Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

vesi unes.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
taketwo
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 86
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 6:26 pm    Teema: vesi unes. Vasta viitega

Mingid olendid ,kuju ei oska määratleda ,tõmbasid vee alla unes sain välja aga mida see võiks tähendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli täna just samaanirännakul selline olukord et kohtusin masinatega kes liikusid vees ja tahtsid vee alla tõmmata. Unenägemises kindel maa muutus ebakindlaks , vedelaks, lõpuks oli selline tunne nagu käiks vee peal. Mingi imelik planeet oli. Jälgisin loodust nagu kiiresti keritud filmilindil. Öösel päris pimedaks ei läinudki. Mul tundus, et see oli jälle tulevik, päike oli suurem kui praegu ja osa planeet Maast oli juba kõrbenud. Globaalne katastroof vist. Mingid masinad liikusid vees, järelikult kogu vesi polnud ära auranud.

Mingi kuu aega tagasi nägin unes et Peterburis oli uputus , tänavad olid vee all. Nüüd lugesin uudisest et vist ongi uputus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mingit veteneiud käivad aegajalt uputamas, nende kupeldajaks on sitajunn.
Kui nad meilt peksa saavad, siis selle eest, et nad meilt peksa said, saavad nad veel omakorda oma bossidelt peksa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
heitzzz



Liitunud: 20 Juun 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

siin on siis erinevaid tähendusi vee unes nägemise kohta:
vee alla vajumine-haigestumist või surma
veest läbi minema-hädast pääsema või murest ja takistustest vabanema
vett jooma-tervist ja jõudu
vette hüppama-hädasse sattumist, kohutavat õnnetust
vette kukkuma-kurje kõnesid kuulda saama, murest, vaeva ja kahju
vette lükatama-vaesust, õnnetust ja häda või ka viletsust ja muret

Veekogud üleüldiselt tähendavad tundeelu, kui veekogu on tormine, siis sa ei suudavalitseda oma tundeid ja kui vesi on sogane, on see halb enne, mis kujutab ka ebaõiglust teiste suhtes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Arhlee
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 13 Okt 2007
Postitusi: 274

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2007 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

küsi torkoda käest tema teab kindlasti.
_________________
terää =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mirith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 80
Asukoht: kusagil metsas

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Iga kord, kui näen unes vett, tekib mul paari päeva pärast külmetushaigus, ja ei ole vahet, kas ma siis näen ilusat ja selget vett või poritiiki, või kas ma joon mingit vett-iga kord tulemus sama, haigus tuleb....
_________________
Kutsumaks esile üleloomulikku, tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist. (Anton Szandor LaVey)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

vesi on eluenergia
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

creative kirjutas:
vesi on eluenergia


Ei pruugi alati olla. Sõltub muidugi unenägija taustsüsteemist, kuid enamikjuhtudel on vesi seotud tunnetega. Teadvus (kaasa arvatud alateadvus) tõlgib nähtuste kohta käivad tajud keelde, mis parajasti aktiivne. See on inimkonna infoväljades aastatuhandeid kasutusel olnud seoste ja tõlgenduste muster. Ei ole tähtis, kas oled eestlane või egiptlane, austraallane või indiaanlane, teadvus räägib nii mõnelgi tasandil ühes märgikeeles.

Vesi: tunnete ja emotsioonide tasand. Siia kuuluvad ütlemised: torm veeklaasis, meri põlvini, lusikatäie vee sisse ära uputama jms. Vesi seostub eluenergiaga siis, kui helendab, särab, voolab unenägijasse. NB! vees on olendeid ja mitte alati ei voola "eluvesi" unenägijasse, vahest ka välja. Veega seotud unes "ärgates" tasub jälgida oma tundeid - mis tõmbab, mis lükkab, mis tekitab ilmamuutust (lainetust) ja kes/mis vees liiguvad.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

