Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naine ja kanal
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:38 pm    Teema: Naine ja kanal Vasta viitega

Ma lugesin 2nd-süsteemi alt seda naise ja mehe erinevustest. Seal oli, et naine loob kanali ja mees annab teisiku.
Küsimus oleks, et kuidas see naine selle kanali täpsemalt loob?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:13 am    Teema: Vasta viitega

krt seda täpselt teab.
mõni ehitab ja ehitab, ei saa kuhugi. teine ei jõua veel isegi mõelda, juba on olemas.

naisel on esimesel tasandil (reaalsuses, aurakihis) olemas kanalid. kui need on töökorras, siis naine saab kontakteeruda lambist, kuhu iganes - mõtleb asjast ja valmis. või mõtleb ja häälestub, kui raskem variant.

sellega loob sideme.

noh näitks, mõtlen, et mees võiks helistada, endal on käed tööd täis, hea oleks hetk puhata, aga kuidagi imelik on. aga kui telefon heliseks, oleks arusaadav põhjus. mõtlen veel kord. sellega saadan signaali. varsti kohe heliseb telefon. tavaliselt.

mõni ei oska/ei saa oma kanaleid kasutada, siis üritab suhelda nii, et topib mulli pähe. see on tappev.

üldiselt on kanal suhtluse ja energia vahetuse vahend.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:54 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

mõni ei oska/ei saa oma kanaleid kasutada, siis üritab suhelda nii, et topib mulli pähe.


Siis sa ilmselt tead, kuidas su mees ennast tunneb Laughing
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 2:19 am    Teema: Vasta viitega

jah, eks pea neid pähetopitavaid asju päris mitme pea ümbert ära ajama.
aga ma olen nii siga, et ma ilusti ei aja.
kuna mulli pähe toppimine pole viisakas suhtlusviis, siis mina eemaldan need mullid kah ebaviisakalt: lõigun ribadeks ja topin musta auku jäänused. kasvatagu siis endale uus! ja õppigu niikaua suhtlemist.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Aga selgita mida tähendab teisiku andmine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 12:57 am    Teema: Vasta viitega

noh, kanal on nagu sõiduvahend ja teisik sõitja.

kokkupanduna annab kasutada, eraldi on nagu natuke raske sõita.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
noh näitks, mõtlen, et mees võiks helistada, endal on käed tööd täis, hea oleks hetk puhata, aga kuidagi imelik on. aga kui telefon heliseks, oleks arusaadav põhjus. mõtlen veel kord. sellega saadan signaali. varsti kohe heliseb telefon. tavaliselt.


Et siis nagu mõte kui selline mis mehele jõudis oli teisik?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

oi, ei.

mõte on mõte. see on energialiik, mida ma saadan.

aga teisik on üks meie osa.

igat aurakihti me võime vaadelda kui eraldi teisikut. võrgustiku tasanil (eeterkeha) on võrgustiku teisik. emotsioonitasandil on emotsiooni /arengu)teisik, mentaaltasandil on mõtlemise teisik, jne.

igaüks tegeleb oma asjadega. lisaks on veel peateisik. sinu füüsiline keha on tegelikult füüsilise tasandi teisik (sisuliselt). kuigi me oleme harjunud pidama teda vaata et üldse ainukeseks oluliseks osaks.

kõik need kokku (vist oli 18 tk) oled sina. see, et me neid teisi eriti ei jaga/tunne/taju/tea, mis nad teevad, annab võimaluse kellegitele teistele "neid jagada" ja kasutada.

teisikut eriti ei anta, vaid kui kuskilt on midagi vaja, infot, mõnda kadunud juppi, vm., siis mõni teisikutest läheb mööda kanalit kohale ja võtab, mis vaja. siis tuleb tagasi. sel juhul saad asja kätte.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 2:31 am    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd natuke seedin seda juttu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:


teisikut eriti ei anta, vaid kui kuskilt on midagi vaja, infot, mõnda kadunud juppi, vm., siis mõni teisikutest läheb mööda kanalit kohale ja võtab, mis vaja. siis tuleb tagasi. sel juhul saad asja kätte.


