Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas on kellegi elavaga läbi une suhelda võimalik
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DrHemp



Liitunud: 14 Jan 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:14 pm    Teema: Kas on kellegi elavaga läbi une suhelda võimalik Vasta viitega

Tere esiteks
Ma tahaks teada saada ja proovida oma tuttavatega läbu une nägude suhelda nii et nad mäletaksid mind kah hommikul et kas see on üldiselt võimalik kui on siis ehk annaksite mulle mõned lingid kus on selle rituaali õpetused ja ohud ära märgitud või siis õpetaga isiklukult

DrHempEst@hotmail.com kui keegi oskab siis lisage msni ja õpetage mind palun see on ülimalt oluline!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Otsi telepaatiaga seonduvat. Wink
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DrHemp



Liitunud: 14 Jan 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

aga sooviks selle telepaatia õpetusi kah kuna ma olen nii laisk et ei viitsi ise eriti otsida sooviks juba toimivad õpetust mis on järgi proovitud!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

kel janu sel jalad, niet hakka aga otsima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 2:09 am    Teema: Vasta viitega

kui sul on olemas side oma teisikutega ja sa kontrollid neid, siis on võimalik panna mõni teisik unes tegema midagi koos oma mõne tuttava teisikuga. aga see eeldab, et ka tuttav mäletab hommikul, mis unes juhtus, ehk omab vähemalt mingisugustki kontakti oma teisikutega.

märksõnadele otsi seletused ise - foorumis on olemas.

ja see, mis sa tahad, on tegelikult osa arengust, aga sa tahad, et seda saaks teha nii, et "sööge minu eest mu puder niimoodi ära, et see jõuaks minu kõhtu, ma ise ei viitsi süüa!"
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DrHemp



Liitunud: 14 Jan 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:51 am    Teema: Vasta viitega

noo aga milleks foormum on loodud ültse eks ikka selleks et oskajad ja algajad saaksid üks teist aidada ja juhtida õigele teele just sinna kuhu küsimuse esitaja soovib saada sest kunagi olime me kõik algajad ja soovisime abi. kunagi peab tulema õpetaja kes õpetaks õpilasi igal alal on õpetaja olemas ja kes ei sooviks olla õpetaja ja omale nime sellega teha et sai kedagi aidata ja harida? ma arvan et kõik soovivad seda nii et sõõga palun mu putru ja aidake mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sellise suhtumisega saad vastused teada alles kusagil järgmises elus vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

noh, ma andsin sulle otsese käitumisjuhendi. ja sa ei viitsi seda isegi analüüsida.

sinu egole rõhumise kohta ütlen, et kogu mu vaba ja osa töistki aega on täis teiste aitamist, läbi priva, läbi meili, läbi telefoni ja personaalselt. siiski eelistan mõtlevaid inimesi. neid on rõõm aidata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DrHemp



Liitunud: 14 Jan 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

noo aga seda,et ,et kuidas ma neid teisikuid saaksin kondrollida mingi läbi mediteerimise saan neid kuidagi oma soovile allutada või on mõni teine viis veel olemas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et kui üritad läbi une kedagi mõjutada, siis võib juhtuda (isegi suurema tõenäosusega), et satud ise kellegi mõju alla. See on kaheotsaga asi. Sa üritad lihtsalt kellegilt energiat võtta. Mul kunagi oli nii, et leppisin kokku, et saame kokku. See oli siis kui mul energiat eriti ei olnud. Sain energiat laenuks ja saingi unenägemisse. Alguses on hea alustada selliselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Olen üritanud teise inimese unenäkku saada. Et tsillata seal ja vaadata, mida ta näeb ja ehk näeb mindki. 3 korda olen teinud ja rohkem ei tee kaa vist. Sest siis ma olen vastu saanud mingid õudusunenäod, mis sisaldavad alati surma ja laipasid. Iga kord. Seega olen üles ärganud külmas higis ja kartes, et keegi võib ka minu kodu uksest vabalt sisse tulla ja mind ära tappa. Aga ei oska mõista, et see oli lihtsalt uni. See peale luupainajat siis. veider igaljuhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DrHemp



Liitunud: 14 Jan 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 12:46 am    Teema: Vasta viitega

aga kas sa said kellegagi une näos kokku ültse kas sul see õnnestus ja ega sa juhuslikult aadresiga ei eksinud ja kellegi vale inimese une ukse peale ei koputanud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 9:24 am    Teema: Vasta viitega

DrHemp kirjutas:
aga kas sa said kellegagi une näos kokku ültse kas sul see õnnestus ja ega sa juhuslikult aadresiga ei eksinud ja kellegi vale inimese une ukse peale ei koputanud?


Ei saanud, laipadega sain ainult. Sel inimesel oleks nagu selline müür ees olnud.. et kui ma tahan sisse saada, siis ta annab hoopis vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

kellegi teise unenäosse saab minna ainult siis , kui teine ka samal ajal seda sama teeb. ei ole võimalik minna kellegi unenäosse siis kui see inimene samal ajal on ärkvel või magab nii raskelt et ei näegi und. sel juhul loomulik et näeta ainult laipu unenäokehast. mõelge ise, nõiad ongi need kes on loomingulised. ei saa olla nõid kui pole mingit loominulist võimeid. Kuidas saab üldse minna kellegi unenäkku kui samal ajal see inimene ei näegi und? See ei ole võimalik. Koosunenägemine on ainult siis võimalik kui ollakse ühel lainel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen inimese oma unenäkku tõmmanud. Järgmine päev tuli ja rääkis kuidas oli järsku ära väsinud, magama läinud ja mind unes näinud. Kirjeldas suhteliselt täpselt seda mida minagi olin unes näinud.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 2:27 am    Teema: Vasta viitega

sinu teisikud on osa sinust, nagu käsi või jalg. ja sa peaksid neid samamoodi valitsema, nagu käsi-jalgu.
kuhu me jõuame, kui tekib küsimus: kuidas mõjutada vasakut jalga nii, et ta edasi läheks???????????????????
mediteeriomine on asi, mida ma kunagi teinud ei ole.
ma lihtaslt võtan iseenesestmõistetavana asju, milles mõni kahtleb. tulemus on, et nad ka tegelt (minu puhul) toimivad.

