Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sissejuhatus & Grobogus
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 5:43 am    Teema: Sissejuhatus & Grobogus Vasta viitega

Sissejuhatus
Nagu te teate, ei ole maa tavaline planeet. Ta on juhtplaneet. Ta asub mĂ”istmise sektoris. Selles sektoris asuvad veel kuus planeeti. MĂ”istmine koosneb kuuest osast. Seega selleks, et hing saaks arendada vĂ€lja oma maailmapilti peab ta kehastuma igal kuuel planeedil. Siis on tal vaja kehastuda maal, kus on kĂ”ik mĂ”istmise aspektid ĂŒhendatud tervikuks. Maa oli vahepeal löödud 6 sektorist vĂ€lja 16 sĂŒsteemi sektorisse tavaliseks primka (poolinimeste) planeediks. Maa asemele oli sokutatud vĂ€rviliste mehikeste planeet. See oli lumekuninganna puhver planeet. Ta muundas selle universumi energia talle sobilikuks. Elanikud olid tumeroheliste sĂ€demete kandjad. Tulnukate planeet valitses ise neid kuute planeeti. Maa pidi jÀÀma akuks. Ta sagedus viidi allapoole kuue planeedi sagedust. Selleks, et siit energiat kantida, loodigi kuus lisa rassi. Valge on seitsmes ja Ă”igusjĂ€rgne jĂ€rglane. See taheti hĂ€vitada, kui ĂŒlearune ja ohtlik. Iga rass pidi toitma ĂŒht planeeti, seal muundati see ja saadeti tulunukatele. Need toitsid omakorda lumekuninganna impeeriumi. Aga nĂŒĂŒdseks on maa Ă”ige sagedus taastatud. Tulnukatel pole enam vĂ”imu. Noh jÀÀknĂ€hud on veel pikalt. NĂŒĂŒd taastatakse maa ĂŒhendused nende planeetidega. Kuna esimene planeet on juba ĂŒhendatud, siis ma sellest rÀÀgiks. Muideks teised peaksid ka saama ĂŒhenduse sinna. Ma kĂŒll veits pajatan, mu tajud ei ole kĂ”ige paremad, nii, et vĂ”tke ka sĂ”na, ning lisage killukesi juurde.
Grobogus
Sellel planeedil Ă”pitakse sĂŒsteeme, struktuure. Mehed arendavad vĂ€lja oma mustrit ja naised Ă”pivad valikuid tegema.
LĂ€hme siis kirjelduste juurde.
Kui seda planeeti tajuda, siis ta pĂ”hivĂ€rv on telliskivi punane. Veits liigendatud sinisega. Sinist on tajuda mĂ€gede piirkonnas. Katsusin tajuda siis elanikkonda. Need on mingid meetri pikkused karvased olendid. Sarnased Star Warsi filmis nĂ€htud mĂ”mmi elanikuteina. Majad on neil kuubikujulised ja valged. PĂ€ris suured. JĂ€relikult mitmekorruselised. Elanikkond kĂŒllaltki keskaegses ajastus. Siis tajusin mingeid koduloomi. Kasutatakse lihaks. Vist annavad piima ka. Need loomad on kuskil 2,5 m kĂ”rgused. JĂ”ehobu moodi aga pikemate jalgadega. Nad söövad mingeid kĂ€sna moodi elukaid. Neid on terve maa tĂ€is. Iga meetri tagant on jĂ€rgmine. Suurus, kuskil rusikast veits suurem. Taimkattest ei saa pĂ€ris aru. Aga puud on kuidagi vĂ€ga suured. PĂŒĂŒdsin siis metsloomi vaadelda. Vormi ei suutnud tajuda. Aga need loomad on kuidagi poolkodustatud. Nagu oleks pargi loomad.
Siis liikusin mĂ€gede piirkonda. Esimene asi mida mĂ€rkasin oli ĂŒks indiaanlane, keda need karvased olendid sundisid tööle. Nad olid varustatud elektri(vĂ”i midagi analoogset) piitsadega. Sarnased reptiloidide omadele, mida nad kasutasid oma orjade peal. Ja nĂŒĂŒd mul lĂ”i pĂ€he. Vaesed CC vennad. Nad rabelevad terve elu, et hĂŒpata mingile punasele planeedile. Ise loodavad vabaks saada. Ja kui kohal. Siis oh hĂ€da, otse orjusesse. Vaatasin edasi. MĂ€estikes oleks olnud nagu tulnukate paasid. Seal hoitakse inimeste hingejuppe. NĂŒĂŒd siis selge, mida mĂ”ningad inimesed nĂ€evad. Palju on neid, kes rÀÀgivad, et neid on tulnukad Ă€ra viinud. Viidi Ă€ra nende hingeosad. Asemele pannakse inimestele mingi kallerdise moodi asi. Seda kaevandatakse mĂ€gedes ja ta tĂ€idab hinge tĂŒhimiku. Ja ka enda ĂŒhe jupi sain tagasi.
Naljakas, nĂŒĂŒd kui see side taastatud tunduvad CC mehed kuidagi tĂŒhised olevad.
Mina olen rÀÀkinud. NĂŒĂŒd on teie kord sĂ”na vĂ”tta.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Tahad öelda, et DJ on ka seal? Ta lendas vabadusse . Üldiselt vabadus on ajutine seisund ja kestab niikaua kuni kohtutakse kuiviktĂŒranniga . Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Neil on seal ka inimese sarnane jumalanna, kellel on mÔlemal kÀel kuus sÔrme ja mÔlemal jalal kuus varvast.
Ta vast nagu meie Jeesus. Very Happy

Tegutsevad ka musta vÀrvi linnud, nii vÀiksed kui suured.
Osad on "segajateks" - tiirutavad hÀirivalt silme ees.
Ja osad linnud on sÔnumitoojateks. Kohalik postivedu.