Et siis naine ehitab mingisuguse kanali ja mina saadan oma teisiku naisejuurde,et midagi ära tuua? Endale või temale
Kas võib juhtuda et see teisik tagasi ei tulegi,et siis selle asemel,et mulle infi tuua jään hoopis infist ilma ja teisikust ka? Midagi mullitamise sarnast,st jään naisesse kinni'? Mulle vist tundub et mullijäämise põhjuseks on saamahimu naist endale saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ok,lähen jälle nati vulgaarseks:naisel on kanal kahejala vahel,aga minuteada inimestel seda probleemi ei esine,et"teisik"sinna millegiga kinni jääks.
Tagasi üles
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ahaa,nüüd mul veel välgatas kustkohast tuli idee:"Jumalik kanala" Laughing
Tagasi üles
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
Ok,lähen jälle nati vulgaarseks:naisel on kanal kahejala vahel,aga minuteada inimestel seda probleemi ei esine,et"teisik"sinna millegiga kinni jääks.


Tegelt oleneb mis teisikut me mõtleme,võibolla mingil muul tasandil kui füüsiline on see ka ikkagi võimalik teatud aeg.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Et siis naine ehitab mingisuguse kanali ja mina saadan oma teisiku naisejuurde,et midagi ära tuua? Endale või temale
Kas võib juhtuda et see teisik tagasi ei tulegi,et siis selle asemel,et mulle infi tuua jään hoopis infist ilma ja teisikust ka? Midagi mullitamise sarnast,st jään naisesse kinni'? Mulle vist tundub et mullijäämise põhjuseks on saamahimu naist endale saada?


Mulle vanast heast ajast meenub, et naine siiski erinevate 'maailmadeni' ehitab kanalid, mees noid pidi saab info alla tirida ja kõik peab olema isetu ja saamahimutu. Laughing Seda selle pärast, et isekas naine muidu laseb aint omakasulikesse kohtadesse meest ja saamahimuline mees ei jagagi 'kättesaadut' naisega (siia otsa on võimlik lugematu hulga asju lugeda, miks peaks olema isetu ja saamahimutu Laughing ).
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Kayaman kirjutas:
Et siis naine ehitab mingisuguse kanali ja mina saadan oma teisiku naisejuurde,et midagi ära tuua? Endale või temale
Kas võib juhtuda et see teisik tagasi ei tulegi,et siis selle asemel,et mulle infi tuua jään hoopis infist ilma ja teisikust ka? Midagi mullitamise sarnast,st jään naisesse kinni'? Mulle vist tundub et mullijäämise põhjuseks on saamahimu naist endale saada?


Mulle vanast heast ajast meenub, et naine siiski erinevate 'maailmadeni' ehitab kanalid, mees noid pidi saab info alla tirida ja kõik peab olema isetu ja saamahimutu. Laughing Seda selle pärast, et isekas naine muidu laseb aint omakasulikesse kohtadesse meest ja saamahimuline mees ei jagagi 'kättesaadut' naisega (siia otsa on võimlik lugematu hulga asju lugeda, miks peaks olema isetu ja saamahimutu Laughing ).


Sain aru enam-vähem jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
Ahaa,nüüd mul veel välgatas kustkohast tuli idee:"Jumalik kanala" Laughing


Siin oli palju eeldusi, et just KANALA tekiks. Jumalikkuses ei kahelnud keegi.
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kanala:kanal-A ehk loomulikult Kanal Aare,noh,nagu kanal 2
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Või siis kanalaareyouoolrait?
Tagasi üles
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
noh, kanal on nagu sõiduvahend ja teisik sõitja.

kokkupanduna annab kasutada, eraldi on nagu natuke raske sõita.


Mees annab dünaamika ka, ehk bensiini, ahne naine tahab ainult kütust aga rooli paneb mõne kolli. Põhimõtteliselt naine annab valikuid, oma kanalatega võimaldab pääsu kuhugi maailma, mees valib kas minna või mitte. Küsimus, kas naine saab oma mehele luua kanali ka kellegi teise maailma? Mõne teise naise maailma? Tegelikult oleks see ju võimalik kui mingit muud meest kasutada juhina. Ja mis värk üldse sellega on, meestel oma maailma siis polegi ju, saavad ainult naiste maailmu mööda käia we?
Tagasi üles
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
teisikut eriti ei anta, vaid kui kuskilt on midagi vaja, infot, mõnda kadunud juppi, vm., siis mõni teisikutest läheb mööda kanalit kohale ja võtab, mis vaja. siis tuleb tagasi. sel juhul saad asja kätte.

kas ohutum poleks kasutada kratti?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group