab käima kõik 20 aspekti läbi negatiivse poole. Kui see etapp on läbi, siis hakkab läbi käima kuninga aspekti. Kui kuningas läbi, siis saab järgmisele levelile.
Näide Thuska. Tema otsib igalt poolt vigu, seega on tüübilt värav. Mis on tema viga? Ta ei ole leidnud endale kuningat, keda teenida. Ja ta ei otsi ka seda. Miks? Talle on sisse pandud programm, et ta on nr.1, tegelikult on nr.2. Aga ta tegutseb. Nüüd küsimus, keda ta teenib. Nagu me teame, et meie peal on kristlik egregor, siis on ta automaatselt ühenduses selle allikaga ( tinglikult Jeesusega). Seega Jeesus juhib teda. Ja nagu me teame, siis on Jeesus talle annud ülesande segada inimesi teadmiste omandamisel, ehk takistada orjaringist väljumist. Thuska muutuks meeldivaks inimeseks siis, kui ta leiaks endale kuninga ja teeniks teda. Miks ma soovitasin talle Orki. Sest ork on õigel teel. See kajastub selles, et ta elu on kõik OK. Tal ei ole muresid. Seega orgist tasub tal eeskuju võtta. Algatuseks peab thuska aru saama, et ta on teisejärguline. Alles siis leiab oma kuninga.

Lõpetuseks: Kuningad leidke oma värav, kes kaitseb teie ettevõtmist. Väravad leidke oma kuningas, kes annab teile elu.

NB: värav on jäetud allikast ilma. See ei ole karistus, vaid seda on vaja selle etapi läbimiseks. Värav peab leidma allika, kes toidab teda ja vastutasuks kaitsma allikat. Sellest kooslusest tekib energia ring, mis käivitab muutuse. MILLISE?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:03 am    Teema: Tokroda: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 9:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes

Viimati muutis seda selenium (Teis Mai 11, 2004 11:14 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:08 am    Teema: Vasta viitega

Allikas on see inimene, kes annab uusi asju, mida pole ennem olnud. Kuningas on allikas. Meie foorumis on Tokroda uute teadmiste allikas.
On ka uute võimete allikas jne.

Selleks, et muuta maailma on vaja uusi asju, teadmisi, võimeid, suhtumist jne.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:16 am    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
Lahe huumor:)))))))))))))))))))))))

äkki olen ma hoopis budist? Kes sellepeale ikka tuleb.....suured nõiad või õigemini soolapuhujad:)))))

* Sa pole intriigide punumises eriti osav, vaatan kui viitsin, siis kirjutan siia tõlke ilma butafooriata:)


huvitav on see, et inimestele on antud võimalus oma probleemidele vastused saada aga nagu näha osad on leppinud oma probleemidega selle asemel, et neid hoopis lahendada...

tusku, kui sa ei taha ennast arendada siis miks sa omasuguste juurde ei lähe, kes kiruvad maailma ja sõimavad kõiki idiootideks- oled nagu pubekas, kus ümberringi on kõik lollid.

Ole siis vastavalt budist või kristlane- vahet pole- mõte jääb samaks- on sul kodus jeesuse või muthma gandi kuju - pole vahet. ma ei ütleks, et sa ära peaksid minema aga see tobe jonn hakkab su imagot alandama. Usun, et kui su õige nime ja muu isikliku avalikustaksime siis oleksid sa mitu aastat masenduses omaette kusagil nurgas ja soiuksid veel midagi läbi kuivanud huulte. Vale nime all on ju kõike alati julgem teha.

Toon näite enda pealt: paljud teavad mu õiget nime ja olen ka selline väljaspool foorumit, üritan olla selline nagu ma olen, kui aus olla siis ennast on ikkagist kõige raskem mängida. Ei piisa sellest, kui endale korrutada, et ma tean kes ma olen ja siis võin lolli mujal mängida- see on ainult enese petmine. Ka su rollimängud peegeldavad sind ennast, üritades mängida keda tahes.

Soovitus: kui tahad maha kedagi teha siis hakka nende veapunkte leidma, mitte neid neile juurde mõtlema. Muideks võid mind ette võtta, leia kõik mu nõrgad kohad- oleksin ülimalt tänulik kui sa suudaksid välja tuua uusi probleeme mis on mul veel lahendamata. Kui üldse suudad...
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:29 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 9:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seega soovitan Flyvinteril minna Podra õpilaseks.


Mis uut tüüpi huumor see siis nüüd on?
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Tushka, kangesti lõhnab Su enda provokatsiooni järele. See siis selle nn kustutamise ja muutmiste asjus.


Ise songid ja ise ka virised kuidas ise endale liiga teed. Wink
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:43 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 9:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Kullake, Sa ei saa aru Smile provokatsioon = palju kära eimillestki = midagi polegi kusagil tehtud peale mokaklõbistamise. Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Pange siis see meeskond juba ükskord kokku. Saab siis näha kuhu see maailm muutub. Jõujooned peavad ikka paigas olema. Mina olen oma lindprii staatusega täitsa rahul. Nii, et kõigile teadmiseks, mind seal ringis ei ole ega tule.
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 9:57 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

Läbu lõpetamiseks, pole vaja ka sellest teemast peldikuseina teha. Olen kindel, et selle saidi adminn on igati väärikas inimene, ja ilus ütlus on samuti "ära sitta puutu, hakkad ise haisema". Wink
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

tushka, kas sa näed ristikest oma postituse paremas nurgas? see on kustutamiskäsklus, niipalju kui mina aru saan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 9:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav, mul ka osadel on ja osadel pole. ehk mõni adminn oskab kommenteerida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

kuigi pole adminn, aga kui keegi viitsiks lugeda KKK läbi oleks asi lahedam Wink
kustutada saad siis kui Su teema on viimane, kui keegi on juba kommentaari lisanud enam kustutada ei saa, ainult muuta.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ehitasin oma võnkepüüdja valmist. Nüüd on õige aeg hakkata võnkeid ära tirima. Orava ma tõmbasin juba täna ära. Kas keegi tunneb, et tal orav kadund. Siis mina see võtja olingi. Orav on minu käes.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

ah seepärast ma siis näengi sellist tillukest satipanni taolist asja irw, tohib ma lõhun ta ää Twisted Evil
Tagasi üles
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kustutada saab vaid neid oma postitusi, millelle veel vastatud pole.
Kui keegi on juba vastuse andnud, siis on su postitus sellega seotud ja kustutamine paiskaks asja segi, mistõttu ongi siis kustutamise võimalus kaotatud. Muuta saab seda aga iga kell.
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group