sa ju ei pea mõtlema, et kas tool ikka on istumiseks, jne. sa lihtsalt istud ja tool kannab sind (tavaliselt, kui asjad korras), ilma igasuguse hookus-pookuseta.

hakka oma teisikutesse samamoodi suhtuma, ja sa hakkad aru saama, mis nad teevad.
aga enne viitsi lugeda nats tokroda teooriaid, siis saad aru, mis nad PEAKS tegema. muidu sa lihtaslt ei saagi aru, kui midagi toimub.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
sinu teisikud on osa sinust, nagu käsi või jalg.

Kust sa tead, et see on sinu käsi?
Tagasi üles
viky



Liitunud: 29 Okt 2007
Postitusi: 8
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 2:04 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
sinu teisikud on osa sinust, nagu käsi või jalg. ja sa peaksid neid samamoodi valitsema, nagu käsi-jalgu.
kuhu me jõuame, kui tekib küsimus: kuidas mõjutada vasakut jalga nii, et ta edasi läheks???????????????????
mediteeriomine on asi, mida ma kunagi teinud ei ole.
ma lihtaslt võtan iseenesestmõistetavana asju, milles mõni kahtleb. tulemus on, et nad ka tegelt (minu puhul) toimivad.

sa ju ei pea mõtlema, et kas tool ikka on istumiseks, jne. sa lihtsalt istud ja tool kannab sind (tavaliselt, kui asjad korras), ilma igasuguse hookus-pookuseta.

hakka oma teisikutesse samamoodi suhtuma, ja sa hakkad aru saama, mis nad teevad.
aga enne viitsi lugeda nats tokroda teooriaid, siis saad aru, mis nad PEAKS tegema. muidu sa lihtaslt ei saagi aru, kui midagi toimub.



lol

ma olen ise 21 aastane ja ei saanud mitte mõhkugu aru Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 2:38 am    Teema: Vasta viitega

viky kirjutas:
haldjanool kirjutas:
sinu teisikud on osa sinust, nagu käsi või jalg. ja sa peaksid neid samamoodi valitsema, nagu käsi-jalgu.
kuhu me jõuame, kui tekib küsimus: kuidas mõjutada vasakut jalga nii, et ta edasi läheks???????????????????
mediteeriomine on asi, mida ma kunagi teinud ei ole.
ma lihtaslt võtan iseenesestmõistetavana asju, milles mõni kahtleb. tulemus on, et nad ka tegelt (minu puhul) toimivad.

sa ju ei pea mõtlema, et kas tool ikka on istumiseks, jne. sa lihtsalt istud ja tool kannab sind (tavaliselt, kui asjad korras), ilma igasuguse hookus-pookuseta.

hakka oma teisikutesse samamoodi suhtuma, ja sa hakkad aru saama, mis nad teevad.
aga enne viitsi lugeda nats tokroda teooriaid, siis saad aru, mis nad PEAKS tegema. muidu sa lihtaslt ei saagi aru, kui midagi toimub.



lol

ma olen ise 21 aastane ja ei saanud mitte mõhkugu aru Smile



mis see vanus siia puutub. kas sa arvad,et 21.aastased või vanemad on targad?

ole rahulik väga paljud on lollid, seega täitsa arusaadav, et sa matsu ei jaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viky



Liitunud: 29 Okt 2007
Postitusi: 8
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
viky kirjutas:
haldjanool kirjutas:
sinu teisikud on osa sinust, nagu käsi või jalg. ja sa peaksid neid samamoodi valitsema, nagu käsi-jalgu.
kuhu me jõuame, kui tekib küsimus: kuidas mõjutada vasakut jalga nii, et ta edasi läheks???????????????????
mediteeriomine on asi, mida ma kunagi teinud ei ole.
ma lihtaslt võtan iseenesestmõistetavana asju, milles mõni kahtleb. tulemus on, et nad ka tegelt (minu puhul) toimivad.

sa ju ei pea mõtlema, et kas tool ikka on istumiseks, jne. sa lihtsalt istud ja tool kannab sind (tavaliselt, kui asjad korras), ilma igasuguse hookus-pookuseta.

hakka oma teisikutesse samamoodi suhtuma, ja sa hakkad aru saama, mis nad teevad.
aga enne viitsi lugeda nats tokroda teooriaid, siis saad aru, mis nad PEAKS tegema. muidu sa lihtaslt ei saagi aru, kui midagi toimub.



lol

ma olen ise 21 aastane ja ei saanud mitte mõhkugu aru Smile



mis see vanus siia puutub. kas sa arvad,et 21.aastased või vanemad on targad?

ole rahulik väga paljud on lollid, seega täitsa arusaadav, et sa matsu ei jaga.


kle suht raske tekst oli jh Smile
liiga segaselt oli kirjutatud,aga pole hullu ärme nüüd siin sõimama hakkame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group