Suuremast keskusest eemal on olendid, kes vĂ”iksid meie mĂ”istes "rohelised" olla. Nad astuvad elavatest kĂ€snadest ĂŒle, mitte ei tallu nende peal nagu kombeks.
Tagasi üles
Kayaman
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
. Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist

VÀga hÀsti öeldud Laughing
Tagasi üles
yaman
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks tagasi teatud hingesidet,et kui midagi tunnen,oleks selline taju,et ka ise kohal viibin...

Nagu vahepeal justkui juba andis tunda,nĂŒĂŒd on jĂ€lle tagasilööke olnud,justkui mingite tsĂŒklitega pumpab olukorda normaalsemaks.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tahad öelda, et DJ on ka seal? Ta lendas vabadusse . Üldiselt vabadus on ajutine seisund ja kestab niikaua kuni kohtutakse kuiviktĂŒranniga . Kui DJ seal on, siis on varsti oodata selle maailma muutumist
Arvatavasti on.
Ka see maailm muutub koos meiega.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Raamat on kirjutatud DJ isikust ja CC on taustaisik. Kui sa vÔitled CC -tega, siis sa tegelikult vÔitled valede inimestega. CC-sed ei ole mitte nÔiad, vaid tÀiesti tavalised inimesed.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

CC all ma mĂ”tlen tegelikult sĂŒsteemi.
Aga ega ma indiaanlastega vĂ”itle. Ainult niipalju, kui nad ise tĂŒli norima tulevad.
Minu eesmÀrk on jÔuda sinna, kus on meie ÔigusjÀrgne koht.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Sinule antakse sinu enda teooria jÀrgi. Kui juhtumisi nad on sinust kÔrgemad, siis tead , mis sinuga juhtub
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Elu nÀitab, et ei ole kÔrgemad.
KokkupÔrge nÀitab.
Ehk tugevam vÔidab.
Ma olin sunnitud indiaanlastega vÔitlema.
LĂ”puks see mees ĂŒtles, et ta pole nĂ”id, vaid tavaline mees. SĂ”nus enda Ă€ra.
Ma olen valget raktobleeri Ôppinud hindama.
Tuleb ajada oma asja. Kui keegi tĂŒli norib ja ribadeks lendab, siis on selge, mis ta eesmĂ€rk oli.
Aare
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

mis siis?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Allutada.
Antud nÀide: Indiaanlased moosisid meie naised Àra ja siis tahtsid naiste jÔuga mu allutada.
Kuna ma vÔitsin, siis vÔin Ôelda, et olen tugevam kui iniaani mees+valge naine.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Indiaanlastel on omad naised. ASI SELGE, sa pakud oma naistele valesid asju, kui nad indiaanlaste juurde jooksevad
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 1:47 am    Teema: Vasta viitega

On kĂŒll omad naised. Aga tead ka kui koledad need on. Minul kĂŒll nende peale ei seisa.
Muideks, kui valged naised jooksevad sinna, siis nende valik. Aga oh ei siis jookstakse tagasi ja hakka neid sitast puhtaks nĂŒhkima.
Vot enam ma seda ei tee. Mul ka siiber. Elagu siis oma murjamitega, aga Àrgu tulgu siis eesti mehelt midagi nÔudma. ja muutugu siis sama koledaks, kui murjamite naised.
Aare
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa indiaanlasi ĂŒldistada,neid rahvaid on palju ja nii mĂ”nigi skvoo on vĂ€ga hurmav.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sul on potentsi probleem. Mul seisab kĂŒll iga naise peale. Ainult, et mul nĂ”udmised naise suhtes. Ma ei taha orjastamist ja ma ei taha et mind solvavate sĂ”nadega nimetatakse. Ma olen Ă”rna hingega ja vĂ”in solvuda.
Tagasi üles
Aare
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Eks tugev mees ei lasegi end orjastada,aga iseasi kuidas tugevaks saada,armastuse nimel on nii mÔnigi mees loobuma enesevÀÀrikusest...
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

EnesevÀÀrikus kaob siis kui mees kaotab mÀlu.
Tagasi üles
mel
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Aare kirjutas:
Eks tugev mees ei lasegi end orjastada,aga iseasi kuidas tugevaks saada,armastuse nimel on nii mÔnigi mees loobuma enesevÀÀrikusest...

ehh miks armastuse nimel pead millegist loobuma?Mina armastan vĂ€ga palju oma tĂŒdrukut ja ega ma sellepĂ€rast nii vĂ€ga nĂ”rk ka pole/nujah olin aga enne teda olin veel sitem/....sa ajad armastust millegi muuga sassi...
cc-s oli ĂŒks asi pĂ€ris hĂ€sti kirjutatud,nimelt lase ta minna minna laskmata.Vat ,et osad inimesed kleepuvad liiga ĂŒksteise kĂŒlge kinni ja siis kui lahku peaksid mingil pĂ”hjusel minema siis jookstakse energiast tĂŒhjaks ja kĂ€rvatakse maha.
Tagasi üles
mel
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav mina mĂ”tlesin ,et valge rass peabki vĂ€lja surema kuna on fĂŒĂŒsiliselt nĂ”rgem ja ,et mingi evolutsiooni teema.Aga kurat nii lihtne se pĂ€ris siiski ei ole.See orjastamise jutt selgitabki nii mĂ”negi valge mehe viha..
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group