eluenergia ongi tunded
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kirelõõm
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Vesi seostub mulle ka eelkõige tunnete ja emotsioonidega. Mitte ainult unenägudes – alateadvuse keelena, vaid ka tavateadvuses. Unenägudes on väga hästi tajutav, mida teevad fĂĽĂĽsilisele kehale sĂĽnged ja lõhkuvad emotsioonid. Kui muidu vesi on voolav ja muudab keha kergeks ning nagu paitab sind ja su nahka ja aitab sind liuelda läbi elu ja tundmuste, siis unenäo tume vesi – sĂĽnged emotsioonid ja tunded, mõjub raskelt, lämmatavalt ja kleepuvalt. Lisab kehale nähtamatu lisaraskuse, mis hakkab hinge matma ja tunned, kuidas vabadus kaob. Ise tõlgin seda tavateadvuses keelde, et ego surub nii peale, et lämmatab minu enda hinge vabaduse lennata kõikjale, kuhu aga ihkab. Suhtun suure tähelepanelikkusega tumeda veega seotud unenägudesse.

Tavapraktikas kasutan vett väga palju. Näiteks olen täheldanud, et kui ma ei suuda emotsioone vaigistada, siis vesi aitab alati mul leida kõige kiiremini tasakaalu. Veel on ĂĽks kahetine omadus minu jaoks – aitab fikseeringutest vabastada ja muuta mind ennast voolavamaks maailma tunnetamisel, kuid samas, kui lähen liialt laiali ehk tajupunkt sõidab juba liiga kaugele ja fikseerida seda ise enam ei suuda, siis veedush mõjub tõhusalt – aitab kihte kokku tõmmata ehk tagasi tahkeks saada. Kui pista labakäsi suvepäeval ojja, siis on võimalik tunnetada, et see viib su tajupunkti sõitma. Nagu siseneksid muinasjutumaale ja libised läbi muinasjutumaade – ĂĽle seitsme maa ja mere rännata on siis võimalik ĂĽhe viivuga. Samas pahkluudeni vetteminek mõjub hoopis teistmoodi – siis nagu tuiskaksid maailmad sinust läbi – peatumata. Olen lugenud, et vesi võib kaasa viia ja et seal on olendeid, kuid endal pole teadlikke kokkupuuteid nendega olnud.
Seksuaalsuse juures on ka vesi väga hea õpetaja. Nimelt õpetab ta, kuidas häälestuda partneri energiale, mitte tema fĂĽĂĽsilisele kehale ja sellele toimingule, mida ta teeb sinu kehaga fĂĽĂĽsiliselt. Tavaliselt meeldib mul neid kahte paralleelselt kogeda – meeltega tunda fĂĽĂĽsilist ja tunnetusega tunnetada tema energia hellitusi mu kehal, kuid mõnikord olen veeenergia häälestatusega libisenud vaid tunnetusse ja siis kaob meeltega tuntav kuhugi kaugele – kostub kuskil läbi veekose mĂĽhina, aga veekose jõud haarab ja matab su nii endasse, et see tõesti on vaid aimatav, et kuskil midagi muud ka on.
Füüsilise väsimuse korral on kahtlemata vesi loodusenergia, mis aitab jõuvarusid kõige kiiremini koguda. On võimalik täituda palju kiiremini kui näiteks tuul täidab. Kõige aeglasem on minu isikliku kogemuse järgi maaenergia. Samas on ta kõige parem stabiliseerija. Kannatlikkus peab olema, et oodata ära, millal oled maaenergiaga täidetud.
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

head tunnetused/tundmused sul
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
eluenergia ongi tunded


Eluenergia on palju rohkem, kui ainult tunded.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mirith kirjutas:
Iga kord, kui näen unes vett, tekib mul paari päeva pärast külmetushaigus, ja ei ole vahet, kas ma siis näen ilusat ja selget vett või poritiiki, või kas ma joon mingit vett-iga kord tulemus sama, haigus tuleb....


Kurat teab, mis saba sul siis taga on... ma suhtun sellistesse ennustustesse kahtlusega. Endal on nii, et haigeksjäämine ei sõltu sellest, kes nägin unes vett või ei...

