Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas mõista paremini, et on uni ?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 10:59 pm    Teema: Kuidas mõista paremini, et on uni ? Vasta viitega

Okei, see peakiri on võib-olla natuke segane, isegi minu jaoks.. aga tegelt ma tahaks küsida, et kuidas oleks võimalik, et ma tunneks rohkem unes ära, et on uni - Lucid Dreaming.?
Vahepeal sain ikka päris palju hullata ringi.. aga nüüd näen lihtsalt mingit kümmet erinevat und öösel, paljud jäävad ka meelde.. kuid unes ei kipu enam aru saama. Olen ka kuulnud, et Lucidit on raske saada kui oled kurnatud või stressis ja värkki ?
Või mis te oskate öelda ? : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

unenäopäevikut oled proovinud pidada?
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kõrgem mina õpetas, et kui tahad olla ühes tasandis, ega taha liikuta teise siis kasutagu ma käsi. Tasand=unenägu.
Käsi õpetas ta kasutama nii, et parem käsi viib kõrgemale ja vasak madalamale tasandile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Viimasel-ajal näen ka palju erinevaid ei suuda neid meenutada, ja tihti on nii, et unes tuleb mulle meelde unenägu mida kunagi näinud olen, millele pole enne mõelnud?

Näiteks täna tuli meelde selline asi unes, et hüppasin langevarjuga alla kuskilt taevast ja kuskile järvge, järve kohal võtsin varju seljast ära õhus ja lendasin niisama kõrgelt õhust vette... lahe kogemus oli. Point oli see, et olin unes veekogude ääres ja tulid sellised asjad meelde. ommiku siis jälle mõistata, et kust kohast sellised mälestused, ja need on veel selgemad kui uni ise, kuna nad on just sellised maastikulised, paar tükki on saare peal õhulennust jne.

ja probleem on unes ka see, et ei mõista otse, et se on uni... ja nüüd unele. ööd Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 9:23 am    Teema: Vasta viitega

creative kirjutas:
unenäopäevikut oled proovinud pidada?



Jah, mõned unenäod olen ikka üles kirjutanud. Aga tihti pole hommikul aega, et neid üles kirjutada ja päeva jooksul lähevad need juba meelest. : /
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

pirtet kirjutas:
creative kirjutas:
unenäopäevikut oled proovinud pidada?



Jah, mõned unenäod olen ikka üles kirjutanud. Aga tihti pole hommikul aega, et neid üles kirjutada ja päeva jooksul lähevad need juba meelest. : /


Äkki siin see probleemike ongi? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Njaa sai taskuarvuti/tarktelefon pda,smartphone. tellitud püsika netiga, et mul se probleem on lahendatud, ilmselt seal ka mu põhjus kunagi tegin seda.. kuid laiskus sai võittu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group