Aga kunagi oli küll paar veega seotud unenägu, mis täide läksid.
Esimene oli põhikooli ajal, kui nägin unes, et Anne kanali jää sulas viie minutiga ära, kohe peale seda hüppasin paati, leidsin kusagilt aerud ja panin kanali pääle sõudma. Paar kuud hiljem oligi - õhtul oli kanal pea üleni jääs, aga öine vihm hävitas jää ära ja järgmisel päeval peale kooli ma solistasin paadilaenutuse aerukaga seal ringi.

Teine unenägu ennustas ette Emajõe üleujutuse 2000. aasta kevadel. Nägin unes, et sõitsin süstaga ümber keset veevälja kasvavate puude - ja varsti olingi ka reaalselt sõudebaasi süstaga Emajõe luhtadel chillimas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Mirith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 80
Asukoht: kusagil metsas

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Mirith kirjutas:
Iga kord, kui näen unes vett, tekib mul paari päeva pärast külmetushaigus, ja ei ole vahet, kas ma siis näen ilusat ja selget vett või poritiiki, või kas ma joon mingit vett-iga kord tulemus sama, haigus tuleb....


Kurat teab, mis saba sul siis taga on... ma suhtun sellistesse ennustustesse kahtlusega. Endal on nii, et haigeksjäämine ei sõltu sellest, kes nägin unes vett või ei...

Aga kunagi oli küll paar veega seotud unenägu, mis täide läksid.
Esimene oli põhikooli ajal, kui nägin unes, et Anne kanali jää sulas viie minutiga ära, kohe peale seda hüppasin paati, leidsin kusagilt aerud ja panin kanali pääle sõudma. Paar kuud hiljem oligi - õhtul oli kanal pea üleni jääs, aga öine vihm hävitas jää ära ja järgmisel päeval peale kooli ma solistasin paadilaenutuse aerukaga seal ringi.

Teine unenägu ennustas ette Emajõe üleujutuse 2000. aasta kevadel. Nägin unes, et sõitsin süstaga ümber keset veevälja kasvavate puude - ja varsti olingi ka reaalselt sõudebaasi süstaga Emajõe luhtadel chillimas.


Mina ei tea, mis saba mul taga on. Aga kas siis keegi tõepoolest mässab minuga mingitmoodi sinu arust?
_________________
Kutsumaks esile üleloomulikku, tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist. (Anton Szandor LaVey)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi - see on su oma hirm, et keegi kiusab ja mässab
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ja kes, pole teada, aga sellel, et enne igat haigushoogu unes vett nähakse, peab ju põhjus olema... olen kusagilt kuulnud/lugenud, et vanarahva ebausk pidi vee kohta sellist ila ajama. Mäletaks vaid, kust ma seda kuulsin või lugesin... aa, vist need unenäoseletamise raamatud, milliseid mul on nii mitmeski variandis käest läbi käinud Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Haigused ongi veega seotud, sinna saadetakse nad ka tagasi või Kuupeale.

Kirelõõm, kas jäädki romaanidesse unelema või lihtsalt oledki selline "asjalik"?
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Mirith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 80
Asukoht: kusagil metsas

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
muidugi - see on su oma hirm, et keegi kiusab ja mässab

Ei, see ei ole hirm. Ma tundsin lihtsalt huvi.
Kogu aeg olnud mul veega unenäod sellised.
_________________
Kutsumaks esile üleloomulikku, tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist. (Anton Szandor LaVey)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

tundlik oled vist
haigused - eeterkeha - vesi
Tagasi üles
Mirith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 80
Asukoht: kusagil metsas

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
tundlik oled vist
haigused - eeterkeha - vesi

Võib-olla. Aga ise nendes veeunenägudes mingi ebanormaalset küll ei näe (st.minu arust pole midagi hullu )Arvan, et igaühel on mingid omad märgid unenägudes, mis just selle konkreetse inimese jaoks midagi tähendavad, sest unenägude seletajat ju päris üks-ühele ka võtta ei saa.Endalgi olemas selline raamat ja paljud seal kirjeldatud asjad tähendavad minu jaoks midagi muud.
_________________
Kutsumaks esile üleloomulikku, tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist. (Anton Szandor LaVey)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group